לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2012, 08:25
  משתמש זכר b.b. king b.b. king אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.12
"האוצר מתכנן להטיל מיסוי על הדלק גם ברכבי ליסינג"

ציטוט:
האוצר מתכנן להעלות את שווי השימוש ברכבי ליסינג במסגרת חוק ההסדרים לשנת 2013, ולהכניס לתוכו את מרכיב הדלק. זאת, בשל העלייה במחירי הדלק. ההערכה היא כי המהלך יכניס מאות מיליוני שקלים לקופת האוצר. בראיון ל"גלובס" סיפק ד"ר מיכאל שראל, הממונה על הכנסות המדינה באוצר, רמז ברור על המהלך. כאשר נשאל שראל על השימוש הנרחב בליסינג ועל כך שהשיטה הקיימת למעשה "מתמרצת" את מקבלי הרכב הצמוד לבזבז דלק, ענה: "זה נכון בטווח הקצר, אבל לא בטווח הארוך. בעבר כבר היו שינויים במיסוי שהוכנסו על מנת לשקף את העלות האמיתית של הרכב. אני מניח שאם נראה שמחירי הדלק ימשיכו לעלות ונגלה ששווי ההטבה עולה כתוצאה מכך, סביר להניח שנראה שינויים בהתאם בשווי ההטבה הזקופה על רכב צמוד". בענף הרכב מעריכים כי מהלך כזה ייתקל בהתנגדות רחבה מצד הארגונים הגדולים, המעסיקים ואף מצד חברי הכנסת, שבעבר בלמו כמה מהלכים להעלאת שווי השימוש. כיום יש בישראל כ-220 אלף מקבלי רכב צמוד, שנהנים מהטבת דלק חופשי או לכל היותר מוגבל לכמות נסועה כפולה מזו של משתמש ברכב פרטי.

http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000780767

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.haaretz.co.il/polopoly_fs/1.1814718.1346581589!/image/4175626803.JPG_gen/derivatives/landscape_102/4175626803.JPG]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2012, 22:03
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זה מיסוי כפול. מה ההיגיון?"

ממש‏ ‏לא!!! אנשים‏ ‏לא‏ ‏יודעים‏ ‏כיצד‏ ‏אנשים‏ ‏עם‏ ‏רכב‏ ‏חברה‏ ‏עם‏ ‏דלקן‏ ‏חופשי‏ ‏חוגגים.‏ ‏בניו‏ ‏קופל‏ ‏כבר‏ ‏התקינו‏ ‏מערכת‏ ‏של‏ ‏gps‏ ‏‏ ‏שנותנת‏ ‏להם‏ ‏500 ק"מ‏ ‏בלבד‏ ‏לא‏ ‏לצרכים‏ ‏של‏ ‏העבודה‏‏‏ ‏‏וזה‏ ‏הוריד‏ ‏את‏ ‏רמת‏ ‏הביזבוז‏ ‏של‏ ‏כל‏‏ ‏‏מי‏ ‏שעדיין‏ ‏מחזיק‏ ‏רכב‏ ‏עם‏ ‏דלקן.‏ ‏אצל‏ ‏הנמלים‏ ‏למשל‏ ‏הדלקן‏ ‏הוא‏ ‏חופשי‏ ‏חופשי‏ ‏והם‏ ‏חוגגים‏ ‏על‏ ‏היטב‏ ‏כמו‏ ‏בחברות‏ ‏אחרות‏ ‏שאין‏ ‏הגבלה‏ ‏של‏ ‏צריכת‏ ‏דלק‏ ‏אחרי‏ ‏העבודה.‏ ‏האוצר‏ ‏צודק‏ ‏במס‏ ‏החדש‏ ‏הזה‏ ‏על‏ ‏הדלק‏ ‏של‏ ‏רכבי‏ ‏הליסניג‏ ‏במאה‏ ‏אחוז!!! איו‏ ‏סיבה‏ ‏מוצדקת‏ ‏שאנשים‏‏ ‏עם‏ ‏דלקן‏ ‏חופשי‏ ‏יחגגו‏ ‏אחרי‏ ‏העבודה‏ ‏באופן‏ ‏חופשי,ואם‏ ‏החברה‏ ‏מאפשרת‏ ‏את‏ ‏החגיגה,היא‏ ‏צריכה‏ ‏לשלם‏ ‏על‏ ‏מס‏ ‏והרבה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 31-08-2012 בשעה 22:11.
ישן 31-08-2012, 22:37

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מה לא הבנת? החברה כבר משלמת..."

לא‏ ‏מסכים‏ ‏איתך‏,כי‏ ‏הליסניג‏ ‏אחרי‏ ‏שעות‏ ‏העבודה‏ ‏לא‏ ‏צריך‏ ‏להיות‏ ‏חופשי‏ ‏חופשי,ואם‏ ‏הוא‏ ‏חופשי‏ ‏תשלם‏ ‏על‏ ‏זה‏ ‏עוד‏ ‏מס.‏ ‏אני‏ ‏מכיר‏ ‏א‏נשים‏ ‏עם‏ ‏דלקן‏ ‏חופשי‏ ‏שנוסעים‏ ‏אחרי‏ ‏העבודה‏ ‏לערים‏ ‏אחרות‏ ‏בשביל‏ פחות ‏שקל‏ ‏לקילו‏ ‏בשר‏ ‏לדוגמא‏ ‏ולא‏ ‏מזיז‏ ‏להם‏ ‏שזה‏ ‏יכול‏ ‏100‏ ‏‏ ק"מ‏ ‏ה‏‏‏לוך‏ ‏וחזור,ולכן‏ ‏המס‏ ‏החדש‏ ‏מוצדק.‏ ‏הליסניג‏ ‏מיועד‏ ‏להגיע‏ ‏לעבודה‏ ‏ולחזור‏ ‏הביתה‏ ‏ולא‏ ‏לחגוג‏ ‏חופשי‏ ‏חופשי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 31-08-2012 בשעה 22:40.
ישן 31-08-2012, 23:12

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "בקיצור אתה מקנא במי שמקבל רכב..."

ממש לא מקנא,כי אני מעדיף רכבים אחרים שלא תמצא אותם בליסניג כמו רכבים יקרים חדשים או רכבים ישנים... אבל אני רואה אנשים שחוגגים חופשי חופשי,ואני לא מסכים עם זה.

המדינה גם שותפה למחיר הדלק ככה שאין סיבה שמגזר קטן יחגוג על חשבון רוב הציבור ואם אתה עובד במפעל גדול יש הסעות מסודרות ואין צורך בליסניג לרוב האוכלוסיה,והיחידים שצריכים רכב של ליסניג הם שמאים,מוכרי שטח ועוד כמה מקצועות שחייבים רכב באמת,כי הם עושים עושים בין 100 ל 200 ק"מ ממוצע בעבודה בלבד והם אחוז קטן מאוד ממי שיש לו רכב מליסניג (סתם לידע כללי) וגם להם צריך להיות שימוש מוגבל אחרי העבודה כמו שיש בניו קופל,ולכן חוץ מאותם מקצועות שצריכים את זה באמת,הייתי נותן לחברות עוד מיסים לשלם על הליסניג עד שהשוק הזה יהיה מת,כאשר מקצוע שחייב רכב צמוד פטור מאותם מיסים בזמן העבודה.

ישן 31-08-2012, 23:24
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "ממש לא מקנא,כי אני מעדיף..."

תסלח לי מאד אבל אתה חי בסרט. החברות ששוכרות את רכבי הליסינג משלמות על הדלק שהעובדים שלהן צורכים. אף אחת מהחברות לא מקבלות את הדלק בחינם, ובטח ובטח שהן לא חוגגות על חשבון הציבור כי הן משלמות כסף מלא על הדלק הזה. אני ממש לא מבין מאיפה אתה מביא את ההנפצות האלה. עם כל הכבוד אליך, מי אתה שתחליט למי מגיע רכב ולמי לא? אם אינטל החליטה שהיא רוצה לתת רכב לכל המהנדסים שלה מה אכפת לך? הכסף לרכבים לא יורד מהכיס שלך, הכסף לדלק לא יורד מהכיס שלך, אז מה אכפת לך? אני לא מצליח להבין את צרות העין הזו. ד"א, את המס החדש והכפול לא תשלמנה החברות אלא האנשים שמחזיקים ברכב.

ישן 31-08-2012, 23:50

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "תסלח לי מאד אבל אתה חי בסרט...."

אם היית יודע כיצד הם מטופלים (רמז עם החלפים הכי זולים שיש),איזה ביטוח יש לאותם רכבים(תאונות וכו...),כמה רכבים כאלה נמצאים על הכביש וכמה רכבים כאלה עולים על הכביש כל שנה ומה הכוח שלהם על שוק הרכב בארץ,וכמה זיהום אויר הליסניג גורם,היית מבין למה אני נגד רכבי ליסניג למי שאיננו עובד עם הרכב.

מהנדס שהינו עובד אינטל,יכול לקנות רכב חדש בלי בעיות עם אחריות של היבואן,ולכן הטיעון שלך לא נכון בכלל. אם הנדסאי מקבל באינטל קרוב ל 10 אלף כבסיס,כאשר הוא עובד רק 4 פעמיים בשבוע מהנדס מקבל הרבה יותר מזה באינטל,וגם טכנאי מקבל שם שכר שאתה לא מגיע אליו.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 31-08-2012 בשעה 23:58.
ישן 01-09-2012, 00:25

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זה התירוץ שלך? שעובד באינטל..."

אתה זה שלא מבין כיצד השוק של הליסניג עובד בארץ כנראה,ולכן אתה מסרב להגיב על הדברים שלי לגבי הביטוחים של אותם רכבים או יותר נכון חוסר הביטוח שלהם,זיהום אויר שהם גורמים בכמויות שהם נמצאים על הכביש,השפעה על שוק הרכב בארץ ואופן התחזוקה של אותם רכבים.

זה גם טבעי שלא יהיה משנה לך מכל אותן בעיות כמו רוב האנשים,אבל שוק הליסניג גורם לבעיות אחרות חוץ מהדלק כמו זיהום רב ובעיות אחרות,ואני מכיר אנשים מניו קופל,סוכני ביטוח,מוסכים,ויש בתחום הזה בעיות שאתה אפילו לא יודע עליהן חוץ מהבזבוז דלק של מי שיש לו דלקן חופשי לחלוטין,ולכן כל מס שהורג את התחום הזה עוד קצת מוצדק,חוץ מפגיעה באנשים שעובדים עם הרכב שהם אחוז קטן מהליסניג.

ישן 01-09-2012, 00:44

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אתה זה שלא מבין כיצד השוק של..."

אתה מתיש. אם אתה כל כך מבין איך עובד שוק הליסינג, איך יכול להיות שאתה טוען "שהמדינה גם שותפה למחיר הדלק ככה שאין סיבה שמגזר קטן יחגוג על חשבון רוב הציבור?" איך אתה טוען שלרכבי ליסינג אין ביטוח? איך אתה לא מבין שאם לא יהיו רכבי ליסינג זה לא אומר שכמות הרכבים על הכביש, או כמות הזיהום, תקטן באופן משמעותי? איך אתה לא מבין שמי שיש לו דלקן לאו דווקא מבזב דלק סתם לכיף שלו? ברור לי ששוק הליסינג משפיע על שוק הרכב בארץ, אבל זו לא סיבה להעניש את האזרחים שמשתמשים בשרותי הליסינג ולגרום להם לשלם מס כפול.

ישן 01-09-2012, 01:41

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אתה מתיש. אם אתה כל כך מבין..."

א, לאנשים שעובדים במקום כמו אינטל כמו במפעל בקרית-גת יש איסוף מהבית עד 30 ק"מ ומוקדי איסופים שונים ברדיוס עד 60 ק"מ ויש גם איסוף אם לא ביטלו אותו מיוקנעם,ככה שרכב להגיע לעבודה הם ממש לא צריכים חחח.
ב, רכבי הליסניג מזהמים מאוד בכמות שהם נמצאים על הכביש,ואם אתה רוצה פחות זיהום אויר תקשה על החברות לחלק סתם רכבי ליסניג למי שלא עובד עם הרכב ותן הקלות במס לחברות ומפעלים שבחרו בהסעות מאורגנות.
ג, רכב חברה שעשה תאונה של טוטל לוסט לא יורד מהכביש עם מגיע שמאי שהולך לטובת הליסניג ויש להם שמאים שרושמים לרכב פחות נזק ואז מחזירים אותו לכביש עם בדיקה של רכב אחרי תאונה ומוכרים אותו לאנשים שלא מבינים שמכרו להם חתול בשק. הסיפור הזה קיים גם באופן דומה לזה עם הביטוחים השונים שהם מנסים לצמצם את הנזק הכספי לביטוח אחרי שאדם עם ביטוח מקיף הרס את הרכב שלו סתם לידע כללי.
יש למשל מוסכי הסדר גם בביטוח של הרכב שלך ולא תמיד עדיף להגיע אליהם,אם תדע מה חלק מאותם מוסכים עושים לתקן את הרכב שלך ואיזה חלקים הם נותנים לך אחרי התאונה של הרכב.
ד, עדיף אנשים יקנו רכבים חדשים ויטפלו בהם במוסך שהם רוצים או במוסך חברה ולא יקבלו אותו מהליסניג,כי זה מכניס למדינה יותר כסף ונותן עבודה לעוד כמה מוסכים וחלק גדול מהאנשים לא יסכימו לקבל חלפים זולים כמו שהליסניג מכניס לרכבים שלו אלא חלקים כמו שצריך לתת לרכב.
ה, יש סיבה בליסניג ששומרים את הרכבים הטובים שהם מוכרים לקרובים לצלחת בלבד וזה בגלל החלקים הזולים והפחות טובים שהם מכניסים בטיפולים,תאונות של הרכבים והחלקי חילוף שהם קיבלו בגלל התאונות,רכבים שנסעו הרבה ק"מ ועוד כמה סיבות טובות שרוב הציבור לא חושב עליהן בכלל.
אדם שלא מבין ברכב או אין לו קשרים בצלחת של הקרובים,שלא ירכוש רכב שמוכרים מהליסניג. יש כל כך הרבה קומבינות שאתה לא יודע עליהן בשוק הרכבים בארץ והרבה מהן קיימות ברכבים של הליסניג.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 01-09-2012 בשעה 01:43.
ישן 01-09-2012, 17:33
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "בקיצור אתה מקנא במי שמקבל רכב..."

אוי ברווזי...
מס הכנסה נגזר מההכנסה שלך, בכסף או שלא בכסף. אתה משלם מס על טלפון שאתה מקבל מהעבודה, אתה משלם מס על בגדים שקיבלת מהעבודה (תלוי בבגדים, יש פסק דין חשוב שנלמד בקורסי מיסים בנוגע למדים של נהגי אגד או דן, לא זוכר איזו חברה), ואתה משלם מס על הרכב שיש לך מהעבודה. כל אלו הם הטבה שוות ערך לכסף ולכן אתה משלם עליהם מס. זה מאוד הגיוני למסות אותך גם על הדלק החינמי שיש לך, ולא רק על הרכב, אם מדברים על הפרשנות המקובלת לחוק, שאותה נראה בכל הדוגמאות שכתבתי לך. כי ההטבה של עובד עם רכב היא לא רק הרכב, עליו הוא משלם מס, אלא גם הדלק החינמי, עליו הוא לא משלם מס כלל, וזאת הטבה של אלפי שקלים!

אז בזה לינוקס צודק, מבחינה טכנית לא ברור מדוע לא מיסו את הדלק עד עתה (כך גם טען המרצה שלי בזמנו), אבל בתכל'ס, לינוקס כתב עוד הרבה דברים לא קשורים לנושא כך שאני לא באמת מגן עליו.. לינוקס, לא ממסים מישהו או משהו רק כי הוא מעצבן אותך או כי יש לך ידע נסתר על מערכי הביטוח שלו.

ישן 01-09-2012, 18:11

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אוי ברווזי... מס הכנסה נגזר..."

הקשר הוא עומס בכבישים,וזיהום אויר שרוקי,והסעות מסודרות יורידו את העומס בכבישים והזיהום אויר.

תחשוב שמפעל עם 3000 עובדים מביא אליו כל יום 3/4 מהעבודים בהסעות מסודרות,כמה כלי רכב פחות יהיו על הכבישים באותו איזור אם כל הסעה מסודרת יכולה לקחת 10 אנשים (דוגמא) הלוך וחזור במקום שכל אחד מאותם עובדים יגיע עם רכב פרטי?
התשובה היא הרבה מאוד כלי רכב וקח כמה חברות כאלה יחדיו והמספר הזה רק עולה.

אה ואני שמח שאתה לפחות מסכים איתי בנוגע למס על הדלק.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 01-09-2012 בשעה 18:14.
ישן 01-09-2012, 19:50
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אני עדיין לא הבנתי. המס על..."

לא, תפריד בין מס למס.
כשנהג ליסינג מתדלק את הרכב מהעבודה, מי שמשלם על הדלק זה המעסיק, הוא משלם את מחיר הדלק, הבלו, המע"מ וכו', כל מה שמרכיב את מחיר אותו ליטר שהנהג הזרים למיכל.

בנוסף- הנהג הזה מקבל בעצם הטבה מהמעסיק. במקום לשלם את הדלק בעצמו, מישהו משלם לו על זה. אתה בטח מסכים איתי שזאת הטבה ששווה כסף, נכון? זה כמו לקבל סלולרי עם שיחות בחינם. נכון שזאת הטבה שוות כסף?
על הטבות כאלו אתה משלם מס הכנסה. מכיוון שמס על הכנסה הוא גם על מזומן וגם על הטבות שוות ערך. מכאן- שזה לא כפל מס, זה מס הכנסה לכל דבר.

ישן 02-09-2012, 00:16

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "העיקרון הוא שבודקים כמה היתה..."

רק דיברנו ושר האוצר של מדינת ישראל מחזק את הטענות שלי שרוקי לגבי הזיהום שרכבי הליסינג גורמים והוא לא טועה,בגלל שבמספר הגדול שלהם בישראל הם באמת גורמים לזיהום אויר נוראי.

קישור

בכל מקרה אמרתי לך ולברווז,אבל אולי לשר האוצר תקשיבו,אם לא לי...

ול High_Hopes יש כמה משמרות בכל מפעל גדול,ואפשר לסדר הסעות לכולם ויש מפעלים גדולים שעושים את זה,השאלה כמה שווה למפעל כלכלית לעשות את זה,ופה אפשר לתת הקלות במס למי שלא יתן יד לליסינג.

ישן 31-08-2012, 11:16
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי b.b. king שמתחילה ב ""האוצר מתכנן להטיל מיסוי על הדלק גם ברכבי ליסינג""

אוי הטמטום.
מדינה שמנוהלת על ידי חבורה של קופים.

מצד אחד עונים לטענה של יוקר מחיה ב"לכו לגור בפריפריה" מצד שני עושים הכל כדי שאנשים לא ילכו לגור בפריפריה.

החוק הזה הוא בידיוק הפוך מההיגיון - פוגעים באלו שבחרו לגור בפריפריה או לעבוד בפריפריה ונאלצים לסוע לפחות שעה בכל בוקר.. לעומת זאת הוא לא יפגע באלו שגרים קרוב למקום עבודתם ועדיין נוסעים ברכב חברה לעבודה.

ומי שאומר שיסעו בתחבורה ציבורית, אני מוכן להביא לו רשימה של מקומות של אנשים שעובדים איתי והוא ימצא להם דרך לסוע בתחבורה ציבורית בלי לבזבז לפחות 4 שעות ביום על נסיעות מהעבודה ואליה (ואם הוא מצליח למצוא מסלול שלא כולל לקיחת מונית או הליכה של 20 דקות ברגל בעליה הוא בכלל יקבל פרס)

ישן 01-09-2012, 10:23
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "בלי‏ ‏לפגוע‏ ‏בך,אני‏ ‏חייב‏..."

בלי לפגוע בך, התגובה שלך לא עיניינית בעליל.

אם יש בעיות בשוק הליסיניג שיטפלו בבעיות. איך זה קשור לטענה שכתבתי שמי שיפגע מההחלטה הספציפית הזאת (שלא תתקן שום דבר בענף) הם אך ורק הפריפריות?

לתל אביבי שגר ועובד בתל אביב עדיין ישתלם להחזיק ליסיניג, הוא אומנם ישלם על הדלק שהוא צורך בזמנו החופשי, אבל זה עדיין יכול לצאת לו כדאי כרכב אחרי העבודה.
לעומת זאת לאדם שגר בראשון לציון ועובד בשדרות לא ישתלם יותר לעבוד בשדרות - לא רק שהוא מבזבז זמן להגיע לעבודה, עכשיו הוא גם יצטרך לשלם על הזמן הזה (כי מי שיש לו ליסינג לא מקבל החזרי נסיעה מן הסתם)

ישן 01-09-2012, 15:39

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "ברור, הכוונה שלי היא שמי..."

שמאים,סוכני מכירות,מבקרי איכות ועוד כמה מקצועות שעוברים ממקום למקום שעושים הרבה ק"מ ליום,הם היחידים שצריכים רכב צמוד של ליסינג ואחרי שעות העבודה צריך להיות על זה הגבלה ל 500 ק"מ לחודש בשימוש הפרטי וכל מי שעובר את הגבול הזה החברה צריכה לשלם על זה עוד יותר מס למדינה.

אתה רוצה רכב לקניות,נסיעות בלילה לקולנוע וכו... ולסוף שבוע? תקנה רכב פרטי ותן לו את הטיפולים בעצמך וסע בהסעות של החברה לעבודה וחזרה,כי הרכבים של הליסינג זאת מכת מדינה והאוצר צודק שהוא פוגע בכל מי שמחזיק רכב כזה וכל מס חדש יהיה מוצדק בנושא הזה.
זה פחות זיהום אויר,פחות עומס בכבישים,פחות רכבים עם תחזוקה של החלפים הכי זולים,פחות רכבים שחוזרים לכביש אחרי תאונות של טוטל לוסט (קיימת קומבינה להחזיר רכבים כאלה לכביש),ולכן אני מצדיק כאן את משרד האוצר ב 100%.

חלק מהחברות שיש להן צי רכב גדול משלמות פחות על הדלק בגלל הסדרים מיוחדים עם חברות הדלק השונות ורוב הציבור לא יודע את זה,ולכן המס החדש עליו האשכול מדבר מוצדק ב 100%.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 01-09-2012 בשעה 15:42.
ישן 01-09-2012, 16:16

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "שמאים,סוכני מכירות,מבקרי..."

גם אם תחזור על הדברים שאתה כותב אלף פעם הם לא יהפכו לנכונים. רוצה דוגמה אחת לשטות שכתבת? בבקשה. גם אם מחר יחליטו שאין יותר דבר כזה ליסינג, וכל מי שיש לו רכב מהעבודה יצטרך להחזיר אותו, עדיין כמות הרכבים לא תשתנה באופן מהותי. הרי רוב האנשים באמת צריכים את הרכבים האלה כדי להגיע לעבודה, מה שיקרה זה שכל האנשים האלה פשוט יקנו רכב באופן פרטי וככה כמות הרכבים תישאר פחות או יותר אותו הדבר. ואני בכלל לא מדבר על האנשים שיצטרכו לקנות רכבים ישנים יותר, שמין הסתם הם מזהמים יותר ובטוחים פחות. גם ההסדרים שיש או אין לחברות מסוימות עם חברות הדלק לא משנה לציבור הרחב, הרי זה לא שבגלל ההסדרים האלה הציבור משלם יותר על הדלק ככה שאני לא מבין את הטענה שלך. ככל שהאשכול הזה מתקדם אני משתכנע יותר ויותר שמה שמניע אותך זו קינאה מהסוג הפשוט ביותר. אתה מקנא במי שלא צריך לשלם על הרכב שלו ולא צריך לשלם על הדלק שלו, אחרת אני לא מבין למה אתה צריך להמציא כל מיני עובדות לא נכונות כדי לגבות את עצמך.

ישן 01-09-2012, 16:44

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "גם אם תחזור על הדברים שאתה..."

קיימים גם הסדרים לעובדי חברות גדולות להנחה בדלק עם רכב פרטי ועם זה אין לי בעיה,אבל מצד שני בחברות הגדולות קיימות הסעות,ועדיין אם כל עובד ירכוש רכב פרטי,לעבודה חלקם יעדיף הסעה מסודרת,אם זה יתן לו עוד קצת כסף בשכר החודשי וזה אומר שמספר גדול של אנשים יסעו בהסעות מאוגנות ויהיה פחות זיהום אויר.
אחר הצהריים וסוף שבוע זה ברור שהרכב הפרטי יהיה בשימוש,אבל לעבודה וחזרה אפשר להוריד את העומס בכבישים ובזיהום אויר עם הקלות מס למי שבוחר בהסעות מסודרות.

בכל הנוגע לרכבים משנות ה 2000 כבר יש תקן ברור של זיהום נמוך מאוד שהוא 0.3 מקסימום ואתה לא מכיר את התקן של הרכבים פשוט.
אם אנשים לא יסעו על רכבים משנת 2012 או 2008 הם לא ימותו ואפשר גם לנסוע על רכב ישן יותר,כי התקן כמה רכב יכול לזהם משתנה מרכב לרכב ולא לפי שנת הרכב,ככה שאתה טועה ואני צודק. אני נוסע על רכב 2008 ואני רוצה למכור אותו ברגע שהשוק יעלה חזרה,ואני אומר לך שאין הרבה הבדל בפועל ממנו לדגמים ישנים/חדשים יותר של אותו רכב וככה זה עם רוב הרכבים.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 01-09-2012 בשעה 16:53.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:48

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר