לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2012, 21:16
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הייתי בהופעה של להקת קשישים בשם ג'פרסון סטארשיפ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא אסלח לכם שגרמתם לי לעשות את זה - אשכול האושר השבועי"

להפתעתי לא רק שההופעה הייתה מעולה, אלא שהמקום (רידינג 3( היה אינטימי להפליא והרגתשתי בהופעה פרטית. קניתי בקופה את הכרטיס הזול ביותר וישבתי במקום הטוב ביותר (על הבר, עם כוס בירה ב 17 ש"ח וברמניות חייכניות לידי...) מרחק אפס מכמה אגדות רוק שלא מתיימרות להיות מה שהם לא...

לאור חוויית הדוחק והלחץ הרגילה בהופעות מחו"ל בישראל, סוף סוף הרגשתי "כמו בחו"ל" אבל בארץ הקודש.

ברד הוט צ'ילי פפרס החלטתי להיות בייבי סיטר לבסוף... השמועה אומרת שהסטונז יתנו כמה גיגים נדירים עוד חודשיים וכרטיס יעלה שלוש מאות דולאר... שהפלפלים יחכו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-09-2012, 06:23
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא אסלח לכם שגרמתם לי לעשות את זה - אשכול האושר השבועי"

חשבתי שאני הולכת לעבוד היום משמרת מגעילה, וברגע האחרון הצלחתי להחליף עם מישהי
רמת האושר שלי כרגע כמעט גורמת לדילוגים בכל רחבי הבית.

בכל מקרה, בימים האחרונים הגעתי להחלטה סופית שבעבודה הזו אני לא מתכוונת להשאר עוד הרבה זמן.
גיליתי הרבה דברים שממש לא מוצאים חן בעיניי וזה רק בנוסף לתנאים שלאט לאט מורעים ולמשכורת הבינונית מינוס... מינוס.
אז עכשיו צריך לחשוב בדיוק מה עושים ואיך (גם מתי, כי אחת מהסיבות שנשארתי עד כה זה האנשים בעבודה שלי. ממש התחברתי לכמה אנשים
ויהיה לי חבל שהקשר יתמסמס לו עם רובם- שזה מה שקורה לרוב כשעוברים מקום עבודה, כי אז יש משמרות הפוכות וכד').
מה גם שיש קנס לעוזבים כמובן שאפשר לעשות כל מיני דברים שייגרמו להם לפטר אותי, אבל זה גם יהיה חשוד שההתנהגות שלי מסלימה במהירות,
גם לא בטוח שהקנס יירד- כי אם מגלים שאתה עושה נזק לחברה לוקחים אותו גם אם אתה מפוטר, וגם חבל לי לשרוף מאחוריי גשרים....
בלאט!

09.07.00-16.07.12

ישן 11-09-2012, 15:17
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05

שבתי למולדת אחרי חו"ל.

הצ'ילי פפרז אתמול נתנו את ההופעה שפיללתי לה מאז אותו יום ב2001 שיזכר לדראון עולם שבו הם החליטו בסוף לא לבוא, לא משנה כמה שירים מהאלבומים החדשים הם שמו, כמה ילדים בני 12 הטרידו אותי מינית ואיזה סכומים מגוחכים הוצאתי על בירה, במיוחד לאור העובדה שחזרתי הרגע ממדינה שחצי ליטר בירה מהחבית עולה בה 5 שקל בערך.

יום שישי תחרות.

יש לי עוד איזה שבוע וחצי-שבועיים עד שמתחילים הלימודים שוב.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:07

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר