לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2012, 16:33
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני חושב שרוב בעלי המכולות לא..."

ברוב עוונותיי אני בעל צרכניה קטנה בקיבוץ, פעם בכמה זמן אני סיבוב ברשתות בכרך הגדול (בית שאן) ואני מוצא כמה וכמה מוצרים בהם אני יותר זול.
נכון אני לא יכול למכור קולה גדול ב5.5 ש''ח או עוף ב5 ש''ח לק''ג אבל אתם, בתור צרכנים ח י י ב י ם להבין שאת ההנחה שאתם מקבלים בד''כ מכניסים לכם בדלת האחורית, אין ארוחות חינם, אם כבר הולכים לרשת כלשהי אז הכי חכם זה ללכת עם רשימה ממוקדת ולא להתפתות לקנות שמונים בקבוקי יין ולקבל מעמד למחבת חינם חינם..
חוץ מזה ישראלה צודק, אמנם זו פרסומת עצמית בזויה אבל אני רואה איך שוב ושוב חבר'ה מהקיבוץ מספרים לי על כל מיני תיחמונים ברשתות..חוץ מזה אני בתור צרכניה קטנה אני שומר דברי דואר וחבילות, משאירים לי ציוד לבית ספר, ואני אפילו מתפקד לפעמים כבייבי סיטר...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2012, 10:21
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בעל מכולת שכונתית נבון - אינו 'שוחט'. להפך. הוא עושה בייביסיטר ומטפח את הקשר האישי
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "כשאין ברירה והילד רוצה שוקו..."

אם יתברר לו שאתה לקוח קבוע ואמין הוא יביא בשבילך סחורה שתבקש. כן, הוא ירוויח פחות מהסופר והיא תהיה יותר יקרה במעט גם לך אך לא פי שתיים. אתה כמעט תמיד תקנה ממנו בדיוק מה שתכננת, תוכל לשלוח אליו את הילדים ולדעת שלא ירומו ובחשבון הכולל - לא תצא נפסד.

לא רק המרחק הוא יתרון. המשכנו לקנות אצל הירקן הראשון שלנו הרבה שנים לאחר שעברנו דירה עד שסגר את חנותו והלך לדוג ולנוח. הוא מעולם לא דחף לנו סחורה מקולקלת, תמיד כיבד את הילדים בתותים משו-משו או דחף ביום שישי לסל איזה אשכול בננות שידע שביום ראשון כבר לא ימחר. הוא שאל מה קורה וירד במחירים כשהבחין שיש תקופות קשות כלכלית ותמיד חייך וצחקכאילו אנחנו חברים במועדון שלו בלי לשאול 'כרטיס מועדון - יש?'
ישן 06-09-2012, 10:38
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "כשאין ברירה והילד רוצה שוקו..."

תשובות..

בקשר לשכ''ד זה לא כ''כ רלוונטי כי הרבה מכולות , במיוחד הותיקות המבנה ממילא שייך להם אבל אתה צודק לגבי הנחות הכמות, אני קונה בחודש בקיץ 30 ארגזי קולה ורמי לוי קונה בטח 30 פולטריילרים..
אבל כשאני בודק ברשתות כמעט תמיד אני יותר זול למשל במשחות שיניים,שמפו\מרכך, שמן זית, פסטה ועוד ועוד, צריך להבין שהרשת עושה אמנם מבצעים יפים אבל במקביל היא מייקרת מוצרים אחרים. בד''כ ההנחה היא על מוצרי "עוגן", מוצרים שכמעט כל מי שעושה קניות באופן קבוע יודע כמה בערך הם אמורים לעלות, למשל קפה שחור 100 גר' של עלית,קמח,סוכר קפה נמס של עלית קוקה קולה וכו'..
מכולת קטנה גם הרבה יותר גמישה מבחינת מוצרים "מוזרים"..שברשת לא תמצא לעולם..
גבינות של יצרנים מקומיים קטנים (גם עוזר לעסקים קטנים.
דגים מלוחים במשקל, מוצרי מזון מהמזרח הרחוק, ועוד ועוד...
אני בתור צרכניה קטנה מנסה לחפות על מחירים יותר יקרים במתן שירות אישי וטוב, אני מזמין מוצרים מיוחדים כמו למשל פסטה ללא גלוטן, חרדלים של קולמנ'ס, ציר בקר של oxo , משקאות גטורייד , גוארנה, ד''ר פפר ועוד..
חלק גדול מאנשי הקיבוץ עושים את הקניה העיקרית ברשת אבל עדיין הרוב קונים אצלי הרבה יותר מ"חלב,לחם,שוקו"..
במיוחד שהיום צריך להוסיף לעלויות את מחירי הדלק, דבר נוסף שישראלה ציין זה החלפת מוצרים מקולקלים שעבר להם התאריך, אצלי אין שום בעיה.
עוד קוריוז קטן ברשותכם, במלחמה ב2006 התקשר אליי חבר שהיה רס''פ בגד' מילואים ואמר לי שאין אוכל...אז אחרי שקיללתי אותו שהם גדוד של כוסיות בגלל שהם לא משתמשים באוכל ומים של המקומיים אמרתי לו להגיע אליי, הורדתי מספק אחד משהו כמו 10 ארגזי נקניק, מספק אחרר בקשתי שיכין 15 ק''ג פירות יבשים ושקדים, נתתי לו כמה פאקטים של סגריות ועוד כל מיני שימורים ואני לא זוכר מה...בקיצור יצא משהו כמו 5.5 אלף ש''ח.. בשביל מכולת קטנה זה לא סכום זניח אבל הספקים הבטיחו לי לפרוס לי להרבה תשלומים...אחרי יומיים שלושה מגיע לצרכניה לא פחות ולא יותר איש העסקים אבי ורטהיים (או ורטהיימר לא זוכר) עם מרכז המשק שלנו.
מסתבר שמרכז המשק סיפר לו על ה"גדוד הרעב" וההוא בלי להניד עפעף שם לו צ'ק על 10000 ש''ח מרכז המשק החליט להחזיר לי 3500 ש''ח ואת השאר הוא תרם לכל מיני יחידות בהם שירתו חיילים מהקיבוץ..
חוץ מזה אחרי שבלבלתי לכם את השכל, תגידו לי איפוה עוד תמצאו חוץ מאשר ב"צרכניה מרקו כולם שמחים" עוד מקום שעדיין מוכר "חצי לחם"...:-)

ישן 06-09-2012, 11:15
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "תשובות.. בקשר לשכ''ד זה לא..."

התשובה משורשרת אליך אבל מופנת גם לישראלה

אין לי ספק שיש גם יתרונות לעסק קטן ע"פ רשת גדולה (למרות שאני לא בטוח שאפשר להשוות מכולת בקיבוץ למכולת בעיר). בסופו של דבר עסק קטן לעולם לא יוכל להתחרות ברשת גדולה מבחינת מגוון המוצרים ומבחינת המחיר. גם אם במכולת אפשר ליהיות זולים בחלק מהמוצרים אני חושב שבסה"כ קנייה במכולת תיהיה יקרה יותר. וזה מוביל אותי לטענה הבאה שלי שנקראת מבחן שחף פילוביץ או מבחן התוצאה.

כשאני הייתי ילד, בתחילת שנות השמונים, היו הרבה יותר מכולות והרבה פחות רשתות גדולות. עם הזמן מספר המכולות הצטמצם מאד יחסית למה שהיה. אם המכולות יכולות ליהיות תחרותיות וזולות יותר מהרשתות איך אתם מסבירים את הירידה הזו?

מבחן פ"ש השני הרבה יותר פשוט והוא מופנה לישראלה. את הקניה השבועית הגדולה שלך אתה עושה ברשת או במכולת השכונתית?

אם אני אמצא מכולת שמצליחה למכור את המוצרים שאני קונה במחיר יותר זול מהסופר, או במחיר מעט יותר יקר, אני אעבור לקנות שם בשמחה. אבל כל עוד שבסכום הסופי המכולת יותר יקרה אני אאלץ להמשיך לקנות ברשת ורק לעשות השלמות דחופות במכולת.

ישן 06-09-2012, 05:58
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כשרמי לוי התחיל בשיווק הישיר לבית הלקוח אזי זוג מבוגר שכבר קשה לו הניידות חשב כמוך
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "רמי לוי הוא המשיח"

השרות בראשית הדרך היה טוב. מהיר ומדויק. ישורון שמן ושלא כמו המשיח אבל בהחלט כמו כלי התחבורה שלו - החל לבעוט. 'לפתע' הגיעו פעם אחר פעם דברים שלא הוזמנו. 'לפתע' החלו הפירות והירקות להגיע במצב בלתי קביל, 'לפתע' היה צריך לבדוק שוב את החיובים, 'לפתע' המובילים והטלפנים השתנו ונראו כמו ליגה ג' עצבניים מאחרים וללא תודעת שרות. כשאדם מבוגר מנסה לתקן כל טעות שכזו של חיוב יתר או מוצר שהגיע בלי שהוזמן או 'תחליף' שדחפו לו והוא צריך להתמודד עם מוקדן ש'נוער' עליו -הקניות הופכות לפרויקט מאיים מבחינתו.

רמי לוי הוא לא 'המשיח'. הוא 'איש עסקים' וחמור מכך - הוא 'איש עסקים ישראלי'

מצא לך 'מכולנתיק' נאמן וירקן טוב. הם יגידו לך מה לא לקנות כשהסחורה לא טובה, הם יחליפו לך יוגורט שהיה מקולקל למרות התאריך, יזמינו לך את הדברים שאתה אוהב והקניה אצלם תהיה לפי צרכי הבית ולא לפי כללי השיווק ומשיכת הלקוח של רשתות השיווק הגורמות לך לצאת עם 130% ממה שתכננת לקנות.

ישן 06-09-2012, 11:41
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי golikoto שמתחילה ב "סקר שוק: רמי לוי הכי זולה, ''יש'' היקרה ביותר"

כאדם שחיי בשני איזורים והיה עושה קניות בשני אזורים שנה שלמה בסופרסל,מגה,מגה בעיר ורמי לוי וסופרים אחרים קטנים, אני יודע שהמחירים לא קבועים ושונים בכל איזור והכתבה הזו מלאה בבולשיט.

עוד כתבה מלאה בשטויות מבית חדשות ערוץ 10!
אם היו עושים את זה נכון,היו עושים את זה לפי איזור וארצי,אבל ערוץ 10 לא יעשה את זה,כי הוא צריך לשלם לצוות החדשות שלו מיליונים כל חודש כמו לדרוקר,ירון לונדון ועוד כמה בכירים בצוות החדשות,ובעבר למיקי חיימוביץ ויעקב איילון.

צריך לסגור את הערוץ הזה וכמה שיותר מהר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 06-09-2012, 21:53
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי golikoto שמתחילה ב "סקר שוק: רמי לוי הכי זולה, ''יש'' היקרה ביותר"

קצת לגבי רשתות שיווק ומכולות שכונתייות.
ברוב רשתות השיווק יש שיטה של מבצעים חודשיים המתחילים בראשון לחודש ומסתיימים בסוף החודש.
כמו כן ברוב רשתות השיווק יש מבצעים נוספים המוגבלים בזמן (מבצעים ליום/שעה או למספר ימים).

נכון שלפעמים יותר זול לקנות מוצר מסויים במכולת השכונתית, אבל המדד צריך להייות "השורה התחתונה" כלומר כאשר משפחה רוכשת סל מוצרים שבועי, סביר שאצל רמי לוי (ואני לא מקבל ממנו אחוזים ) הסל יהיה זול יותר מרשת שיווק אחרת ב-10% לערך. כך שלאורך זמן זה מצטבר לסכום נכבד.

השיטה של לקנות מוצרים מסויימים ברשת אחת ומוצרים אחרים ברשת אחרת, הוכחה כמוטעת, יקרה ומורטת עצבים.

נכון שברשתות שיווק לא תמצא "חצי לחם", אבל בחנות שכונתית המגוון הוא קטן יותר והעובדה המצערת היא שכמות המכולות השכונתייות הולך ופוחת.
נכון שהמכולת השכונתית תמיד תשמור לך את העיתון "מתחת לשלוחן" כך שבסוף היום עדין תוכל למצוא עיתון. ונכון שכאשר אתה "נתקע בלי חלב" אז המכולת השכונתית היא פתרון טוב. אבל רשתות השיווק פועלות עד מאוחר בלילה - יחסית, והמכולת נסגרת יותר מוקדם.

תופעה "לא ברורה" היא התפתחות של רשתות שיווק שהן בנות לוואי לתחנות דלק, שהמחירים בהם מטורפים לחלוטין, חוץ מהיתרון של זמינות 24/7 אין להן כל יתרון.

לגבי מחירים ברשתות השיווק, כל רשתות השיווק קובעות את מחירהן לפי "חתך סוציואקונומי" ולפי רמת/כמות התחרות מסניפי רשתות שכנות, כך שסניף של מגה השוכן בסמוך לסניף של רמי לוי, חייב להוריד מחירים כדי לשרוד.

אודה. הייתי קונה קבוע של רשת שופרסל, אולם מאז שעברתי לת"א ואני משרת במרחב ירקון (בגבול ר"ג ב"ב בערך) אני מרכז את הקנייות שלי אצל רמי לוי ונוכחתי שהמחירים הרבה יותר נמוכים (בשכנות לסניף רמי לוי יש סניף של מגה בעיר-קניון איילון וסניף של אושר עד).

לגבי מדינייות של "החזרת מוצרים" נוכחתי שכאשר נתקלתי במוצר פגום, באתי עם החשבונית והמוצר הוחלף (מסתבר כי לרשתות השיווק יש הסכם החזרת מוצרים עם כל המשווקים כולל תנובה,טרה, שטראוס, עלית ועוד - זה שוב תוצאה של "כוח קניה" שמפעילות רשתות השיווק על הספקים)

מצד שני מאד לא נעים להיות "תקוע" בתור לקופה כמעט שעה (דבר שכמעט לא קורה בחנות שכונתית).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 06-09-2012 בשעה 21:56.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר