לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2012, 16:58
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אינקה שמתחילה ב "שאלה לגבי תואר ראשון בניהול / מנהל עסקים"

אין הבדל מהותי ביניהם. באוניברסיטאות יקראו לתואר הראשון ניהול, אבל יצא לי לעבור על סילבוסים וזה ממש דומה לתואר ראשון במנהל עסקים שיש במכללות. אולי כי מנע"ס היה תמיד תואר שני ולכן באוניברסיטאות לא רוצים לקרוא גם לראשון כך. אני לא מכיר אוניברסיטה עם תואר ראשון במנהל עסקים, כלומר תואר שנקרא כך. אבל שוב- הסילבוס ממש דומה. מה שכן- בת"א לפחות לפי מה שראיתי באתר שלהם התואר דו חוגי, כלומר אתה צריך ללמוד עוד חוג.

לגבי התמחויות- תלוי לאיפה אתה רוצה ללכת. אם אתה רוצה ללכת לשוק ההון אין לך מה לעשות התמחות במשאבי אנוש. אם אתה רוצה ללכת לתחום של משאבי אנוש אין לך מה ללכת ללמוד מימון. במכללה למנהל שם למדתי היו גם התמחויות במערכות מידע ושיווק. בכל מקרה, לומדים את הבסיס של כל תחום, ומרחיבים בתחום בו מתמחים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2012, 20:26
  אינקה אינקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.09
זה התואר בניהול של מכללת הדסה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ובכן, אין לי מושג מה זה ניהול..."

הבנתי מהם שמדובר בניהול (80% אותם קורסים) עם דגש על הקטע של שירות ומדובר בהתמחות במשאבי אנוש. הייתי מביא את הלינק למה שהם כותבים בעצמם על כל הרעיון של הקטע הזה אבל אני כותב מהפלאפון הישן שלי. אשתי רוצה ללמוד תואר בסגנון מנהל עסקים שיפתח לה כמה שיותר דלתות. ההתלבטות היא בין תואר במנהל עסקים עם התמחות במימון בקרית אונו שעולה 18 אלף בשנה לעומת ניהול אירגוני שירות עם התמחות במשאבי אנוש במכללת הדסה שזה שכר אוניברסיטאי. השאלה האם שווה לשלם פי 2 בשביל שם אחר של התעודה או שהתואר בהדסה לא יגביל.. דיברנו עם מלא אנשים ויועצים במוסדות שונים ולא נראה שיותר מדי מבינים בזה..
ישן 23-09-2012, 20:39
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי אינקה שמתחילה ב "זה התואר בניהול של מכללת הדסה"

אוקי,
שמע- אני לא מכיר את המוסד הזה אז איני יכול לספר לך על שמו ואיך מעסיקים רואים אותו. גם לא ממש ברור לי מדוע התואר הוא בהתמחות כה ספציפית, נראה לי מעט מגביל. תואר רגיל במנהל עסקים/ניהול יכווין אותך לשוק ההון/שיווק/מערכות מידע/משאבי אנוש, כמובן שבכל התמחות יש יותר מהתחום שלה וקצת פחות מהאחרים.

השאלה היא גם מה אתה רוצה לעשות עם התואר. אני למשל רציתי תואר שיקנה לי פטור ממבחני הרשו לניירות ערך, מכיוון שרציתי לעבוד בניהול תיקים. אז בחרתי בתואר מנע"ס והתמחות מימון. לו הייתי רוצה לעבוד בתחום השיווק או משאבי האנוש, הייתי בוחר התמחות מתאימה.

לגבי השכר- כן, במכללות הפרטיות יקר יותר. מה לגבי אוניברסיטה ותואר בניהול? לאוניברסיטאות תמיד יש שם טוב.

ישן 24-09-2012, 09:50
  אינקה אינקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אוקי, שמע- אני לא מכיר את..."

לגבי התואר המוזר של הדסה לטענתם יש חסר בלימוד תודעת שירות ובהבנת הלקוח במסלולי המנהל עסקים ומאחר ורוב הארגונים הם נותני שירות אז הם פתחו מסלול ייחודי שמלמד ומפתח גם את הנושא הנ"ל. בסופו של דבר זה תואר b.a בניהול ארגוני וכו'.. אשתי בניגוד אליך לדוגמא לא יודעת על איזה תפקיד ספציפי שהיא רוצה ובהתאם לכך לומדת את התואר, אלא היא כיום מנהל משרד בעסק פרטי מאוד קטן ואין שם אפשרות להתקדם ולכן היא רוצה ללמוד תואר ראשון בניהול שיפתח לה דלתות לעבודה בסגנון הזה איפה שיהיה, בין אם זה בחברת הייטק או שירות או מה שלא יהיה.. קרוב שלי אמר לי שאם לא לתפקיד ספציפי (כמוך למשל) ניהול זה במילא תואר מאוד כללי לשם התעודה ושחבל לשלם פי 2. השאלה באמת האם התואר הזה מהדסה כן יגביל למה שהיא רוצה או לא. לגבי אונבירסיטאות לא מצאנו משהו מתאים, או פסיכומטרי או ימי לימודים לא מתאימים וכו
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר