לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2005, 19:31
  A Starter A Starter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.04
אין מהירות כמו שצריך. חייב תשובות דחוף

שלום,
יש לי אינטרנט מהיר (1.5 מ"ב) והמחשב שלי ושל אח שלי מחוברים ביחד ברשת אל האינטרנט. המחשב של אח שלי הוא המחשב הראשי שאליו גם מחובר המודם ואילו אני מתחבר אל האינטרנט דרך המחשב של אח שלי באמצעות כבל(אין לי ראוטר).

בעבר התלוננתי שיש לי מהירות איטית למשל כשאני משחק במשחקים באינטרנט ולכן הגדלנו את האינטרנט כדי שיהיה אפשר גם להוריד וגם לשחק במהירות גבוהה. ועכשיו אני רואה שלמרות כל הגדלת האינטרנט מ-750 ל-1.5, כשאני משחק הכל הולך לאט!!!! כאילו בכלל לא הגדלנו את מהירות האינטרנט!

אז שאלתי היא איך אני יכול לשחק כמו שצריך כשאני ואחי משתמשים באינטרנט ביחד?
עצה: אולי יש אפשרות להגבלת מהירות האינטרנט לכל מחשב? הכוונה שבין 2 המחשבים תחולק מהירות האינטרנט שווה בשווה ויהיה גבול מסויים של מהירות ששני המחשבים לא יוכלו לעבור.

תודה למי שיעזור ובבקשה תעזרו כמה שיותר מהר זה דחוף(כבר נמאס מוותתתתת מהאיטיות!) !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2005, 01:58
  itziktdk itziktdk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.04
כמה טיפים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי A Starter שמתחילה ב "אין מהירות כמו שצריך. חייב תשובות דחוף"

בתור תומך טכני באחת מחברות האינטרנט הנה כמה טיפים שיעזרו לך ופניהם כמה שאלות שעדיף שתשאל את עצמך לפני..

- ניסית לחבר את המודם ישירות לאותו המחשב שבו אתה מרגיש איטיות?
- האיטיות באה לידי ביטוי גם בהורדות רגילות?
- לגבי איטיות בעת משחק - זה רק במשחק ספציפי או בכל משחק?

הנה מדריך קצר לבעיית איטיות

1. בשלב ראשון יש לבצע בדיקת מהירות דרך אתר התמיכה של חברת האינטרנט שלך. מהירות ברוחב פס של 1.5 צריכה להגיע ל183 ק"ב מקסימום, למרות שלפעמים תקבל גם טיפה יותר אם הכל תקין במחשב.

2.אם המהירות תקינה עליך לדחות האפשרות שזה קשור לספק האינטרנט שלך.

מהירות לא תקינה - אם מדובר בחיבור כבלים, נתק את ההתקשרות לגמרי וכנס במצב הזה ל - speed.hot.net.il
שם בצע בדיקת מהירות שוב, אם האיטיות נמשכת, פנה לחברת הכבלים. אם המהירות תקינה, כנראה שמדובר בתוכנות ריגול שנכנסו למחשב ויד להריץ תוכנה כמו windows antispyware שאותה ניתן להוריד במהירות בדף היעיל הבא - http://www.21kw.tk.
עוד אפשרות היא בעיה ברכיבי הרשת של הווינדוס (רכיבי התוכנה שקשורים לרשת).
במצב כזה אני מציע לעשות ריענון רכיבי רשת אבל שים לב: פעולה זו תגרום לאיפוס כל הגדרות הרשת במחשב שלך!

תהליך ריענון רכיבי רשת:
התחל - הפעלה - "NETSH"
בחלון השחור יש להקליד
"int ip reset 1.log"
ולהפעיל מחדש המחשב.

אם הפעולות האלה לא עוזרות יש לוודא שוב את המצב בחיבור המודם ישירות למחשב אחד. אם בחיבור ישיר למחשב הכל בסדר.. אין לך הרבה ברירות אלא לרכוש נתב או לפחות סוויטש, שיודע לפצל תקשורת בצורה קצת יותר חכמה מכבל פשוט.

מקווה שעזרתי,
אתה מוזמן לכתוב שוב אחרי שתבצע את אלה כי יש עוד כמה בדיקות שאפשר לעשות אבל קודם לך על הנ"ל

נערך לאחרונה ע"י itziktdk בתאריך 04-05-2005 בשעה 02:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:02

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר