לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2012, 13:15
  dvir871 dvir871 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.12
חושב ללכת לקצונה ורוצה לדעת כמה דברים

היי השבוע דיברתי עם שלישת היחידה שלי והיא הסבירה לי למה כדאי לצאת לקצונה וכאלה ורציתי לדעת כמה דברים לפני זה אני יסביר הפרופיל שלי הוא 64 שיש בו גם סעיפים רפואיים אך בכללי קיבלתי את הפרופיל הזה מקב"ן עכשיו בהתחלה חשבתי שבכלל לא אוכל לצאת לקצונה עם הפרופיל הזה אך היא הסבירה לי שפשוט צריך לעלות בקשה לאגף ברה"ן בצבא ושכן אפשר לצאת עם הפרופיל הזה לקצונה אך על הת"ש שקיבלתי ממנו אצטרך לוותר חוץ מזה כל הנתונים האחרים שלי מתאימים לקצונה כבר בדקתי את זה יחד איתה...

עכשיו יש לי כמה שאלות:
1) אם אני 64 וכרגע חייל כללי אני עושה קק"צ בנחשון נכון?

2) מנסיון מי יכול להגיד לי כמה זמן בדיוק נמשך כל קק"צ נחשון כלומר הכנה\בה"ד 1\השלמה חיילית?

3) יותר ספציפי מישהו יכול להגיד לי כמה זמן נמשך השלמה חיילית (חייל כללי) וכמה זמן השלמה חיילית (לוגיסטיקה)? ואם מישהו יודע אם אחרי השלמה כללית מה הסיכוי שאחזור לשרת בבסיסים עורפיים כמו הקרייה\תל השומר\צריפין ואם אחרי השלמה לוגיסטית מה הסיכוי שאחזור לשרת בבסיסיים אלו?

4) אם אפשר לדעת באיזה מקום נעשה כל אחד מהדברים הללו כלומר הכנה איפה נעשית איפה בה"ד 1 ואיפה השלמה חיילית כללית נעשית או לוגיסטיקה? שמעתי שחוץ ממצפה רמון אפשר לעשות בה"ד 1 בצריפין זה נכון? ומה הסיכוי לעשות דבר כזה?

5) מה היציאות בכל אחד מהדברים בהכנה\בה"ד 1\השלמה חיילית? להיות די ספציפיים כי זה ממש חשוב לי כלומר יש הרבה 21 או 11 שלוש או חמשושים עם כל שבת שלישית כאילו איך זה עובד? כמובן כל זה במגמת נחשון!)

6) האם במגמת נחשון בזמן ההכנה\בה"ד1\השלמה חיילית יוצאים עם נשק הביתה ואם כן באיזה פרק זמן מן הדברים הללו יוצאים עם נשק?

7) שמעתי שמצטיין קורס קצינים מקבל ישר סגן האם זה נכון? ואם לא מה מקבל כאילו מצטיין המחזור?

8) באיזה שלב בקורס קצינים מקבלית את הארונות ובאיזה שלב מקבלים את סיכת המ"מ?

9) שאלה אחרונה ומעט דבילית סורי על הבורות באיזה שלב בקורס קצינים מקבלים דברים שמראים על כך שהינך בקורס קצינים כלומר (תיק\תג יחידה\כותפות קורס\רקע לבן אם אני לא טועה לסיכת כומתה וכאלה בשלב ההכנה או רק בכניסה לבה"ד 1?)

תודה רבה רבה לכל מי שיוכל לעזור לי עם הנושא כי ממש חשוב לי לדעת הכל ואם אפשר תשובות ספציפיות זה יהיה ממש מעולה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2012, 20:07
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dvir871 שמתחילה ב "חושב ללכת לקצונה ורוצה לדעת כמה דברים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dvir871
היי השבוע דיברתי עם שלישת היחידה שלי והיא הסבירה לי למה כדאי לצאת לקצונה וכאלה ורציתי לדעת כמה דברים לפני זה אני יסביר הפרופיל שלי הוא 64 שיש בו גם סעיפים רפואיים אך בכללי קיבלתי את הפרופיל הזה מקב"ן עכשיו בהתחלה חשבתי שבכלל לא אוכל לצאת לקצונה עם הפרופיל הזה אך היא הסבירה לי שפשוט צריך לעלות בקשה לאגף ברה"ן בצבא ושכן אפשר לצאת עם הפרופיל הזה לקצונה אך על הת"ש שקיבלתי ממנו אצטרך לוותר חוץ מזה כל הנתונים האחרים שלי מתאימים לקצונה כבר בדקתי את זה יחד איתה...

עכשיו יש לי כמה שאלות:
1) אם אני 64 וכרגע חייל כללי אני עושה קק"צ בנחשון נכון?

2) מנסיון מי יכול להגיד לי כמה זמן בדיוק נמשך כל קק"צ נחשון כלומר הכנה\בה"ד 1\השלמה חיילית?

3) יותר ספציפי מישהו יכול להגיד לי כמה זמן נמשך השלמה חיילית (חייל כללי) וכמה זמן השלמה חיילית (לוגיסטיקה)? ואם מישהו יודע אם אחרי השלמה כללית מה הסיכוי שאחזור לשרת בבסיסים עורפיים כמו הקרייה\תל השומר\צריפין ואם אחרי השלמה לוגיסטית מה הסיכוי שאחזור לשרת בבסיסיים אלו?

4) אם אפשר לדעת באיזה מקום נעשה כל אחד מהדברים הללו כלומר הכנה איפה נעשית איפה בה"ד 1 ואיפה השלמה חיילית כללית נעשית או לוגיסטיקה? שמעתי שחוץ ממצפה רמון אפשר לעשות בה"ד 1 בצריפין זה נכון? ומה הסיכוי לעשות דבר כזה?

5) מה היציאות בכל אחד מהדברים בהכנה\בה"ד 1\השלמה חיילית? להיות די ספציפיים כי זה ממש חשוב לי כלומר יש הרבה 21 או 11 שלוש או חמשושים עם כל שבת שלישית כאילו איך זה עובד? כמובן כל זה במגמת נחשון!)

6) האם במגמת נחשון בזמן ההכנה\בה"ד1\השלמה חיילית יוצאים עם נשק הביתה ואם כן באיזה פרק זמן מן הדברים הללו יוצאים עם נשק?

7) שמעתי שמצטיין קורס קצינים מקבל ישר סגן האם זה נכון? ואם לא מה מקבל כאילו מצטיין המחזור?

8) באיזה שלב בקורס קצינים מקבלית את הארונות ובאיזה שלב מקבלים את סיכת המ"מ?

9) שאלה אחרונה ומעט דבילית סורי על הבורות באיזה שלב בקורס קצינים מקבלים דברים שמראים על כך שהינך בקורס קצינים כלומר (תיק\תג יחידה\כותפות קורס\רקע לבן אם אני לא טועה לסיכת כומתה וכאלה בשלב ההכנה או רק בכניסה לבה"ד 1?)

תודה רבה רבה לכל מי שיוכל לעזור לי עם הנושא כי ממש חשוב לי לדעת הכל ואם אפשר תשובות ספציפיות זה יהיה ממש מעולה

1. כן, קקצ נחשון.
2. קקצ - 10 שבועות, הכנה שלושה וחצי, והשלמה - תלוי בחיל.
3. אני לא יודע.
4. קורס קצינים נעשה אך ורק בבהד 1. לגבי השאר - תלוי בחיל ואני לא מכיר את שלך.
5. משתנה. בהד 1 בדרך כלל יוצאים כל שבת שנייה, לגבי השאר - תלוי בחיל.
6. כן, יוצאים עם נשק, בבהד 1 בטוח.
7. לא. מצטיין לא מקבל סגן, המצטיינים בדרך כלל מקבלים מתנה מנציגי החילות ששלחו אותם (משהו סמלי כמו ספר).
8. סיכת מ״מ בסוף בה״ד 1, ארון סג״מ אחרי השלמה. יש יוצאים מהכלל שעושים קודם השלמה ואחר כך קק״צ ולכן מקבלים ארון בסוף בה״ד 1.
9. את כל הדברים האלה מקבלים עם הקליטה לבה״ד 1 או זמן קצר אחרי ( מסע כותפות למשל).

בהצלחה.

ישן 10-08-2012, 20:49
  Pop_Bite Pop_Bite אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי fritz2 שמתחילה ב "[QUOTE=dvir871]היי השבוע..."

ולמה שחסר
3) השלמה חיילית של חיל כללי עושים או בבה"ד 13 או בבה"ד 11 (מתפ"ש, מת"ק, פרקליטות, פסיכולוגיה) והאורך תלוי בחיל, בגלל שאתה לא אף אחד מהדברים האלו (מת"ק ופרקליטות ממצים בקצונה רק עתודים ולמתפ"ש ופסיכולוגיה אי אפשר להגיע לא מהחיל) אני לא יודע עם יש לך השלמה רלוונטית עליך או שפשוט מצרפים אותך לבה"ד 11, ולוגיסטיקה עושים בבה"ד 6, ככה שההשלמה שלך תהיה בצריפין.
בתור חיל כללי אתה בטוח תהיה בבסיס עורפי, המקומות היחידים שרלוונטים לחכל הם אכ"א ואג"ת. בתור חלג הנושא תלוי בהצלחה שלך בהשלמה (הטובים יותר הולכים לגדודים ויח' לוחמות ובהגדרה מגיעים לאוגדות ויח' מטה, חייל שיבקש אך ורק תפקידי מטה כנראה גם יקבל, לא בהכרח יומיות)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר