לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2012, 21:52
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אנחנו מנגבים את המוחטות של השמאל הקיצוני כבר שנים,זה לא עוזר
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "תמשיך לנגב את המוחטות מהפנים..."

בינתיים הדבקתם אותנו בכמה וכמה "מחלות" מדיניות וכלכליות. אחת מהן היא הנטייה להסיט כל דיון שנייה אחרי שאתם מאבדים את היכולת לתת מענה.

זה נורא פשוט: אתה הכנסת לכאן לינק שאמור היה להוכיח שיוון עוינת את ישראל. יכול להיות שיוון באמת עוינת את ישראל, אבל הלינק שלך לא מוכיח את זה, למעשה - בעקבות הלינק שלך אפשר לטעון את ההפך - הדיפלומט היווני דיבר אך ורק על עמדת האיחוד האירופי הרשמית ולמרות ששאלו אותו בפירוש סירב לומר שזו עמדת ארצו וזאת למרות שהיה בסביבה עוינת להתנחלויות ולישראל כמו יוזמת ז'נבה.

זה פחות או יותר כמו לשאול את אחד מצאצאי הרב כהנא בכנס של "נאמני הר הבית" אם הוא שונא שמאלנים ושהוא יענה שעמדת רבנות יצהר היא שעדיף שהשמאלנים יפסיקו למסור את ארצנו לזדים.

הלינק שלך שווה בדיוק את תרומתך לדיון.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-09-2012, 20:01
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "איש לא טען שכתבת על עצמך שאתה..."

למה שאעיף אותך בטיל? אתה הרי המעריץ הגדול ביותר שלי בקהילה.

האמת, ברצינות, למרות כשלי אופי קשים (יחס... המממ... גמיש משהו לאמת, הקפדה מופרזת על כבוד, אגו שגם חור שחור לא יוכל לבלוע ונטיה קלה להיסטריה) כשאתה מצליח להתעלות יוצאות לך ההודעות מבריקות. לו היית מגיב כבן אדם הייתי אפילו נהנה להתכתש איתך אבל אתה התעקשת להפוך את כל העניין להאבקות בוץ ועכשיו מאוחר מכדי לתקן את הנזק.

בשורה האחרונה, כמגיב אתה נכס לקהילה, כאדמין אתה נזק, החסימה שלך אותי בטענה השיקרית שאני מגדף מגיבים כי קראתי לפסטן ״טרול״ היתה חרפה לך ולקהילה.

נ.ב. עכשיו כשהודאת שמעולם לא טענתי לג׳לטלמניות יתרה התואיל להצביע על איפה בדיוק השוואתי את עצמי לאכילס?

ישן 07-09-2012, 20:07
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "[right]למה שאעיף אותך בטיל?..."

"הודיתי"?
לא, לא הודיתי - אלא הסכמתי איתך שלא הגדרת עצמך כג'נטלמן, אלא בחרת להשתמש בכינוי כלפי אדם נתעב להפליא, והנחתי שאם הוא זכאי לתואר, הרי שאחרים שאינם קרובים אפילו להיות כמוהו, בוודאי זכאים לו...

אני מודה על המחמאות האמיתיות והלא-אמיתיות, אבל האמת שהחרפה היחידה לקהילה הייתה שזכית להעלמת עין על גידופים כלפי גולש אחר. אותי אתה יכול לגדף, ובניגוד אליך, אני סובלני מספיק בשביל לסבול את זה. אחרים אתה לא יכול. ידעת זאת וצפצפת על זה, ונענשת בחסימה קצרה שבקצרות, שאותה ניפחת לעלבון אישי צורב ומחאת-על, שכל-כולן עניינך, ונובעות מקטע פרטי שלך.

באשר לאכילס, ההשוואה המופרכת שיצרת בין התנגדותך ל"ריקוד על הדם של קורי", לבין התיאור שהבאת להתנהגות אכילס כלפי הקטור, היא השוואה לכל דבר. תאהב או לא תאהב זה. אני אישית צחקתי רבות מההשוואה
ישן 07-09-2012, 20:30
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב ""הודיתי"?:) לא, לא הודיתי -..."

כאמור, בלבול קל בין השוואה לדוגמה אבל לא נרדוף בקטנות אדם עם כשלים גדולים הרבה יותר מהבנת הניקרא. צ׳מברלין ״נתעב להפליא״ בערך כמו שמלחמת לבנון השניה היתה ״תבוסה מוחצת״ לצה״ל.

החסימה שלי על השימוש בכינוי אינטרנטי מקובל כלפי הגולש המסויים הזה שזכה לאותו הכנוי בדיוק מגולשים רבים אחרים כולל מנהלים היתה אכן חרפה. חרפה לך כי הפגנת היסטריה כשלא יכולת להתמודד עניינית עם טיעונים ואפילו העלבונות הרגילים לא שחררו את הלחץ אז פנית לניצול ציני של סמכות. כמו עבריין מגושם שנתפש בביה״מ בשקר מסורבל הפכת אז את עניין ה״טרול״ לעקרון ניהולי למרות שכפי שצויין בפניך יש אפילו סמיילי זמין של ״טרול״ באתר הזה עצמו (תראה לי סמיילי שאומר ״בן זונה״ למשל). התוצאה היא שכמה גולשים כבר הוזהרו ולפחות אחד נחסם (קגנס!!!! אתה באמת מאמין שמשהו חושב שקגנס מגדף חברים פה????) ומה שהכי מצחיק, הם כולם נחסמו או הוזהרו בגלל שהשתמשו בבטוי כלפי אותו הגולש עצמו.

עזוב, אף אחד לא יגיד לך את זה בפומבי אבל את הבזיון שעשית כולם רואים בבירור. לו היית בעל אופי חזק יותר היית ״חותך הפסדים״ מודה בטעות שלך ויורד מהעניין. במקום אתה מתחפר וצורח ״לא תתפסו אותי חי״.

ישן 07-09-2012, 20:35
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "[right]כאמור, בלבול קל בין..."

חרף ההערכה לעולם הביטויים הססגוני (היסטוריה, לעולם לא תתפסו אותי חי וכד'), הרי שעובדתית, לא משנה כמה אתה מספר לעצמך שאתה אמיץ (שבניגוד לאחרים, אומר הכל בפנים, עלק...), הרי שאין שום אומץ בהתנהלות שלך.
אתה מתקשה לא לגדף, ולמרות שהוזהרת, גידפת מישהו רק בגלל שהתקשית להתמודד איתוץ להציג אותו כמי שמופלאה לטובה, זה פתטי (הוא נחסם הרבה יותר פעמים ממך ולתקופות ארוכות בהרבה, כאשר זה הגיע לו). אם כבר, הרי שאתה, ואנשים בעמדות דומות לשלך, נהנו מסובלנות רבה יותר, עקב העובדה שאתם מיעוט פה. העניין הוא שאני מניח שאתה מודע לזה, וזו הסיבה הראשית לסגנון המשתלח שלך פה (אותו סגנון שהזהרת אותנו מפניו באתרים בחו"ל...).
ישן 07-09-2012, 21:53
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הציטוט הבא הוא ממך: "אף אחד..."

אני לא יודע כמה נסיון יש לך בארגונים (והישראלים ממילא לא כל כך רגישים לעניין ההירארכיה) אבל כשבכירים ממני אומרים בפגישה בה נוכחים אנשים נוספים דברים שאיתם אני לא מסכים אני שותק. אני אומר את הדברים בארבע עינים בחדר אבל אני לא אתקן בכיר בפומבי. ככה לא עובדים ארגונים הירארכיים.

אתה אדמין פה. גם אם מנהל סבור שאתה חמור מוחלט (ואני לא טוען שזה מה שהם סבורים) אסור לא לומר או אפילו לרמוז את זה בפומבי. זו מקצוענות והתנהגות אתית.

לי יש סכסוך פרטי איתך, אני לא חבר בהירארכיה הרשמית של אתר פרש ומעמדי בקהילה, הן תוצאה של בחירות שלי להעלם לתקופות והן בגלל הסכסוך איתך, מפוקפק למדי (מספיק בשביל שיהיה מי שיחשוב שאני מופיע פה תחת יותר משם אחד, אני מניח שיש לך את הכלים לדעת שאני מעולם לא השתמשתי פה בשם אחר משם המסך hamora.) אני באמת יכול לכתוב מה שאני רוצה.

ולסיום, אתה באמת חושב שאני מייחס איזשהו אומץ לכתיבת הודעות בקהילת אינטרנט? ועוד קהילת סטודנטים ישראלית???

ישן 08-09-2012, 21:37
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
חייב להסכים
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "הנושא היה קנדה מנתקת..."

התופעה הנפסדת, שיש לה ייצוג יתר משמעותי
בישראל המודרנית
ובמסגרתה אנשים שאין להם הרבה
דברים חשובים להגיד, או בכלל ידע ורקע אודות
הנושא הנידון, לא רק שאומרים בכל זאת הרבה מאוד, ובשטף בלתי פוסק, של מלל שלא תורם דבר לדיון, אלא שהם אף
מצליחים למשוך את הדיונים עד למחוזות רחוקים של התפלפלות לשמה, כתיבה פלמסנית ובו זמנית לא נהירה,
שורות שבורות,
ומסר לא ברור, או בעצם כתיבה ללא מסר שכל כולה מין קינה מתמשכת על החיים.
זו בעיה ישראלית מאוד, בעיה אשר מהווה מקל בגלגלים של כל ארגון, קהילה או גוף חברתי: התופעה של החבר שאין לו מה להגיד, או הוא בכל זאת אומר, ועוד
באריכות מופרזת ובלי טעם בכלל.
ישן 09-09-2012, 19:57
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "[right]כאמור, בלבול קל בין..."

ויש אנשים שכתבו שאתה שקרן, מטומטם, נעל, ועוד. זה בסדר? אם מעירים להם או חוסמים אותם זו גם חרפה לקהילה?

אני מניח שדברי החוכמה שלך בנוגע לפשיעה הערבית בישראל, לביקורת שיפוטית על חוקים במשפט הקונטיננטלי, ועוד ועוד דווקא מביאים כבוד לקהילה?

גם אמירות מהסוג הזה:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
אני מעדיף להתעסק עם טיפשים מרגיזים כאלו מאשר עם פרנואיד שרואה אויבים ובוגדים תחת כל שיח ואבן. אני לא ממש רואה את ההבדל האידאולוגי או המוסרי (להבדיל מהמעשי ולפיכך אני לא רואה בך אויב למרות שגם אידאולוג דגול אתה לא) בינך לבין כמה מהאויבים שלנו ולו היו מנהיגי המדינה מימין ומשמאל מאמצים את רעיונותיך ההזויים כפי שהם משתקפים בהודעותיך הברוטליות היתה ישראל מתדרדרת למצב צבירה שלא היה רחוק מאוד מזה של צפון קוריאה ואירן. למרבה המזל אין סכנה שכך יקרה ולכן ניתן לפתור אותך כקשקשן אינטרנטי בלתי מזיק ברובו.
מביאות רק כבוד לקהילה, אני בטוח...
למרבה הצער, הנהלת האתר מוכנה להתיר את התועבה הזאת. למה? כי מותר להגיד תועבה על רעיונותיך כפי שהם משתקפים בהודעותיך, בלי שזה יאמר דבר לגביך. כולנו בטוחים שאתה אדם נפלא - וכאמור - שמביא לכולנו רק כבוד, מעצם זה שאנחנו יכולים להימצא במחיצתך.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר