לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2012, 01:53
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
המרת קובץ וקטורי לקובץ pat

יש לי קבצי ai וקבצי eps של פאטרנים. אני רוצה להמיר אותם לקובץ pat בשביל להשתמש בפוטושופ. (זו הדרך היחידה להשתמש בפאטרן בפוטושופ, נכון?)
אני מוכרחה להשתמש בתוכנת אילוסטרייטור (או אינדיזיין? זה קשור גם כן?) בשביל זה, או שאפשר להמיר בדרך אחרת?
אם אני מוכרחה להשתמש באילוסטרייטור - יש דרך פשוטה ומהירה למי שלא באמת מכיר את התוכנה? (השתמשתי בה באופן אינטואיטיבי כדי לשלוף דברים וקטוריים לפוטושופ, אבל אני לא באמת יודעת להשתמש בתוכנה הזו.)

כן, אני יודעת שההמרה לקובץ פאט בעצם לוקחת וקטור והופכת אותו לתמונת פיקסלים, וזה בסדר מצידי. אני אקבע מספר פיקסלים גדול מספיק, ומשם והלאה אשתמש בקובץ הפיקסלים. (ואשמור את הקובץ הוקטורי לעיתות מצוקה.)

יש לציין שאני משתמשת ותיקה בפוטושופ, אבל בעיקר בכלים שמשמשים לעיבוד תמונה, וכל מה שנוגע לוקטורים לא כ"כ מסודר לי בראש.

[מקווה שזה בפורום הנכון.]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2012, 13:20
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "למה את לא יוצרת פאטרן..."

אני יודעת איך יוצרים פאטרן בפוטושופ. אבל פוטושופ לא פותח וקטורים. השאלה שלי בעצם היתה אם אני חייבת לפתוח את זה באילוסטרייטור (שאין לי כוח להתקין מחדש...) ולגרור לפוטושופ, או שיש דרך אחרת, אולי עם תוכנה פשוטה יותר.

וגם איך בדיוק עובדת הגרירה מאילוסטרייטור לפוטושופ? בפעמים שעברו שניסיתי - היה קשה לי למצוא אחיזה שמאפשרת לי לגרור הכל, ולא לערוך את הוקטור במקום זה. סימנתי ריבוע סביב הכל (ואז הכל התמלא נקודות קטנות) ואז אחרי כמה נסיונות הצלחתי למצוא נקודת אחיזה שתאפשר לי לגרור.
בגרירה לפוטושופ הוא מדביק לי סמארט-אובג'קט, שהוא בעצם וקטורי ואני יכולה להגדיל אותו עד אינסוף?
ישן 28-08-2012, 15:19
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "אני יודעת איך יוצרים פאטרן..."

מהסוף להתחלה -
בדיוק, את צריכה לסמן מה שאת רוצה ולגרור - הגרירה נעשה אם את לוחצת על כל חלק מהאיזור המסומן
אם תלחצי על הרקע הלבן ולא על חלק מהאובייקט - הסימון שלך יתאפס
אם קשה לך לגעת באובייקט (כי זה המון נקודות קטנות, נניח) - פשוט אחרי שתסמני הכל - תעשי הגדלה בצורה שיהיה קל לך לסמן..

לגבי השאלה הראשונה - מבלי לפתוח את הקובץ, אותו הדבר - תגררי את הקובץ עצמו לתוך הפוטושופ ותעלה לך קוביה של ייבוא..

ציטוט:
בגרירה לפוטושופ הוא מדביק לי סמארט-אובג'קט, שהוא בעצם וקטורי ואני יכולה להגדיל אותו עד אינסוף?

בדיוק, את יכולה להגדיל את הסמארט אובג'קט הזה עד אין סוף.
ברגע שתעשי רסטרייז זה יפהוך לפיקסל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר