לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2012, 13:42
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dvir871 שמתחילה ב "עזרה בשפצור שרוכי הכומתה"

טוב, קצת סדר בהרבה בלגאן.

קודם כל נשאלה שאלה - ונענתה תשובה. כדי להשיג את המראה שפותח האשכול מבקש יש לפרום את קצוות השרוכים של הכומתה ואז עם תערובת של דבק לבן ומים ניתן לעצב לאיזה צורה שרוצים.

כשאמרתי שהבחור משרת בתפקיד עורפי מאוד, התכוונתי למי שהסתובב עם הכומתה הזו, ולא לפותח האשכול. אך ורק הוא יוכל להגיד מה הדבר.

בנוסף, הוספתי את דעתי האישית וגם ציינתי שהיא חוטאת בהכללה.
זה לא פורום שאלה - תשובה. הוא פתוח לדיונים ולדעות וכל עוד אין ירידה לפסים אישיים או אינפנטיליים - בבקשה, כמה שיותר.

ועכשיו שוב לדעתי האישית.
כן. כל חייל משפצר את הכומתה. בין אם זה לתקוע טלכרד מאחורי הסיכה, לשפשף את סמל החיל על המדרכה או לגלח לה את הצורה.
לוחמים וג׳ובניקים.
אבל. כשאני שומע לראשונה על מישהו שמשפצר את הכומתה שלו לכדי רעמה של אריה / להבה או מה שזה לא יהיה, אני לא יכול שלא לגחך ולשתף את החברים אחרים (כי זה פורום!!) בדעתי.
ודעתי היא שזה עיסוק בתפל, ואני באמת חושב שמי שמתעסק בכאלו שיפצורים, מבזבז את הזמן היקר שלו במקומות הלא נכונים.
ביחידה שלי אם מישהו היה בכלל חושב על לעשות את זה היו לועגים לו.

וכאן נכנס לבסוף נושא הדיון שהצעתי - מי משפצר יותר, מה למה וכמה.
בעיניי כמו שכתבתי, להוסיף עוד פאוץ׳ מחסנית לאפוד יותר קריטי מלניילן את התג יחידה על הכתף.
או לדעת לסמן לעצמך איפה הסוללות לאמר״ל מבלי שזה יזהר בשטח כמו שלט חוצות בווגאס, קצת יותר חשוב מלדרוס את הנעליים כדי שיקבלו מראה מפוז״מ (מעשה שנעשה על ידי חיילים מכל גווני התפקידים).
אם ג׳ובניקים ישאלו כיצד לשפצר מסך מחשב כדי שלא יפגע להם בראייה, או שאלות על כריות אורטופדיות או מה לא, הם יקבלו כאן את כל תשומת הלב, כי זה עניין מהותי, ולא רק לוואסח.
לא שיש משהו רע בוואסח, אבל גם לזה יש גבול טעם טוב.

ואם מישהו יחליט לעשות מדריך ״כיצד לשפצר את הכומתה כדי שלא תראה כמו רקון דרוס״ עם טיפים ועצות ואפילו תמונות, ובין היתר יוסיף איך לעשות רעמה של אריה או להבה מהשרוכים של הכומתה, תהיו בטוחים שאשכול הזה יונעץ, יעוגן, ימושכן, ימורקר, ואני אכנס אליו מאלפי איי.פי שונים כדי שיופיע ראשון בתוצאות של גוגל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר