לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2012, 11:54
  משתמש זכר הדור האחרון הדור האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.09
תכלס, למה אנחנו חיים

[font='Arial','sans-serif']תגידו

לא חשבתם פעם, כאילו [/font]
[font='Arial','sans-serif']OK[/font][font='Arial','sans-serif'], יש לי הנאות כאלו וכאלו, אני אוהב ללכת לכאן או לשם אבל תכלס, בשביל מה??? תכלס בשביל מה כל זה?

אני לא דתי, ממש לא ואני גם לא חושב שלאותו חרדי שנולד במשפחה מסויימת של אפוטרופסיות על מה שנקרא נקודה שבלב, אבל יש בי נקודה פנימית שאומרת לי שאם בן אדם שואל, אז כנראה שעמוק בפנים חבויה לה איפשהוא גם תשובה.

עד היום אף גישה בפסיכולוגיה לא הצליחה לתת הסבר כוללנו ומקיף לסיבת קיומנו.
ובבקשה אל תגידו שאנחנו מתקיימים על מנת לקיים את הדור, להביא צאצאים לעולם ולשרוד. שזו היא מטרתינו ולשם כך אנו חיים.[/font]

[font='Arial','sans-serif']או שכן?[/font][font='Arial','sans-serif'][/font]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2012, 07:55
  משתמש זכר הדור האחרון הדור האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "הו שלום לך מר נציג חברות הוט."

הקשר הוא שהפסיכולוגיה מתחילת התפתחותה עד עתה ניסתה להגיע לשיטה/פדיגמה שתתן הסבר מקיף להתרחשותן של כל התופעות, וכך גם לתת פתרונות אבל מה לעשות, כנראה שהטבע מעט מתוחכם יותר ועדיין הפסיכולוגיה תקועה מבלי יכולת להגיע לפרדיגמה שכזו.

יחד עם זאת, כמו שבעבר משך תקופה מסויימת שלטה גישה/פרדיגמה שהביאה לאנושות גילוי מסויים, כך אנו עומדים לגלות חוק טבע שנועד לקדם את התפתחותינו, להביא אותנו לדרגת מודעות והכרה גבוהה ממש שהכרנו עד כה, ויותר מכך נגלה כי תכליתו להיטיב.
אם היית אומר לפני 1000 שנה שקיימים במוחינו קצרים חשמליים ומעבירים כימיים שמשפיעים על הרגשתינו, קרוב לודאי שהיו שורפים אותך או לכל הפחות מאשפזים אותך.

אני חותר לכך כי קיים כוח (אפשר לקרוא לו חוק) שמנהל אותנו בלי שיש לנו את הכלים להשיג ולהרגיש אותו.
בלי לשים לב אנחנו בהמצאותינו מחקים את הטבע.

בדרגת אנוש אנחנו לא כל כך יודעים איך לחקור את הטבע. אם היינו , מעלים את עצמנו למדרגה עליונה, אז היינו מסוגלים לחקור כי לחקור אפשר תמיד מרמה יותר גבוהה לרמה יותר נמוכה.וזו הסיבה שעל עצמנו אנו לא כל כך יודעים

יתר מכך נגלה שהחיבור הוא יותר מסכום חלקיו (פעם אמרו את זה על השלם) כלומר בחיבור נגלה סגולה שטרם היינו מודעים אליה
כמו שניתן ליצור מרכיב שלישי מ 2 מולקולות, שני חומרים כימיים או שני גזים. הרכיב ה 3 שיוצא שונה באופן איכותי מאותם 2 מרכיבים. הוא מכיל תכונות שונות ומהווה כוח מיוחד בפני עצמו. באותו האופן נגלה שחיבור בין אנשים (ואם אתה מרים גבה, אני יכול להבין אותך, אבל שים לב איך בצורה השטחית ביותר המילה חיבור תעלה בכל מקום, אם זה בפוליטיקה בערוצי התקשורת ובמקומות אחרים). בקיצור נגלה שחיבור בין אנשים מוליד תכונה/רמת קיום שונה מהותית ממרכיביה. נראה בזה פיתרון וזו רק ההתחלה של משהו גדול בהרבה. רק סבלנות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:33

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר