לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2005, 15:03
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
הרהרתי לעצמי ולתומי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "המדתא=אובססיה לאתרי סקס+אובססיה לבתי קברות= נקרופיליה"

האם קיים נושא או קבוצה בארץ שעליו/עליה רצוי מאוד שלא לכתוב כי העניין הוא טאבו?
גם אם הנושא פורסם בעיתון מכובד כמו "גלובס" ולא באיזה אתר אינטרנט "מופקר".
המסקנה שלי מאוד מאוד עגומה.
הייתי קונה (ללא שום היסוס) את טענת הנבירה האובססיבית, כטענתך, אילו הייתי מוצא סימטריה הוגנת ויחס שווה לכל נפש.
הנה רק בעמוד זה אני רואה 4 אשכולות!!!, סמוכים, זה אחר זה, כולם נפתחו ע"י כותב אחד וכולם מופנים לרקתו של איש אחד בלבד.
כבר שעות אני מצפה לראות את התגובה ההגונה על נבירה, אובססיה, תסביך...
כלום. כלום. כלום.
ככל הנראה אני לא מעודכן אבל כפי שהדברים מתנהלים יש מי שדמו כחול ויש מי שדמו מותר.

נערך לאחרונה ע"י jumbo בתאריך 04-05-2005 בשעה 15:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2005, 15:49
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
ההבנה שלך היא לא הבעייה כבר דובר מספיק על צרת החינוך...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אולי אני צריך לאכול סרדינים בשביל המוח - אבל עדיין לא הבנתי..."

אנסה להסביר לאט לאט.
אנו נמצאים בעמוד סקופים וחדשות.
בשלהי העמוד ניתן לראות כותב שנון ומחונן שפתח 4 אשכולות סמוכים זה ליד זה.
כל האשכולות מגמתם לנגח את שר האוצר כמובן. וזה לגיטימי ואין לי על כך שום ערעור.
אבל...
אילו פותח 4 האשכולות היה בעל ניק בשם: המתא.
ואילו נשוא האשכולות היה לא שר האוצר אלא הקיבוצים...
כי אז היה המדתא מועלה חיש מהר על המוקד ומואשם בנבירה, ברדיפה ובאובססיה כנגד הקיבוצים...

אבל הכותב הנכבד אינו המתא והוא לא כתב מילה נגד הקיבוצים אלה "רק" נגד נתניהו. ולכן 4 אשכולות רצופים אינם רדיפה, אינם נבירה, גם לא אובססיה...

אם לא הבנת, לא משנה. בוא נעבור לסדר היום ונחכה למישהו שיעז לצטט מאמר של גלובס על הקיבוצים...

נערך לאחרונה ע"י jumbo בתאריך 04-05-2005 בשעה 16:01.
ישן 04-05-2005, 19:25
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אני לא צריך סרדינים!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "ההבנה שלך היא לא הבעייה כבר דובר מספיק על צרת החינוך..."

לא פלא שלא הבנתי. זהו פליק-פלאק אינטלקטואלי שאני בטוח שרוב הקוראים לא עקבו אחריו.

נתניהו, ומדיניות האוצר - אלו חדשות חמות. זה קורה כל יום וזה משפיע על חיינו באופן שוטף היום - וגם מחר. זה נושא לגיטימי לחלוטיןף וזה נושא בהחלט ראוי לכל הרחבה בפורום חדשות. אבל נבירה במאמרים שכוחי-אל, באתרים של הקיבוצים, על בעיות (קשות ככל שיהיו) שאנשי הקיבוצים מתחבטים בם בינם לבין עצמם - זאת היא אובססיה.

יש סיפור על זקנה שמתלוננת במשטרה ששכן שלה חושף את אבר מינו בפניה. שוטר שמגיע לביתה, מבקש לראות. היא מראה לו על חלון גבוה בהול. "אבל איך את רואה משם"? מתפלא השוטר. "תיכף אני אראה לך" אומרת הזקנה שמה כסא על השולחן, עולה עליו בזהירות ומשקיפה מהחלון...

אז הנמשל פשוט. נתניהו הוא מי שמסתובב ערום ברחוב, וכולם רואים אותו. בשביל סיפורי הרכילות המרושעים של המדתא - צריך לטפס על הכסא שנמצא על השולחן.

מעבר לכך, אני חושב שגם דקדק הוא די אובססיבי, והוא לפעמים מוצג - די בצדק - כמקבילה השמאלנית של מתלהמים ימניים. אבל כמות הרשע, השנאה, הכיעור והשקר שפולט המדתא אל הפורום, עושה אותו לתופעה ייחודית שאין לה שום מקבילה. באופן אירוני, אפילו בשביל הפורום על המדרכה השניה - הוא היה תופעה מוגזם והוא נחסם שם.

ישן 04-05-2005, 20:19
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
ציונות ? אם לו מותר אז גם לו?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "הרהרתי לעצמי ולתומי"

אני אשאל אותך בהפוך על הפוך

ולפני זה תקרא את הפרשנות של המן . ואח"כ תתייחס לקובץ המצורף שהוא שם ותמצא מה הקשר? אז אין בכלל קשר!

באשכול מלפני מספר ימים הוא האשים את הקיבוצים בהשתקה של מקרי אונס. ואנחנו בלי יוצא מהכלל קראנו למיגור מוחלט של הבעייה. ולהעמיד אשמים על עונשם. אבל המנוול הזה אפילו שקראנו לא לטאטא. את המקרים שאירעו בקיבוצים(אני למשל לא מכיר בעייה כזאת) אבל עובדה שהיתה קיימת. וזה בא לידי ביטוי בעלון הקיבוץ. ותאמין לי זה עורר הדים . אבל המנוול עיוות לגמרי את הכתבה והאשים אף אותנו בפידופליה (חברים בפורום). לא ראיתי שהגבת (אבל זה בסדר אתה מגיב מתי שנראה לך וזה בסדר מבחינתי).

ועכשו הכנסת אותי שאני מתעב את ביבי יש מישהו במדינה שאינו מתעב אותו לפחות 80 אחוז הם בצד שלי. ולא שלך. תבקש לעשות סקר באתר . או במקוםן אחר ותפסיד בגדול

מה לעשות עתון הארץ על הבוקר במשרד שלי. עתון מעריב וידיעות שעה מאוחר יותר. ודבר ראשון שאני פותח כלכלה. ולא בגלל הבורסה
שאני אזרוק אותו?

אני עיוותי את הכותרת? הבאתי בדיוק את הכותרת בעיתון שאתה מביא מדי פעם. הבאתי ציטוטים מהלמ"ס. הבאתי ציטוטים מסטנלי פישר.. או מהאוצר. רק אחרי זה הוספתי מספר מילים. תראה לי שקללתי. אותו ב-4 הקושיות האחרונות

מה לעשות שחברך מופיע כל שניה ככוכב בחדשות הוא בין אלה האישים שהוא הכי מרואיין. הוא אדם שמעצב את חיינו בדרך כלל עיצוב גרוע. רק היום הוא דיבר על ציר פילדלפי . אז כתבתי משהו?

עוד משהו חברי יש פעם שתכתוב הודעה בלי המילה ביבי. . אתה עושה לנו חררה עם השם הזה

כבן דור שני להורים ניצולי השואה בוא לא נשכח לרגע את הזוועות שעשו הנאצים לבני משפחתנו בשואה

לא עוד
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר