לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2012, 22:07
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
המלצה: "אללה אסלאם", סדרה דוקו' של צבי יחזקאלי על האסלאם המתפשט באירופה

הערב (רביעי) שודר הפרק הראשון בסדרת תוכניות על האסלאם המתפשט באירופה ועל הנזק שגורמים
המהגרים. הפרק הראשון מעניין. הוא מציג את הצד של המהגרים, שלא מתפשרים, שעושים צרות, שלא
באו לתרום אלא בעיקר להשתלט. רואים גם את הצד של האירופאיים, הלבנים אם תרצו, שמבינים שהצרה
הזאת לא תיעלם, ומפנימים שלא יהיה מנוס מעימות בין התרבות המערבית לזו המוסלמית-ערבית.

לא, יחזקאלי לא ממש מחדש לנו, הישראלים, על מהות הבעיה המוסלמית ועל ההשתלטות שרבים פה צפו
אותה. הפרק גורם לתחושה של "זה משהו שידענו אותו", למרות שזה לא הוריד, לי לפחות, מהרצון לצפות
בתוכנית. הצפייה כן מעלה תחושה של "אמרנו לכם שזה מה שיקרה".

בפרק רואים בבירור שכונות מוסלמיות פר-אקסלנס, ממש גטאות של מוסלמים בלבד, שאפילו המשטרה
המקומית לא מעזה להיכנס לתוכם. שומעים את דעותיהם של מהגרים מוסלמים, שאומרים בצורה שאינה
משתמעת לשתי פנים, כי למרות שהמדינות האלה אימצו אותם - הם, המוסלמים, לא מנסים להשתלב אלא
לכפות את עצמם, את שפתם ואת תרבותם על המדינה.

"אללה אסלאם", תוכניתו של צבי יחזקאלי, רביעי אחרי החדשות (21:00), ערוץ 10.

קישור לפרק הראשון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2012, 23:21
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "המלצה: "אללה אסלאם", סדרה דוקו' של צבי יחזקאלי על האסלאם המתפשט באירופה"

צפיתי בזה עכשיו. תכננתי לרפרף ויצא שראיתי הכל. הגיע הזמן שישתמשו בצבי יחזקאלי למשהו שהוא יותר מלדבר באולפני חדשות ותוכניות אקטואליה. זה היה ברור שיש לו יכולת להביא חומרים מעניינים כאלה.

האמת שקשה לי להגיב לדברים מבלי שתהיה לי הבנה לגבי מדיניות ההגירה של צרפת ושוודיה. לכאורה המדינות האלה מבצעות התאבדות לאומית. למשל, האם זה באמת נכון שצרפת הגיע למצב ש10% מהאוכלוסייה שלה מוסלמית? זה נשמע לי מוזר.

אני לוקח את חוויית הצפייה למקום אחר. זה גורם לי לחשוב על בעיית המסתננים מאפריקה שישראל מתמודדת איתה. זה גורם לי עוד יותר להעריך את אלי ישי על שהוא משמיע קול נחרץ נגד הנוכחות שלהם כאן למרות שהתקשורת מנסה להפוך את זה ללא פוליטיקלי-קורקט ולמרות שזה הופך אותו למטרה להתקפות מילוליות ולהכפשות מצד גורמים נאורים בעיני עצמם שרוצים לראות את ישראל אוספת אליה את המהגרים תוך התעלמות מההשפעה שתהיה לזה על המדינה ותוך עצימת עיניים מהמחיר שזה גובה - פשיעה, מחלות, פחד שמשתלט על שכונות שנושקות לאזורים שנכבשים ע"י המהגרים וכו'.
ישן 05-09-2012, 23:39
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "צבי הוא הכתב הערבי האהוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
צבי הוא הכתב הערבי האהוב עליי.

אתה מתכוון הכתב לענייני ערבים.

דווקא ראיינו מגוון של אנשים גם מהצד המוסלמי וגם מהצד השוודי אבל אני מבין למה אתה מתכוון. מה שהיה חסר לי זה שיראיינו מישהו שנחשב למנהיג בקרב האוכלוסייה המוסלמית. צבי ראיין ברחוב איזו ראש עיר מוסלמית חביבה ילידת צרפת אבל לא היה שם בשר.

אני דווקא לא כ"כ אהבתי את המוזיקה הדרמטית שליוותה חלק מהתוכנית. אני מעדיף שיגישו לי את המציאות כפי שהיא ולא יערכו את החומרים בצורה "בומבסטית" עם מוזיקה דרמטית כדי ללחוץ לי על כפתורים של לחץ בצורה מלאכותית. אני לא צריך שיעצימו עבורי את הדרמה. שיתנו לי להתרשם מהדברים בצורה שקולה.
ישן 06-09-2012, 17:06
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
דעה מטומטמת מאין כמותה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אריאנה מלמד פרסמה ביקורת על התוכנית בYNET והטוקבקים משתוללים"

יאה היה לגברת לתת מינימום של כבוד למי שלמד את העולם הערבי והמוסלמי במשך עשרים השנים האחרונות.
זה כאילו שהיא כתבה את גילוי הדעת המרנין עוד טרם שודרה התוכנית. קוראים פסקה אחר פסקה וקיימת תחושה
שהמאמר של הגברת הוא תגובה כמעט אוטומטית שנכתבת כי יש מי שמצפים שתהיה תגובה כזאת (כדי שלא יהיה
כאוס בעולם...).

ההתעלמות הגרוטסקית שלה ממה שנאמר על-ידי המהגרים עצמם ('לא באנו להשתלב ואנחנו לא רוצים להשתלב'),
היא אופיינית להתעלמות השמאל המתחסד ממה שנאמר ע"י אוייבנו הגרועים ביותר. החשיבה המונוטונית ששוררת
פה, לפיה הבעיה היא בנו ואנחנו צריכים להשתנות, ולא חשוב מה האויב חושב, היא זאת שמביאה עלינו והביאה
גם על אירופה את הצרה הזאת בדמות אסלאם.

ובלי קשר למאמר של הגברת (שעדיף היה אם הייתה נותרת בטורי האוכל), אפשר לראות דפוס התנהגות מאוד
ברור של הערבים-מוסלמים במדינות דמוקרטיות. גם בישראל, גם באירופה, הערבים פשוט יוצרים לעצמם גטאות -
קיימים שכונות שהופכות לאוטונומיות משל עצמן בתוך המדינות. אפילו כוחות הביטחון במדינות האלה לא נכנסים
לתוך האוטונומיות האלה. מדהים איזה הרס בא היכן שבאים מוסלמים.

ישן 06-09-2012, 17:49
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "המלצה: "אללה אסלאם", סדרה דוקו' של צבי יחזקאלי על האסלאם המתפשט באירופה"

הסרט הזה לא חידש דבר, הוא רק עשה את הדברים חזותיים יותר.
ניראה שבעשור האחרון אירופה (בעצם כל בעולם) החלה להתעורר ולהבין שהאיסלאם הוא פצצת זמן מתקתקת המאיימת על שלום העולם.
חירט ווילדרס ההולנדי יצא עם הסרט

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. לפני כמה שנים, הוא לא מהסס להשמיע את דיעותיו.
ג'יהאד עולמי, מלחמת תרבויות והסתערות טוטאלית של האספסוף המוסלמי על האירופאים המדושנים, נשמע מפחיד? אבל מצד שני אל תשכחו שאירופה זו יבשת עקובה מדם, במשך מאות שנים הם דיכאו באכזריות כל מי שהעז להרים ראש.
אני מאמין שכשהגל המוסלמי יהפוך להיות נחשול שיטביע את אירופה תהיה מלחמת ג'יהאד של אירופה עליהם, האירופאים לא כמונו - הם אכזריים !
השכונות והגטאות המוסלמים זה לא סתם - זה בנק מטרות...

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 06-09-2012 בשעה 17:53.
ישן 06-09-2012, 23:02
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "הסרט הזה לא חידש דבר, הוא רק..."

גם המוסלמים אכזריים, אכזריים הרבה יותר מהאירופאים.
ברגע שהאירופאים יתעוררו כנראה שיהיה מאוחר מידי בכדי למנוע מלחמת אזרחים.
כוחם של הערבים גדול ומכפיל את עצמו מידי כמה שנים, קצב הילודה משוגע, ואם האירופאים לא ייזמו את העימות, המוסלמים יעשו זאת, ובתזמון שנוח להם.

מה שכן, בתוכנית רואים צעירים המודים בלי בושה כי הם מקבלים כסף מהמדינה על לא לעשות כלום, והם נהנים מזה, והם אף הפכו זאת לאידיאולוגיה שאומרת שמגיע להם הכל מהמארחים שלהם.
גם בארץ הערבים עושים זאת, אבל פה חשבתי שהם עושים זאת מתוך שנאה למדינת ישראל ונסיון לפגוע בה כמה שיותר, אבל מסתבר שמוסלמים בכל העולם נהנים מן המעמד של חיידק טורף ומתרבה שלא מכיר במושג יחסי- גומלין.
ישן 11-09-2012, 14:15
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "הכל בשביל לא להודות באמת,..."

בין אם מה שהבאת בקישור נכון או לא נכון זה לא משנה את זה שהתחקיר העתונאי של ערוץ 10 הוא אולי דרמטי אך כנראה לא מקצועי במקרה הטוב או מוטה ובעל אג'נדה במקרה הרע.
זה נחמד שהתחקיר משרת את האג'נדה שלך, רק שזה לא הופך אותו למקצועי. (מרשים כן, מקצועי לא בטוח)
חלק מהפחדים שמנסים לעורר שם הם נוראיים. אוי ואבוי יש המון מסגדים, או מוסלמים מתפללים ברחובות ומדברים ערבית. לי אין בעיה להניח תפילין באמצע נמל תעופה ארופאי, בגולדס גרין זה בסדר אם תשמע רק אידיש. ובכלל בין זה שאנחנו נהנים לסלוד מהזר ומהשונה ובין זה שהוא איום יש פער ענק.
יכול להיות שצבי יחזקלי צודק ושהפחד והשנאה שהוא מנסה לעורר מוצדקים, זה לא משנה את זה שאסור לו לחטוא לאמת.

ישן 11-09-2012, 21:11
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "הדבר שנטען במקורות שהבאתי זה..."

קראתי את המקור שלך וגם אם נסכים שרמת התחקיר בו היא גרועה, הוא לא שונה ברמה שלו משאר התחקירים העיתונאים שנערכים ע"י כלי תקשורת בארץ. אחרי שהוצאנו מהמשוואה את הגורם הזה צריך להסתכל על השורה התחתונה, הטענות שהוא מעלה נכונות או לא? יש בעיה עם חלק מהמהגרים המוסלמים או לא? אני חושב שהמציאות מוכיחה שהטענות שלו ברובן נכונות. לדעתי ההשוואה שלך בין היהודים למוסלמים בהקשר הזה היא לא נכונה. היהודים, גם אם הם לא נטמעים באוכלוסיה המקומית, אף פעם לא השתמשו באלימות כקבוצה מאורגנת בשם הדת שלהם. כמה אנשים התאבדו באוטובוסים בלונדון בשם היהדות? כמה אנשים קראו בגלוי להקמת מדינה הלכה יהודית על חורבות בריטניה? אני יודע שרוב המוסלמים לא קשורים לנושא הזה ורק רוצים לחיות את החיים שלהם בשקט, אבל זה עדיין לא אומר שלאירופאים אין ממה לפחד.

ישן 13-09-2012, 12:57
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "הדבר שנטען במקורות שהבאתי זה..."

הכל אמת ויציב חוץ מהעובדה שאתה לא עושה הבחנה בין האג'נדה הפוליטית-דתית של מהגרים מוסלמים לבין חוסר האג'נדה של מהגרים יהודיים או מדתות אחרות.

המוסלמים הקיצוניים שהיגרו לאירופה, מטרתם לאסלם את אירופה ולהחל עליה את חוקי השריעה.
כל מטרתם של שאר המהגרים מהדתות האחרות הוא חיי בדלנות בקהיליה סגורה (אם מדברים על ה"קיצוניים" שביניהם). תראה לי רב יהודי אחד ,למשל, באירופה שקורא להחזיר בתשובה את כל הנוצרים הכופרים, או שתראה לי רב אחר שאומר כי רק ליהודים צריכה להיות חזקה על כל אדמות כדוה"א.

אתה מנסה להגיד שאין הבדל בין מהגרים מוסלמים לבין מהגרים מדתות אחרות, אבל אתה טועה ובגדול.
המוסלמים ותרבותם לרבות חוסר הסתגלנות שלהם, רחוקים אלפי שנות אור משאר התרבויות הנאורות בעולם. אתה מנסה בכוח להיות PC למרות שיותר ויותר מבינים כי הגישה הזאת טרחנית ופשוט לא נכונה לגבי האיסלאם .

נערך לאחרונה ע"י hwarang בתאריך 13-09-2012 בשעה 13:01.
ישן 16-09-2012, 20:18
  Black Bamba Black Bamba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.11
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "בין אם מה שהבאת בקישור נכון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
בין אם מה שהבאת בקישור נכון או לא נכון זה לא משנה את זה שהתחקיר העתונאי של ערוץ 10 הוא אולי דרמטי אך כנראה לא מקצועי במקרה הטוב או מוטה ובעל אג'נדה במקרה הרע.
זה נחמד שהתחקיר משרת את האג'נדה שלך, רק שזה לא הופך אותו למקצועי. (מרשים כן, מקצועי לא בטוח)
חלק מהפחדים שמנסים לעורר שם הם נוראיים. אוי ואבוי יש המון מסגדים, או מוסלמים מתפללים ברחובות ומדברים ערבית. לי אין בעיה להניח תפילין באמצע נמל תעופה ארופאי, בגולדס גרין זה בסדר אם תשמע רק אידיש. ובכלל בין זה שאנחנו נהנים לסלוד מהזר ומהשונה ובין זה שהוא איום יש פער ענק.
יכול להיות שצבי יחזקלי צודק ושהפחד והשנאה שהוא מנסה לעורר מוצדקים, זה לא משנה את זה שאסור לו לחטוא לאמת.

לא חוכמה גדולה להניח תפילין באמצע שדה תעופה אירופאי, מה כבר יכול לקרות לך שם, למעט כמה מבטים תמהיים וגיחוך?

נסה להניח תפילין באמצע רחוב אירופאי שמאוכלס בבני דודנו שאינם מדתינו, או לחלופין לך עם כיפה ודבר עיברית באחת מן השכונות הללו, אני משוכנע שהתוצאה של המעשים הללו שלך יאירו מחדש את עינך...
ישן 11-09-2012, 17:14
  Harmonic Oscillator Harmonic Oscillator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.12
כתבה חשובה
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "..."

אני תמיד שמח לראות את תגובת הצד השני לסיפור, ועד כה התגובות היו עוד פחות עניניות לזו בקישור לכן לא היה טעם להתיחס.
בכתבה יש פרטים נוספים שעוזרים להבין במה מדובר. אכן הפרופסור המשויך לימין לא היה צריך להיות מוצג כאיש שמאל.
אך הסיבה למה הכתבה המעין "עיניינית" זו חשובה היא שאם קוראים בין השורות היא נכשלה.
בקריאה ביקורתית לא קשה במיוחד, לאחר סינון של כל המלל, ההטעיות ומשפטים לא מבוססים שנכתבו שם מתברר שה'פאקים' של התוכנית מסתכמים לתאור לא מדויק של חלק מהמרואינים ורצף וידאו קצר שהוצא מהקשרו.
הכתבה מלאה בדמגוגיה והטעיה ברמה גבוהה בהרבה, סתם כמה דוגמאות (כי לא משלמים לי על זה):
מתיחסים בהרחבה לכך שלארס הדאגראד הורשע בפשע שנאה, אך מתברר שהאיש זכאי. מה שלא מפריע לכותבים להציג את האיש כמורשע (משמע אשם) ותמונה מיוחדת בשבילו. אולי עובדתית זה נכון אבל לא עומד במבחן הכנות.
או המשפט:
" ז'אן לואי ברוייאר – מוצג כ"שופט לשעבר ומומחה ללוחמה בטרור". למעשה הוא כיום פוליטיקאי פעיל במפלגת הימין הצרפתית. כשמילא בתפקיד פעיל במשטרה הוא זכה לביקורת נוקבת מאירגוני זכויות אדם על שיטות החקירה שלו."
מה זה משנה מה הוא כיום? הם טוענים שהתאור לא נכון אבל לא טורחים לסתור אותו.
כולנו יודעים כמה אמינים הם ארגוני "זכויות אדם", ובכל מקרה זה לא רלוונטי כלל לכתבה.

"לגיטימי להביא דעות של אנשי ימין, אבל לא לגיטימי להחביא את זהותם."

לא נתקלתי בנוהג לכתוב איש שמאל קיצוני כאשר הכותבים כאלו (אהם כותבי הכתבה). מעניין אם זה מהחוקים שחלים רק על הימין.

"צילומים אחרים ממהומות במלמו ב-2009-2010 תוארו בכתבה כהתפרעויות של מהגרים. אכן, מדובר במהומות של מהגרים. אך מה שיחזקאלי בוחר שלא לציין הוא את הסיבות לפרוץ המהומות הללו: מסע ירי של איש ימין שוודי שירה ב-12 מהגרים במשך מספר חודשים."

מה זה משנה מה הסיבה להתפרעיות, לא מכיר מגזרים אחרים שמתפרעים נגד המדינה בגלל רוצח סדרתי.

"אלא שמנתונים של משטרת שוודיה עולה תמונה הפוכה לזו שבוחר ערוץ 10 להציג לנו. על פי דו"ח רשמי של משטרת שוודיה 97% מפשעי השנאה במדינה מבוצעים נגד קבוצות מיעוט."

הסטת הקורא מהאמת ברמה אולימפית. הרי במקור מדובר על פשע כללי, אך פה מתיחסים רק לפשעים ספציפים. בכתבה מדובר על הערים בהם יש מיעוט מוסלמי גדול, פה על שבדיה כולה.

יש אכן בעיות בתוכנית, הייתי שמח לקרוא ביקורת טובה מאדם אוביקטיבי, אך כתבה זו אינה שם. הם בחרו להקריב את האמת והאוביקטיביות רק כדי לא להודות שאולי מה מהכתבה אכן נכון. זו אינה ממש כתבה אלא יותר פרופוגנדה.
ישן 11-09-2012, 15:01
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "..."

תקיפה אנטישמית אחת בשש שנים אה?

1) http://antisemitism.org.il/article/...%9E%D7%99%D7%AA

2) http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/574/006.html

"גם כאן לא ברור אם מדובר באגו פגוע של בחורים צעירים נוכח סירובה של צעירה בת גילם להתייחס אליהם, או שזה באמת היה אירוע על רקע אנטישמי"

הוא ממש בולשביק...

3) http://www.izionist.org/il/2012/06/...ism_old_france/

וזה עוד בלי להזכיר את התקופה שלאחר פרוץ האינתיפאדה שהייתה מלאה בתקריות במרסיי ובכל צרפת, הכותב הזה יודע יפה מאוד להשתמש בטקטיקות הכי זולות ונדושות שחסידי ה-PC משתמשים בהן וזה משעמם, מה שעוד יותר מגעיל זה שהמאמר שלו מסריח מאנטשימיות בפני עצמה, "היהודים מפיצים איסלמופוביה" כאילו שהיהודים הם האחראים הבלעדיים ל"איסלמופוביה" ולא אירופאים שנמאס להם כבר או פשוט ההתנהגות הברברית והאלימה של מוסלמים ברחבי העולם כלפי לא מוסלמים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:22

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר