לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2012, 10:45
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
פרצוף שמן מדי
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "לא תצליח להפריד ביני לבין..."

כמו של תינוקת רוסיה שסבתא דוחפת לה קצפת בגנשעשועים... יו קן קיפ הר יוטיוב לינק...

ולא רק זה אלא שאפילו אחרי הצפייה בסרטון לא זכיתי בבונוס הצפוי.... (מסך מחולק ובו המון לינקים לסרטונים אחרים של בנות בביקיני, או בנות בפוזיציות קשורות לנושא).

אגב רוב בוגרות בברלי 20210 גמרו לא הכי הכי... שמעתי על ג'ני גארת' שהיא פתטית (באיזו תוכנית אירוח היא לכלכה על שאנן ממש לא ממזמן), ההיא עם הפרצוף של סוס והאבא שהיה מפיק מליונר גם לא משהו, ואני חושב שאנדראה זוקרמן - הג'ואיש נשיונל דיזגרייס - גם על הפנים. שאנן ידועה בתעשיה כעושת צרות סדרתית וטורפת בעלים (*). מישהו פה זוכר שבתקופת הזוהר של בברלי הביאו לארץ את הסט של הכוכבים והם הופיעו בסינרמה? אשכרה היום כבר אין התרגשות כזו מביקורים כאלה... אני זוכר אותם, וזוכר את באד וקלי מנשואים + שבאו ל... ערוץ הילדים! (נראה לי בארה"ב לא היו מעזים להראות סדרה כזו בערוץ ילדים...).

* אפילו ב"ג'י ובו מכים שנית" שאנן שיחקה את עצמה בדמות הבלתי נסבלת שהשמועה אומרת שיש לה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:02

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר