לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2012, 13:23
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
אשכול נבחר "שובר שורות" - עונה חמש שרצה עכשיו בארה"ב

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

צפיתי בפרק הראשון ואני אקפוץ מיד לסוף ואומר שאהבתי אותו. מאוד.

זהירות - ספויילר!

בשביל לא להיתקל כאן בספויילרים אני אחזור לכאן רק אחרי הצפייה בפרקים הנוספים שכבר שוחררו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2012, 16:40
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב ""שובר שורות" - עונה חמש שרצה עכשיו בארה"ב"

צפיתי בפרק השני. הפרק היה בנוי יפה מאוד...
זהירות - ספויילר!
ישן 16-08-2012, 02:38
  bboyoren bboyoren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל bboyoren
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב ""Dead Freight""

שאלה לצ'אקי:

אני גם מכור לסידרה הזאת אבל שני דברים ממש הציקו לי, אולי תוכל לענות לי על זה.

דבר ראשון - למה טד סירב לקבל מסקיילר כסף לשלם את החובות שלו למס הכנסה? נכון, התירוץ שלו היה שהכסף הזה הוא לא חוקי והושג בהימורים. אבל למה זה אמור להיות אכפת לו? הרי הוא יודע שאם הוא לא ישלם את הכסף הזה הוא הולך לכלא... מצד שני סקיילר לא רוצה שיבואו לעסק שלה לחקור. אני לא מבין, היא מנסה להציל את המצב ולעזור לטד לא להיכנס לכלא והוא מצידו לא לקבל את הכסף שלה ולהסתכן בפשיטת רגל ומאסר בכלא??? תסביר לי את זה. (אגב אני יודע שהיה קטע שהוא ניסה לסחוט ממנה תשלום גבוה יותר אבל זה לא קשור כרגע לשאלה שלי).

דבר שני - תעלומת ההיעלמות של הסיגריה עם הריצין. נכון שמסתבר שוולט הכין סיגריה מדומה והכניס אותה לשואב אבק. אבל מציק לי שבסופו של דבר הם כביכול מוצאים את הסיגריה בתוך השואב אבק בדירה של גסי. כאילו מה.... מתוך כל הסיגריות שהיו בחפיסה דווקא המורעלת נפלה "במקרה". וגסי עוד מאמין לזה?

ישן 16-08-2012, 12:30
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "שאלה לצ'אקי: אני גם מכור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bboyoren
דבר ראשון - למה טד סירב לקבל מסקיילר כסף לשלם את החובות שלו למס הכנסה? נכון, התירוץ שלו היה שהכסף הזה הוא לא חוקי והושג בהימורים. אבל למה זה אמור להיות אכפת לו? הרי הוא יודע שאם הוא לא ישלם את הכסף הזה הוא הולך לכלא... מצד שני סקיילר לא רוצה שיבואו לעסק שלה לחקור. אני לא מבין, היא מנסה להציל את המצב ולעזור לטד לא להיכנס לכלא והוא מצידו לא לקבל את הכסף שלה ולהסתכן בפשיטת רגל ומאסר בכלא??? תסביר לי את זה. (אגב אני יודע שהיה קטע שהוא ניסה לסחוט ממנה תשלום גבוה יותר אבל זה לא קשור כרגע לשאלה שלי).

טד קיבל את הכסף אחרי הפגישה עם העו"ד סול גודמן מתוך מחשבה שהוא ירש את הכסף. כשהוא התחיל לבזבז את הכסף על שטויות במקום להחזיר את החוב למס הכנסה, סקיילר התעמתה איתו וסיפרה לו מה מקור הכסף. טד העריך שסקיילר יושבת על כמויות אדירות של כסף והוא החליט לסחוט אותה. הדברים לא נאמרו במפורש אבל התחושה שהתקבלה היא שאם סקיילר תביא לו עוד כסף אז הוא יסכים לשלם למס הכנסה. הוא הבין שסקיילר מתה מפחד מהאפשרות שמס הכנסה ימשיך לחפור והוא רצה למנף את זה.

דבר שני - תעלומת ההיעלמות של הסיגריה עם הריצין. נכון שמסתבר שוולט הכין סיגריה מדומה והכניס אותה לשואב אבק. אבל מציק לי שבסופו של דבר הם כביכול מוצאים את הסיגריה בתוך השואב אבק בדירה של גסי. כאילו מה.... מתוך כל הסיגריות שהיו בחפיסה דווקא המורעלת נפלה "במקרה". וגסי עוד מאמין לזה?

וולט הגיע לדירה של ג'סי הנסער ועזר לו להפוך את הבית במטרה למצוא את הסיגריה כשהוא ידע מראש שהיא לא שם והכל במטרה לעורר אצל ג'סי תחושה שהוא באמת ובתמים בא לעזור לו. לא ראינו את הרגע שבו וולט שתל את הסיגריה המדומה מול השואב אבק הרובוטי. אני חושב שהתסריטאי פשוט מצפה מאיתנו לקחת בחשבון שג'סי היה מאוד נסער והוא השתוקק בכל נימי נשמתו למצוא את הסיגריה הזו ככה שכאשר זה קרה הוא כל כך שמח שלא התעורר בו הצורך לשאול שאלות.
ישן 16-08-2012, 15:16
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אבל... באפי... אחת..."

למדתי שיש כמה סוגי סדרות/סרטים שלא משנה כמה פעמים אני נותנת להם צ'אנס - זה בחיים לא יעניין אותי.
כל סגנון הדרקולות, ערפדים, זאבים וכד' - משעמם ודי מגעיל אותי (וזה לא עניין של פחד, לפעמים סרט אימה זה די נחמד לי לראות..)
וסדרות הומור - למשל כמו איך פגשתי את אמא והמשרד - ניסיתי, לא מתחברת, הומור מטומטם, לדעתי..
לכן אני לא מנסה את דם אמיתי (במיוחד כשקשה לי מאוד לעזוב סדרה אפילו אם היא משעממת אותי, בניסיון קלוש שאולי יצליחו להפתיע אותי, ואף פעם לא מצליחים...)

אני יותר בקטע של אקשן (מכות, דם, כלא, מירוצים וכאלה), מתח (הכי אהוב עלי, מתה על סדרות מתח)
הכי טוב ביחד - מתח ואקשן
ועם כל שאר הדברים אין לי בעיה ובכיף (קומדיות רומנטיות - קיטשי סטאף אבל עובר, דרמה, אימה וכו')

ישן 27-08-2012, 21:39
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

פרק 6 (Buyout) ופרק 7 (Say My Name)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב ""שובר שורות" - עונה חמש שרצה עכשיו בארה"ב"

נשאר עוד פרק אחד עד שהסדרה נכנסת להפסקה עד שנה הבאה. לא ברור לי העניין הזה שמפסיקים עונה באמצע באופן שרירותי אבל זה מה יש.

היחסים של וולט וג'סי הגיעו לנקודה מעניינת שבה ג'סי נוטש את וולט אחרי שהאחרון ניסה לתמרן אותו להמשיך לבשל איתו כשכל מה שג'סי רצה זה לקבל את החמישה מיליון דולר שלו ולצאת מהעסק. קצת קשה לקבל את ההיגיון שהוביל אותנו לנקודה הזו - בסוף פרק 6 (אחרי שוולט החביא את המיכל עם הנוזל שנשדד מהרכבת) ג'סי עוצר את מייק הכועס מלירות בוולט בטענה שלוולט יש תוכנית טובה. איך ג'סי יכל לחשוב שהתוכנית טובה? הרי בתחילת פרק 7 מתגלה שבמסגרת התוכנית הזו מייק מקבל מיד את החמישה מיליון שלו וג'סי נשאר באוויר. ג'סי יודע שלוולט אין עבורו חמישה מיליון דולר ככה שאיך בדיוק הוא ציפה לקבל את הכסף שלו? העניין הזה קצת צולע אבל זה יהיה מעניין לראות מה יהיה השלב הבא ביחסים של וולט וג'סי.

לגבי זה שוולט ירה במייק - הסצינה הזו הייתה מעולה. בגלל שלא אפשרו לנו לראות את המוות של מייק אני לא משוכנע לגמרי שהוא באמת מת. בראש שלי אני מדמיין בפרק הבא את וולט מתקשר לעו"ד סול גודמן ששולח אותם לאיזה וטרינר שיוציא ממייק את הכדור אבל זו בטח תקוות שווא.

חוץ מזה, זה מאכזב לראות ששוב וולט עושה עסקים עם ארגון פשיעה כי הוא זקוק ליכולת ההפצה שלהם. כל עונה וולט מסתבך בגלל התקשרות עם גורמים עברייניים ויכול להיות שהמוטיב הזה יחזור על עצמו שהרי בתחילת העונה הנוכחית מראים לנו הצצה לעתיד של וולט - עתיד שבו הוא מחזיק בבגאז' של האוטו רובה גדול במיוחד...
ישן 03-09-2012, 15:56
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

פרק 8 ("Gliding Over All") - הסדרה יוצאת להפסקה עד קיץ 2013

וו'או... הולי שיט... זה מה שנקרא *cliffhanger ending...
*סוף פרק מותח שמשאיר אותך תלוי באוויר

הפרק מתפרש על פני שלושה חודשים. בהתחלה אנחנו לומדים שמייק בהחלט מת וחוסכים מאיתנו את הצפייה בהיפטרות מהגופה שלו. R.I.P מייק . אח"כ וולט נפגש עם לידייה בשביל לקבל ממנה את רשימת השמות של האנשים שמייק גייס לעסק הסמים של גוסטבו ז"ל. לידייה מסרבת בטענה שאז וולט לא יהיה זקוק לה יותר ו-וולט משחק אותה "מה?? את חושבת שאני אהרוג אותך מול כל האנשים במסעדה??". בזמן הצפייה זה הרגיש לי קצת מגוחך שהוא מיתמם ככה כי הרי זה ברור שהוא לא היה עושה דבר כזה מול עדים ואז בסצינה הבאה מגלים שהוא הביא איתו את הסיגריה עם הרעל ככה שהוא ממש כן התכוון לעשות את זה... LOL

לידייה עושה עם וולט עסקה שהיא תעזור לו להפיץ את הסחורה הכחולה בחו"ל וכשהיא מרגישה בטוחה היא נותנת לו את רשימת היעדים לחיסול. אני לא יודע איך להגיב על זה שוולט (באמצעות הדוד של טוד) מצא עבריינים שמסוגלים להרים פרויקט של חיסול כל היעדים בשלושה בתי כלא שונים בשתי דקות אבל זה היה מגניב לאללה

בהמשך וולט וטוד מייצרים טונה סמים במשך חודשים עד שיום אחד סקיילר לוקחת את וולט למחסן בו היא שומרת את הכסף ואומרת לו "חאלס, גם בעשר תקופות חיים אי אפשר לבזבז את כל הכסף הזה. אולי די?"

וולט מרגיש נוסטלגי אז הוא הולך לבקר את ג'סי. כשוולט דופק בדלת רואים שג'סי בודק דרך החלון מי הגיע ואז הוא יוצא מהפריים של התמונה וחוזר לפתוח לוולט את הדלת. רק אחרי שוולט עוזב את המקום אנחנו מגלים שג'סי יצא מהפריים כדי להביא אקדח. אני מת על מי שכותב ומביים את הסדרה הזו.

הסצינה שבה וולט וג'סי מעלים זיכרונות מתחילת הדרך שלהם כשהם הכינו סמים בקראוון ו-וולט משאיר לג'סי טונה כסף הייתה פשוט מקסימה. נראה לי שהסצינה הזו, ביחד עם הסצינה שבה וולט אומר לסקיילר שהוא סיים עם עסקי הסמים וביחד עם הסצינה שבה כל המשפחה יושבת בנעימים ליד הבריכה נועדו לגרום לנו לאהוב מחדש את וולט. התסריטאי רצה שנתחיל לאהוב אותו כדי שכאשר האנק יתיישב על האסלה ויבין שוולט קשור לעסקי הסמים אנחנו נדאג לגורלו. מבחינתי הם הצליחו. הממזרים!
ישן 04-09-2012, 23:52
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "פרק 8 ("Gliding Over All") - הסדרה יוצאת להפסקה עד קיץ 2013"

אני חצוי ביחס לפרק הזה
מצד אחד הקטע שמחסלים את כל האנשים של מייק היה מגניב, הוא הרגיש לי קצת דבילי - בכל זאת מדובר פה כנראה באסירים ממוצעים שעושים פה מבצע מאוד מורכב. חוץ מזה הסצינה שבה הוא וולט מדבר עם הדוד של טוד הרגישה גם קצת מגוחכת, סבבה הבנו שיש לו מלא ביטחון ואנשים מפחדים ממנו, אבל היה קצת מיותר ה"It can be done!" הזה.

כרגיל כל הקטעים עם סקיילר היו מעולים, היא פשוט שחקנית אדירה.

אהבתי מאוד את הביקור של וולט אצל ג'סי, ואני חייב להודות שלא קלטתי את זה שג'סי חשב שוולט בא להרוג אותו עד שוולט יצא מהדירה, ולמרות שזאת מחשבה מאוד הגיונית מצד ג'סי אחרי שהוא שמע מסול שוולט חיסל את האנשים של מייק.

לידיה שוב מעצבנת, היא פשוט דמות מעצבנת וחבל שמייק לא הרג אותה בפעם הראשונה.

הסיום היה קצת מלאכותי, אבל נסלח כי זה בא להכין אותנו לחצי השני (והאחרון ) של העונה.

אני צופה חצי שני מטורף, אני לא מאמין שוולט יגמור את הסדרה בחיים.
ישן 05-09-2012, 00:25
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "אני חצוי ביחס לפרק הזה מצד..."

היוצרים בטוח מודעים לכל התרחישים שאנשים מעלים לאינטרנט לגבי סוף הסדרה. העמוד של הסדרה בפייסבוק היה מלא בכאלה. אם הם ירצו להפתיע אז אסור להם ללכת על כיוון של וולט נרצח או וולט הולך לכלא. זה צריך להיות משהו מפתיע ודרמטי מאוד. אולי למשל וולט יבריא מהסרטן ואז יופיע איזשהו איום שיאלץ אותו לבחור בלהקריב את עצמו כדי להציל את המשפחה שלו ממשהו.

הדבר היחיד שאני משוכנע לגביו זה שהגליל הקטן עם הרעל שוולט שומר בבית מאחורי השקע חשמל יהפוך למשהו מאוד משמעותי לקראת הסוף. אולי הוא ירעיל את האנק, אולי הוא ירעיל איזה מאפיונר, אולי אפילו את עצמו... מוקדם לדעת.

עוד דבר מעניין זה שלא ברור לי איך וולט מתכנן לפרוש מהעסק. הרי מכיוון שג'סי לא מעורב יותר בייצור הסמים מאז שוולט עשה במדבר את העסקה עם דקלן - וולט הוא החוליה המרכזית. אין לו תחליף. זה די ברור שטוד לא יהיה מסוגל לקפוץ מתפקיד העוזר לתפקיד היוצר הראשי של הסם. זה לא סביר להניח שפשוט יאפשרו לו לצאת לפנסיה מוקדמת.
ישן 04-09-2012, 09:59
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

תוצאות לאחר ביצוע תחקיר על סצינת הסיום

כשהאנק נמצא בשירותים שבבית של וולט הוא נתקל בספר. לספר קוראים "Leaves of Grass" והוא ניתן לוולט במתנה ע"י גייל ז"ל (תזכורת: גייל הוא הכימאי שנשכר ע"י גוסטבו ז"ל על מנת להקים את המעבדה עבור וולט ולשמש כעוזר שלו. גייל נרצח בדירתו ע"י ג'סי כדי שלא יוכל להחליף אותם בתהליך ייצור הסם וכך גוסטבו לא יחסל אותם).
בספר יש הקדשה שהולכת ככה: "ל-WW האחר המועדף עלי (הכוונה ל- Walter White שראשי התיבות שלו הן כמו של כותב הספר Walt Whitman). זה כבוד לעבוד איתך. בחיבה, GB (הכוונה ל- Gale Boetticher)"

הספר "Leaves of Grass" הוא אוסף שירים אבל זה לא העניין. העניין הוא ש"Leaves of Grass" הוא גם שמו של סרט שעוסק בפרופסור שחוזר לעיר הולדתו, שם אחיו התאום שמגדל מריחואנה רקח מזימה לצורך הפלת ברון סמים מקומי. שתילת הקבלות מגניבות מן הסוג הזה היו נהוגות בימים היפים של הסדרה "אבודים"

ישן 04-09-2012, 13:32
  bboyoren bboyoren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל bboyoren
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "תוצאות לאחר ביצוע תחקיר על סצינת הסיום"

זכור לך אולי אם קיימת סצינה שממש רואים את גייל נותן לוולט את הספר?

אגב, אני מצאתי משהו מגניב, כשרואים את הזיכרון של האנק מדבר עם וולט והוא שואל אותו מעניין מי זה WW הוא אומר בסוף "וולטר וויט"? הוא אמר את זה בשקט ולאט.
כשהלכתי אחורה לפרק שבו הייתה הסצינה הזאת (עונה 4 פרק 4 בערך בדקה ה-20,21) הוא אומר את המילה וולטר וויט בצורה אחרת. פשוט הם צילמו את הקטע כמה פעמים ובחרו להציג 2 צורות שונות בשני הפרקים. לא משהו כזה עקרוני, אבל שיהיה...

מצד שני כשאני חושב על זה עכשיו, וולט לא יכול לברוח מזה כי האנק יודע שמדובר באותה חתימה ובאותו כתב יד. הוא יודע בוודאות שהספר ניתן מגייל באטלר בעצמו.

ישן 04-09-2012, 15:11
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "זכור לך אולי אם קיימת סצינה..."

ציטוט:
זכור לך אולי אם קיימת סצינה שממש רואים את גייל נותן לוולט את הספר?
אני חיפשתי ולא מצאתי. ראיתי באתרים שונים תגובות של אנשים שטוענים שזה בעונה 3

ציטוט:
אני מצאתי משהו מגניב, כשרואים את הזיכרון של האנק מדבר עם וולט והוא שואל אותו מעניין מי זה WW הוא אומר בסוף "וולטר וויט"? הוא אמר את זה בשקט ולאט.
כשהלכתי אחורה לפרק שבו הייתה הסצינה הזאת (עונה 4 פרק 4 בערך בדקה ה-20,21) הוא אומר את המילה וולטר וויט בצורה אחרת. פשוט הם צילמו את הקטע כמה פעמים ובחרו להציג 2 צורות שונות בשני הפרקים.
כרגע צפיתי בסצינת הWW בשתי העונות השונות ובאמת השתמשו בצילומים שונים. מדהים ששמת לב לזה
ישן 01-11-2012, 20:07
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12

סלחו לי שאני מקפיץ דיון שכבר דעך, אבל בטח יקפיצו אותו עוד עשרות פעמים עד הקיץ.
כמה דברים מעניינים שנכתבו בויקיפדיה האנגלית על הסדרה (Breaking Bad)
הדגשתי דברים שמשכו את תשומת ליבי.
ציטוט:
Bryan Cranston has hinted that the series may continue after the season 5 finale, stating "Vince (Gilligan) feels that now we have too much story. We could actually go beyond those 16 episodes. It's not far-fetched. I wouldn't mind visiting that possibility. And this is coming from a guy who doesn't know anything of how the show's going to end. If it doesn't end up in a total apocalypse, who knows? Maybe we could revisit Walter White a year down the road and see where his life has gone. If he's still alive, that is."[52] At Comic-Con 2012, Gilligan addressed the possibility, saying: "I love the idea of it [...] But I have to say that my writers and I intend to tell every bit of story we can tell in this final sixteen. So, at this moment in time, I would say that the odds are a bit remote. If we were [to] – a year or two down the line – think of something else [...], who knows? Your guess is as good as mine at this point."[53] He later clarified in an interview on July 18, 2012, that he has no plans for a film, and that Cranston's remarks are the only thing fueling the speculation.[54] But Gilligan has also hinted at a possible spin-off series focusing on lawyer character Saul Goodman.[54] Cast member Betsy Brandt told TODAY.com that, "[t]here is a big director that would like to direct the last episode as a movie and put it in theaters."[55]

יש סיכוי שהסדרה תמשיך מעבר לעונה חמש. אני רק מקווה שאם יחליטו להמשיך אותה, אז לא יהרסו את הסיום המתוכנן לעונה 5.
יכול להיות שתהיה סדרת פרקים שמתמקדת בעו"ד סול גודמן. זאת חדשה טובה בשבילי. אני מת על הדמות שלו ותמיד רציתי שיקבל יותר זמן מסך.
זה כנראה לא יקרה, אבל יש רמזים שאולי יקרינו את הפרק האחרון כסרט בקולנוע. בכל אופן, הכל אפשרי אז אני לא פוסל את האפשרות. אם אכן יעשו את זה, אני אצפה בו בקולנוע. אני רק מקווה שהסרט יעשה בצורה ראויה.

כמה פרשנויות שקראתי פעם באתר כלשהו שאני לא זוכר את שמו (אני מתייג את זה כספוילר עבור המחמירים):
זהירות - ספויילר!
ישן 02-11-2012, 01:57
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מבחינתי אני מוכן לזה שכל פרק..."

לסדרה הזאת גם יש הפקה די גאונית והם יודעים לשווק את הסדרה יפה מאוד לפני פתיחת כל עונה וגם במהלכה, לכן אני חושב שמשתלם להם להפיק לפחות את הפרק האחרון, אם לא כל הפרקים של החצי השני, עבור בתי קולנוע. בנוסף לזה, הסדרה צברה לעצמה קהל מעריצים לא קטן שלא ימנע מלרכוש כרטיס לפרק איכותי באורך של סרט מלא. וכל זה בלי להזכיר שההפקה עצמה מאוד יקרה ומושקעת שמתאימה להפוך לסרט קיץ טיפוסי, שמושך אליו הרבה אנשים שרואים בסרטי קיץ כבילוי ראוי בתקופה זו. לדעתי יש להם את כל האמצעים וההצדקות להפוך את זה לסרט קולנוע.

מה שכן, יוזמה כזאת עלולה להפוך לכישלון טוטלי. כמה שזה קשה ליצור סרט איכותי - עוד יותר קשה לעשות המרה של סדרה איכותית לסרט כזה. הבמאי צריך לשים לב להרבה ניואנסים כדי לא לחרבן את התוצר הסופי.

עריכה: כשאני חושב על זה, הייתי מוכן שכל סדרת טלוויזיה תשודר בקולנוע תמורת תשלום משתלם. למשל אם היתה אפשרות לקנות מנוי לסדרה לעונה שלמה תמורת מחיר מוזל, זה היה יכול להיות אדיר. אני באופן אישי הייתי מוכן לקנות מנויים לסדרות ממש טובות כמו שובר שורות, הסמויה, הסופרנוס. בהתחשב שאני לא צרכן כבד של טלוויזיה, ואני לא רואה יותר מידי סדרות, אז אני מאמין שהיה לי יותר משתלם לרכוש מנויים כאלה מאשר מנוי להוט/יס. זה עסק שכולם יוצאים שמחים מימנו, חברות הפצה של קולנוע, בתי קולנוע, צופים, אבל לא חברות התקשורת.

אף פעם לא הבנתי למה הפקות הולכות עם הראש בקיר, כאשר הן יכולות להפיץ את היצירות שלהן בלי שהן יפסידו שום דבר ובסופו של דבר כולנו נצא מבסוטים מהעסק הזה, אולי אפילו ההפקות יהיו קצת יותר עשירות בזכות השיטה הזאת.

נערך לאחרונה ע"י Vladin בתאריך 02-11-2012 בשעה 02:07.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:38

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר