לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2012, 08:47
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי awaw14 שמתחילה ב "מבדקי קצונה"

אנסה לעזור לך, למרות שאני חייב לציין מראש שעברו כארבע שנים מאז שעשיתי קק"צ, ולכן לא בטוח שאני זוכר הכל טוב, ולא בטוח שדברים לא השתנו.
קודם כל יש לך קצת בלבול במושגים - 'מבדקי קצונה' ו'רף 0' זה לא אותו הדבר. מבדקי קצונה אלו מבחנים פסיכולוגיים שאתה עושה מראש, כדי לבדוק אם אתה מתאים בכלל לצאת לקורס קצינים. אלו לא מבחנים שצריך ללמוד אליהם באיזושהי צורה, שכן כאמור, מדובר במבחנים פסיכולוגיים ואישיותיים ולא במבחני ידע.
'רף 0', לעומת זאת, הוא מבחן שעוברים ממש בתחילתו של קורס הקצינים, שנועד לסנן בשלב מוקדם את אלו שאינם מתאימים. מבחן 'רף 0' מורכב ממבחן כושר גופני, וממבחן ידע.
מבחן הידע מתחלק לשני חלקים - מורשת (היסטוריה, אישים, מאורעות, מקומות וכו'), וחלק מקצועי (נשק, קשר, ניווט, מצפן וכו')
בעיקרון מה שאמור להכין אותך למבחן 'רף 0', הן מבחינת כושר גופני, והן מבחינת הידע הנדרש, הוא קורס הכנה לקק"צ שנמשך כשלושה שבועות לפני הכניסה לבה"ד 1, ולכן אני לא מבין למה אתה לומד את החוברת בבית. אתה לא אמור לעשות הכנה? אם כן, תוכל לשאול את כל השאלות ששאלת שם, ותקבל תשובות הרבה יותר מבוססות. בכל מקרה, אם זה יהי כמו שהיה אצלי, בהכנה שלך יתמקדו בלימוד הנושאים המקצועיים, ואת כל מה שקשור למורשת ישאירו לכם ללמוד לבד בזמנכם הפנוי.
ועכשיו לשאלות הספציפיות שלך:
1. ממה שאני זוכר השאלות הן אמריקאיות (אני לא זוכר אם רובן או כולן). בנוסף לשאלות אלו, אתה נדרש גם לכתוב על דף את 'התקווה' לרבות כל סימני הפיסוק במקומות הנכונים, והקפדה על חלוקת שורות נכונה.
2. אני לא זוכר מה היו הקטעים המודגשים ומה לא, אבל אני כן זוכר שבשאלות יורדים לעיתים לפרטים די קטנים, דוגמת מי היה הרמטכ"ל בתחילת כהונתו של ראש ממשלה כזה או אחר, וכו'.

מקווה שעזרתי.
בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר