לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2012, 18:12
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
אשכול הנאחס השבועי, עם הוגה הרעיון המקורי

כן, כידוע לכל אני זה שחשב על האשכול מראש, רומק סתם גנב שפל.
בכל מקרה-ממתוק יצא עז. הודות לביטוח הפרטי שלי הצלחתי למצוא תור ל-MRI מוקדם יותר מכל בית חולים ציבורי שיש (עוד הוכחה לבעיות של מערכת הבריאות הציבורית). שמח וטוב לב ניגשתי למקום מספר חודשים לפני שהייתי יכול לקבל תור בבית חולים ציבורי, עברתי את הבדיקה הקלילה במהירות, וחיכיתי לתוצאות.
אחרי שקיבלתי אותן נזכרתי שאין לי שום הבנה מקצועית אז הלכתי למומחה לאזור הספציפי שלי (עשיתי בחוכמה והזמנתי אליו תור הרבה לפני שעברתי MRI, כי ידעתי שאם רק כשאקבל תוצאה אחפש מומחה זה ייקח לי עוד חודשיים).

ובכן- אני צריך ניתוח. כלומר. אם אני מעוניין לחזור לשישה אימונים בשבוע ואולי גם לאומנויות הלחימה שזנחתי לפני כמה שנים, אני צריך ניתוח. זמן לחזרה לפעילות מלאה- עד שנה. סיכויי הצלחה- פחות מ-50%.
חלופה- להמשיך לבצע הליכות ופיזיותרפיה זמן רב, לשכוח מפעילות מלאה. חוששני שזאת גם החלופה שאבחר. מבחן תוחלות מראה לי שאין סיבה לעבור ניתוח, לצערי.

אה כן, כמו גם העובדה שחשבתי לרגע, והבנתי שאין לי אף אחד שאני יכול לבקש ממנו להיות המלווה שלי לניתוח. שזה קצת עצוב האמת. לו הייתי מחליט לעבור ניתוח, הייתי מגיע ועוזב לבד את בית החולים.
נו שוין, למישהו יש משהו עצוב יותר כדי לשמח אותי?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2012, 18:26
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי, עם הוגה הרעיון המקורי"

הניתוח מסובך מאוד? יש סיכונים מיוחדים? חוץ מההחלמה הארוכה אני מתכוונת...
אני מניחה שאין לך הרבה אנשים בחיים שאתה יכול לשתף אותם ולהתייעץ איתם.
אם היית קרוב שלי והיית שואל אותי לדעתי - הייתי אומרת לך לעשות את הניתוח... הייתי אומרת לך שתפסיק להיות כל כך קר ומחושב, תנסה להאמין שיהיה טוב... כמעט 50% זה סיכוי לא רע בכלל... הספורט והאמנויות לחימה זה משהו שעושה אותך מאושר, תקן אותי אם אני טועה אבל מאז הפציעה אתה לא ממש מאושר... למה לוותר על סיכוי לחזור לעשות משהו שאתה אוהב בגלל חישובי תוחלת קרים?

אפשר לעשות מפגש פורום בבית חולים כשתעבור את הניתוח, נלווה אותך אליו וממנו

ישן 25-07-2012, 20:12
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא ממש, ניתוח של פציעת ספורט..."

חיכיתי שתגיב גם לגולני כדי לוודא שהעלות של הניתוח היא לא הבעיה...
אם לא מדובר בניתוח יקר, ולא מדובר בניתוח מסוכן, אני לא מבינה איך חישבת את התוחלת?
אם לא תעשה את הניתוח - תשאר ככה. אם תעשה את הניתוח - במקרה הכי גרוע - תשאר ככה. החודשיים החלמה עד לתפקוד רגיל, כמו עכשיו, זה כל השיקולים שלך נגד?

אני יודעת שלפעמים כשמצפים למשהו גדול - ומתאכזבים באותו סדר גודל, מרגישים שאולי בדיעבד היה עדיף לא להכנס לזה מלכתחילה ולחיות את הבינוניות, בלי העליות והמורדות שמורטות עצבים...
אבל במקרה הזה נראה לי פשוט פספוס לא לעשות את הניתוח. אני בטוחה שיש ימבה משתנים שאני לא מודעת אליהם, אבל בגדול, כשמסתכלים מהצד, זאת התחושה... בהצלחה בכל מקרה.

ישן 25-07-2012, 20:30
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אז אולי לא הבנתי כל כך. תוך..."

תוך חודשיים אני חוזר לתפקוד של אדם רגיל. אם נניח הפציעה בברך- אז אני חוזר לרדת במדרגות. אם בכתף- יכול לדבר בטלפון. הדברים הבסיסיים.
בתוך כעשרה חודשים לאחר מכן במקרה של הצלחה אני אמור להגיע למצב בו אני יכול לחזור לדחוק משקולות (אימונים בסיסיים אני עושה בקושי רב, אבל הם לא מערבים משקל, מקסימום גומיה).

אז לעבור את כל זה בשביל סיכוי של מעל 50% שאני חוזר למה שאני עכשיו + הסבל?

אז הזדקנתי, קורה. ועוד חלום עף לפח. לא בפעם הראשונה. התגברתי אז ואעבור הלאה גם היום.

ישן 25-07-2012, 21:08
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כפי שכתבתי, בתרחיש הכי רע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
(בתרחיש באמת באמת רע אני מת מזיהום או רגישות לחומרי הרדמה אבל זה כבר תיאורטי)

בסדר, אתה גם יכול להדרס מחר בבוקר כשתצא לעבודה. מה שאתה אומר זה סיכונים של כל ניתוח, בוא נדבר ספציפית על שלך.
ציטוט:
בתרחיש של מעל חמישים אחוז אני סובל מאוד חודשיים, סובל 10 חודשים וחוזר לאותו המצב. בתרחיש אופטימי אני סובל מאוד חודשיים, סובל עשרה חודשים וחוזר להתאמן.

פרט לכך היו לי כמעט 6 חודשים של סבל ברמות משתנות, אני מצטמרר כשאני זוכר איך הייתי מיד לאחר הפציעה, זאת לא חוויה שאני רוצה לסבול כפול 2 בזמן ואולי כפול פי כמה וכמה בעוצמה.

אתה גם סובל עכשיו, נכון?

לא עדיף להעלות קצת את דרגת הסבל ולקצר את המשך שלה? במיוחד בהתחשב בכך שיש סיכוי של אחד לשתיים שבסוף התהליך מחכה לך פרס שווה?

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 27-07-2012, 03:36
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
לי‏ ‏יש‏ ‏חדשות‏ ‏יותר‏ ‏רעות‏ ‏מלך‏ ‏שרוקי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי, עם הוגה הרעיון המקורי"

התוצאות‏ ‏של‏ ‏ה‏ ‏mri הגיעו‏ ‏אחרי‏ ‏ש‏ ‏5 שנים‏ ‏בקשתי‏ ‏מאין‏ ‏‏ספור‏ ‏רופאים‏ ‏ורופא‏ ‏אחד‏ ‏בסוף‏ ‏נתן‏ ‏לי‏ ‏לעבור‏ ‏את‏ ‏הבדיקה‏ ‏על‏ ‏חשבון‏ ‏הקופה‏ ,ויש‏ ‏נזק‏ ‏לפי‏ ‏הבדיקה‏‏ ‏בגלל‏ ‏עצב‏ ‏שזז‏ ‏בכף‏ ‏הרגל‏ ‏למקום‏ ‏שהוא‏ ‏לא‏ ‏אמור‏ ‏להיות‏ ‏בו.‏ ‏עכשיו‏ ‏השאלה‏ ‏אם‏ ‏יש‏ ‏ניתוח‏ ‏שיכול‏ ‏לתקן‏ ‏את‏ ‏זה‏ ‏או‏ ‏שזו‏ ‏נכות‏ ‏קבועה‏ ‏לכל‏ ‏החיים.‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ מערכת‏ ‏קבצים‏ ‏באחד‏ ‏השרתים‏ ‏שלי‏ ‏‏ ‏קרסה‏ ‏ועכשיו‏ ‏צריך‏ ‏לסדר‏ ‏את‏ ‏זה.‏ ‏‏
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:18

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר