לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2012, 21:23
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
חוש הומור של מצרים :)

תוכנית מתיחות מצרית העלתה לשידור מרואיין וגרמה לו לחשוב בעזרת 'שיחה מפלשתינית פגועה' כי הוא מרואיין לטלויזיה הישראלית.

התגובה של האיש המגלה כי הוא 'מדבר עם ישראלים'? לא משהו שמעיד על מלוי הנספחים להסכם השלום עם מצרים...

למתעייפים מומלץ לעבור ישירות לפרק המזרח תיכוני של התגובה סביב הדקה הרביעית עת המצרי התרבותי חובט בגברת.

לחובבי הנימוסים מומלץ לעבור לדקה השישית שם המצרי מגלה שיגאל שילון של הנילוס עבד עליו וחוזר להיות תרבותי ומנומס כלפי הגברת.

מזל שלא צילמו את התוכנית בכיכר תחריר כי אז הוא בטח היה אונס את המנחה בשם עמו הגאה.

מישהו רוצה לסגת מהגולן? הרי בטח הסורים יהיו נחמדים יותר.

איך קוראים לתוכנית? אני מציע: "אין עם מי לדבר"

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

באדיבות ממר"י TV

http://www.memritv.org/
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2012, 15:18
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מדהים. איזו תת רמה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "חוש הומור של מצרים :)"

אבל, במחשבה שניה, אני קצת מבין את הכעס של השחקן הראשון-עד השלב שהתחיל במסכת האלימות המגוחכת והמסורבלת כלפי השחקן שמגלם את הישראלי (ואגב-הוא לא רע בכלל ומדהים איך אמירות כל כך מתונות שלו מבחינה פוליטית-בעד שלום וכו'-נחשבות בראש המצרי לפרובוקציה). מבחינתו הוא הוזמן בתאנות שיקריות להשתתף בתוכנית טלוויזיה ישראלית וזאת בשעה שיש חרם גמור נגד ישראל בקרב תעשית הבידור המצרית. גם אם הוא נינו הניסתר של ז'בוטינסקי, הוא צריך מאוד לחשוש לקריירה שלו (ואולי חמור מזה) אם יוודע במצרים ששיתף פעולה עם ה"נורמליזציה". כלומר, ניסו להרוס אותו. לאור זה, התגובה הראשונית שלו היא בסך הכל סבירה ואפילו מאופקת יחסית. אבל ברור שהוא החליט שם "לגאול את עצמו" דרך מתקפה מילולית ופיזית מתוכננת היטב מול המצלמות.
ועוד משהו-אף אחד לא מזהיר את השחקנים במצריים מהסכנות שבעודף משקל, או שמא חציית סף המאה קילו היא תנאי הכרחי להיות שם לסמל מין?
ישן 26-07-2012, 04:40
  משתמש זכר teddy002 teddy002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.12
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "בעולם הערבי המצרים נחשבים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
כ:

מצחיקים בטירוף (מילולית, פיסית)
לא ישרים בטירוף
בלתי אמינים בעליל
חכמולוגים מספר אחת
מטרידים סדרתיים של נשים (ירדני חילוני ומודרני לחלוטין שיסע לקהיר עם אשתו לא יתן לה לזוז ממנו מטר)

בקיצור: נאדים נפוחים. בדרום אמריקה אומרים שארגנטינאי מתאבד ע"י קפיצה ממרומי האגו אל קרקע המציאות. לו בעולם הערבי היו נהוגות בדיחות פלמסניות כאלה, אין לי ספק שהיו מספרים אותן על המצרים.

בהתחשב בעובדה שהמצרים רואים עצמם כלאום הערבי הבכיר והטוב ביותר, הם עדין רואים עצמם כמרכז התרבות הערבית.. ואל תשכח, גדולי השחקנים והקומיקאים הערביים מקורם ממצרים.
בעניין ההטרדות של נשים.. זוהי תופעה חדשה במצרים שלא הייתה כלל בעבר, להפך, בעבר האשה המצרית והסורית היו הנשים הערביות עם הכי הרבה זכויות אחרי ישראל. ההתעוררות האסלאמית בעיקר במצרים הורידה את מעמד הנשים וביטחונם.
לגבי חוסר היושר... אנשים מכירים אותי פה ויודעים כמה אני לא גזען, אבל חוסר אמינות וחכמולוגיות מאפיין את כל העולם הערבי בעיקר את השכבות המבוססות יותר.

"זה לא מספיק שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש"
- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 27-07-2012, 10:14
  ציבי ציבי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.03
דוגמה לכוחה האדיר של שנאת היהודים בעולם.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "חוש הומור של מצרים :)"

מצרים היא בהחלט מדינת אויב במסיכה. אני מתקשה להאמין שמלחמת יום כיפור הייתה הסבוב האחרון. ובאשר לאנטישמיות הבוטה. זה מזכיר לי סיפור ששמעתי מדוד של אמי ז"ל שהיה לו העונג והכבוד לשרת מספר שנים בצבא הוד קיסרותו פרנץ יוזף במלחמה הגדולה ( כך הוא הקפיד לקרוא לה עד ימיו האחרונים). חייל וינאי נכנס לקנטינה וביקש כוס בירה "ממנה לא שתה יהודי". המוזג, שהיה יהודי, הבין לרוחו והגיש לו את הבירה בסיר הלילה. ( לאלו מקוראינו שלא מכירים את המוצר, אותו סיר רחב שהיה בחדר השינה ולתוכו עשו את הצרכים משום שלא היו בבית שירותים ). אגב, היש מלה לאותו פריט סיר השתן? באידיש קראו לו נעכט טאפ או טאפעלה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר