לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2012, 10:52
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "אין בעיה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MSR
ותאמינו לי שכל המעשנים יודעים שזה הורג ושזה מסרטן וזה עושה אימפוטנציה אז אני לא מבין את הקטע.

נראה לי שבדר"כ כשמישהו אומר למישהו "לא כדאי לך לעשן כי זה מזיק לך" הוא אומר את זה כי לא נעים לו לומר "כשאתה מעשן זה מפריע לי". בוא נגיד שאדם מבוגר יושב בתחנת אוטובוס ואוכל שווארמה מפלצתית בתוך לאפה ושותה קולה. אף אחד לא יעיר לו שזה מזיק לו ושזה סותם לו את העורקים. אם אותו אדם מבוגר יישב בתחנת אוטובוס ויעשן אז מישהו אולי יעיר לו שלא כדאי לו לעשות את זה כי זה מזיק לו.

למה ההבדל קיים? כי כאשר אדם טוחן שווארמה וקולה הוא מזיק לעצמו נטו וכשאדם מעשן הוא מרעיל את עצמו ואת מי שסביבו ולסביבה לא נעים לבוא ולומר למעשן "סליחה אדוני, תפסיק להרוג אותי בבקשה" אז הם אומרים לו "אדוני, תחשוב על מה שאתה עושה לעצמך" בתקווה שכ"כ אכפת לו מעצמו שהוא יפסיק להרעיל אותם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2012, 11:00
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "לא'דע אחי, משו מפריע, לא צריך להתבייש מכלום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MSR
מה הבעיה להגיד "אחי, העשן של הסיגריה מפריע לי" ?

כי לאנשים לא תמיד אכפת מהסביבה.
יש כאלה חביבים שאם תבקש מהם הם יזוזו, אבל יש כאלה שישימו ז' אחד גדול על אחרים.
אז בנסיון לגשת להגיון שלהם, יותר קל לומר מה יקרה לאותו האדם, מאשר לומר איך זה מפריע לסביבה.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי MSR
ושוב פעם זה לא מסביר למה לכל הפורום פה יש עישונופוביה (:

כי זה רעל.
למה שלא נשנא את זה?
אני מניחה שבאותה המידה יש לפורום רעלעכבריםפוביה שמונע מהם לנשנש את זה בזמנם הפנוי..
(למרות שגם זה דוגמה לא טובה, כי באכילת רעל עכברים אני פוגעת רק בעצמי, ולא באנשים בסביבה..)

09.07.00-16.07.12

ישן 02-09-2012, 11:20
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 108 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "אני לא עצבני כרגע"

אני לא חושבת שצריך להטיף על סיגריות יותר מאשר צריך להטיף למישהו שאוכל במקדונלדס או למישהו שקונה כמויות אלכוהול לביתו.
מדובר בהחלטה אישית של האדם והרצאות צריך להשאיר לאוניברסיטה.
אבל, וזה אבל גדול- בשניה שזה פוגע באדם אחר, כן אפשר להסב את תשומת ליבו בצורה יפה.
אם אתה לא מעשן ליד אנשים- אז אתה מקסים ואין שום בעיה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MSR
אני פשוט מדבר על ההגזמה שעושים פה לפעמים, כאילו, במפורש באשכול הזה נכתב "היא סבבה והכל אבל היא מעשנת."
אז מה ? זה הופך אותה לבנאדם פחות טוב ?

אבל אתה מבין שלא דיברו על האופי שלה, כן?
אנשים מעשנים לא יותר טובים או פחות טובים מאנשים אחרים, אבל עדיין יש בהחלטה לעשן חסרונות. אתה לא יכול להתעלם מזה.
מעשנים מוציאים המון כסף על סיגריות, הם מריחים כמו מאפרה והם מבדלים את עצמם (למשל אנחנו חבורה של בנות יושבות בארומה, פתאום אחת נעלמת
לעשן וחוזרת אחרי כמה דקות... זה מבאס.).
אז חסרונות כאלה מפריעים לפעמים לאנשים, ולכן הביאו את זה לאשכול
אם לך זה לא מפריע אז אתה יכול לרשום שאתה אוכל!

09.07.00-16.07.12

ישן 02-09-2012, 11:41
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 108 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "אני לא עצבני כרגע"

בדיוק.

אם בנאדם מעשן בפרצוף של אנשים שלא מעשנים ושם פס על הסובבים אותו - זה עניין של אופי, והוא יהיה בנאדם רע גם בלי קשר לעישון (לצורך העניין, אם אותו בנאדם יפסיק לעשן, הוא יעמוד בתחנה ויפצח גרעינים ויזרוק על הרצפה, או שיענה "אתה" אם תשאל אותו מי אחרון בתור בדואר!! רוע הוא רוע).

בנאדם שמעשן בפינות עישון או בשטחים פתוחים, רחוק מאנשים שלא מעשנים - מה אכפת לכם? למה אתם שונאים אותו? אמרתם באשכול הזה ימבה פעמים שזה בגלל שהוא מרעיל אתכם, אבל הוא לא. הוא רחוק מכם. מי שמרעיל אתכם זה בנאדם מנייאק שלא אכפת לו. אז תצאו נגד אנשים מנייאקים שלא אכפת להם...
ובכלל איך זה תקף בפורום? לא מדברת ספציפית על האשכול הזה, מדברת בכללי, כמו שסלבה אמר, כל פעם שמוזכר כאן נושא העישון קופצים עשרה ומתחילים לשנוא. מה אתם מנסים לעשות? למגר את תופעת העישון בעולם? אז נכון, זכותו של כל אחד להביע דעה, אבל השנאה הזאת... זה כל כך מרגיז. אני למשל לא אוהבת להריח ריח גוף של אנשים שלא מתקלחים. עם החוסר הגיינה שלהם הם פוגעים בעצמם, ובסביבה. ואני בחיים לא אגיד לבנאדם שהוא מסריח, אני אזוז. זה גם לא יציק לי עד כדי כך שאני ארשום את זה בכל פעם שהנושא יעלה. אני גם לא אצא נגד כל הרוסים (לצורך ההדגמה, נא לא לכעוס) שהם לא מתקלחים, כי יש מספיק כאלה שהם אנשים נורמטיביים שמתקלחים ולא חונקים אותי או לחילופין נמנעים ממקלחת מסיבות שלהם אבל מודעים לעצמם ומתרחקים מבני אדם. אני אצא נגד כאלה שלא אכפת להם ומרימים תיד שלהם מעל האף שלי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:10

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר