לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2012, 01:12
  xpx_32 xpx_32 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.12
בעיה מינית מאוד מוזרה..ומפתיעה

אהלן פרש, אני לא בטוח אם אפשר לשאול כאן שאלה שכזאת אך לא מצאתי משהו נוגד בחוקי הפורום, והאמת שאני דיי נואש אז אני חייב לכתוב את זה איפהשהו

הבעיה שלי היא כזאת

אני חייל בן 21, ולראשונה קיימתי יחסי מין לפני כחודשיים.. (כן יש יגידו שזה מאוחר, אבל זה מה יש) עם החברה הראשונה שלי.

כמה שזה ישמע מפתיע ולא הגיוני...אני לא יכול לגמור.
אני פשוט לא מסוגל, איך שאני מגיע לתחושה הזאת שאני קרוב ואני מתחיל לחשוב על זה, זה פשוט נעצר ואני עדיין חרמן ועדיין הכל עובד ועומד אבל אני פשוט לא מסוגל להגיע למצב של גמירה...
נכנסתי לממש מצב של דיכאון בגלל זה ואין לי מושג מה לעשות, אני לא חושב שיש סקסולוג בצבא, אבל אם יש אני אשמח אם תגידו לי איך ניתן לקבוע תור

הכי הרבה זמן שניסינו היה כחצי שעה, וכל פעם אחרי האקט אני נאלץ פשוט לאונן לידה וזאת הרגשה ממש רעה גם בשבילי וגם בשבילה, מצד אחד היא חושבת שאני לא נמשך אליה (כשאני מאוד כן נמשך אליה ואפשר אפילו להגיד שהיא הפנטזיה המינית שלי) ומצד שני היא חושבת שהיא לא מספיק טובה, זה נורא מעצבן ולא מצאתי לזה שום פיתרון...

כמה שזה ישמע כיף שאני יכול להחזיק הרבה זמן, בדיעבד זה פשוט לא כי זאת בעיה שאני באמת סובל ממנה ואני אשמח אם אתם מכירים בעיות דומות, כי שאלתי כמה מהחברים שלי ואף אחד לא מכיר בעיה כזאת, אלא להפך שהגבר גומר מהר מדיי.. אני חייב להגיד שהיא כן מגיעה לאורגזמה והיא ממש נהנת מהסקס ואני גם..אך לא כשזה מגיע לקטע של הגמירה, זה פשוט לא כיף

תודה מראש..מקווה שמישהו מכיר את הבעיה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2012, 08:26
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ראבק! תשעה באב - "יום בחירה"-מה זה מקפיצים אותי לעבודה, ועוד בחום הזה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי xpx_32 שמתחילה ב "בעיה מינית מאוד מוזרה..ומפתיעה"

לעניין - לפני שמפנים אותך לאורולוג, פסיכולוג או סקסולוג (עם כולם יש לי כלום נסיון, לא יודע אם הם עוזרים) בוא נראה...

חלק אחד - מה שתלוי בך

שאלות: אתה לא צריך להרגיש לא בנוח, יכול לענות את האמת - לא מקליטים פה ומה שאנחנו מדברים נשאר פה בחדר ואני מחוייב לסודיות מקצועית ואאבד את הרישיון אם אדליף מה שסופר במסגרת טיפול...

א. אתם משתמש בקונדום?
ב. אתה ממשיך להביא ביד, סליחה... "לאונן"" ?
ג. אם תשובה ב היא "לא"/"כמעט ולא"/"כמעט ולא רק פעם ביומיים" - האם נהגת להגיע לסיפוק בשנים שטרום ההתנסות עם בחורה שלא נמצאת בתוך מסך מחשב, באופן תדיר?

כל האירועים הנ"ל מאוד מאוד תורמים למצב של חוסר יכולת לגמור ממה שמכונה בעדה המקצועית "מין וגינאלי" והם קשורים בך.

מה עושים במקרה ונראה לך שאכן זה המצב?

א - סעיף 1. לוחצים על הגברת לעבור למין נורמאלי, כמובן עם כל אמצעי הזהירות, או לפחות כמה שאפשר מהם... ביננו? לשכב עם בחורה דרך קונדום זה כמו לאכול אנטריקוט משובח משחיטה לא כשרה כשהוא עטוף ניילון נצמד וכאשר אתה מצונן עם אף סתום ודלקת שקדים. מבררים בנימוס שהיא אכן חולקת יצועה רק אתך. סופרים 50 יום מאז הפעם האחרונה שמישהו מכם עשה סקס עם מישהו אחר (במקרה שלך אמרת בעצמך מה התשובה) הולכים לקופ"ח עם חיוך דבילי ומבקשים מדוקטור פאינה, "מומחית לרפואת משפחה" לעשות STD+TORCH (שניכם). נותנים דם, ונושכים את השפה כי זה טיפה כואב, נותנים משטח גרון וכמעט מקיאים על האחות, משתינים בכוס (איזה כיף להיות גבר, תאר לך כמה קשה לבח"ל לא להשתין על היד) וכו' וכו'. איזה קצת ימים אחרי אתם "שלולי" HIV ואניחשב שגם צהבות למיניהן נשללות מהר. אלה המחלות הכולערות המפחידות ביותר. יש עוד כל מיני הרפסים ופיפילומות שמשום מה אנשים לא מפחדים מהן ולוקח הרבה יותר זמן עד שמגיעה התשובה לגביהן. מה שכן אלו מחלות שמידבקות דרך כל מיני פצעים וכו' ואני מקווה שאתה ג'נטלמן ומבצע בבח"ל "טיול מערות לדרום הקרוב" שזו גם הזדמנות לגלות כל מיני עצמים זרים בתוואי השטח החשודים כמחוללי מחלות (יש עצם מוזר למראה אחד שהוא לא מחלה, מה שכן). בדרך כלל כשנשלל HIV+צהבת אפשר לעבור לסעיף ב' . אם בח"ל נולדה ובאה לאל מזמן מארץ מזרח אירופית יציאו לך גם לחכות לתשובה לגבי עגבת שזו כולרע שמיוחסת משום מה לארצות בהן יש לנשים לפעמים שיני זהב והן עובדות במעדניה וחותכות נקניקים.

א. - סעיף 2' - מטפלים בנושא ההריון, כי מחלות מין זה לא הכולרע היחיד שבה ממין. תן לה לדאוג לזה, אלא אם היא כבר דאגה. יש כל מיני דרכים - חלקן בבליעה, חלקן בכל מיני התקנים או זריקות. נכון: זה קשור בלסמוך על אשה שתעשה משהו נכון, לפעמים יום אחרי יום, אבל נשים ילוו אותך כל החיים ותתחיל להתרגל. מה עדיף? להיות אומו?

ב. תפסיק לעשות ביד עד כמה שאפשר. זה גם דין כרת, אגב, ומנוגד גם לאיגרת האפיפיור ולריוס השביעי.

ג. "מדי פעם" לעשות ביד זה טוב. מה שכן: זה כמו לנסוע על אופניים. אתה יכול להפסיק לעשרים שנה ועדיין תוכל לחזור לעשות את זה בלי בעיה מתי שתרצה.
ישן 29-07-2012, 08:45

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "ראבק! תשעה באב - "יום בחירה"-מה זה מקפיצים אותי לעבודה, ועוד בחום הזה?"

חלק שתיים - מה שתלוי בה/בשניכם

שאלות:

א. כמה היא "רחבה" שם למטה? בעצם... כשאני חושב על זה לפי מה שאתה אומר אין לך כ"כ קנה מידה. בכל מקרה - רבות מדובר על הקליבר, ומימדי הראש הקרבי של הקליע הגברי. לא מקובל לדבר על המימדים של ה"ברוס" בתוכו הוא מאוחסן. מה לעשות? ישנן כאלה שהן "רחבות" ואתה, איך נגיד?, "פחות מרגיש". תוסיף קונדום בעסק ואם כבר דיברנו על אנטירקוט משובח עטוף ניילון נצמד, אז נוסיף ונגיד שהוא נאכל ע"י תנין עם פה ענק... מה הפלא שהוא לא מרגיש שום טעם? סוד : רוב הבנות לא מודעות להשפעה/הבדלים של רוחב העניין הזה. אלו שידעות הן לרוב היותר צרות (היא יודעת את זה כי הגבר שלה מאוד אוהב לשכב אתה מההתחלה ועד הסוף, בעוד שהחברות שלה מדווחות על יותר ויותר תופעה של "הגבר המנווט את הראש שלי דרומה") וגם לא תמיד.

ב. היא אשכנזיה, או שהיא בחורה חמה? כאילו מזרחיות מתוכנתות להיות "חמות" והן באופן איסטינקטיבי יודעות איפה לגעת, ללטף וכו' וכו'. אשכנזיות באות בפוזה של "אני כוסית וחלקה אז זה פוטר אותי מהצורך ללטף אותו".

ג. כמה אתה מרגיש אתה נוח/כמה היא נותנת לך להרגיש נוח?

תשובות:

אחי לצערי אין תשובות בהתכתבות לגבי הסעיפים הנ"ל... דבילי להגיד לך "תכוון אותך לנשוף לך על הפטמות" כי זה קרה לי פעם, עם אחת שהקודמים שלה אהבו את זה, ולי זה גרם לפרוץ בצחוק היסטרי. יש גם חוקי פורום וכו'. אתה יכול לעשות הרבה ע"י לערב אירוטיקה וגיפופים. לא "משחק מקדים" (אתה לא נשוי לה!) אלא לשפוך המון זמן על התגפפות שמקדמת אינטימיות. יהיו לך המון המון שנים מקדימה שבהן תרצה לישון לבד ושלא יגעו בך - תהנה מהכמה שנים שבהן גיפופים לא מעיקים. הרבה פעמים חוסר התחושה, או היכולת לגמור, הם מחסום פסיכולוגי משום תחושת ריחוק מהבחורה ב"רגע האמת".

לעניין המבנה הפיזיונומי שלה - שמעתי פעם שביפאן המון נשים עושות ניתוח כדי "לשפר". מצד שני ביפאן יעשו כל דבר, ובלבד שהוא שרוט לחלוטין. זה מה יש... מנסיון - אי אפשר לחזות שום דבר לגבי המבנה הפנימי, על סמך המבנה החיצוני. אתה מעורב בשרשור ה DNA שלה לצורך העניין הזה. יש מצב שהמבנה+קונדום+לחץ פשוט לא יוצרים גירוי ראוי לשמו. במצבים כאלה מריצים בראש סצנת פורנו אינטנסיבית (בהמשך החיים תוכל להחליף אותה בהרצת סצנת סקס עם אקסית) ונפטרים מהעניין בגמירה עלובה שמזכירה יותר לעשות פיפי בלחץ בשירותים בדימונה אחרי שישנת כל הדרך באוטובוס עוד מאילת.

ב הצ ל ח ה
ישן 29-07-2012, 19:35

בכל סיטואציה שבה הוא רוצה להמנע
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "באיזו מין סיטואציה הזויה..."

ממצב שבו היא תגיד:

א. "ממי מה קרה? משהו שאני עשיתי? זה בגלל שיצאה לי קצת בטן?" וכו' וכו' ובהמשך בכיינות יותר עמוקה.

ב. כאשר אתה היוזם האגרסיבי (במיוחד כשזה "סיבוב שני/שלישי") והיא עייפה או "משופשף לה" ואסור לך להודות שגררת אותה סתם לסיבוב מיותר.

למה זה קורה?

1. כי, כמו שאמרתי, זה סיבוב שני/שלישי-רצית להראות איזה רב שגלן אתה אבל הגוף לא משתף פעולה. בדיוק כמו ב"אורנים גדול"-אתה נכנסת 40 קילומטר יותר מדי ועכשיו תקוע בבוץ הלבנוני. איך נסוגים? מפברקים נצחון.

2. כי אתה לא לא במצברוח, אבל היא כן והיא גררה אותך לזה בלי שיש לך חשק.

3. כי היא רחבה כמו הוולגה באביב, או רטובה כמו בלגיה בחורף.

4. כי היא עשתה משהו שביאס אותך לאללה, או שהיא פשוט מאוד לא ממש מה שחשבת ברמות קיצוניות.
ישן 30-07-2012, 08:34

חלק מההתקנים מפרישים את אותו חומר פעיל שהגלולה מבוססת עליו
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "התקן אחרי הריון מיועד על מנת..."

או ככה אמרו לי לפחות... יש גם "התקנים אנאלוגיים" (השם הוא המצאה שלי) שלא מפרישים כלום אלא סתם עושים משהו שאף אחד לא ממש הבין מעולם, אבל הוא עובד אז לא מתעסקים אתו (כמובן שככה סיפר לי הגיינקולוג'יסט).

תינוקות שנולדו עם התקן (מהסוג הפלסטי) - לא אגדה.

כריתת חצוצרה ואפילו ניתוח חירום להצלת חיים בגלל הריון חוץ רחמי - לא אגדה גם... "פיספסתי" את מלחמת לבנון השניה תודות למקרה כזה.

האמת שעל פיצוי הגוף לכריתת חצוצרה אני שומע פעם ראשונה. עד היום חשבתי שכריתת חצוצרה הופכת את הכניסה להריון למשהו שמתאפשר רק כל חודש שני.
ישן 30-07-2012, 08:58
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "חלק מההתקנים מפרישים את אותו חומר פעיל שהגלולה מבוססת עליו"

לגבי כריתת חצוצרה - ברור שזו לא אגדה, רק שהיום, עם גילוי מספיק מוקדם של הריון חוץ-רחמי, זה לא בהכרח מחוייב המציאות (עושים הפלה של ההריון ע"י כדורים).
התקן עם הורמונים (התקן מירנה) בטוח הרבה יותר מבחינת הריון לא רצוי (כמעט כמו גלולה) אבל בהחלט יש לו את אותם חסרונות מבחינת השפעה על המערכת ההורמונלית... התקן "אנלוגי" (אחלה ביטוי! ) הוא ההתקן שמומלץ בד"כ לנשים נשואות בגיל הפוריות, בעיקר אם אין היסטוריה של דימומים שאינם מחזור. הוא פשוט "מאותת" שהרחם לא פנוי, ואז גם אם היתה הפריה, השתרשות עובר היא בעייתית (ולכן יש מספר יחסית גבוה של הריונות חוץ-רחמיים).
לגבי הפיצוי - אם מורידים רק חצוצרה, שתי השחלות מבייצות לסירוגין, והביציות מגיעות לאותה חצוצרה (איך זה כבר קצת מסובך לענות, אבל בעיקר ע"י כימוטקסיס ותזוזה של החצוצרה). אם יש כריתה של שחלה וחצוצרה, השחלה השניה פשוט תבייץ כל חודש... ההורמונים שגורמים לביוץ עדיין שם...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 30-07-2012, 09:00

לדעתי ריח של עישון אמור להיות מורגש בעיקר בחיפה
בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אה...אבל ריח של חלבון לא..."

לא שיש לי ידע על חיפה, עישון או טעם של חלבון.

אני עובד עם נמל אשדוד עוד הרבה לפני הנישואין. התקבלתי מעט אחרי גיל 16 (כמו בסיפורי המלחמות המפורסמים תמיד יש אחד שזייף גיל כדי להתגייס למערכה אכזרית ששום דבר טוב לא יצמח לו ממנה...) ומאז אני שומר לו אמונים, למרות החלפות התכופות בצוות המפעילות.

לפרוק מטען בנתב"ג זה אומר שיש בעיה עם המטען שלך והוא לא מגיע משום מה אחרי הפריקה באשדוד... זה מערב הליכים כואבים וקצת מביכים... גם לבעל (שצריך להביא את המטען אישית לטרמינל) וגם לאשה (שעוברת כל מיני הליכים כואבים ומטרידים). מעולם לא הייתי צריך להיות מעורב בסיפור המעיק הזה.
ישן 30-07-2012, 09:11

עניין של טעם...
בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "תתפלא, יש לא מעט סיטואציות..."

פעם אחרונה שבדקתי נתב"ג היה בלב המדינה (ולא זכור לי שחציתי איזה פיורד בדרך לעבודה הבוקר) ולכן כדי להגיע אליו צריך מחט או כל מיני צינורות עם מצלמה בקצה. אני מקווה מאוד שאתה לא מבלבל בין פריקה בנתב"ג ובין העברת סחורות בגשר אלנבי. לא מכיר את גשר אלנבי.

השמועה (והסרטים) אומרים שיש מעברי סחורות במעבר ערבה, טאבה וניצנה (פאק - אשכרה מיקמו את מעברי הגבול הפעילים בדיוק בהתאמה לגוף האשה...). לא מכיר אותם כמעברי סחורות. מקסימום יעדי טיול.

דגל אדום - או לא. נמל חיפה לא עושה לי את זה. ותאמין לי שהחיפאיות נהגו להגיד "זה כי עוד עגנת ברציף שלי". אז לא מעניין אותי האם כל השי הציצי של ארה"ב עבר שם. לי חיפה לא עושה את זה.
ישן 29-07-2012, 15:36
  xpx_32 xpx_32 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.12
בתגובה להודעה מספר 128 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "הייתי אומר שזו "בעיה" מבורכת..."

g.l.s.h: אני מאוד מודה לך על ההתיחסות

א. אתם משתמש בקונדום?

- לא, בלי קונדומים
ב. אתה ממשיך להביא ביד, סליחה... "לאונן"" ?

- אני חייב לאונן כדי להגיע למצב שאני יכול לגמור גם איתה, אם היא עושה לי את זה זה פשוט לא מזיז לי כלום (הזין עדיין עומד, אני עדיין חרמן אבל זה לא משפיע בכלל)

ג. אם תשובה ב היא "לא"/"כמעט ולא"/"כמעט ולא רק פעם ביומיים" - האם נהגת להגיע לסיפוק בשנים שטרום ההתנסות עם בחורה שלא נמצאת בתוך מסך מחשב, באופן תדיר?

כרגע אני לא מאונן לבד בכלל (כחודש), אלא אם כן אנחנו שוכבים ביחד ולאחר שהיא גומרת (לפחות פעמים-שלושה) אני מרגיש נוח עם לגמור, ועד שנהיינו חברים הייתי יכול לאונן פעמים או אפילו יותר ביום, אבל עם הפסקות של כמה ימים (בגלל הצבא)

והחלק שלה:
באמת שאני לא יכול להגיד אם היא רחבה או לא, אך אני בהחלט מרגיש שיפשופ וזה כן דיי הדוק בהתחלה ואז משתחרר עם הזמן, אך גם כשזה משתחרר אני עדיין מרגיש שזה עובד

היא אשכנזיה, אבל מה הקטע? זה שאנחנו ביחד הפכנו את האינטרנט על איך לגרות את הגבר (וכן היא השתפרה במין אוראלי מאוד מאז הפעם הראשונה, היא תמיד עושה לי הפתעות ותמיד מדליקה אותי כל פעם מחדש.

אני מרגיש מאוד בנוח איתה, אני גר לבד ואין לנו בעיה ללכת ערומים אחד ליד השני, לעשות סקס באור יום ואפילו בבסיסים צבאים עם אנשים שיושנים לידינו בחדר...שאגב שכחתי לספר, הגעתי פעם אחת לקח שכמעט גמרתי מזה שהיא עשתה לי ביד, וזה היה כשהיינו בבסיס וליד המיטה שלנו ישנה עוד בחורה ואולי מהפחד שיתפסו אותנו הגעתי להרגשה הזאת שאני תכף גומר, אך היא לא יכלה להמשיך כי לא היה לי איך לגמור באותו המקום..בכל מקרה זה לא ממש עושה לי את זה, וגם אם כן אני לא חושב שרק ככה אני יצליח לגמור

MSR:
כשאני מאונן אני יכול לגמור תוך זמן נורמלי (5 דקות או משהו כזה)

הקטע הוא שגם כשאני מאונן אני חושב עליה, כי מבחינתי היא מושלמת והיא מקיימת את כל הפנטזיות שלי...ככה שזה לא עניין של משיכה, ממש לא

עריכה:
אני לא נוטל שום כדורים ואני אדם דיי בריא בכללי
ישן 29-07-2012, 23:39

מה אגיד לך...
בתגובה להודעה מספר 129 שנכתבה על ידי xpx_32 שמתחילה ב "g.l.s.h: אני מאוד מודה לך על..."

קללת מידאס שמו עליך... חוץ מאשר לעשות סקס בחדר בבסיס ליד אנשים ישנים (כשהייתי בסדיר הפרעה לשינה שלי יכלה להסתיים בהריגה) נשמע שבאמת אמור להיות לך טוב...

לדעתי באמת כדאי לגשת לאיש מקצוע, משום שנראה שלכאורה הבעיה אמורה להפטר בקלות דווקא, מאחר ואתה "בריא" ורק לא מצליח להגיע לאורגזמה מהגירוי שנגרם בחדירה... בעסה האמת. ישנן כל מיני פוזיציות שאמורות להגביר "תחושה" אבל להגיד את האמת? חלק מכל ההנאה חייבת לבוא מהראש (או רגש). משהו אחד שאתה כן יכול לבדוק עם עצמך, למרות שזה עדיין מאוד פרטני בהתאם לאדם: כשאתם מתגפפים וכו' (איי. קיי. איי "מתחרמנים") לאורך זמן, ואחרי שחשבת עליה ואתה מגורה וכל זה... בנוסף לכל עניין ההתמצקות של חלק מסויים שלך, אתה גם אמור (בטוח בגילך הפעוט) לטפטף מי נוזל שומני שקוף (שבכל דור מכונה בכינוי טיפשי אחר, אבל באנגלית מכונה "פרה קום"): זה לרוב מין סימן שאתה בגירוי שיא מאחר והגוף "מבזבז" שמן יקר זה רק כשהוא ממש מרגיש שהאקשן קרוב. זה גם סימן שאתה אמור להיות (פיסית) קרוב לגמירה יחסית. אם זה קורה לך, ואתה עדיין בהמשך לא גומר אז לדעתי ... בעצם עזוב דעתי ושאל רופא בלי בושה.

בהצלחה. And be careful in there
ישן 31-07-2012, 11:43
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי xpx_32 שמתחילה ב "בעיה מינית מאוד מוזרה..ומפתיעה"

א. דבר ראשון- אל תילחץ. החיים זה לא סרט פורנו, הבחורצ'יק של כל אחד מאיתנו בנוי אחרת וזה בסדר גמור.
ב. כשאתה מאונן- אתה משתמש בחומר סיכה כלשהוא? וכשאתה משגל- אתה מרגיש אחרי החצי שעה שכבר משפשף לך, אבל אתה לא מצליח לגמור? אולי הבחורצ'יק שלך עדין, וצריך קצת הגנה. הרי גם פיזית וגם התנהגותית, אני מניח שהתרגלת להגיע לפורקן בדרך מסוימת מאוד, עם שילוב מסוים מאוד של קצב, לחץ, מרקם ומצב שלהגוף, ולגוף שלך קשה לעבור שינוי. ייתכן והחברה שלך טיפה יבשה- אם מסיבה ביולוגית, אם בגלל שהיא מתביישת להסביר לך איך לגרות אותה, ואם בגלל שכל הסיפור כבר טיפה מלחיץ אותה.
בוא נאמר שזה היה המצב אצל בחור שאני מכיר לפני כמה שנים, וכיום הכל בסדר בתחום הזה.
ג. במידה וזה המצב, יש כמה דרכי פעולה פשוטות יחסית, בלי אורולוג ובלי סקסולוג:
1. חומר סיכה
2. מין אורלי מקדים לחברה שלך (ירטיב אותה, וגם רעיון טוב בכלל- הרי מגיע גם לה לגמור מתישהוא, ואחרי הגמירה אתה תהיה גמור). רק אם מתאים לשניכם. אותי מדליק מאוד לדעת שיש לי כוח להביא את בת הזוג שלי לשיא.
3. להמשיך לנסות; הבחורצ'יק יתקשח קצת עם הזמן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:06

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר