לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2012, 03:42
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "יש כאן כשל קלאסי בהסתברות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
יש כאן כשל קלאסי בהסתברות מותנה.
1.שכיחות הפסיכופתים באוכלוסיה היא 1:100,000.
2. מבין האנשים שאינם פסיכופתים, ל-90% יש פייסבוק.
3. מבין הפסיכופתים רק ל-15% יש פייסבוק.
4. לרומן אין פייסבוק.

מה ההסתברות שרומן פסיכופת?
אחרי שגם שובי סיפר בדיחה אפשר לענות...

מתוך 100,000 לא פסיכופתים יש 90,000 עם פייסבוק ו-10,000 בלי פייסבוק.
מתוך 1 פסיכופת יש 0.15 עם פייסבוק ו-0.85 בלי פייסבוק.
סה"כ אנשים בלי פייסבוק: 10,000 + 0.85 = 10,000.85
מתוכם פסיכופתים: 0.85
לכן, ההסתברות שרומן (שנניח שנבחר אקראית) הוא פסיכופת היא [tex]\frac{0.85}{10,000.85}[/tex], או במילים אחרות [tex]\frac{psychopaths \cap noFB}{noFB}[/tex], שזה קצת פחות מ-0.000085, שזה 0.0085%, שזה כלום.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2012, 20:48
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "אין לך פרופיל פייסבוק? אולי אתה פסיכופת"

ההנחה היא כנראה שאם אין לך פרופיל FB אז אין לך חברים ואם אין לך חברים אז אתה מתבודד/תמהוני/משהוא-אחר-שהוא-לא-טוב.

אין לי פרופיל FB כי כשהיה לי הרגשתי שאני חייב לתחזק אותו. כאילו, כל הזמן אני צריך לתת תחושה שדברים מדהימים קורים בחיים שלי וחוץ מזה, הרגשתי לא נוח עם כל מיני דברים כמו למשל זה שאנשים מהעבודה/מהמשפחה ייחשפו לתמונות/טקסטים שלא מתאים לי שהם ייחשפו אליהם כאשר אני מנהל אינטראקציה עם חברים/חברות. יש לי מערכות יחסים שונות עם בני אדם שונים ואני מתנהג אחרת בחברת אנשים שונים ככה שלא מתאים לי שפתאום אדם X ייראה שקיימים בי צדדים שהוא לא מכיר כשאני אכתוב משהו לאדם Y. כל הזמן צריך לעשות בראש מתמטיקה של מי הולך לראות את הדברים. לא התאים לי הקטע הזה.
ישן 07-08-2012, 21:39
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "הדוגמה שלך דווקא תומכת בטענה..."

אני הראשון להודות שאני מוזר בהשוואה לאנשים אחרים

דוגמא: היום שמעתי את המנקה של הבניין מחליף צעקות די מטורפות עם מישהו. הסתכלתי החוצה מהחלון ולא הצלחתי לראות מה קורה. גם לא הצלחתי להבין מה בדיוק חילופי הדברים. החלטתי לרדת למטה כדי לעזור לו כי בראש שלי דמיינתי שמישהו תוקף אותו או עומד לתקוף אותו. לאורך כל הדרך למטה שאלתי את עצמי מה לעזאזל אני עושה. כאילו, אף שכן אחר לא יוצא החוצה בגלל הצעקות אז למה דווקא אני הולך להכניס ראש בריא למיטה חולה? מה הדפיקות הזו? הלב שלי דפק מהר כי לא ידעתי לתוך מה אני הולך להכניס את עצמי וכשהגעתי למטה ראיתי שהשניים צוחקים ביחד אחרי שעד לפני רגע הם צרחו. שאלתי אם הם חברים וכשהמנקה אמר לי שכן הסברתי לו שירדתי בגלל הצעקות כי חשבתי שהוא בבעיה ונהיה לו לא נעים.

תבין שבדרך למטה הייתי משוכנע שהסיטואציה יכולה להסתיים עם זה שסכין תהיה נעוצה בתוכי ובכל זאת המשכתי. מי פה היה עושה דבר כזה? זו התנהגות מוזרה
ישן 08-08-2012, 10:24
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני חושב שאישית אני קרוב יותר להיות סוציופט
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ORIANUSH שמתחילה ב "לפסיכו' מגוון צורות!"

אבל (יותר ברצינות) ההתנתקות (*) היזומה שלי ממדיות חברתיות שבהן אתה (לכאורה) עצמך באה פשוט משום מיאוס ממה שהוא ללא ספק אווירה דביקה להחליא. אמנם הפייסבוק נולד אחרי הנקודת זמן ההיא, אבל הוא רק שיכלל את אומנות ה wannabe. לו פייסבוק היה מין פלטפורמה מוגבלת ש"רק" מאפשרת שמירה על קשרים עם אנשים שאתם אתה... איך נגיד? רוצה לשמור על קשרים ברמת ה 8-20 הקשות מקלדת+3 קליקים של עכבר פעם ביומיים? - אם זה היה המצב, אז היה חביב עבור כל אדם (מהדור שהיה בגיר כשנולד הפייסבוק) להשתמש בו. מאחר והוא מדיה פולשנית וממכרת - ישנם אנשים שבשבילם אחרי יום עבודה להכנס לפייסבוק הפרטי שלהם זה... פשוט לעתיק את הסחאלה שקרוה "העבודה שלי" גם לטריטוריה הפרטית.

* יש לי פייסבוק תלת שם מסחרי שנועד לאפשר גישה בשני מקרים:

1. כאשר מידע מקצועי/מסחרי נמצא רק שם.
2. בשביל לעקוב אחרי תהליכי ההזדקנות של בנות (וכיום כבר "פוסט מילפס") שהחזיקו מעצמן בביה"ס ולחוות רגעים קסומים של הנאה סאדיסטית (ולהוכיח, ככל הנראה, שאולי התאוריה בכותרת היא נכונה במקרה שלי... ).

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 08-08-2012 בשעה 10:26.
ישן 08-08-2012, 12:12
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מה זה "טבח מסודר"?
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "גם לא יתנו רשיון כי הצהרתי..."

כאילו לפני שאתה יורה בהם, אתה מכריח אותם למלא "טופס 115ב'" (ויתור על סודיות) ולהביא אישור חתום ע"י רופא משפחה שהם כשירים להיירות?

עריכה: מנסיון מקצועי שנלמד במדינות שבהן מקובל לבצע טבח המוני משום תסכולים מרמת השירות (ארה"ב) טבח באקדח אינו מומלץ מאחר ו:

1. לקורבנות יש נטיה לשרוד, ואפילו לחזור לחיים נורמאליים.
2. קל יחסית לחבוט בך ולגרום להעפת הפיזדולט לקיבינימט
3. תכולת מחסנית היא משהו כמו 10-17 פקידים (תלוי כמה אתה מיומן, ומתוך הנחה שיש לך מיומנות בסיסית ושלא מדובר על פקידים סטייל כל הטייואניות או הפיליפיניות שתמיד מראים ב"סרטוני השבוע המדהימים" מבריחות שודדים חמושים).
4. הפיזדולט לא נראה ברור במצלמות אבטחה, מה שאומר שבפורום צו"ב, באשכול המיוחד שיפתח לצורך זיהוי הנקל/ביקורת על שיטת הירי שלך/הצעות לשיפור ברוח שיטת האימון החדשה שצה"ל לא אימץ - באשכול היה פסטן יכתוב שלפי הסרטון בכלל לא ברור שיש לך אקדח!

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 08-08-2012 בשעה 12:18.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:03

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר