לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2012, 07:52
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
יש גם תעוד מצולם של התנהגות האיש הזה כלפי האזרחים בדירות אליהן יתכן ופרץ בעבר?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "צפו: שוטרים מכים חשוד על הרצפה - ומחשמלים אותו שוב ושוב"

הוא בטח היה עדין ומנומס ואפילו העניק פרח לכל קשיש שאולי נקלע בדרכו לסלון לפנות בוקר

שפני - הרי אם אתה כשהיית צעיר היית תופס את הבחור עם כפפות וכובע גרב בחדר הילדים של משפחתך - מה שהשוטרים עשו לו היה בגדר מסאג' עדין ביחס למה שאתה היית מעולל לו.

מה שהם עשו לו - לא חוקי. לא תקין. אסור שיקרה. הם יענשו. אבל מכאן ועד אמפתיה לעבריין - אצלי ארוכה הדרך.

בל נשכח שמדובר בפורץ. עבריין שאילו אני ואתה היינו שרועים על הארץ מולו - היה חובט בנו ללא רחם.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 02-08-2012 בשעה 08:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2012, 10:32
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "צפו: שוטרים מכים חשוד על הרצפה - ומחשמלים אותו שוב ושוב"

נקודת מבט קצת שונה שיכולה, אולי, להסביר את התמונות הקשות בסרטון:

ציטוט:
בעל החנות: החשוד השתולל

ראובן מועלם, בעל חנות התכשיטים בה תועדה התקרית האלימה, שיחזר היום בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט את שהתרחש. "הוא נכנס בסערה פנימה, הפך את מתקני התכשיטים ופחדתי שהוא יפגע בזכוכיות", אמר. "שוטר אחד נכנס מיד אחריו ונדמה היה שהוא מפחד ממנו לא פחות ממני. הוא אמר לי: 'יש לי אישה וילד בבית'. במקביל, המשיך החשוד השתולל ולא היה מוכן לצאת מהחנות. גם אקדח השוקר לא השפיע עליו בכלל".

"בינתיים הוא המשיך לגרום לעוד הרס במקום, עד שהגיע שוטר נוסף שידע קצת יותר מה לעשות, והצליח להשתלט עליו", סיפר מועלם. "תחשבו מה היה קורה אם הייתי לבד בחנות. אני בן 64 לא הייתי יכול להתמודד איתו. הוא היה מסומם ובקריז. לרגע אחד הוא לא הפסיק להשתולל, לא משנה מה עשו איתו".

נלקח מהכתבה שנמצאת בקישור שאתה הבאת.

ישן 02-08-2012, 11:49
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02

נראה על פניו מראיית הסרטון שהחשוד ממשיך להשתולל והשוטרים לא מצליחים להשתלט עליו קרי אזיקה.
וכן נראה שלחשוד יש מחלה או יותר שיכולה לעבור ע"י רוק והשוטרים פוחדים מיריקה לעבר פניהם או מנשיכה.
אמנם הקריין אומר בקול מאוווד סמכותי שאנו רואים שהשתלטו עליו, אבל א"כ היו יכולים לאזוק אותו, לא?
אלא שיש מגמה לאחרןנה לעודד את ה"מחאה" וזה כולל נסיון ללכלך על המשטרה בכל צורה שהיא .
(חוץ מאלימות נגד מתנחלים שם זה תאאמיד המתנחל אשם, כי הוא הרי מתנחל)
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 02-08-2012, 20:44

צפיתי שוב.אין שום התעללות. יש נסיון לנטרל אדם אלים מבלי להגיע למגע עם פלג גופו העליון

הבעיטות ע"י האחד בברור מנסות ליצור גישה לשוטר השני להשתמש בטייזר. בחלק מהסרט מנסה השוטר לרתק ע"י דריכה את רגלי הפושע. ניכר כי קשה להשתלט על נרקומן או על אדם עם בעיות נפשיות. אמצעים שמשתקים אדם תבוני לא מרשימים את מי שנמצא באטרף. נשיכה עלולה לעלות לשוטר באיזו הפטיטיס או צרות רפואיות וכן הלאה.

שני שוטרים אמיצים טובלים ידיהם בביבי החברה בכדי להגן בגופם על האזרחים.

אני מעונין רק בסרטון אחד כדי לגבש דעה סופית בנושא. אם אפשר לראות צילום של הגברת המעודנת מהסנגוריה פוגשת בסימטה אפלה את הקורבן התמים. אתם יודעים מה? עיזבו סימטה. רק סרטון שמתעד אותה נפגשת עימו אחד על אחד לשיחת עו"ד לקוח ללא אזיקים וללא שוטר מלווה בחדר בבית המעצר

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 02-08-2012 בשעה 20:46.
ישן 17-08-2012, 10:26

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "שוטר אמור להשיג מטרתו עם כמה..."

אז אתה יודע יותר ממי שהיה שם וראה את המקרה בלייב? אני מצטט שוב מהכתבה:

ציטוט:
בעל החנות: החשוד השתולל

ראובן מועלם, בעל חנות התכשיטים בה תועדה התקרית האלימה, שיחזר היום בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט את שהתרחש. "הוא נכנס בסערה פנימה, הפך את מתקני התכשיטים ופחדתי שהוא יפגע בזכוכיות", אמר. "שוטר אחד נכנס מיד אחריו ונדמה היה שהוא מפחד ממנו לא פחות ממני. הוא אמר לי: 'יש לי אישה וילד בבית'. במקביל, המשיך החשוד השתולל ולא היה מוכן לצאת מהחנות. גם אקדח השוקר לא השפיע עליו בכלל".

"בינתיים הוא המשיך לגרום לעוד הרס במקום, עד שהגיע שוטר נוסף שידע קצת יותר מה לעשות, והצליח להשתלט עליו", סיפר מועלם. "תחשבו מה היה קורה אם הייתי לבד בחנות. אני בן 64 לא הייתי יכול להתמודד איתו. הוא היה מסומם ובקריז. לרגע אחד הוא לא הפסיק להשתולל, לא משנה מה עשו איתו".

אם אני צריך לבחור להאמין למי שהיה שם או למי שטוען שראה את הסרטון המלא הבחירה היא קלה.

ישן 17-08-2012, 23:42
  sh_woll sh_woll אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.06
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מי שהיה במקום, ואין שום סיבה..."

עזוב, אולי נתמקד,
תכניס אדם לחדר בו סיכמו כולם לומר כי הקו הקצר הוא הארוך,החדש יצטרף לדעת כולם,
תן לאנשים לצפות בהאבקות בה הכל סוכם מראש,יש כאילו שיתלהבו, ואחרים יתפלאו איך המתלהבים לא מבחינים כי זה מבוים,
מדובר בבני אדם שהגיונם אומר להם אם השוטרים נאבקים, סימן כי יש התנגדות,המוח עושה השלמות,
מדובר גם בבני אדם הצופים בסרט ולא לכולם יש אותו כושר אבחנה,
10 אנשים יכולים לראות עשרה דברים שונים.....
אך כאן יש לנו סרט ברור,ומה שהאיש אמר כבר לא רלוונטי[אמרת כי אנשים מפרשים בצורה שונה],
כנס לnrg,תקיש ב'חלונית' המתאימה :'אלימות בלתי נסבלת',
כנס לכתבה של שרי מקובר ,שם תראה סירטון המראה ההתעללות במסכן חסר האונים,שלא רק כי אינו מסוגל להתנגד,הוא גם אינו מסוגל לקום, או להגן על עצמו,
יש לי קצת נסיון, ואני יודע כי עין בלתי מקצועית יכולה להכשל,
אם עדיין נראה לך כי השוטרים עובדים לתפארת עם ישראל, תזמין לצפיה שוטר רציני עם נסיון בתחום.
ישן 18-08-2012, 08:55

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "עזוב, אולי נתמקד, תכניס אדם..."

בשניה 00:07 עם החלקתו של הנרקומן נקטע הסרטון. הוא מתחדש כשהלקוחות שהיו בחנות כבר לא נמצאים בה. הכרותי עם התקשורת מעלה בי את המחשבה שמשהו בכל זאת קרה בזמן הזה. אולי מספר מעשים לא נחמדים שביצע העבריין ושהיו עלולים להסביר לצופה התמים מה מידת מסוכנותו ומדוע השוטרים נמנעים מיצירת מגע עימו לצרכי ריתוק?
מהשניה השמינית עד 1:20 ממש לא נראית התעללות. אני רואה שני שוטרים די מפוחדים - מנסים לנטרל פושע מבלי לבוא עימו במגע גופני שיאפשר לו נשיכה שלהם. הם בועטים בעיקר בפלג גופו התחתון ואפילו מנסים להניח רגל על רגלו כאשר אחד השוטרים מנסה לגעת בעזרת הטיזר בפלג הגוף של העבריין.
העבריין עצמו אינו 'כנוע'. הוא בהחלט מנסה לקום וכנראה שלשוטרים הללו נשיכה או שריטה ע"י הנרקומן מהווים איום משמעותי. איני יודע אם יש אמצעי ניטרול אחרים או תרגילי אומנויות לחימה המאפשרים התנהלות אחרת. סביר שלא כל שוטר אמור להיות אומן קרב מגע ושהשניים הללו ניסו לנטרל/לעכב את העבריין במה שהיה להם באותו רגע עד לבוא תגבורת כלשהי.

איך לא ראית את הרתיעה שלהם מפניו? איך לא הבחנת שכמעט כל הבעיטות כוונו לפלג הגוף התחתון? מה לדעתך יכול לנטרל טוב יותר מסומם המצוי באמוק ולמנוע ממנו לקום, לנשוך את השוטר ולצאת בריצה מהחנות כדי לחלק מגדנות לעוד כמה אזרחים?

החל מדקה ועשרים עם כניסת שוטר הנראה בשל וקשוח יותר מפסיק העבריין להשתולל וניתן לאזוק אותו. מרגע האזיקה והפסקת השתוללות העבריין אף שוטר לא בועט. שלושת השוטרים הופכים אותו ואוזקים אותו. השוטרת כלל לא במגע עימו והשוטר השלישי משתתף בהפיכה די עדינה של העבריין על הרצפה לצורך הנחת האזיקים. שום אמוציות ושום אלימות מרגע הנטרול והאזיקה. מי שיקרא את דבריך בלי לצפות בסרטון אליו הפנית יחשוב שהשוטר והשוטרת שנכנסו רקדו על דמו של העבריין. וכולם יחדיו ציחקקו תוך בעיטות סדיסטיות.

כשנכנסתי לקישור אליו הפנית הייתי בטוח שאני עומד לראות משהו שונה לגמרי ממה שנראה בסרטון שכאן. שמחתי שלא כך הוא.

יש עימנו כאן באשכול לפחות שני שוטרים מקצועיים ומעניין לשמוע את דעתם.
ישן 18-08-2012, 20:32

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "בשניה 00:07 עם החלקתו של..."

מהכרות הסינים את המערב, רבים מהם לא מאמינים כי האדם נחת על הירח,
מהכרות המוסלמים את הכופרים, רבים משוכנעים כי התאומים נפלו כמזימה של המוסד,
מהכרות של אנשים את התיקשורת,יש אנשים החושבים כי משהו קרה בין הצילום של מצלמה 1ו-2.
כשהאמונות שלך משפיעות על מה שאתה רואה,אתה חשוף לקריאה שגויה של המציאות, העניים שלך ישרתו את האמונות,
אתה רואה את הסרט של מצלמה 1,עד שהאנשים עברו לתחום של מצלמה 2,
הכל לפניך,לא מנעו ממך שום מידע [המשטרה לא היתה נשארת פסיבית בעניין],
טוב שיש לך דמיון, אך השתמש בו כהלכה,
אין לי חשק להמשיך להתיחס לפרשנות שלך למה שאתה רואה, רק אוסיף ,כי יותר ממה שאני מוטרד מכתיבתך, אני מוטרד מכך כי אתה לא יוצא דופן בצורה בה אתה רואה המציאות,ואני יודע זאת גם מהתגובות האחרות, וגם מהאי תגובות.
ישן 18-08-2012, 13:33
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי

אני לא יודע כמה פעמים יצא לך לעמוד מול נרקומן/חנ"ש הנמצא בהתקפת אמוק.
כאשר הסבירות הגבוהה היא שהוא נושא איתו צהבת נגיפית C או/ו HIV או עוד כל מיני "מתנות".
שים לב לכפפות שלובשים השוטרים, שים לב לבעיטות שהוא בועט לכיוון השוטרים,
לך תיפצע מסריטה שיסרוט אותך אותו חנ"ש ואז תשב בבית ותמתין שישה חודשים כדי לקבל תשובה מהבדיקה הרפואית-שלא נדבקת באחת "המתנות" של החנ"ש.

והאמן לי. אני "מדבר מהשטח".

כולם גיבורים גדולים ליד המקלדת של המחשב, אבל לעמוד מול חנ"ש...... שהפריירים שמשתכרים משכורת מינמום ילחמו.

ישן 18-08-2012, 20:49

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

אגלה לך משהו שמשום מה רבים לא מודעים אליו,
בשריפה בכרמל, הכבאים שהגיעו מכל הארץ והעולם,לא עשו מאומה כשישובים נשרפו,הם חנו על כביש 4,
אף אחד לא הרים גבה,
כמו שבמקרה זה לא רבים מרימים גבה,
[מה אתה רוצה? הרי יש סכנה......]
לשוטרים יש מטרה/תפקיד,
וכאן יש דוגמא איך לא ממלאים תפקיד,
מה שהם עשו בסוף,פשוט לאחוז בו ולקחת אותו, היו צריכים לעשות בהתחלה,
מסגר עובד עם מסכה בכדי להגן על עניו,
חבלן מתכסה עם שחפ"ץ וכו' כשהוא מפנה מוקשים,
שוטר החושש להדבק מדם שם כפפות,כמו רופא,
לא ראיתי עדיין רופאים המשתקים עם טייזר פציינטים,
ולא רוצה לראות שוטרים משתקים אומללים בעזרת טייזר,
אך כשאתה רואה בעיטות לכיוון השוטרים ,
אין אפשרות לפתח דיון רציני מדי,
[[תינוק בין שנה המונח על הריצפה היה בועט בעיטות עם אותה רמת סיכון]
ישן 19-08-2012, 08:13

נכון שבד"כ ציר הדיון העיקרי באשכולות הוא לא 'הגולש'
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "הנושא זה לא אני, ולא אמשיך..."

אבל כשגולש מסויים פותח בכך שהוא נגעל מתגובות גולשים אחרים ומבטל את דבריהם תוך זלזול במקצועיות אנשים שזהותם ומקצועם ידועים - הגולש הזה בהחלט הופך לחלק מנושא האשכול.

כשגולש מדבר בבטחון רב ושתי עובדות יסוד עליהן הוא מבסס את התזה שלו מתגלות כלא מדויקות [השוני המהותי שבצפיה בסרט 'הארוך יותר' ואפס המעשה של הכבאים בהגנה על ישובי הכרמל] - הרי שמקצועיות הגולש בהחלט הופכת לחלק מהדיון

אני לכשעצמי הדיוט בעניני בטחון, שיטור ואומנויות לחימה. הייתי מקבל את דבריך העטופים בטחון אודות דרכי השתלטות אחרות כתורה מסיני אלמלא ביטיס ואשר [שזהותם וכישוריהם ידועים] והגולש השלישי היו שוללים את אמירתך.

כן יצא לי לצפות באותו סרטון בו אתה צפית והקצנת את תאורו ומאחר ובפרשנות סובייקטיבית מדובר גם אצלי וגם אצלך הרי שיש מקום להשקפת העולם של המפרשים את הסרטון בדיון

כן יצא לי לדעת שהיו כבאים שלחמו באש בישובי הכרמל וכן יצא לי לדעת שאנשי צוות רפואי אינם מסתפקים בכפפות כשמולם נרקומן באמוק.

כשמישהו מגיע מעמדת מקצועיות לא מוכחת כפי שאתה עושה - אמינותו על גבי הפורום וסגנונו הם בהחלט חלק מהדיון.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 19-08-2012 בשעה 08:35.
ישן 19-08-2012, 23:21

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זה קצת מצחיק שמי שרוב..."

מצטער כי אני קורא תגובתך באיחור,
אני לא משתתף כאן בתחרות ידע,
אני משתתף בדיון על סרט,
אמרתי את שלי,
ואם מישהו רואה בסרט משהו אחר שינתח זאת עניינית,
ואם אתה שופט הנאמר ע"פ האומר,ואינך שופט טיב התוכן בלי קשר למי אמר, , הרי גישתנו שונה,תמשיך בדרכך ואני בדרכי.
קלישאה נפוצה לבקר מגיב במשפט:'מבקר מזגן', זו כמובן שטות,שוב,חשוב מה האיש כתב תחת המזגן,זה שהיה כותב תגובתו תחת השמש הקופחת, לא משנה דבר,
לטעמי, לומר כי אני כותב ללא ידע ,זה לא קשור לדיון, תתיחס למה שכתבתי אם או בלי ידע, ותסביר מה בעייתך עם מילותיי.
אתה טועה כי אתה שופט הנאמר על פי אומרו, חוץ מדברי אלוקים חיים, שם אולי אתה יכול לחתום על דבריו מתוך ביטחון כי הוא לא טועה.
אני מנסה להתבטא בעדינות, למרות שאולי נראה כי אני תוקפני,
הייתי רוצה להחריף להעמיק ולהרחיב הביקורת,
אך חוץ מאנשים נעלבים,מתגוננים ומתקיפים לא יצא מזה דבר.
בתרבות המערבית שאנו משתיכים אליה ,מקובל בדיון לדבר פתוח על כל נושא,ללבנו ולמצותו,
בואריאנט שלנו,קשה לדבר ענינית,אין תכניקה נכונה של שיח ,אין פתיחות, אין הקשבה, ויש שבטים ומחנות המתבצרים בדעותיהם,
ישן 18-08-2012, 22:10

אני במקרה מכיר אישית צוות כבוי מסויים ששהה בישוב מסויים ימים ועסק סביב השעון ב...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "אגלה לך משהו שמשום מה רבים לא..."

כבוי שריפות.

כלומר היו כבאים שעשו מעבר למאומה.

כנראה שכשנחשול אש שוטף איזור מיוער אין לכבאית מה לעשות מולו אבל מניעת התפשטות השריפה מעבר לכבישים מסויימים והגנה על נקודות מפתח וישובים מפני חדירת הדלקות זו בהחלט עבודה קשה וחשובה.

ועוד נקודה: ציינת שרופאים אינם מרגיעים חולה בעזרת טיזר. רופאים אכן לא מרגיעים מטופל בעזרת טיזר. אם זה חולה משתולל בבי"ח פסיכיאטרי שאין לצוות תקשורת עימו הם מרגיעים אותו בעזרת זריקה ושני אחים חסונים שאינם עדינים בהרבה יותר משני השוטרים המצולמים. אם זה במיון - הם פשוט נוטשים את העמדות ומניחים לנרקומן להשתולל ולסכן את סביבתו עד שיגיעו שני שוטרים כמו בסרטון וייטלו את ניטרול המשתולל ואת הסכנה שבכך על כתפיהם.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 18-08-2012 בשעה 22:21.
ישן 19-08-2012, 06:29

אני חושב שאתה צריך הרבה יותר מגוגל
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "לא צריך את גוגול, הייתי שם..."

ראשית - קח דוגמת גיגול מהיר לכבאים ש'לא עשו כלום'

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3993710,00.html

בכתבה תשמע על כך שגם ב'עין הוד, עין הוד וניר עציון נאבקים הכבאים בלהבות' או כדבריך 'לא עושים כלום'.

'היית שם'? אולי. הרי אתה גם צפית בסרטון המלא שיוכיח לנו שכן הייתה התעללות סדיסטית של השוטרים בקורבנם אבל לחיצה על הקישור מראה בליבה בדיוק את מה שנראה בסרטון הראשון וכלל לא משנה את התמונה. שאלה לי אליך בתור 'מקצוען לכל דבר' - האם אפשר לקרוא למה שעשית 'אי אמירת אמת'?

דיברת עם מבקר המדינה? אכן כבוד גדול. אם היו לך דברי אמת וטעם לומר לו - אני מקווה שהצגת בדבריו את הדברים בדרך משכנעת יותר משעשית כאן.

אתה כמובן גם טרחת להלין בפני אשר על ההתיחסות האישית שהעניק לך ושלא נראתה רצינית דיה לדיון בעיניך - מה שלא מנע ממך לעשות את אותו הדבר שתי הודעות אח"כ.

המתענינים ממש שביננו יטרחו ללכת קצת אחורה ולמצוא כי עמדת המקצוען/מוסרי יותר מכולם מלווה אותך לא מהיום. צריך הרי להיות מוסרי על ומקצוען על גם יחדיו כדי לראות בדני שאייזנר תקף כאוחז בצד 'הצדק האוניברסלי' ובחבורת האנרכיסטים שלו כאלה שאתה מקווה שירצו לשוב במדינה. ביננו? לא ממש מפתיע שמי שפותח בזעם קדוש כלפי כולם ומזכיר באשכול כי גם לרוצח סדרתי יש זכויות - אינו ממש מקפיד על זכויותיהם של אנשי מעשה אמיתיים כשוטרים וכבאים.

הסיפור על החייטים הוא סיפור יפה - אבל לא כל מי שצועק 'המלך ערום' הופך בהכרח ללבוש לתפארת.
ישן 19-08-2012, 00:28

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "די עייפתי"

תשמע חבר,
אם לא תגיב לעניין,לא נתקדם, וסתם תתעייף,
כתבתי לך רעיון מה צריך לעשות,
אתה לא מתיחס למה שאני כותב,
ונשאר עם אותו הסרט בראש,
אם יש חשש לנשיכה או לסריטה מדוע אחזו בו בסוף ?
לאחד כזה ששוכב על הריצפה מורים:'ידיים אחורי הגב',שמים אזיקים,עוזרים לו לקום והחוצה,
לא שוכב בשקט,דוחפים אותו לרצפה,החזקה בשיער העורף מבטיחה שליטה באיש כפי שאתה רוצה,אוחזים בו בידיים,אזיקים...וההמשך כבר ידוע,
תרשה לי עם כל הכבוד, לומר לך כי אין לך כנראה הרבה מושג מה היא עבודה מבצעית מיומנת של שוטר,
כשהפרשנות שלך לסרט שאתה רואה, היא כל כך לא מקצועית,כדאי שתהיה מודע לזה, ואל תפזר כאן אמירות יומרניות ללא כיסוי,
אתה רוצה שאתן לך שמות של אנשים להתיעץ איתם בעניין פעילות מבצעית של שוטר ?
ישן 19-08-2012, 00:47
צלמית המשתמש של סוכן שקט

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "תשמע חבר, אם לא תגיב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sh_woll
תשמע חבר,
אם לא תגיב לעניין,לא נתקדם, וסתם תתעייף,
כתבתי לך רעיון מה צריך לעשות,
אתה לא מתיחס למה שאני כותב,
ונשאר עם אותו הסרט בראש,
אם יש חשש לנשיכה או לסריטה מדוע אחזו בו בסוף ?
לאחד כזה ששוכב על הריצפה מורים:'ידיים אחורי הגב',שמים אזיקים,עוזרים לו לקום והחוצה,
לא שוכב בשקט,דוחפים אותו לרצפה,החזקה בשיער העורף מבטיחה שליטה באיש כפי שאתה רוצה,אוחזים בו בידיים,אזיקים...וההמשך כבר ידוע,
תרשה לי עם כל הכבוד, לומר לך כי אין לך כנראה הרבה מושג מה היא עבודה מבצעית מיומנת של שוטר,
כשהפרשנות שלך לסרט שאתה רואה, היא כל כך לא מקצועית,כדאי שתהיה מודע לזה, ואל תפזר כאן אמירות יומרניות ללא כיסוי,
אתה רוצה שאתן לך שמות של אנשים להתיעץ איתם בעניין פעילות מבצעית של שוטר ?

אני בטוח שאתה כותב מנסיון. |אירוני|
במקור נכתב על ידי יחזקאל

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 19-08-2012, 03:40
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "תשמע חבר, אם לא תגיב..."

אתה תשאר עם שיערו של אותו אדם ביד שלך, ואף מדמם אחרי שהוא ינגח בך. אני מצטרף לשאלה, כמה מעצרים אלימים ביצעת?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 19-08-2012, 14:30

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "הנושא זה לא אני, מה שרואים..."

כשמתעסקים בנושאים שהם מקצועיים גם זהות הכותב חשובה, בטח כשרק אחד מהכותבים יודע על מה הוא מדבר והשני יודע ללחוץ על פליי בדפדפן שלו. כולנו ראינו את הסרטון וכל אחד הגיע למסקנה שונה, ולכן רק מי שמתעסק בתחום ועוצר אנשים במציאות יכול לתת תשובה שתהיה הכי קרובה למציאות. אני מכיר את אשר מספיק כדי לדעת שמדובר באדם ישר ושאם הוא היה חושב שנעשה במקרה הזה משהו לא חוקי הוא היה כותב את דעתו בלי משוא פנים. אני לא מצליח להבין מאיפה נובע הזילזול שלך באנשים ובדעות שלהם.
ד"א, אם זהות הכותב לא חשובה אז למה שלא תקבל יעוץ רפואי בפורום מנקי רחובות למשל? הרי הזהות לא חשובה רק התוכן לא?

ישן 19-08-2012, 20:51
צלמית המשתמש של סוכן שקט

בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "כאן זה לא פורום 'אומנות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sh_woll
כאן זה לא פורום 'אומנות מופשטת', בה כל אחד יכול להציג מרכולתו...אין נכון ולא נכון,
כאן אנו רואים אנשי חוק בועטים ומחשמלים אדם,
אם יש מישהו היכול לנתח עבודת השוטרים כהלכה -שיופיע, ויגיד לנו מה הם עושים טוב, מה לא טוב,
לאן צריך לכוון הבעיטות,כמה פעמים כדאי להפעיל הטייזר, ועל אילו חלקים...
זה שניתן כבוד לשוטרים, לכותבים, לנסיונם להשקעתם,ליושרם,זה יכול להיות נחמד,
רק אין בזה התיחסות לטענה כי רואים בסרט עבודת שוטרים כושלת.

אתה צודק הנהלים רועננו ובפעם הבאה הם ישתמשו באלות. |אירוני|
במקור נכתב על ידי יחזקאל

ישן 19-08-2012, 10:55

לכל כך הרבה סיטואציות אלימות יצא לך להקלע כצופה?
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי red-junior שמתחילה ב "איי כמה פעמים ראיתי את החברים..."

כמה כבר יוצא לאזרח ממוצע להתקל בשוטרים באופן אישי חוץ מבדיקת ניירות שגרתית ו'תנמיכו בבקשה את המוזיקה כי כבר חצות'? פעם אחת, לפני שנים נקלעתי לחיפוש אחר סמים עלי ועל חברי בדרום ת"א ואף הוא נעשה בנימוס וללא בדל אלימות.

גילי אולי יותר מכפליים מגילך וטרם חזיתי בשוטר מתעלל באדם ברחוב, בשוטר נושך או הופך לנכה אזרח תמים.

אני בטוח שיש לעיתים שוטרים אלימים שמנצלים את תפקידם לבטוי הפן הזה באופיים. אני בטוח שיש שוטרים לא אלימים באופיים הגולשים מתוך לחץ העבודה והאיומים שמולם לאלימות שמעבר לנדרש. אני גם יודע מהתקשורת [שכלל אינה נראית כפודלית בהבט זה] שהיו שוטרים שפגעו קשות באזרחים חפים מפשע. הם צריכים להענש ולהכלא ככל עבריין. אבל אני גם סבור שאלימות משטרתית היא לא הכלל וממש לא מבין מהיכן לקוחה השנאה לשומרים עליך כפי שמתבטאת בהודעתך.

אם תלך בסימטה ברמלוד ומאחריך יפסעו שני חבר'ה עבי בשר עם בקבוקים בידיהם המתלחששים וסוגרים מרחק - לא תנשום לרווחה אם תתקל לפתע אפילו בשוטר תנועה פשוט? אם יאבד לך חלילה ילד במקום מסוכן כשפת הים - לא תודה לשוטר שיתחיל את הסריקות? ולמי אנחנו מתקשרים כשיש תיק חשוד שמישהו תקע לנו בחדר המדרגות אם לא לההוא שעלול לחטוף את המסמרים וההדף במקומנו?

שפני בפתיח של האשכול אומר דברי טעם: אין דין אזרח המתעמת עם עבריין כדין שוטר העושה זאת. שפני גם לא רואה עצמו כאוהד יריב המצפה שמישהו יחבוט בקבוצת השוטרים. הוא מעביר בקורת לגיטימית והגיונית על שקרה בסרטון ומאזין למה שאחרים ואני בינהם חושבים שקרה שם ששונה מדעתו הוא. [אני מניח שמי שיכריע בסופו של יום יהיה שופט כלשהו].
אבל בין העברת בקורת על דרך מעצר לגיטימי ביסודו ולא פשוט לבין ביטול מוחלט של שוטרי ישראל עוד ארוכה הדרך ומוטב לדעתי שלא נצעד בה.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 19-08-2012 בשעה 11:06.
ישן 19-08-2012, 13:00
צלמית המשתמש של סוכן שקט

בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי red-junior שמתחילה ב "איי כמה פעמים ראיתי את החברים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי red-junior
איי כמה פעמים ראיתי את החברים שלך מכים,נושכים,בועטים,דוחפים והופכים לנכים אנשים,אזרחים תמימים,שכל חטאם היה להיות במקום הלא נכון בזמן הלא נכון.
כמה טוב שיש מח"ש.שוטר חוקר שוטר.תענוג.
וכמה פודלים בתקשורת כמובן.

באמת חוץ מסרטים על "עמונה" והפגנות של חרדים בכיכר השבת, איפה באמת ראית אנשים מוכים "סתם" ונהפכים לנכים?
כי לפי מה שאתה מתאר חצי מדינה נכים ממכות של שוטרים.
במקור נכתב על ידי יחזקאל

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:11

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר