לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2012, 14:57
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אני לא כ"כ רוצה להעלות את..."

לא הייתי מודע לעניין אך אני בטוח כי גולני לא התכוון לכך. גולני ביטא הגיון ציוני יהודי שבמצב רצוי צריך להעניק שמות יהודיים ליהודים. כמובן שכל בן אדם יש זכות לקרוא לצאצאיו כפי שהוא רוצה אך אין הדבר מונע ביקורת לגיטימית נגד החלטה כזו או אחרת. אבקש מחברי מהפורום לשפוט את גולני לטובה.

התנהלותו של גולני כגולש ומנהל בפורום פרש מלמדת אותנו הגולשים כי גולני לא מחפש בכוונה תחילה להקניט או לפגוע באחד מחברי הפורום על בסיס שמו. המנהל גולני נושא על גבו את ערכי הציונות, דבקות בעקרונות ועתיד טוב יותר למדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית.

אי לכך אני מוצא לנכון לזכות את גולני מאשמת ביזוי מורשתו של הגולש " xdeal" . אקווה כי שאר החברי הפורום יסכימו עם דעתי.

Rest my case.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-08-2012, 18:56
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "חזרתי"

בלי לגרוע מהיומן-מסע שאני אפרסם בקרוב, אני אשתף אתכם עכשיו באנקדוטה קטנה.

אין כרטיסים לתחרויות. אסור למכור. אי אפשר להשיג כרטיסים. ובכ"ז האולמות ריקים.
אני עומד בכניסה לאולם 02 ארנה, מחזיק שלט שבו כתוב (באנגלית) שאני מעוניין לקנות כרטיס לתחרות ההתעמלות (של הגמר של שטילוב).
ניגשת אלי שוטרת ואומרת בשיא האדיבות שאסור לי לעשות את מה שאני עושה.
השיחה הלכה בערך כך: (באנגלית כמובן, ואני מביא לפניכם תרגום חופשי שלי)

שוטרת: אדון, אסור לך לעשות את מה שאתה עושה.
אני: למה? אני לא עובר על החוק
שוטרת: אסור לקנות כרטיסים ברחוב
אני: לא נכון. אסור למכור כרטיסים, אין איסור לקנות.
שוטרת: ברצינות אדון, אל תעשה את זה.
אני: אם אני עובר על החוק תגידי. אבל אני לא עושה שום דבר לא חוקי.
שוטרת: בבקשה תסלק את השלט.
אני: אין איסור להחזיק את השלט הזה.
שוטרת: בבקשה תסלק את השלט ותלך מפה.

לקחתי 2 צעדים לאחור והמשכתי להחזיק את השלט. השוטרת הלכה לדרכה.
תוך פחות מחמש דקות כבר ישבתי בתוך האולם...
ישן 13-08-2012, 20:42
צלמית המשתמש של Eli173

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "+1 |אויש| אז חסכת פרוטות אבל..."

זה לא עניין של לחסוך או משהו כזה. אי אפשר לקנות כרטיסים. המכירה התבצעה מראש. ורק און-ליין. הבריטים הודיעו מפורשות שמיש אין לו כרטיסים ביד שלא יטרח להגיע בכלל. כמו"כ דיברתי עם הרבה לונדוניים שלא הצליחו לקנות כרטיסים.

כל העניין של ספסרות כרטיסים במקרה שלי היא הדרך היחידה להצליח להכנס ולראות אירוע ספורט מסויים. דרך אגב, קניתי במחיר הנקוב.

אני אתן דוגמא קלאסית וזה שלב הגמרים (בג'ודו למשל). הרבה ישראלים קנו כרטיסים לשלבי הגמר של אריק זאבי. רק מה, שאריק לא הגיע כלל לשלבי הגמר אז הרבה ישראלים "נתקעו" עם כרטיסים שלא היו צריכים. הכרטסים הללו נמכרו ברחוב לצופים ממדינות אחרות שלא הצליחו להשיג כרטיס מראש.
ישן 14-08-2012, 12:32
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ברצינות: אתה קצת מדאיג אותי עם הגלישה לקונספירציות
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "וחשבת על זה שלמה לכל הרוחות..."

אני מקווה שלא נשמע עוד מעט שאתה עובר למונטנה, לאיזו חווה ביער ושם מסביב שלטים שאתה תירה בכל נציג חוק שיתקרב...

ברצינות: האנגלים רצו סדר, נקיון וכו'. פעילות ספסרות/מכירת כרטיסים נתפסת בעיני רבים כמין מפגע אסתטי. זו דעתם, וזה די אופייני לאנגלים. סדר, נימוס וכו'. זה מה שעושה את אנגליה, בדיוק כפי ששלומפריות זה מה שעושה את ישראל לישראל (והשלומפריות והפיפנקיות שלנו הביאו הרבה פעמים דווקא תוצאות טובות!).

פעם, בטיול אחרי צבא, הייתי אמור לנסוע ביורוסטאר מלונדון לבריסל ב-7 בבוקר. הגעתי ללונדון באיזה 2 לפנות בוקר ברכבת לילה מסקוטלנד, וחציתי אותה ברגל מתחנת יוסטון לתחנת ווטרלו. הגעתי לווטרלו בדיוק כשיצאו הרכבות האחרונות לאותו לילה, והתחנה התרוקנה לחלוטין - גם אם דלתותיה לא נסגרו. פרט לי, ולעוד כמה יפאנים, לא היה בתחנה איש. כלום. אחרי כמה שעות התחלתי להרדם, אבל בכל התחנה לא היה שום ספסל שאפשר ממש לישון עליו, אפילו לא בישיבה. מצאתי גרם מדרגות שהוביל לאיזה מפלס של התחנה וישבתי על המדרגה העליונה נשען על הקיר ונרדמתי. היה משהו כמו 4 לפנות בוקר. אחרי כמה זמן מעירה אותי שוטרת סיור ומבקשת ממני בנימוס לא לשבת על המדרגות ומסבירה לי שזה אסור לפי התקנות. המוח הישראלי אומר "אבל עכשיו 4, ואין פה אף אחד"! מצד שני... המוח הישראלי גם חושב שלהכנס לרחוב ברוורס, באין כניסה, זה סוג של משהו שלא סותר את מהות האין כניסה. אנגליה זו אנגליה. ככה היא מתנהלת. ולא שאין שם טראש כאלה, ומהגרים ברבריים וכו' אבל בעקרון ככה הם. והאמת? יש לא מעט הגיון בהתנהלות שלהם, באופן כללי כמובן.
ישן 14-08-2012, 14:53
צלמית המשתמש של Eli173

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "כשאדם קונה כרטיס ומוכר אותו..."

באולימפיאדת לונדון הבעיה היתה כפולה, כי מעבר לכך שאסור היה לקנות כרטיסים בספסרות, היו אולמות ריקים והמארגנים היו צריכים פתרונות יצירתיים כדי להיראות טוב בתקשורת (כמו למשל להוריד את כל הצופים מהיציעים המרוחקים ליציעים הקרובים בשביל שזה ירא טוב בטלויזיה. זה קרה בין היתר גם באולם השחיה)

לכן אני משער שלא עשו עניין ממכירה חוזרת של כרטיסים.

מקרה אחר שקרה לי היה באולם הג'ודו. פגשתי ישראלי שניסה להחזיר את הכרטיס שלו (שלב הגמר של זאבי) למארגני התחרות. הוא אשכרה ניגש לדוכן שמעליו התנוסס שלט "מכירה חזורת של כרטיסים" אבל שם אמרו לו שאפשר למכור חזרה רק אוןליין (!)

אני בהחלט חושב שיש הבדל בין מכירה במחיר הנקוב לבין ניסיון להרוויח מהעסק. (אא"כ מדובר במישהו כמו VIP שקיבל כרטיס בחינם ואז מכר אותו, ואני מאמין שהיו גם כאלה)
ישן 14-08-2012, 15:36
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "באולימפיאדת לונדון הבעיה היתה..."

אוקיי, אני לא מכחיש שהיו בעיות- בעיקר בגלל שאין לי באמת מושג מה הלך שם. רק ציינתי את העובדות-

1) ספסרות היא עבירה על החוק.

2) הדחה לדבר עבירה היא עבירה בפני עצמה.

3) מה שעשית, כאמור, מייצג אותך ובהקשה את כולנו רע מאוד. ראבאק, אם אתה כבר הולך לעשות את זה- תצניע. אם שוטרת פונה אלייך באדיבות (כפי שהעדת) ומבקשת ממך להפסיק- תפסיק. זה משוואה די פשוטה. כל ההתחכמויות האלה הוציאו רק אחד מכם קטנוני וילדותי וזה לא אותה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 14-08-2012, 16:22
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "כן, גם לעבור באור אדום כהולך..."

ומה ציפית שהיא תעשה? בייביסיטינג?
חציית כביש באור אדום/לא במעבר חצייה זה מעבר על החוק. בחו"ל- היכן שהחוק נלקח ברצינות יותר, יש פקחים שמופקדים על אכיפה של זה, בין היתר. גם בארץ- אם שוטר בתפקיד רואה אותך חוצה באור אדום- תקבלי קנס (כן, זה קורה. אני מכיר לפחות 4 חבר'ה שקיבלו קנס על מעבר כביש באור אדום).

מדבריך משתמע כאילו שלדעתך צריך לבטל כל חוק שלאזרח לא בא לעמוד בו, או שנראים למישהו בנקודת זמן מסוימת בחלל כ"חוק סתמי".

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 14-08-2012, 21:52
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זה לא "גס וברברי" ואתה יודע..."

אני מתחמק מלדבר עם ישראלים לא בגלל הספסרות אלא בגלל ההתנהגות הברברית שלהם בחו"ל. הספסרות היא רק סימפטום, לא המחלה עצמה. ההתנהגות הברברית של ישראלים בחו"ל ידועה לשמצה (עד כדי כך שבמקומות מסויימים תמצא אזהרות מיוחדות בעברית כיוון שישראלים השאירו "רושם מיוחד").

אז אתה מוזמן, בניסיון נואל להוציא אותי סנוב או לא הוגן או משהו, לנסות ולטעון שאני חומק מישראלים בחו"ל בגלל איזו תופעה של ספסרות או איזו התנהגות נלוזה אחרת, וזה יהיה אמיתי והגון כמו לטעון שאני מתחמק מאנשים שחולים במחלה מידבקת בגלל שלא נוח לי עם נזלת...

וסתם כתזכורת לכל המיתממים בעניין גסותו של התייר הישראלי:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...306#post4164234

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:36

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר