לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2012, 00:07
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
שאלה למה גברים סוגרים את הדלת שהם משתינים בשרותים ציבוריים?

לא מובן לי חבר'ה פשוט לא מובן בעליל. אני צריך הבהרות מנומוקות מהגברים כאן..
אני תמיד אבל תמיד מאז שאני מכיר את עצמי השתנתי עם דלת פתוחה בשרותים ציבוריים. ממי אני צריך להתבייש בדיוק וממה?! אני סוגר את הדלת רק מטעמי נימוס שאני מתארח בבתים או שאני בבית. אבל בשרותים ציבוריים?? למה לכם?? ממה אתם מתביישים?? אינכם נמנים עם המין הנשי שצריך להוריד את כל המכנס ולהתכופף עם האיבר חשוף לכיוון הדלת, זה מובן ומקובל.
אבל אתם הגברים? מה כבר אנשים יראו לכם, את הפאקינג גב??? אתם לא מורידים את המכנס עם ישבן חשוף ואף אחד לא יראה לכם את הטרולולו מאחורה. וגם אם כן, הטרולולו שלכם לא שונה מהטרולולו של אחמד שם שמחכה בתור מאחוריכם.

תחשבו על זה, יש לזה רק יתרונות. לפעמים שיוצא לי להכנס לשרותים ציבוריים אחרי שהמבקר האחרון השאיר שם צחנה נוראית או כתמי נוטלה מתוקים על האסלה, בכך שאני משתין עם דלת פתוחה בשקיפות מלאה, אף אחד לא יפנה אלי מבטים חשדניים שאני יצא משם. כולם יודעים שסה"כ השתנתי ואני לא מקור החולי שם בפנים.

גברים אני קורא לכם להפסיק לסגור את הדלת אחריכם! זה פשוט מ-י-ו-ת-ר נקודה.
זה מאריך את השהייה הגם ככה לא נעימה , זה מחניק ולא בריא, זה גורם לכם לגעת בידיות המטונפות ו..ו.. שאמשיך? אין בזה שום דבר טוב.
תפסיקו להתבייש משום כלום , תפסיקו לדפוק חשבון לאנשים זרים מאחוריכם ובקיצור, תתנהגו כמו גברים גוד דאמט!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2012, 09:14
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "למה גברים סוגרים את הדלת שהם משתינים בשרותים ציבוריים?"

א. השאלה צריכה להיות למה גברים בכלל משתינים בתאים? מה זה סוג של הזדהות עם נשים?

ב. אם כבר הם עושים את זה (מסיבות אלה או אחרות) אני מניח שהם משתינים עם דלת סגורה כי ישנם אנשים שכשהם נכנסים לשירותים ציבוריים הם מסתכלים מסביב "מי עושה מה". ניסיתי לגרד עכשיו את הזכרון, וכמה שאני לא מנסה - אני לא מצליח לזכור שום פרט לגבי המעשים של אנשים זרים שהיו בשירותים ציבוריים יחד איתי בימים האחרונים. שום פרט, חוץ מזה שבאופן כללי אני זוכר שהיו עוד אנשים. ההנחה שלי היא שמי שהולך בשירותים ציבוריים ומסתכל לי על התחת כשאני עומד ומשתין בתא (בוא נגיד שאני עושה את זה משום מה) אני לא רוצה שיסתכל עלי בכלל. אז הנה למה אני סוגר את הדלת.
ישן 29-08-2012, 08:04
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "למה? אני יגיד לך למה"

אוי באמת. ואם יש לי נאד שמתלווה לפיפי ולא נעים לי להפליץ בפנים של אנשים שאני לא מכיר?
ואם אני לא בטוח אם זה רק השתנה או שפתאום אני אצטרך להסתובב בדחיפות ולהתיישב על האסלה להמשך משימות?
ואם אני גבר מתבגר שהפרוסטטה מתחילה לתת בו את אותותיה וזרם השתן שלי דומה יותר לטפטוף של עירוי?
ואם סתם יש לי שלפוחית ביישנית ואני לא יכול להשתין כשנועצים בי מבטים?

האובר התעסקות הזאת בגדלים של איברי מין מטרידה. אני מניח גם שלפרויד היה משהו לאמר בנושא...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 28-08-2012, 10:52
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "למה גברים סוגרים את הדלת שהם משתינים בשרותים ציבוריים?"

מצטערת, אבל לסגור דלת כשאתה משתין זה הגיוני לחלוטין.
קודם כל, יש הרבה שירותים ציבוריים שאין בהם הפרדה בין נשים לגברים. שנית כל, הרבה פעמים תא השירותים מקביל לדלת הכניסה (מה שלא קורה עם משתנות) וכך כל מי שעובר לידה יכולה לראות אותך.
שלא לדבר על גברים שמשתינים פשוט ברחוב לעיני כל. המון פעמים יצא לי להיתקל באחת הסיטואציות האלה וזה פשוט מכניס אותי למבוכה ומכעיס אותי. יש הבדל עצום בין לדעת שמישהו משתין, כי כולם משתינים וכי לזה נועדו שירותים, לבין להיות עד לזה בפועל.
לגבי הידיות המטונפות, אתה הרי במילא נוגע בכפתור שמוריד את הניאגרה שגם הוא מטונף... חוץ מזה, אתה לא שוטף ידיים אח"כ? אם זאת הבעיה הכי גדולה שלך, קח פיסת נייר טואלט ותפתח איתה את הדלת.
לא ברור לי למה הנימוס שלך תופס רק לאנשים שאתה מכיר, ומעציב אותי לשמוע שזה מה שגורם לך להרגיש כמו גבר גבר.

ישן 28-08-2012, 11:10

גברים משתינים בציבור, מאותה סיבה שכלבים מלקקים את הביצים
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "מצטערת, אבל לסגור דלת כשאתה..."

כי הם יכולים.

בארצות מסויימות, שנחשבות נאורות משום מה (צורפת, ג'רמני) לא נדיר לראות נשים יורדות לכריעה לעשות פיפי במקומות כמו חוף הים, או באזורים של טיולים. לא מדובר כמובן על מקום שבו יש שירותים בסביבה, אלא על מקום נטול שירותים (אבל כן עם מחסות טבעיים - מחסות שלא נעשה בהם שימוש במקרה זה). זה לא ביג דיל בכלל... באופן כללי פעולת השתנה לא נחשבת "מזוהמת" בעיני המון-המון אנשים וכשאני חושב על זה... רוב הבחורות לא רואות שום בעיה בלהשתין עם דלת פתוחה ליד חבר טרי/ידיד ותיק וכו' (או בבתי מלון להכנס להשתין כשאתה מתקלח וכו').

לא מעט פעמים גם שמעתי בחורות שטענו ש"להשתין כמו גבר" (=בקלות) זה הדברים שהיו רוצות מאוד.
ישן 28-08-2012, 12:13
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "נשים ופיפי זו דוגמא?"

פאדיחה? לא קשור לפאדיחה, קשור לעובדה שאני באופן אישי יודעת איך זה לעבור ברחוב שמסריח משתן, ואפילו איך זה להתגורר בבית שלא פעם ולא פעמיים אנשים משתינים לידו, אז כדי לא להוסיף לתופעה, אשתדל מאוד להימנע מזה.
לגבי אנשים שעוד מעט בורח להם. לא יודעת מה איתך, אבל מעולם לא נתקלתי במקרה ששמעתי גבר אומר לי "טוב אני חייב למצוא שירותים מהר.", וכשעבדתי בחנות, מעולם לא נתקלתי בגבר ששאל היכן השירותים הקרובים לעומת עשרות הנשים שעשו כך. אם יש שירותים במרחק שני מטר, אחלה, אם לא... עזוב שטויות, הבחורצ'יק ישתין ברחוב. העיקר שכיף לו.

בכל אופן צירפתי את זה כהערת דרך אגב כמשהו נוסף בתרבות ההשתנה של גברים שמעלה לי את הסעיף, לא על זה האשכול.

ישן 29-08-2012, 01:09

נו באמת אליאנה תעשי לי טובה
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "מצטערת, אבל לסגור דלת כשאתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
כל מי שעובר לידה יכולה לראות אותך.

אוקיי.. ו? אז יראו אותי נכון מאוד. יראו אותי. יראו את צחי. לא יראו את הבולבולון של צחי או את הישבן של צחי ואפילו לא את פניו של צחי. אני חוזר וחוזר ושוב חוזר - אין שום דבר גס בלראות גב של בנאדם הלבוש בכף רגל ועד ראש. אין כאן שוב דבר שיעשה טראומה לילדים קטנים ויעורר מינית נשים חרמניות.

שלא לדבר על גברים שמשתינים פשוט ברחוב לעיני כל. המון פעמים יצא לי להיתקל באחת הסיטואציות האלה וזה פשוט מכניס אותי למבוכה ומכעיס אותי. יש הבדל עצום בין לדעת שמישהו משתין, כי כולם משתינים וכי לזה נועדו שירותים, לבין להיות עד לזה בפועל.

אותך זה מכעיס? הקנאה שאנחנו יכולים מה שאת לא? חח הקנאה אוכלת אותך נו בסדר. ממש לא מפתיע.
כאילו מה את מצפה בדיוק תגידי לי? שנתאפק עד שנתפוצץ?! את חושבת שאנחנו אוהבים להשתין כמו חיות רחוב באמצע הרחוב? את חושבת שאנחנו לא נעדיף תא שרותים? אם אין בהישג יד, אנחנו ננצל וניישם את היתרונות של השתנה בעמידה שאמא טבע סיפקה לנו , ונשתין בשיחרור והקלה.

נשים לא יודעות לפרגן אחת לשניה אז שיפרגנו לנו? אתם עם קנאי ש95% מהפעמים שאתם מפרגנות אחת לשניה אתן עשו זאת בחריקת שיניים ולא באמת מתכוונות לכך. הצביעות חוגגת והקנאה אתכן אוכלת.

לגבי הידיות המטונפות, אתה הרי במילא נוגע בכפתור שמוריד את הניאגרה שגם הוא מטונף... חוץ מזה, אתה לא שוטף ידיים אח"כ? אם זאת הבעיה הכי גדולה שלך, קח פיסת נייר טואלט ותפתח איתה את הדלת.

לא תמיד. אני נוהג לשתות הרבה כך שהרבה פעמים השתן שקוף וחסר ריח ובמקרים כאלה, חבל על המים היקרים של המדינה היבשה. לעומת זאת, במקרים שהשתן צהוב ובעל ריח לא נעים, אני לוחץ על הניאגרה, אבל עם המרפק. לעולם לא עם כף היד כך שהטיעון שלך לא מחזיק מים.

לא ברור לי למה הנימוס שלך תופס רק לאנשים שאתה מכיר, ומעציב אותי לשמוע שזה מה שגורם לך להרגיש כמו גבר גבר.

נו כמובן. הכל בשביל לטפוח לנו על האגו אה? יעידו חבריי הטובים ושניים מהם כותבים פה, שאני האדם אחרון שאגו , שחצנות וגאווה משחקים אצלו תפקיד. אין אצלי דברים כאלה בחיי היום יום. הסיבה שאיני סוגר את הדלת פשוט כי זה מיותר ואין בכך צורך. כי אני מנצל את היתרונות שאמא טבע נתנה לי.
אבל כמובן ששוב, הקנאה הקנאה שלכם הנשים שאתם צריכות לכרוע ברך , להפשיל מכנס עד למטה , לרפד את האסלה ולנעול בשביל מס' 1. הקנאה שלכם הנשים לאי היכולת להשתין באמצע הרחוב בעמידה והקנאה שלכם הנשים לצורך להסתתר בתוך שיח כדי להשתין בזמן שאנחנו יכולים פשוט להתרחק מטר מהשביל ולהשתין חשופים תוך כדי הפגנת הגב לזולת.

ישן 02-09-2012, 03:50

לא להיתמם שרוקי
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "DUDE, גם אם נתעלם מהעובדה..."

זו דעתך ואני מכבד ומקבל אותה שרוקי. אבל אני יודע וכל הבנות שכותבות פה יודעות (גם אם לא יודו בזה), וכל גבר פה עם נסיון ארוך עם נשים יודע, שנשים ברובם זה עם קנאי (בעיקר למין הנשי) , רכלן (שוב, בעיקר למין הנשי) , שרוב המחמאות שלהם לנשים אחרות , הם מתוך צביעות ואינטרסים ולא כוונות טובות וכנות.
בגלל זה לא תמצא הרבה נשים עם חברות באמת טובות וארוכות שנים, בהשוואה לגברים. בגלל זה תמצא הרבה נשים שמוצאות חברה דווקא עם הגברים מאשר עם בנות מינן.

שים לב בעבודה שלך אם תתאמץ קצת להקשיב, כמה בנות מדברות אחת על השניה ומרכלות אחת על השניה מאחורי הגב. ברמות קיצוניות ואובססיביות שנדיר מאוד שתראה בין גברים. לדוגמא: הם יראו את חברתם לעבודה באה עם איזה בגד חדש ובולט, שעושה תשומת לב יותר חיובית ממה שהם לובשות, אז רובם לא יפרגנו אלא ירכלו ויקנאו אבל שאותה ההבחורה תעבור לידם, יגידו לה בחיוך מזוייף כמה ישזה מחמיא לה.
אם גבר יתקדם בעבודה ובחיים, סביר להניח שאנחנו הגברים וסביר להניח שגם הנשים יפרגנו לו, אבל לעומת זאת אם קבוצת נשים בעבודה תראה את אחת החברות שלהם לצוות מקבלת קידום ומצליחה יותר מהם, ואה הו ואה... הקנאה והרכילות תשתולל!

לרוב הנשים קשה לקבל ולפרגן לנשים מוצלחות יותר ויפות יותר מהם, להבדיל מאיתנו הגברים שאין לרובנו ( תמיד יש יוצאי מין הכלל) בעיה עם גברים טובים מאיתנו באספקטים של קריירה, יופי וחיים מוצלחים יותר. אנחנו נפרגן לרוב ונעשה זאת בלי שום חריקת שיניים, ועין צרה.

נשים בד"כ לא מסתדרות עם נשים. תתפלא לשמוע שהסיבה העיקרית שנשים כל כך מטפחות עצמם בלבוש ובמראה במסגרות חברתיות כמו בית ספר ועבודה, זה לא כדי להיות מושכות לנו הגברים, זה בקטנה שרוקי , הסיבה העיקרית זה להראות טוב לעין הבוחנת והשופטת של הנשים האחרות.
.
אני יודע וכל אחד פה שיגיד לי אחרת יודע בתוכו , שכל מילה שלי כאן בהודעה זו נכונה.
אני ראיתי ועודני רואה ונחשף לזה יום יום בכל מסגרת חברתית שעברתי בה בחיי, ויש די ויותר בנות שיצאתי איתם ובנות שחיו איתי במסגרות שונות שאמרו לי , שיתפו וסיפרו על היחסים המורכבים של נשים לבין נשים .

נדיר שתראה בנות רבות מכות על חניה או מתגוששות בכביש , אצל גברים לא חסר משחקי אגו שכאלה. כך שנכון שלכול מין יש את היתרונות והחסרנות שלו. אבל באופן כללי ובסופו של יום , אנחנו הבנים, ביננו לבין עצמנו , נהייה הרבה יותר מפרגנים וכנים אחד כלפי השני , הרבה פחות קנאים לרכושם ,הצלחתם וחייהם של הגברים שסביבנו , והרבה פחות רכלנים ,בוחנים ושופטים את מראהו של השני מאשר בנות שעושות זו אחת לשניה, ולכן אנחנו הבנים מסתדרים הרבה יותר טוב עם בנים ומוצאים לרוב חברויות חזקות, ארוכות שנים ואמיתיות יותר מאשר בנות עם בנות מינן. כך זה משחר ההיסטוריה וזה לא הולך להשתנות. זו עובדה גמורה.
ישן 02-09-2012, 09:35
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "לא להיתמם שרוקי"

זה ממש מציק שאתה כותב את זה.
מה שאתה טוען זה שרוב המין הנשי הוא ככה. אתה מפלה בין שני המינים שתכלס - הם אותו הדבר.
אני טוענת שרוב העולם הוא ככה.
גברים אינטרסנטים בדיוק כמו הנשים, גברים קנאים בדיוק כמו הנשים וגברים חרמנים בדיוק כמו הנשים.
ההבדל היחיד - שגברים לא מחמיאים בכמות כמו הנשים ונשים קצת יותר צבועות בתחום ה"מחמאות".
כשאתם רואים למבורגיני נוסעת לידכם הייתם רוצים את זה בדיוק כמו שאשה רואה בחורה אחרת עם גוצ'י לצורך העניין.

זה שגברים לא מראים את הקנאה והאינטרסים שלהם - לא אומר שהם לא מקנאים.

ההיתממות היא מצידך בלבד. אתה יודע להכליל ולהאשים את המין הנשי בלבד, זה מציק וזה ממש לא יפה.

ציטוט:
אני יודע וכל אחד פה שיגיד לי אחרת יודע בתוכו , שכל מילה שלי כאן בהודעה זו נכונה.

לא יודעת מה נסגר איתך לאחרונה, אבל האף שלך קצת עלה למעלה מדי.
למה נראה לך שאתה "יודע שכולם חושבים כמוך" ולא תוכל להודות בזה שיש דעות שונות משלך??
באופן ודאי אני אומרת לך שעל כל דעה שתהיה לך, לא משנה מה היא - יהיו כאלו שלא יחשבו כמוך.
בחיים לא תהיה הסכמה מלאה.
מה זה השטויות האלו?

המשפט "נשים זה עם קנאי" הפך להיות משפט שנאמר סתם ככה וללא הבנה בסיסית. פשוט נדבק לכם
במוח לחזור על המשפט הזה כמו פתי אחד אחרי השני כאילו אתם מבינים בכלל מה שאמרתם.

ואני אישית דואגת שלא יהיו לא גברים ולא נשים כאלה מסביבי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 02-09-2012 בשעה 09:37.
ישן 02-09-2012, 11:28
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "מה, על מה את מדברת ?"

אמא שלי פעם אמרה לי כשהייתי קטנה, אף פעם לא לקנות דברים עם חברה, כי חברה אף פעם לא תמליץ לך על הכובע שהכי הולם אותך

אני לא יודעת אם אני מסכימה עם התאוריה הזאת שהועלתה כאן באופן גורף, אבל אני מבינה בדיוק למה אתם מתכוונים.
באמת רוב החברים הכי טובים שלי הם בנים. לא פעם קרה לי שלבשתי משהו לא מחמיא, וחברות אמרו לי "וואו מהממתתתתת!!!!" ואז פגשתי מישהו מהחברים שאמר "החולצה שלך מכוערת מאוד"...
גם הרבה פעמים קורה לי שאני משווה בחורות לעצמי ועושה בראש חישוב מי יותר יפה
אני מניחה שזה באמת חוסר בטחון.

אני חושבת שמבחינת חברות אפלטונית הרבה יותר נוח עם גברים, אבל מבחינת אהבה רומנטית יותר קל עם בנות. אז 1-1.

ישן 02-09-2012, 12:01

רגע רגע
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אני מתכוונת שכשאתה צד במערכת..."

אם את צד במערכת יחסים רומנטית, והצד השני זו נקבה, אז את גיי (גייז באויינקית מדוברת). not that there is anything wrong with that. ואם את סטרייט אז נדפקת כנראה, כי הצד השני במערכת רומנטית יהיה גבר.

לגבי חברות אפלטונית: אם "אפלטונית" זה אומר "בלי מימוש" - אז כן, יש. אם "אפלטונית" זה אומר "בלי מחשבות" אז אין. וזה כאשר מה שמפריד בין "מחשבה" ובין "מימוש" אלו שלל גורמים לא רלוונטיים לדיון על "טוהר" (איכס, איזה ביטוי צבוע) היחסים.

במילים פשוטות: גבר יראה אותך באפלטונית רק אם יש לו "חסם" בערוץ החרמנולוגי של המוח שלו, בקשר אליך. לא משום סיבה אחרת. לגבי העובדה שנשים מאמינות שיש דבר כזה חברות אפלטונית (בעיני שני הצדדים) - לגבי זה אין לי ויכוח.
ישן 02-09-2012, 12:08

בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "רגע רגע"

עזוב גייז, אני מתכוונת בתאוריה... נכון שאי אפשר להבין נשים והן מדברות הרבה ולא אומרות מה הן חושבות ומה הן רוצות וכל הקלישאות ממופעי הסנטדאפ והבלייזר. אבל גבר, דווקא בגלל הערוץ החרמנולוגי הזה במוח, הוא מיסודו נברא להיות לא נאמן (אני אסייג, בטח יש איזה 50 אחוז מהגברים מחוץ לדיון פה שהם לא ככה, אתם עשר). אולי הוא לא תמיד יממש, אבל הוא תמיד יפנטז ויפזול וישקול ואף פעם לא יהיה מרוצה ממך וירצה עוד וילך לתימניות וכאלה.
אישה באמת ובתמים יכולה לאהוב גבר אחד ולהיות נאמנה לו עד הסוף ולא לרצות אחרים. באמת באמת.

לגבי החלק השני - מזה חסם? ממה החסם הזה יכול לנבוע? אולי מזה שהוא רואה אותי כחברה טובה/אחות?

ישן 02-09-2012, 12:38

יש אמת בדבריך
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "עזוב גייז, אני מתכוונת..."

למרות שהרבה מהגברים הבוגדים, לדעתי לפחות, עושים את זה בגלל מכלול של "צרכים פיסיים" (ולא בהכרח כי הבח"ל שלהם לא בסדר, או משתדלת) בעוד שאצל נשים חוסר נאמנות מקורו הרבה פעמים קשור בצרכים רגשיים (לא בהכרח מחסור באהבה). הגבר, בתאוריה כמובן, שהלך עם התימניה הוא פשוט צעיר שלא יודע שכשהוא יתחתן אתה אז מהצד שלו יכסו את הוצאות החתונה (העצומות) בעוד שמהצד שלה הוא ישאר עם חובות. תתנחמי בזה.

"חסם" בערוץ החרמנולוגי זה הרבה דברים, שהמשותף לכולם זו העבודה שהם לא קשורים באישיות/מראה שלך, אלא ב"מעמד" שלך (החל מקרבה משפחתית (אפילו בנות דודות ממדרגה שניה שחיות בארה"ב, ומעולם לא נפגשתם, שעבורי לדוגמא הן אוטומאטית "דין כרת") וכלה שקרבה חברית-רגשית שהופכת את רעיון המין למשהו די מגעיל לחשוב עליו. במציאות גם רוב החסמים האלה (פרט אולי לגילוי עריות הלכתי, או רגשי) לא יחזיקו מעמד לו הקשר יתפרש על תקופה ארוכה, ויהיה קרוב וצמוד. מתישהו יצתלבו כמה נסיבות והאפלטוניות תופר (*). רוב ה"אפלטוניים" לא מחשיבים אירוע ח"פ כזה כמפר שיוויון, אבל כולנו יודעים שזה כן...

* במקרה ולפחות צד אחד בלתי נמשך לחלוטין לצד השני, אז אפלטוניות בפועל יכולה לצלוח גם תסריט כזה. במידה וצד אחד הוא גם "א-מיני" מאוד, אפלטוניות גם יכולה לשרוד.

עריכה: נפלאות האבולוציה הולידו זן של נשים שהן ממוקדות, בהירות ויציבות רגשית, ולעומת זאת זן של גברים שהם נשיים מבחינה רגשית (סטרייטים). עוד לא החלטתי אם זה טוב או רע...

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 02-09-2012 בשעה 12:41.
ישן 02-09-2012, 17:02
צלמית המשתמש של Eran
  משתמש זכר Eran Eran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Eran
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "|מדוכא| אין סתירה!"

*מגרד בראש*

אתה מפלה בין שני המינים שתכלס - הם אותו הדבר.

בלוצום:
ציטוט:
...
גברים חרמנים בדיוק כמו הנשים.

סומסום:
ציטוט:
אבל גבר, דווקא בגלל הערוץ החרמנולוגי הזה במוח, הוא מיסודו נברא להיות לא נאמן
...
אולי הוא לא תמיד יממש, אבל הוא תמיד יפנטז ויפזול וישקול ואף פעם לא יהיה מרוצה ממך וירצה עוד וילך לתימניות וכאלה.
אישה באמת ובתמים יכולה לאהוב גבר אחד ולהיות נאמנה לו עד הסוף ולא לרצות אחרים. באמת באמת.

אז למה בנים לא נאמנים ובנות כן?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/list.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/?https://2010-uploaded.fresh.co.il/2010/09/21/52868411.gif,http://www.boredpanda.com/blog/wp-content/themes/mimbo2.2/images/subscribe-panda-605px.png]

ישן 02-09-2012, 10:06

או!!! עכשיו אתה מדבר ביזנס...
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "לא להיתמם שרוקי"

(סליחה מראש ממשהו כמו 50 אחוז מהנשים שלא נכללות בתת דיון זה, אתן עשר):

חלק נכבד מהנשים, כלפי נשים אחרות, הן קנטרניות, מרושעות, נוטרות טינה (לרוב על דברים מדומיינים) בלתי מפרגנות בצורה חולנית ועוד שלל תכונות מרות ורעות. תכנס למשרד לפגישה מישהי יפה? חו"ח שתגיד עליה בדיעבד "זו שבאה לפה קודם, היפה". שכן אותה בחורה אומללה לנצח, בקרב הקולגות הנשיות, תקרא "ההיא שנראית סתם-סתם-סתםםםם אבל g/ls/h חושב משום מה שהיא יפה לא יודעת מה עובר עליו". אם חו"ח החלטת להתעלל בבחורה והתעקשת לחזור ולהגיד ש"היא באמת יפה" לרוב יענו לך משהו כמו "אז אולי לך תזיין אותה אם היא כזו יפה, תחזור מרוצה ותשתוק?".

נתבקשתי לאחרונה ע"י חבר מכובד לתרום משהו לדיון באיזה פורום על לימודים פה מנסיוני העשיר בלעשות טעויות הקשורות בלימודים. אני לא זוכר המון על לימודים, אבל כן יכול לתת עצות בקשר למקומות עבודה:

חברים אפילו אם הגדרת המקצוע שלכם היא "עורך לשוני של כתבות במערכת "לאשה", ואתם מגששים בקשר למשרה חדשה במקום עבודה משרדי שבו מעל ל 50 אחוז מהצוות הם נשים... אל תעשו את זה! מקום עבודה שבו מעל ל 50% מהצוות הם נשים (חוץ אולי ממועדון חשפנות ומעון נעמת) יקצר לכם את החיים בהמון שנים. וזה לא חו"ח בגלל שנשים לא מוכשרות, אלא משום שנציגות כזו נרחבת של בנות המין שנותן לנו מין פירושה סביבת עבודת רווית תופעות לא ענייניות, המון המון רכילות מרושעת (מספיק שתראה מפטפט עם הבאריסטה בבית קפה הסמוך, ותוך חצי שעה כבר תעבור שמועה ש"יש לו מישהי בקפה קרליבך") ואוויר מורעל מרוע לב ואכזריות.

ראו הוזהרתם.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 02-09-2012 בשעה 10:19.
ישן 29-08-2012, 08:57

למיטב הבנתי זה מגעיל אותן
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "השאלה צריכה להיות- מה הבעיה..."

ויש משהו מגעיל בהתעסקות עם שירותים, אני חייב לציין (פעם בימים שהיינו מדינה צנועה, בהמון בתים פרטיים מהסוג של פעם היו שמים אסלות בשירותים כמין עציץ גינה ואני זוכר שהמחשבה על מה שצומח שם, הגעילה אותי).

בכל מקרה, אני מניח שתסכים איתי שעניין ה"גבר שלא מוריד את המושב בשירותים כסימפטום למה שמעצבן בגברים" זו מין קלישאה שעבר זמנה. אני מוכן להתערב שחצי מהנשים שמתלוננות על זה מעולם לא נתקלו במושב אסלה שלא הורד ע"י גבר שלא היה אח/אבא שלהן. וזה עוד בלי להכנס לעובדה המצערת (ברמת המיתוס לפחות) שחלק לא קטן מהבנות נוטות להשאיר את שרידי התאג"ד-מחזור שלהן בכל מיני מקומות חשופים לעין גבר אקראי/בן בית המצוי בין ארבעה כתלים. בהתחלה הן מאוד דיסקרטיות עם זה אבל בתוך זמו שיא אתה מתחיל להרגיש שאתה גר בזירת פיגוע התאבדות.
ישן 30-08-2012, 07:16

בתגובה להודעה מספר 115 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "שאלת שאלה קיבלת תשובה"

כמו שאמרו פה כבר בשרשור שלי, גם אתה יושב על האסלה הזאתי. תודה רבה באמת כבוד צחיותו שאתה כל כך נחמד שאתה מרים את הקרש! בוא נסכים שזה שאתה מרים את הקרש זה בראש ובראשונה כדי לשמור את הטוסיק שלך נקי. אחרי שהסכמנו על זה, בוא ננסה להסכים שהדיפולט הוא שהקרש מונח על האסלה. קרש מורם זה החריג.
זה כמו שמקומו של השלט על השולחן. אתה מדליק את הטלויזיה, רואה NG להנאתך, מתעייף, מכבה, הולך לישון ומשאיר אותו בין הכריות של הספות. אז לא רק שאני צריכה עכשיו להתחיל להתעסק ולהתעצבן, בגלל משהו שאתה לא החזרת למקום, אתה גם תעיר לי למה אני לא שמה לך את השלט על הספה כמו שאתה אוהב? נכון, לא יקרה לי כלום אם אני אחפש אותו רגע, אבל זה עדיין מרגיז. כל כך קשה להחזיר למקום?

לסיכום, שאלתי שאלה וקיבלתי תשובה מתחכמת. ואני מבטיחה לך שזה מעצבן לא רק אותי, זאת תופעה מוכרת ויצא לי להתבכיין לגביה עם עמיתותיי המכשפות לא פעם

עריכה: ערכת ועכשיו אני נשמעת סתם אשה קנטרנית

הבנתי שלא הבהרתי את עצמי כמו שצריך בהודעה שפתחה את השרשור, לכן הבהרתי את עצמי כמו שצריך בתגובה אליך. ברור שזה עניין פרטי שלי, גם לסגור את הדלת בשירותים ציבוריים או לא זה עניין פרטי של כל אחד. אנחנו פה בשביל הדיון התאורטי

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 30-08-2012 בשעה 07:25.
ישן 29-08-2012, 01:55

שים לב לכותרת האשכול - ש.צ ש.צ ש.צ וש.צ
בתגובה להודעה מספר 118 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "אבל עדיין לא ענית למה כשאתה..."

הסוגיה הייתה רק לגבי ש.צ שבהם אתה נחשף רק לגברים.
תראה, בשרותים בבית ובבתים של אחרים, אני מכבד את בעלי הבית ואני מכבד את זה שיש אנשים עם תפיסות עולם שונות. מעבר לכך בשרותים בבתים יש הכל מהכל. יש מלבד גברים גם נשים, ילדים ואפילו בע"ח שזה עלול להפריע להם, להשב את תשומת ליבם ולא לכבד אותם.
מעבר לכך, שרותים בבית בד"כ חוצצים לאזור סלון, המטבח, אזור האורחים וכו' ורכל רעש קטן וריח לא נעים מורגש ומפריע באזורים האחרים של הבית.
. וכן, אם לאנשים מפריע שהשרותים עם דלת פתוחה בביתם אפילו שאין איש בפנים, אז בטח שעלול להפריע להם שיש אדם בפנים עם דלת פתוחה. לא מדובר פה דווקא על השתנה, גם פעולה פשוטה כמו קינוח אף או אפילו שטיפת ידיים בבית של משיהו מבלי שסגרת את הדלת, עלולה להיתרגם לבעלי הבית ולמתארחים מסביב כלא מכובדת.

אין פה שום סתירה. בשרותים ציבוריים יש סביבך רק גברים והם משמשים רק כשרותים. הם לא חשופים לשאר אזורי הבית כמו שהסברתי למעלה.
בש.צ רובם מחולקים לפי נשים/גברים כך שכולם סביבך גברים ולכולם יש אותו מלפפון ואין צורך בלסגור את הדלת בהיחבא. אתה לא תזלזל ולא תראה חוסר כבוד לאחמד שמחכה מאחוריך אם תשתין עם דלת פתוחה. אם אין לנו בעיה להשתין במשתנות שבהם איבר המין כן חשוף לעיני כל, אז בטח שבטח שלא צריכה להיות בעיה להשתין עם דלת פתוחה שאיבר המין לא חשוף כלל!

מקווה שעניתי לך על שאלתך. שבוע טוב.
ישן 29-08-2012, 07:57
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06

לטעמי זה יותר נראה שהגעת עם טענה ועמדה נחרצת ואתה מנסה לשכנע איתה את כולם, מאשר שהגעת עם שאלה כנה.
בכל מקרה, באמת שאף פעם לא קינאתי בכאלה שפשוט יכולים להוציא את השמוליק שלהם בכל מקום ולעשות כאוות נפשם כמו איזה כלב. (וגם אם יש בנות שכן מקנאות, תמיד יש את- 1 , 2 )
אם היה לי צורך אי פעם להתפנות, תמיד מצאתי מקום. אני גם תמיד יכולה להפשיל מכנסיים ולעשות כמוכם באמצע הרחוב, אבל כאן מדובר לא בשאלה של יכולת,
אלא בשאלה של בחירה. אנחנו בוחרות שלא, כי זה מגעיל. גם זה שאמרת שאתה לא תמיד מוריד את המים- אתה יודע כמה זה מסריח?
גם אם יצא לך זרם שקוף לחלוטין- בוא תנסה לעשות אצלך בבית ולהשאיר את זה 2-4 שעות בשירותים. תאמין לי שזה לא יריח כמו שושנים...
ככה גם מריחים הרבה מאוד מתאי השירותים, שלא נדבר על פינות מסויימות ברחובות.
למה אני צריכה ללכת ברחוב ולהרגיש כאילו אני מטיילת בחדר שירותים? זה מסריח וזה די מגעיל (כמו שסאו רשמה למעלה)
ובסדר, נגיד ויש מישהו שהולך לו ברחוב ופתאום צריך להתפנות- ואבוי, הוא ממש ממש ביישן ולא מסוגל להכנס לחנות קרובה לשירותים שלה. זה קורה.
אז שפשוט יעשה את זה במקום פרטי ומוסתר ועל אדמה או חול שסופגים את זה. למה לעשות את זה לראווה באמצע הרחוב על האספלט הכי רותח ביום הכי חם-
כזה שלא ייקח אפילו 10 דקות שהוא יתחיל להפיץ את הריח לכל עובר ושב מסכן?

ועכשיו לשאלת הפתיחה- כן, מדובר בנימוס. עשיית צרכים זה לא משהו כל כך מפתה שכולם צריכים לראות.
אם כבר נכנסת לקובייה עם דלת, למה לא לסגור אותה?
ובנוסף יש כאלה שרוצים פרטיות. ומה אם הם רוצים לחטט באף? או שנזכרו שהם צריכים גם מספר שתיים?

בכל מקרה אני חושבת שיש דברים אחרים להתעצבן מהם (:
שיהיה לך יום מקסים.

09.07.00-16.07.12

ישן 29-08-2012, 09:07

יש לך כזה חוש ריח מפותח שאת מריחה שתן ברחוב?
בתגובה להודעה מספר 124 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "לטעמי זה יותר נראה שהגעת עם..."

באיזו עיר את גרה? בביג'ינג? לפחות ברישון אין מצב להריח שתן גברי פשוט משום שהניחוחות של שתן+צואת כלבים מחסלים כל ארומה מתחרה...

עוד כמה תובנות:

הפטנטים המיועדים לתת לאשה להשתין בעמידה מזכירים לי במשהו את הפרסומות פופ אפ האלה שקופציות כשאתה גולש באתרים לא צנועים, והמקדמות מכירת "תחליפי אשה" מכל מיני פולימרים++"מילת כבוד" של שחקני פורנו מפורסמים ש"זה בדיוק כמו הדבר האמיתי". אשה לא יכולה להבין עד כמה השתנה עבור גבר זה "כלום" מן הטעם הפשוט שכל הקונסטרוקציה הנשית היא פנימית/אינטימית/רגישה, בעוד שהקונסטרוקציה הגברית היא חיצונית ונטולת כל הנ"ל. גבר משתין בקלות בעמידה מן הטעם הפשוט ש..... ככה הטבע התכוון. היית פעם בבריסל? אם לא אני אחסוך לך את הנסיעה כי אין שם שום דבר מיוחד חוץ מהמון ערבים וכיכר עיר יפה+מין מולקולות גדולות מוזרות (וערבים+כדורים תלויים באוויר יש המון גם בעיר הכרמל, ובשביל כיכר עיר יפה אפשר לנסוע לכיכר אתרים בת"א). בכל מקרה: הסמל של בריסל זה פסלון מזרקה קטנצ'יק שעומד באיזו קרן רחוב קטנה ומראה מיני גבר (יענו גבר קטן, לא כמו טס-חי שהוא גבר גבר גדול) משתין. ככה זה, גברים משתינים בעמידה. נשים "צריכות פיפי דחוף". ככה עשה אותנו הטבע, וכל מי שחושבת שלא מוזמנת ללטף את העשר חתולים שלה בזמן שהיא קוראת את האחרון של מישל וולבאק ושומעת "אדל".
ישן 29-08-2012, 09:20
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 125 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "יש לך כזה חוש ריח מפותח שאת מריחה שתן ברחוב?"

באמת שאף פעם לא יצא לך להסתובב באיזה יום חם ולעקם את האף בגלל ניחוחות לא נעימים?

ציטוט:
גבר משתין בקלות בעמידה מן הטעם הפשוט ש..... ככה הטבע התכוון.

מה, היי, איפה רשמתי שגברים צריכים להשתין בישיבה?
לא אמרתי כלום לגבי הפזיולוגיה שלכם, דיברתי על המקומות בהם אתם בוחרים לפעמים לעשות את זה.
אני חושבת שלשלוף אותו באמצע הרחוב סתם ככה כי אתם לא יכולים להתאפק זה לא ראוי (הרי גם המציאו שירותים מסיבה כלשהי..)
אבל אם אתה חושב שזה כן, אתה יכול להמשיך לעשות את זה. (כל עוד זה לא ליד הבית שלי)

09.07.00-16.07.12

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:06

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר