לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2012, 14:25
צלמית המשתמש של bazz2701
  bazz2701 bazz2701 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.11
ועדיין כל מושפע ומושפע של מדינת ישראל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אייפון זה איכסה"

רץ לרכוש את הדבר הזה שעולה כמו האוטו שלי .נשבע בכל היקר לי לא הייתי קונה בכלל סמארטפון אם לא הייתי צריך waze דחוף.בסוף קניתי סוני אריקסון אקספריה ועד עכשיו לא מובן לי כל כך למה אנשים דהרו לקנות את האייפונים האלה במחירים מופרזים פלוס. רק הפוזה של להניח את האייפון לידך לא משנה איפה אתה הולך מחרפנת אותי שלא נדבר על כל אלה ששומרים על הטלפון שלהם יותר מעל המפתחות של הבית.
האייפוד למוזיקה נחמד (חוץ מזה שהוא כבד וגדול כמו בלטה וקשה למצוא נרתיק לא יעודי שיכול להתלבש על היד בריצות) אבל האייפון זה אשכרה חתיכת בלטה שעולה הון

נערך לאחרונה ע"י bazz2701 בתאריך 20-08-2012 בשעה 14:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2012, 15:51
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "תגיד תגיד, אפל משלמים לך על..."

הנה אחת הבעיות שלכם - אין לי שום רגש למלחמת אפל/סמסונג התגברתי על זה.

בואי אני אגלה לך סוד - לא אפל ולא סמסונג זה שם של בנאדם, זה חברות מסחריות שמטרתם להרוויח כסף, סמסונג העתיקה מאפל (וכן, תהפכי את זה כמה שאת רוצה, הגלקסי נוצר במחשבה תחילה של איך להראות כמה שיותר דומה למוצר שהוכיח את עצמו - ועובדתית, סמסונג היא הייחידה שמצליחה לאיים אל אפל, חברות אחרות - גם אם המכשירים שלהן טובים יותר לא מתקרבות למכירות של שתי החברות) כי היא רצתה להרוויח כסף, אפל תבעה את סמסונג כי היא רוצה שהכסף ישאר אצלה ולא יתחלק לאחרות - זהו, כל ניסיון לתת לזה נופח אישי או נופח ערכי הוא שטות מוחלטת שנועדה לגרום לאנשים לחשוב שהחברות האלו באמת "נעלבות" או "נפגעות" או כל בולשיט אחר.

לא אפל לא משלמת לי, אני פשוט חושב שזה מגוחך שאנשים מנסים להסביר לי למה בחרתי מוצר מסויים ועוד מבקרים את הבחירה שלי על סמך.... מה?

ישן 20-08-2012, 17:24
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "הנה אחת הבעיות שלכם - אין לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
אפל תבעה את סמסונג כי היא רוצה שהכסף ישאר אצלה ולא יתחלק לאחרות - זהו, כל ניסיון לתת לזה נופח אישי או נופח ערכי הוא שטות מוחלטת שנועדה לגרום לאנשים לחשוב שהחברות האלו באמת "נעלבות" או "נפגעות" או כל בולשיט אחר.
ORLY?
בשנה שעברה השמיע סטיב ג'ובס, מנכ"ל אפל המנוח, מספר הצהרות בנוגע למערכת ההפעלה אנדרואיד. בין השאר אמר, כי הוא מוכן להשתמש אף "בנשק תרמו-גרעיני כדי להשמיד את אנדרואיד" - ציטוט שאף מופיע בביוגרפיה הרשמית שלו.

http://www.pc.co.il/?p=93778
להתנהלות של אפל יש ארומה של נפיחה בלי קשר לבדיחות שאנשים מריצים באינטרנט.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-08-2012, 17:54
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "הנה אחת הבעיות שלכם - אין לי..."

אם העתקתי מלגו את אבני הבנייה שלהם, רק שהמוצר שלי מאפשר לך לבנות מכשיר טלפורטציה אמתי, אז למישהו אכפת שהם היו ראשונים?
מלבד זאת שאפל לא ממש חידשו משהו באייפון. סמארטפונים די דומים היו קיימים עוד לפניו.
עיקר העבודה שלהם זה עיצוב שקסי, ושיווק מאסיבי.

אני, דרך אגב, ממש לא ממתנגדי האייפון. מי שאוהב אותו – שיהנה לו. על טעם ועל ריח..
(לי אין בכלל סמארטפון)

עריכה: עכשיו רק קראתי את הקישור שבהודעה של טלי שהגבת אליה.
מצחיק שאתה מדבר על כך שסמסונג העתיקו מאפל, כאשר הוא מראה בדיוק את ההפך, שהעיצוב של האייפון הועתק למעשה מסמסונג..

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 20-08-2012 בשעה 17:57.
ישן 20-08-2012, 21:37
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

לא מנסים להסביר/לשנות את דעתך, מנסים להבין למה אתה מגן על החברה הנוראית הזו כל כך.

ציטוט:
אפל מנסה לפסול את המידע המביך הזה מלהגיע לבית המשפט, בטענה שסמסונג
מציגה אותו מאוחר מדי ושההיסטוריה של האייפון "לא רלוונטית" לשאלה האם סמסונג פגעה
בפטנטים של אפל.
הטענות האלה מרתיחות את החברה הדרום קוריאנית, שמציינת שהיא היתה
צריכה לפנות לארבעה בתי משפט, במשך שנה, כדי לקבל את המידע הזה ושאפל סתם מנסה
להתחמק. לטענת סמסונג, אפל עשתה כמיטב יכולתה למנוע ממנה לקבל הצהרה מהמעצב שהיה
אחראי לשינוי, שין נישיבורי. לטענת אפל, מר נישיבורי לגמרי במקרה יצא דווקא אז לחופשה.

המשפט המודגש זו הודעה בדבר עבירה, אפל הם הגנבים.

אגב, אני ממש לא אוהבת גם את סמסונג, אני די לא סובלת אותם גם..
אף אחת מהחברות האלו לא תמימות, אבל אני די בטוחה שאפל היא פשוט הזבל הכי גרוע שיש.
בגלל זה אני מאוד אוהבת את HTC (שגם הם לא כל כך תמימים, אבל לפחות הם "הכי פחות גרועים" נקרא לזה)
אני אוהבת חברות אנדרדוגיות שלא יודעות להתעסק עדיין ברפש כמו סמסונג ואפל.
חברות חדשות ותמימות.
כך גם לגבי הטלפונים - הוט מובייל מציעה לי חבילה יותר טובה מרמי לוי, אבל מה אני אעשה - הוט קקה.
אני מעדיפה משהו יותר חדש ונקי מזבל.

(וכל זה בכלל מיוחס לחברות עצמן ולא למערכות הפעלה שלהן, שגם שם אנדרואיד במקור מבוסס לינוקס - הדבר הכי טוב שיכול לקרות לעולם התקשורת)

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 20-08-2012 בשעה 21:41.
ישן 20-08-2012, 21:55

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "לא מנסים להסביר/לשנות את..."

הדבר היחידי שאני מסכים איתך עליו הוא שעדיף רמי לוי על הוט מובייל.

היכולת להסביר למעריץ אנדרואיד למה האייפון הוא מכשיר מעולה שווה ליכולת להסביר לאירופאי הממוצע למה ישראל היא לא רוצחת תינוקות - מראש זה נועד לכישלון.

הריי אני יכול להגיד לך שאייפון זה פשוט מכשיר שעובד, שהעובדה שלא צריך לשנות בו מיליון דברים זה יתרון - כי כל דבר נמצא במקום שהייתי מצפה לראות אותו בו.
אבל את תמשיכי לטעון שאני לא מבין מה טוב לי ואני בכלל מושפע מהסמל מאחורה - בידיוק כמו הארופאי שאחרי שעה שאני אסביר לו על כמה המצב הרבה יותר מורכב ימשיך להגיד ״כן, אבל למה אתם רוצחים תינוקות בעזה?״

ישן 20-08-2012, 22:12
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "הדבר היחידי שאני מסכים איתך..."

לא נראה לי שהבנת, אני לא מעריצה של אנדרואיד, אתה מעריץ של אפל.
אני לא מעריצה שום דבר.

אובייקטיבית לחלוטין לקחתי שני מכשירים - השוואתי את מערכות ההפעלה ואת החברות - ובחרתי.

אין פה עניין של "היכולת בלה בלה בלה" (שאגב אני יכולה להגיד עליך באופן נחרץ שאתה בדיוק אותו הדבר רק לצד ההפוך.)

אני בחיים לא טענתי שאתה לא מבין מה טוב לך וכל השטויות שהמשך לכתוב - תעשה מה שטוב לך, אני מניחה שאתה יודע.
אתה אוהב שחוסמים אותך? בכיף, אתה אוהב את אפל? סבבה.
אמרתי לך מה טוב לך? זה עניין של טעם.

בקיצר, מסקנה סופית - אתה נכנס למגננה נון סטופ ברגע שאתה שומע אייפון/אפל VS כל הצד השני
אתה לא מוכן להקשיב, אתה מכניס מילים לאנשים לפה (שבחיים לא אמרתי שום דבר ממה שאתה טוען שאמרתי)
אתה נכנס אשכרה לאטרף, כאילו זו החברה של אבא שלך.

אבל מה אני אעשה, תעשה מה שטוב לך

ישן 20-08-2012, 22:12

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אתה חמוד כשאתה כועס :) את..."

אני לא באמת כועס.
בקשר לצילום מסך - אני עושה את זה המון בעבודה, זה לא נחשב מבחינתי יותר מאמץ מלפתוח הודעה. מה גם שכשעשיתי את זה זה היה במקום לעשות משהו הרבה יותר משעמם

בקשר למוד - לא מעניין אותי, באמת ובתמים, לא הייתי עושה את זה אם היה לי אנדרואיד, לא רואה שום סיבה לעשות את זה באייפון (אני אפילו לא עם מכשיר פרוץ כרגע)

בקשר לחיבור החדש - אתה רואה מה הבעיה? אתה נותן טיעון חלש ואני יוצא פאן בויי כשאני נאלץ להפריח אותה. החיבור הישן הוא בן 9 הוא עבר כבר כל כך הרבה שינויים שבכל מקרה חלק לא מובטל מהאביזרים היישנים כבר לא נתמכים במכשירים חדשים, הוא הרבה יותר גדול ממה שהטכנולוגיה דורשת היום והוא מבזבז מקום רב בתוך מכשירים שבכל מקרה מנצלים את רוב המקום שקיים בהם.
אתה עדיין רוכש מחשבים רק עם כניסת ps/2 כי יש לך ״מקלדת בובה כבר לא מייצרים כאלו היום״?

ישן 20-08-2012, 17:53
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
הכל שטויות, שכל אחד יקנה מה שבא לו

לא ברור לי למה לאנשים מפריע שיש אנשים אחרים שקונים משהו אחר, ובמקרה הזה - אייפון. בסופו של
דבר הרוב המוחץ של האנשים משתמש באחוז וחצי מהיכולות של אנדרואיד (שכל הזמן לא שוכחים להזכיר
שהוא פתוח והאופציות איתו יותר גדולות ועוד ועוד, רק שהשימוש של 99.9% מהמשתמשים בו הוא רגיל).

באמת שהכל שטויות ואני ממחזיקי אנדרואיד. יאללה, כולם מצלמים, עם כולם אפשר לבצע שיחות, לכולם יש
אפליקציות שימושיות וכאלה שהן חסרות תועלת. באמת שזה לא מפריע לי שמישהו יקנה ביוקר מכשיר. אני
ממשיך להמליץ על אנדרואיד למי ששואל אותי, אבל באמת שהרצון הזה להוכיח שמשהו יותר טוב מאחר או
שהשני פשוט גרוע - הוא סתם מיותר ומגוחך.

הלאה.

ישן 20-08-2012, 23:52
  משתמשת נקבה i-pink i-pink אינו מחובר  
מנהלת פורום עשה זאת בעצמך •°ºοΟ דוגמנית הבית Οοº°•

חבר מתאריך: 23.11.09

אין לי סלולרי.

אני מכירה סמארטפונים משנת 2004, הייתי מהראשונים בארץ שהוציאו מהפה את המילה סמארטפון, התקנתי אפליקציות, שיחקתי במשחקים, גלשתי מהטלפון באינטרנט, הרצתי שרת HTTP מהטלפון, ניהלתי שרתים בSSH מהטלפון,ועוד אפלקציות מגוונות.

אבל לפני כמה חודשים פשוט כיביתי את הטלפון לא הדלקתי אותו יותר.

מאז, אני מרגישה הרבה יותר טוב, אני קובעת להפגש עם אנשים בבית קפה, פינת רחוב או ספסל כמו לפני 30 שנה.
אני מרגישה שיש בזה קסם מיוחד, שאנשים בימנו איבדו.

הדבר שהכי הפתיע אותי, אלו המחמאות הרבות שקיבלתי ועדיין מקבלת מאנשים על הצעד שעשיתי,
אני מרגישה שלא מעט מהם מקנאים בי על הצעד, אבל לרובם זה מרגיש בלתי נתפס לכבות את הטלפון לתמיד.

ישן 21-08-2012, 09:20
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא יודע אם בלתי נתפס זו..."

כי חלק מהאנשים, והרבה פעמים אני מוכרחה לציין שאני אחת מהם, מרגישים שלטלפונים ניידים (והרבה מאמצעי התקשורת המתקדמים שקיימים היום) יש יכולת לשלוט בך הרבה יותר מהיכולת שלך לשלוט בהם.
סתם לדוגמה, היום במקרה לאמא שלי יש יום הולדת והיא לקחה יום חופש והחליטה לישון עד מאוחר. אמהמה, 8 וחצי על הבוקר יש לה טלפון והיא לא מצליחה להירדם יותר. עכשיו אתה יכול להגיד שהיא הייתה צריכה לכבות את הטלפון שלה, ואני אגיד לך שלדעתי זה טריוויאלי לישון מאוחר ביום חופש גם בלי להלך בכל הבית ולבדוק שזכרת לכבות כל דבר שעשוי להעיר אותך. המיכשור הזה היה אמור לתת לך חופש ובמקום זאת יש לו נטייה לכבול אותך יותר. דוגמה נוספת לכך היא העובדה שזה לחלוטין נורמלי בימינו לצפות מאנשים שתמיד יודיעו לך איפה הם נמצאים ותמיד יהיו איתך בקשר, ואם אתה חלילה מחליט שאין לך כח לענות, אז הפייסבוק בנייד שלך בכל זאת יודיע לצד השני שראית את ההודעה שלו.

חשמל לעומת זאת, וואלה לא יודעת, אף פעם לא באמת הרגשתי שהוא כובל אותי ושולט בי, רק אולי מיכשור מסויים שהוא מאפשר (כמו אמצעי התקשורת שהזכרתי), אבל לנורות החשמל אין נטייה כזאת בד"כ.

ישן 21-08-2012, 09:43
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
סמארטפון הוא כלי
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "כי חלק מהאנשים, והרבה פעמים..."

וצריך לדעת "לשים לעצמך גבולות" אתו - לא לשים לו גבולות... הוא לא חיית מחמד. הוא גולם.

כשהייתי ילד דיברו על הטלביזיה בדיוק כמו שמדברים עכשיו על הסמארטפון... למרות שהמקלט היה סתם קופסא עם רכיבים חשמליים בפנים. מי שלא ידע איך הוא מכיר בכך שסמארטפון/מחשב או כל דבר אחר - הוא כלי, פשוט יחזור פעם אחר פעם לאותה "התמכרות". לא יעזור לו כמה פעמים יכבה את הסמארטפון, או יכה בו בפטיש- הוא יחזור להתמכרות... כמה זמן בדיוק האקט ההצהרתי כלפי עצמך מחזיק? מתישהו ההתמכרות תדגדג שוב באצבעות.

לא צריך להיות דרמטיים.... בלילה, והרבה פעמים במשך היום, אני מכבה את חיבורי הdata של הסמארט (ווטסאפ, אי מיילים, אינטרנט) ואז הפלא ופלא הוא שקט. מכבה אותו בכלל הרבה פעמים אחרות. לפעמים אני יוצא לנסיעת אופניי םאורכה וכן לוקח אותו איתי. מצד אחד מגרד לך להגיד "למה לא להיות חופשי שעתיים?" "מה כבר יקרה?". מצד שני אני נזכר איך "פעם" פתאום היית מגלה פנצ'ר 6 ק"מ מהבית ובגלל "אין טלפון" בסביבה במקום לבקש מאח שלך שיבוא להקפיץ אותך מפיזדלוך, היית הולך כמה ק"מ טובים עם אופניים.

ג'קי לוי אמר פעם משפט חמוד וחכם: "אומרים שפעם לגבינת עמק היה טעם אחר - זה בגלל שיוסף מהמכולת היה פורס אותה עם אותה סכין כמו את החלבה".
ישן 21-08-2012, 10:19
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "סמארטפון הוא כלי"

תקרא עוד פעם את מה שכתבתי, למרות שההתמכרות הזאת בהחלט יכולה לתרום להרגשה שהטכנולוגיה משתלטת עליך, זה כלל לא מה שדיברתי עליו וזה ממש לא עניין הגעגוע ל"מה שהיה פעם".
הבעיה עם הסמארטפון בניגוד לטלוויזיה למשל, היא ששני צדדים שולטים עליו, לא רק הבעלים של הכלי, אלא גם כל מי שרוצה להשיג אותו.
חוץ מזה שלכבות טלפון בשביל הרבה אנשים זאת בעיה משום שהוא אכן כלי, כלי שנועד קודם כל למקרי חירום ולא בשביל הכיף (אצל אמא שלי למשל, הטלפון שלה מצלצל כל פעם שניסוי קבע כלשהו בעבודה שלה מגיע לנקודה קריטית מסויימת שדורשת תשומת לב\ כיבוי המכשיר).

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 21-08-2012 בשעה 10:21.
ישן 21-08-2012, 11:00
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "שכחתי להשתמש באופציית הציטוט"

סבבה, אז זה בדיוק מה שאני אומרת "למרות שההתמכרות הזאת בהחלט יכולה לתרום להרגשה שהטכנולוגיה משתלטת עליך, זה כלל לא מה שדיברתי עליו וזה ממש לא עניין הגעגוע ל"מה שהיה פעם".לטלפונים, בניגוד לטלויזיה ווקמן ומכונת כביסה וכל אמצעי טכנולוגי שהתלוננו עליו בעבר, יש אפשרות לעקוב אחריך ולהשפיע על החיים שלך גם כשאתה בכלל לא נוגע בו, ויותר מזה, לתת לאנשים אחרים את היכולת הזאת. לא התנגדתי לטכנולוגיה פשוט מעצם היותה משתנה ומשתפרת, אלא דיברתי על משהו מאוד ספציפי, וברור שיש צדדים חיוביים, אבל הברווז טען שהוא לא מבין את אייפינק, אז ניסיתי להסביר לו מה לדעתי עשוי לגרום לבנאדם להתנתק, זה הכל.
חלאס לחפור [=

ישן 01-09-2012, 00:23
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

אני אגיד לך מה הבעיה שלי עם אייפון בפרט ואפל בכלל.
הם חרא של חברה.

אבל הבעיה האמיתית היא המשתמשים של אפל.
מדי פעם במשרד שלנו יש את המלחמות האלה "מי יותר טוב" כאשר המשתתפים בוויכוח הם מתכנתים.
השבוע, רציתי לעדכן את הצלצול בקלאקסי שלי בגרסה של "מת לחיות" למארש הצבאי "When Johnny comes marching home".
הורדתי את השיר למחשב, ערכתי אותו באמצעות Audacity והעברתי אותו למכשיר באמצעות התקן Bluetooth שנמצא אצלי מחובר ל PC באופן קבוע (סתם כי אני מתעצל לחבר את הכבל USB של המכשיר).

פעולה לגיטימית ופשוטה זו כלל אינה אפשרית באייפון והקטע המעצבן הוא, שזה לא אפשרי לא בגלל שהמהנדסים של אפל לא הצליחו ליישם התקן Bluetooth במכשיר. זה נעול בכוונה!
זו כמובן רק דוגמה נקודתית, אבל זה פשוט בלתי נתפס שמכשיר שעולה 4-5 אש"ח, יהיה נעול ולא ניתן לשימוש נורמלי, אדרבה כאשר ישנה מערכת חופשית בחוץ שתומכת כמעט כל מכשיר.

אפל מייצרים רק ליין אחד של טלפונים סלולריים. "אייפון".
ואם אני רוצה אייפון פשוט וזול? למה לסמסונג יש 20 מכשירים בסדרת "גלאקסי" ולאפל לא?
מדוע אותה מערכת הפעלה מסוגלת לרוץ גם אצל סמסונג, גם אצל אייץ' טי סי, גם אצל LG, גם אצל מוטורולה וגם אצל נוקיה, אבל ה iOS רצה רק באייפון?
הגישה המתנשאת של אפל היא גישה נוראית וחבל לי שהמשתמשים של המוצרים שלה מספיק טפשים כדי להאמין לשיווק האגרסיבי שלה, ולבחור את המוצרים שלה - אפילו שהם נחותים יותר ויקרים יותר.

ישן 01-09-2012, 13:16
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אני אגיד לך מה הבעיה שלי עם..."

המשתמשים מספיק טיפשים? מזה השטויות האלה?

אני לא מתכנתת, אני לא אוהבת ולא מעוניינת לשנות את הטלפון שלי ולעצב אותו מחדש, וכל האופציות הפתוחות באנדרואיד הפתוח הזה לא מעניינות אותי פשוט.

היה לי אייפון, קרה לו מה שקרה לו () וכרגע אני משתמשת באנדרואיד. לא נוח לי ולא כיף לי איתו. בהתחלה חשבתי שיקח לי זמן להתרגל, באמת שבאתי בראש פתוח. זה לא שאני לוקחת חלק בויכוחים האלה, וזה לא שאכפת לי, אני לא חלק מאיזה עדר של אפל. בכל מקרה אני כבר חודש עם האנדרואיד ולא כיף לי.
אני מכירה הרבה אנשים שהיה להם אייפון והם עברו לגלאקסי אס3 והם מבסוטים עד הגג. אני אישית מעדיפה את האייפון.

בכל מקרה תפסיקו לקחת את זה כל כך קשה, מדובר בכולה טלפון... הגישה של אפל מתנשאת? מה אכפת? אני קונה מוצר... הגישה של איציק מהמכולת גם מתנשאת ואני עדיין קונה ממנו חלב. כי נוח לי והוא לא מעניין אותי.

ישן 01-09-2012, 14:19
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "המשתמשים מספיק טיפשים? מזה..."

את יודעת מה היתה התשובה של אחד המתכנתים כשהצגתי בפניו את הסוגיה מעלה?
"בשביל מה אני צריך להעביר קבצים בבלו-טות' מהמחשב לטלפון? אין לי צורך כזה אז מבחינתי,
זה לא חסרון שאי אפשר לעשות את הפעולה הזו".
בדיוק חזרתי מוויכוח דומה בפייסבוק. השורה התחתונה היא שזה לא באמת משנה לי. כל התחרות
הזו של אפל נגד העולם (פעם זה חלונות, פעם זה אנדרואיד, פעם זה סמסונג) - לי אין מניות באף
אחת מענקיות הטכנולוגיה הללו.
אבל אני כן יודע להעריך קוד פתוח שמצליח. שמהווה תחרות אמיתית ובועטת למונופולים האכזריים
האחרים.
נוח זה עניין של הרגל. כשאני מחזיק אייפון - אני רוצה לשבור אותו. זה פשוט אדיוטי ברמות שקשה
לתאר, שאין את הכפתור "חזור אחורה" מצידו השמאלי של הכפתור הגדול למטה. אני כל הזמן
מחפש אותו שם באייפון וכשאני נזכר שאין את זה, ושאני חייב ללחוץ על הכפתור הגדול, שכמובן,
לא בהכרח יבצע את הפעולה הטבעית של "חזור צעד אחד אחורה" או "תעלים לי את המקלדת מהמסך",
אני רוצה לשבור אותו על הרצפה.
מכשיר מתסכל, יקר, קטן, שכולו צחוק אחד על הלקוחות הפראיירים שקונים אותו ביותר כסף, מהמקביל
שפשוט... יותר טוב.

ישן 01-09-2012, 14:51
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "את יודעת מה היתה התשובה של..."

אני בטוחה שנוחות זה עניין של הרגל, אבל כשמתרגלים למשהו טוב שנוח לך - קשה להתרגל למשהו אחר שמבחינתך פחות טוב. בגלל זה אתה בחיים לא תתרגל לאייפון, ואני לא אתרגל לאנדרואיד (אותי משגע שיש כל כך הרבה כפתורים. למה צריך אותם כשאפשר לעשות הכל עם כפתור אחד?) וזה בסדר וזה לגיטימי וכל אחד ומה שמתאים לו.
היה יכול להיות מגניב אם היה בלוטות' באייפון, אבל אין וזה לא מציק לי. בטלפון החדש שלי עם האנדרואיד, העברתי פעם אחת שירים מהמחשב וזהו, לא חושבת שאעביר יותר. ככה היה גם עם האייפון... העברת כשקניתי אותו ומאז לא השתמשתי בשירים...
מתסכל? לא יודעת, אותי מתסכל אנדרואיד.
גודל- אני אוהבת שהאייפון קטן. הגודל של המסך מושלם לדעתי. מספיק גדול בשביל לראות סרטונים ובשביל ללחוץ עם האצבע על הכפתורים, ומספיק קטן כדי להכנס לכיס ולסמס ביד אחת. הגודל של סמסונג לא מושך אותי בשיט, אין הבדל משמעותי בצפייה בסרטונים, האינץ' הזה לא באמת משנה...
יקר? לא באופן משמעותי... ישמצב שאני טועה, אבל בכמה הוא כבר יותר יקר מהגלאקסי? כמה מאות?

לסיכום, באמת שלא מתווכחת. המתכנתים והאנשי מחשבים שימשיכו עם האנדרואיד בכיף, אני בטוחה שהוא עונה לצרכים האלה יותר טוב. אבל חיו ותנו לחיות, לא כל מי שמעדיף אייפון הוא טיפש ופראייר...

ישן 01-09-2012, 15:06
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 23.09.03
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אני בטוחה שנוחות זה עניין של..."

אין הרבה כפתורים.. יש 3 או 4 (תלוי במכשיר).

"בית", "תפריט", "חזרה", "חיפוש" (במכשירים עם 3 כפתורים מגיעים ל"חיפוש" ע"י לחיצה ארוכה על "תפריט").

התפיסה התפעולית של אנדרואיד היא כזאת:

לא משנה מתי, כאשר לוחצים על כפתור "בית" מגיעים ל.. דף הבית של המכשיר . לחיצה ארוכה על כפתור "בית" מעלה מסך עם 8-10 האפליקציות\מסכים האחרונים שהיינו בהם.

"תפריט" - כפתור "תלוי-תוכן" (contextual). כאשר לא נמצאים באפליקציה מסויימת לחיצה על הכפתור מעלה פאנל קטן דרכו ניתן לגשת להגדרות המכשיר. כאשר נמצאים באפליקציה לחיצה על הכפתור מעלה את תפריט ההגדרות או התפריט הראשי של האפליקציה.

"חזרה" - חוזר אחורה צעד אחד. מה שיפה בו (ולזה התכוון Narxx) שאם נמצאים לדוגמא בתיבת טקסט וכותבים (לא משנה אם ב SMS, WHATSAPP או אתר אינטרנט) ולוחצים עליו, המקלדת נעלמת והתצוגה חוזרת למסך מלא.

"חיפוש" - גם זה כפתור קונטקסטואלי. כאשר נמצאים במסך הבית ולוחצים עליו נפתחת שורת חיפוש, שאפשר
לחפש בה -הכל-. מתחילים לכתוב שם של שיר שנמצא במכשיר, מגיעים אליו. שם של אפליקציה שמותקנת, מגיעים אליה. שם של איש קשר, מגיעים אליו. אם כותבים משהו שלא נמצא כלל על המכשיר החיפוש עובר לגוגל.

כאשר נמצאים באפליקציה שתומכת בחיפוש, מחפשים באפליקציה. לדוגמא באפליקציה של יו-טיוב, בגרסאות החדשות של whatsapp שתומכות בחיפוש מילים בהודעות, וכו'...

כאשר נמצאים בדף הבית של המכשיר ולוחצים לחיצה ארוכה עליו - מקבלים אפשרויות נוספות, שכבר ניתנות להגדרה אישית של המשתמש. אצלי לדוגמא דרך לחיצה ארוכה על מקש החיפוש אני יכול לצלם תמונת מסך, להתחיל ישר חיפוש ב soundhound או להתחיל לכתוב הודעת SMS חדשה.

זה אולי נשמע מסובך, אבל זה מאוד אינטואטיבי ואחרי 5 דקות כבר עושים הכל בלי לחשוב. שיוצא לי להתעסק עם אייפון של מישהו אני מוצא את עצמי חושב איך לעזאזל חוזרים עכשיו אחורה, איך חוזרים למסך הראשי , איך מעלימים את המקלדת, איך מגיעים להגדרות של האפליקציה..

הכפתור הבודד פשוט לא אינטואטיבי מספיק.
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

נערך לאחרונה ע"י DeepSpace בתאריך 01-09-2012 בשעה 15:22.
ישן 01-09-2012, 17:34
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אני בטוחה שנוחות זה עניין של..."

השאלה היא - כיצד את מגדירה "פחות טוב"?
חומרה? מעבד, זיכרון, רזולוציה, רגישות מסך?
אייפון לא יותר טוב באף אחד מהפרמטרים הללו.

גודל מסך? אם את רוצה מסך קטן, למה שלא תלכי על ה Galaxy Ace? (זה במקרה מה שאני קיבלתי מהעבודה).
מבחינת גודל הוא נראה מאוד דומה לאייפון והוא לא גדול כמו ה s2 / s3.
אגב, הוא גם עולה איזה 1200 שקל... ממש לא מתקרב לאייפון שעולה 4-5 אלף.

זה שאת לא השתמשת בשירים, זה בדיוק כמו החבר שלי שאומר שהוא לא משתמש בבלוטות'.
בטח שהוא לא משתמש - כי הוא לא יכול. אם היתה לו את האפשרות, הוא היה עושה את זה
באופן יותר תדיר. זו בדיוק הנקודה שלי. אני כשאני רוצה, אני יכול. את לא יכולה בכל מקרה וזה
גם משפיע על הבחירות שלך והרצון שלך בדבר. אפילו בנוקיה הישן שלי הייתי מעביר צלצולים לנוקיות
אחרות... למה אפל חושבים שבאייפון אני לא ארצה את זה?

כל מי שמעדיף אייפון הוא פראייר. תני לי שיקול רציונאלי אחד למה להעדיף את אייפון בפרט ואת אפל בכלל.

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 01-09-2012 בשעה 17:37.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:44

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר