לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2012, 23:38
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
INN:עובדי ערוץ 10 הפגינו מול בית רוה"מ בשל ההחלטה שלא להמשיך ולמחול חובות לערוץ הכושל

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/242900

זה די מזכיר את הבדיחה על ההוא שעושה צרכיו בפתח ביתו של מישהו ומקיש בדלת כדי לבקש נייר טאולט. במקרה הזה החצופים מתלוננים שגליל הנייר שקיבלו על חשבוננו לפני שנה אינו ארוך מספיק.

להפריט את התקשורת, להפסיק מימון ממשלתי ע"י פרסום טכני שאיש לא זקוק לו בעידן האינטרנט לעיתונים וערוצי תקשורת. מי שרוצה שישקיע ואם הוא לא ישקיע אז שישקע ויפנה את הדרך לטובים ממנו. ה'טאלנטים' בגרוש שעולים לציבור מיליונים מבצעים 'עוקף דמוקרטיה' כבר שנים ומשליטים דיקטטורת דעות של שמאל קיצון ורדידות מחשבתית על 90% מהציבור שהיה שמח למצוא חלופות. שיקחו את המוסף הפוליטי של הארץ, יקפצו לאהובי נפשם בעזה ויבקשו ללגום טיפה מהים שם.

נ.ב

סביר להניח שנתניהו יתפתל וייסיע שוב ע"י בזבוז כספי ציבור להצלת שונאי נפשו הפוליטיים תוך שהוא מפקיר את מצביעיו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-08-2012, 11:09
  Dudu_A666 Dudu_A666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.12
צר לי אבל אני לא מסכים אתכם.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "INN:עובדי ערוץ 10 הפגינו מול בית רוה"מ בשל ההחלטה שלא להמשיך ולמחול חובות לערוץ הכושל"

הערוץ הזה אולי כשל מבחינת הניהול הכלכלי והפיננסי אך התכניות שהפיק היו מעל המצופה וסקר קצר יראה לכם שאנשים יעדיפו לראות את אלבני או 100 במקום כוכב נולד או האח הגדול.
ובקשר להיותו של הערוץ שמאלני, בולשיט! פורסמה כתבה בוואלה לפני זמן מה והנתונים הם כאלה- עיתון "הארץ" נתפס כשמאלני ביותר עם 84% , אחריו חדשות 2 עם 65%, ידיעות אחרונות עם 63% , מעריב וחדשות 10 עם 58% , גלי צה"ל עם 55% , קול ישראל עם 52%.
אני מאד מקווה שאדון בנימין נתניהו וחברו שר האוצר שטייניץ יבואו לקראת הערוץ, כי לדעתי מגיע לו עוד צ'אנס!
ישן 21-08-2012, 22:08
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אתה יכול לכתוב זאת על כל חברה כושלת, ובצדק"

מי שכתב את החוזים של ערוץ 10,קבר את הערוץ הזה,ואין סיבה שהמדינה תיתן לערוץ 10 עזרה שעובדי מחלקת החדשות (חלקם) מקבלים שכר שלא מגיע להם כל עוד הבעלים של הערוץ לא עושים שם סדר ולא מורידים את השכר של מחלקת החדשות את השכר באופן מורגש.

ראה את הקישור הזה והוא אחד מרבים לגבי השכר שהורג את ערוץ 10,ואל תהיה בשוק,אם חגיגת השכר של אותם אנשים ממשיכה שם גם כיום,ובמקום יעקב איילון תמר איש שלום בראש השכר של מחלקת החדשות.

אלה אותם אנשי תקשורת שתמכו במחאה החברתית ופגיעה בטייקונים בקיץ.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 21-08-2012 בשעה 22:37.
ישן 22-08-2012, 21:54
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
שיסגרו את הערוץ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "INN:עובדי ערוץ 10 הפגינו מול בית רוה"מ בשל ההחלטה שלא להמשיך ולמחול חובות לערוץ הכושל"

נכון,חבל על מאות או אלפי העובדים שהם לא דני רופ או לונדון וקירשנבאום
אלו שעבורנו הם בסך הכל שם על רולר הקרדיטים
ונכון שסגירה של הערוץ תביא לאפקט דומינו שיגרור משבר גם בשוק הפרסום ופיטורים נוספים לבטח גם שם.
א-ב-ל
כשערוץ לא יודע להתנהל נכון,הבעלים שלו לא מזרימים לו כסף והוא לא מהווה אלטרנטיבה אלא ערוץ כמעט זהה לזה שאמור להתחרות בו,אז כנראה שבאמת אין לו זכות קיום.
אפשר להאשים את כולם: מיקי חיימוביץ' ושות' שאולי לא התגמשו מספיק בשכר למרות המשברים,ההנהלה,בעלי המניות,הצופים שאחרי ההגמוניה של ערוץ 2 במשך זמן רב תחילה בשידורי הנסיון ובהמשך בשידורים המסחריים ואפילו הרגולטור
בסופו של דבר גם אם נניח הבעיות יפתרו לבסוף
לי אישית יהיה קשה לתת אמון במערכת החדשות שלו שבוודאי תמנע מסיקור הוגן של הממשלה מתוך פחד לנקמה או מתוך הכרת תודה על ההצלה ולכן אין ברירה אלא לסגור ולהקים ערוץ חדש עם מערכת חדשות עצמאית מאפס

ישן 23-08-2012, 10:48
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שאלה לי אליך בתוקף היותך חובב את המדיה 'ההיא' - [1] האם 'חדשות' נחשבות למושך קהל?
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "שיסגרו את הערוץ"

(כלומר אם היית צריך להקים ערוץ אחד למטרות רווח בלבד ללא שום רגולטור או מחויבות מלבד לפרסום ולרייטינג מה היה תופס אצלך את רוב/כל הלוח? מוסיקה, הופעות / סרטים קלסיים / סרטי זבל, סדרות מתח / טבע, מדע הכנסתי בשביל הפרוטוקול / חדשות ואקטואליה / תוכניות צהוב עמוק בסגנון האח הגדול והשרדות / ארוטיקה / תחקירים / צרכנות )

יש בודאי אנשי מקצוע רציניים שאמורים לדעת לבנות תמהיל שכזה כדי ליצר רווחים - אז היכן הם או מדוע טעו?

[2] אם לחדשות ואקטואליה יש מקום חשוב במשיכת קהל אבל תוצאות הבחירות מרמזות בעיקשות שהחדשות והאקטואליה בדרך שהן מועלות מרגיזות את קהל היעד - מדוע הדבר לא משתנה?

**

ההשערה שלי: [1] הרווח לזכיינים בישראל אינו מגיע לתפישתם משורת הרווח של העסק הטלוויזיוני אלא מהכח הפוליטי שהעסק הטלוויזיוני גוזר לטובת עסיקהם האחרים [2] הזכיינים יודעים שהקהל שבוי וגם אם יזפזפ בין ערוצי 1,2,10 כמעט תמיד יגיע לשדרן שקורא למחבלים 'חמושים' ולקריינית שגונחת לפני כל ראיון עם איש ימין. מעבר לכך, האג'נדה המוצגת - היא היא בעקיפין זו שמסייעת לעסקיהם האחרים של הזכיינים.
ישן 23-08-2012, 11:54
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
קשה לי לענות לך על זה כי אני אישית חובב חדשות ואקטואליה כך שאני לא אובייקטיבי :)
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "שאלה לי אליך בתוקף היותך חובב את המדיה 'ההיא' - [1] האם 'חדשות' נחשבות למושך קהל?"

ושאני אומר חובב זה ברמת לדעת איך קוראים למבזקנים השונים בערוצים השונים
אני חושב שערוץ חדשות שייתן גם דיווחים אזוריים יכול להיות ערוץ מוצלח
אני אישית הייתי שמח לראות אחד כזה וכמובן שגם ערוץ מוזיקה נורמלי מבית רשות השידור ולא 24
מדוע? כי לרשות השידור יש ארכיון אדיר עם אמנים ומופעים מסגנונות שונים שכל אח ימצא בערוץ כזה את מבוקשו
אני מאשים את כשלון ערוץ 24 לא בירידה למכנה המשותף הנמוך ביותר אלא פשוט בגלל חוסר מיקוד.
מדוע למשל בהפסקת פרסומות שם אני צריך לצפות בפרסומות לפמפרס או מקדונלדס ולא בפרסומות להופעות או אלבומים חדשים שיוצאים?
אם הייתי מנכ"ל רשות השידור או מישהו בעל דעה, הייתי עושה בטלוויזיה את מה שנעשה ברדיו
כלומר,ערוצים בבעלות רשות השידור שיממומנו מפרסומות ולא (רק) מאגרה או חלופות שלה
  • ערוץ לתוכניות מלל,מגזינים בתחומים שונים,מורשת ואולי גם הרצאות אקדמיות מוקלטות (בדומה לרשת א' ורשת מורשת)
  • ערוץ למוזיקה מגוונת (בדומה לרשת ג',88 וקול המוזיקה)
  • ערוץ לאקטואליה וחדשות (בדומה לרשת ב')
  • ערוץ בשפות שונות (בדומה לרשתות ד',ה' ורק"ע וכמו שהיה אמור להיות מלכתחילה ערוץ 33)
המגוון הזה לדעתי (יחד עם ערוצים דומים קיימים כמו ערוץ 9 והלא) נותן אלטרנטיבה ראוייה,יפתח משרות חדשות בתעשייה ונותן מגוון ערוצים חינמיים ללא תלות ביס הוט (והנה,הצלחנו למלא 18 ערוצים לערך שאמורים להיות בעידן פלוס)
עכשיו השאלה אם מישהו ירים את הכפפה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:46

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר