לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2012, 13:40
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
חשוד (ממגזר לא ידוע) ברצח אחותו בת 22: היא נהגה להתחצף [רשת ב']

חשוד ברצח אחותו בת 22: היא נהגה להתחצף

יפה גליק | 02:06 ,10.09.12

האח בן 19 הודה כי דקר אותה בסכין מטבח; מעצרו הוארך ב-10 ימים

הוארך ב-10 ימים מעצרו של בן 19 מטירה החשוד שרצח הלילה בדקירות סכין את אחותו, אימאן עבדל חי בת 22. החשוד אמר בחקירתו כי אחותו התחצפה אליו וכי שמע אותה משוחחת בטלפון עם גבר.

מקור: http://www.iba.org.il/bet/?entity=870949&type=1

YNET לפחות טורחים לספר לנו שמדובר בצעירה מטירה...
(http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4278739,00.html)

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2012, 22:34
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
ההממ...אותי אתה שולח לאפגניסטן
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "אתה יודע מה, בו כל אחד מאיתנו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
אתה יודע מה, בו כל אחד מאיתנו יעבור למקום שהולם את דעותיו. אני אעבור, כעצתך, לשוויץ ואתה תעבור ל.... המממ... אני חושב שאפגניסטאן תתאים.

בעוד שאני לא מסוגל לרצוח את אחותי על רקע כבוד המשפחה, שם זה קורה גם כשהאשה נאנסת. ואל הרוצח האמיתי אתה מתייחס בעדינות ובכפפות של משי..

לא הלך לך הפעם.

לסווג עובדות מוצקות כ"דיעות קדומות" זה שיא הזלזול באינטיליגנציה, שלא לדבר על בורות נפשעת.

ישן 14-09-2012, 23:03
צלמית המשתמש של רועי AZ

משום שברווז יוצא נגד הצביעות העיתונות מטעם שמפלה את החרדים לרעה וצובעת אותם בשחור
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "איפה אתה רואה שאני מציע ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
איפה אתה רואה שאני מציע להתייחס לרוצח בכפפות של משי? כול מה שכתבתי, בהתייחס להודעה של הברווז ששאלה למה מציינים ״חרדים״ כשחשודים הם חרדים, זה לדעתי לא צריך לציין השתייכות מגזרית של חשוד בפשע.

ואילו את הפושעים האמיתיים מסווה.

אבל בו נניח שסטטיסטית יכולת להוכיח שקבוצה מסויימת מועדת לסוג פשיעה מסויים, במה אתה משרת את טובת הציבור כשאתה מסמן את אותה הקבוצה? מה, למשל, אמורה נערה ערבייה לעשות עם האינפורמציה שמצביעה על כך שסטטיסטית היא בקבוצת סיכון גבוהה יותר מנערה יהודיה? לגייר את האחים שלה?

אינני מתאמץ סטטיסטית להוכיח, הקבוצה המסוימת המדוברת, עושה את העבודה היטב בשבילי.

"במה אני משרת את טובת הציבור"?? - רגע שאבין, האם אתה בעד טיוח וטיטוא מתחת לשטיח? לנערה המסכנה אין לה מה לעשות עם הנתונים הללו - אבל לטאטא מתחת לשטיח ולהתעלם אגב צקצוקי לשון של PC רק מסבכים אותה וקוברים את עתידה ועתיד חברותיה עמוק יותר מהיכן שגופותיהן נמצאות כרגע..

ישן 14-09-2012, 23:58
צלמית המשתמש של רועי AZ

טוב.. אז מרגע זה לא נשייך אף אחד לשום קבוצה אתנית - בדיוק כמו עם המגזר החרדי.
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "איך בדיוק אתה מסבך אותה בזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
איך בדיוק אתה מסבך אותה בזה שאתה מסמן מראש את הקבוצה האתנית אליה היא משתייכת?

ומה קשורים ״צקצוקי לשון של PC״? מה זה שהגבירו לך את המודעות למצוקת האלימות במשפחה הערבית עוזר לפתרון הבעיה? אתה מתנדב לצאת מחר לכפרים הערביים להגן על נערות ערביות מהאחים שלהן?

ואולי גם אין טעם בכלל בדיווח? זה באמת לא יעזור לפתרון הבעיה - שכן אין מצידם שום נכונות לפתור אותה ומכאן שאינני מתנדב לצאת מחר לכפרים הערביים וגם משום שאני מעוניין לחזור לביתי בחתיכה אחת..

ישן 15-09-2012, 00:56
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "טוב.. אז מרגע זה לא נשייך אף אחד לשום קבוצה אתנית - בדיוק כמו עם המגזר החרדי."

כשמדובר בפלילים יש אינטרס ציבורי בדיווח כללי על מנת להגביר מודעות. זהוי מגזר חשודים בדיווח כזה מיותר ולא מוסיף כלום.

יכולת, אולי, לטעון שאם סטטיסטית מוכח שקבוצה מסויימת אחראית באופן לא פרופרציונאלי לסוג עבירות מסויים יש אינטרס בהעלאת המודעות על מנת להזהיר אנשים. למשל, אם ערבים מעורבים בעבירות מין יותר מאחוזם באוכלוסיה יש לכאורה טעם באזהרת נשים מפניהם. מעבר לכך שלא תמיד ניתן לדעת מי ערבי ומי יהודי ושאני מקווה שגם לך ברור שרוב הערבים לא אונסים יהודיות תצתרך לנסות ולכמת את היתרונות שבאזהרת הציבור כנגד החסרונות (רדיפת ערבים כ״אונסי יהודיות״ שתביא לאי- שקט ציבורי, תעסיק את המשטרה, תביא לפעולות גמול ותכניס את כולנו לאסקלציה של אלימות).

כשמדובר בציבור הערבי חשוב לחשוף את העמדות הפוליטיות הקיצוניות של ראשי הציבור הזה ואת שלילת קיומה של המדינה היהודית. באספקט הזה יש אינטרס ברור במודעות ציבורית (יהודית) וזהותם המגזרית של האנשים רלוונטית (ולמעשה היא הסיפור כולו).

מצד שני בסופו של דבר האינטרס של כולם, יהודים וערבים כאחד, הוא בדו קיום בשלום. לא משנה מה יהיה הפתרון הפוליטי הערבים לא הולכים לשום מקום ואם אתה לא רוצה לחיות בגהנום תמידי תצתרך למצוא דרך להסתדר איתם (והם איתך).

לצורך עניין דו הקיום הפצת דעות קדומות מזיקה.

ישן 15-09-2012, 03:22
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "כשמדובר בפלילים יש אינטרס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora

מצד שני בסופו של דבר האינטרס של כולם, יהודים וערבים כאחד, הוא בדו קיום בשלום. .

'דו קיום בשלום כאינטרס של כולם' זה לשיטתנו אבל ממש לא לשיטתם. יש אחר שיחשוב שדו קיום ביחסי אדונים ודימים זה האינטרס שלו ויש מי שיחשוב שחד קיום [שלו כמובן] זה האינטרס שלו ויש מי שיחשוב שדו קיום בשלום זה אולי כן האינטרס שלו אבל קודם חשוב לו כבוד המשפחה כאינטרס מועדף. אדם מצביע לפי האינטרסים שלו ובכל זאת כאשר הצביעו ערבים באופן דמוקרטי בישראל, ברש"פ במצרים וכו' - הם העדיפו הנצחה של רעב, עוני, בורות ושחיתות על פני הסכוי להשתלב במה שנראה לאדם המערבי הממוצע כצורת הקיום העילאית. נשים ערביות במחשכי קלפיות ומתוך לכאורה בחירה כמעט מוחלטת מצביעות פעם אחר פעם בעד פוליגמיה והגדרתן כרכוש. תושבים בטייבה מצביעים פעם אחר פעם בעד מה שיביא אותם או לנכבה שניה או במקרה הטוב מבחינתם לרמת החיים וחופש הפרט של תושבי שכם. נוצרים בנצרת עושים אותו דבר כאשר בעינים שלנו היה האינטרס שלהם אמור להיות שונה מלחלוק גורל עם תושבי בית ג'אללה ובית סחור.

אין דין מאזן אימה עם איראן כדין מאזן אימה עם רוסיה ואין דבר שגוי בפוליטיקה מזרח תיכונית מלהגדיר את האינטרס של הזולת לפי סולם העדיפויות והערכים שלך.
ישן 17-09-2012, 16:23
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[QUOTE=hamora] מצד שני..."

אני כתבתי שדו קיום בשלום הוא האינטרס של כולם. אני לא כתבתי שכולם אכן שואפים לדו הקיום ובדיוק בגלל זה אני מדגיש בכל פעם מחדש בהודעות שלי את חשיבות קיומו של רוב יהודי מוצק ועל כך אני מוכן להוסיף טיפוחה של אוכלוסיה משכילה ויצרנית.

שם לב שאני לא כותב דמוקרטית. ללא קשר להעדפות האישיות שלי (שהן, כפי שאתה בוודאי מנחש, ליברליות, חילוניות ודמוקרטיות) אני סבור שגם תחת מודל כמו המודל הסינגפורי, למשל, ישראל יכולה בהחלט לשרוד. המפתח הוא, כאמור, אוכלוסיה משכילה ויצרנית שתוכל לתמוך, כלכלית וטכנולוגית, בקיומו של צבא שיוכל להגן על המדינה מאויביה המרובים. לצורך קיום מודל כזה נדרשת חברה שעונה על חלק מהערכים של החברה המערבית (אם גם לא כולם); חופש כלכלי, כיבוד שלטון החוק, שוויון הזדמנויות לנשים (כי חברה קטנה לא יכולה לוותר על הפוטנציאל של מחצית מההון האנושי שלה), טיפוח השכלה, חופש יחסי של מידע וכו׳.

ככזו חברה כזו לא יכולה להרשות לעצמה״מותרות״ מהסוג שתיארת למעלה כהעדפותיהם של הערבים. חברה יהודית במזה״ת עוין פשוט לא תשרוד עם רעב, עוני, שחיתות ובורות. דו הקיום עליו אני מדבר נובע מרוב יהודי מוצק שמושך את החלקים הנכשלים בחברה (ואלו לא רק הערבים אלא גם החרדים) מעלה, לא מירידה למכנה המשותף הנמוך ביותר.

אני לא בטוח איך למשוך את הערבים למעלה (למרות שלא בטוח שהם כאלו נכשלים, לפי טיבי, אאל״ט, אחוז הסטודנטים הערבים באוניברסיטאות בישראל גבוה מאחוזם באוכלוסיה) אבל אני די בטוח שלתייג אותם כ״אונסי יהודיות״ לא יפתור שום בעיה לא להם ולא ליהודים.

ישן 17-09-2012, 19:29
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "[right]אני כתבתי שדו קיום..."

אני לא יודע אם התכוונת לזה, אני חושב שדרך החשיבה של השמאל ובן גוריון כאילו פיתוח כלכלי יהפוך את הערבים לכאלו שישלימו עם מדינה יהודית פה בארץ הוא קודם זלזול מוחלט, על גבול הגזעני, בערבים ובשאיפות שלהם.

------------

לתייג את כל הערבים כאונסי יהודיות זה לא בסדר, אכן יש אוכלוסיות נוצריות ערביות שהן שומרות סדר לעילא ולעילא, ואכן יש אוכלוסיה צ'רקסית מוסלמית שהיא ציונית ושהלוואי והיו לנו עוד המון כמוה וכמו האוכלוסיה הדרוזית, מצד שני להתעלם מהתופעה המכוערת של אונס על רקע לאומני/דתי ומהעובדה שהוא מתרחש באופן חד צדדי כנגד לא מוסלמיות ע"י מוסלמים זה לטמון את הראש בחול, זה קורה לקופטים, זה קורה להינדים, זה קורה לנוצרים בבית לחם וזה קורה כאן בארץ ליהודיות. הברבריות החולנית של האיסלאם לא מתבטאת רק בטרור של פיצוצי מכוניות, אלא בין היתר באונס ובפשיעה חד צדדית כנגד לא מוסלמים, התעלמות מהדבר הזה לא תפסיק את התופעה הזאת אלא רק תגביר אותה ומי שיהיה קורבן אליה הוא אני כיהודי החי באוקיינוס מוסלמי.

אם אני אשתוק אין לי שום זכות להתלונן כשזה ייתפוצץ לי בפנים.
ישן 15-09-2012, 11:01
צלמית המשתמש של רועי AZ

לקרוא את מילותייך אלה ולהתפחלץ. מופת של טמינת הראש בחול ואיומים מן הזן הנמוך ביותר
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "כשמדובר בפלילים יש אינטרס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
כשמדובר בפלילים יש אינטרס ציבורי בדיווח כללי על מנת להגביר מודעות. זהוי מגזר חשודים בדיווח כזה מיותר ולא מוסיף כלום.

שאם לא יהיה כך וכך אז יתרחש כך וכך..

יכולת, אולי, לטעון שאם סטטיסטית מוכח שקבוצה מסויימת אחראית באופן לא פרופרציונאלי לסוג עבירות מסויים יש אינטרס בהעלאת המודעות על מנת להזהיר אנשים. למשל, אם ערבים מעורבים בעבירות מין יותר מאחוזם באוכלוסיה יש לכאורה טעם באזהרת נשים מפניהם. מעבר לכך שלא תמיד ניתן לדעת מי ערבי ומי יהודי ושאני מקווה שגם לך ברור שרוב הערבים לא אונסים יהודיות תצתרך לנסות ולכמת את היתרונות שבאזהרת הציבור כנגד החסרונות (רדיפת ערבים כ״אונסי יהודיות״ שתביא לאי- שקט ציבורי, תעסיק את המשטרה, תביא לפעולות גמול ותכניס את כולנו לאסקלציה של אלימות).

אין לי מה להוכיח. סטטסיטית, יש קבוצה מסויימת שאחראית באופן לא פרופורציונלי לכלל העבירות הפליליות המתרחשות במדינת ישראל - ביחס לחלקם באוכלוסיה. כמה שלא תשקר וכמה שלא תאיים - זו עובדה מוצקה וצריך לחטט בפצעים ולנקות את המוגלה. וכן ערבים מעורבים בעבירות מין יותר מחלקם באוכלוסיה ואף גרוע מכך - בעיקר נגד יהודיות, משום שהם יודעים מה עלול לקרות להם כשיפנו את זעמם נגד נשות המגזר.

אני בניגוד אלייך, חי כבר עכשיו באי שקט ציבורי - אבל זה מסוג האי שקט שלא מפריע לך כלל, שכן מדובר באי שקט שמופנה נגד הציבור היהודי בארץ. אתה מעוניין בהמשך הסטאטוס קוו הזה בכל מחיר - העיקר לא להפר את השקט המדומה שיצרת לעצמך - שכל עוד לא רומסים את כבודם של המיעוטים אז הכל בסדר והם יכולים להמשיך לעשות מה שבא להם ולרמוס את זה שלנו.

כשמדובר בציבור הערבי חשוב לחשוף את העמדות הפוליטיות הקיצוניות של ראשי הציבור הזה ואת שלילת קיומה של המדינה היהודית. באספקט הזה יש אינטרס ברור במודעות ציבורית (יהודית) וזהותם המגזרית של האנשים רלוונטית (ולמעשה היא הסיפור כולו).

צר לי לאכזב אותך - אבל ראשי הציבור הזה מייצגים את רוב רובו המוחץ... אתה יודע - הציבור הוא זה שבסוף מגיע לקלפיות (ולא - אל תמכור לי את עניין הזיופים כתירוץ לכך) ובוחר בהם כל פעם מחדש.

מצד שני בסופו של דבר האינטרס של כולם, יהודים וערבים כאחד, הוא בדו קיום בשלום. לא משנה מה יהיה הפתרון הפוליטי הערבים לא הולכים לשום מקום ואם אתה לא רוצה לחיות בגהנום תמידי תצתרך למצוא דרך להסתדר איתם (והם איתך).

האינטרס של כולנו לחיות בדו קיום ובשלום - רק שדו קיום במתכונת של פעילות לפגיעה במדינה ובצביונה, הפצת סמים, אונס נשים, גביית דמי חסות, נהיגה פראית בניגוד לחוקי התנועה, אי תשלום חובות, בניה בלתי חוקית, פגיעה בערכי ציונות ויהדות ובחגים והתנכלויות מתמשכות בין היתר בקריאות לתפילה מן המסגדים בקולי קולות - כל זה ללא פרופורציות ברמה מפלצתית - מחלקם היחסי באוכלוסיה - זה דו קיום מזויף שיש לפוצץ בשיא העוצמה!

לצורך עניין דו הקיום הפצת דעות קדומות מזיקה.

נכון. אז שוב - אתה מוזמן לעבור לשוויץ..

ישן 15-09-2012, 18:54
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אין לי מושג על מה אתה מבסס את..."

אוקי, בוא נעזוב את הויכוח האם זה מייצג את דעות ה"ימין".
בוא נתווכח אם זה הדבר נכון לעשות או לא, ובחייאת תפסיק לנסות לקטלג אותי.

ציטוט:
אין לי מושג על מה אתה מבסס את הדברים האלה.
יש לך משהו ענייני לומר בהקשר לדברים שכתבתי? האם כתבתי משהו שסותר את ההיגיון?
ציטוט:
נראה לי שאתה עדיין חושב שכל השמאלנים רוצים שלום וכל הימנים לא רוצים שלום, בעוד שהמציאות מוכיחה שזה לאו דווקא נכון.
בוא תרחיב.
ציטוט:
כלי תקשורת אמור ליהיות אובייקטיבי ולא לשרת אג'נדה פוליטית, לא מימין ולא משמאל.
זה דבר מאוד תמים לומר, ו'אמור' זה שם של דג. הכל פוליטי.
כל כלי תקשורת משרת אג'נדה מסויימת. עצם העובדה שעיתון מסקר את X ולא את Y מצביעה על שיוך פוליטי.
עכשיו תגדיר לי מהו "עיתון אובייקטיבי". עיתון שמסקר את כל מה שקורה במדינה? הרי לא יכול להיות דבר כזה. לכן יש עורך וזהו תפקידו - להחליט מה יופיע ומה לא.

ישן 15-09-2012, 21:07
  Harmonic Oscillator Harmonic Oscillator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.12
אתה מתבלבל בין הסיבה למסובב
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב ""הוכחת" הברבריות של הערבים..."

האינטרס של הימין (או השמאל, או כל אדם בכלל) הוא להסביר את הדעות שלו, ואם הוא כבר טורח אז תוך תקווה לשכנע.
ואתה יודע, בניגוד לשמאל הימין גם נוהג להציג נתונים שמראים את צדקתו. לנתונים אלו אתה קורא "טיפוח דעות קדומות"?
מצטער אבל אני מאמין שיש להנגיש מידע (שלא פוגע בבטחון המדינה וכו') לכולם ולתת להם להסיק מסכנות לבד, ולא להחביא נתונים לא מחמיאים. אולי הם לא יעזרו לאזרח ההולך ברחוב מידית, אך אולי היא תשפיע עליו לממש את זכותו הטיבעית והדמוקרטית בבחירות לתיקון הבעיה...? נראה שמזה אתה חושש.
שורש הבעיה הוא בטיעון שעובדות מדויקות ככל היותר (משהימין שואף אליו) ודיווח שיוויוני הוא הוא זה שמלבה דעות קדומות, והוא הפסול. לא נשמע קצת אבסורד?
ברור שהאינטרס של הימין הוא להציג את עמדותיו בצורה מכובדת ע"י נתונים ועובדות, ואפילו אומר שקיימת ברוב החוגים שאיפה לאוביקטיביות. ברגע שאתה מציג את אלה כפסולים אז מה הפלא שאתה מגיע לתוצאות מעוותות.
ישן 18-09-2012, 19:36
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Harmonic Oscillator שמתחילה ב "אתה מתבלבל בין הסיבה למסובב"

ציטוט:
האינטרס של הימין (או השמאל, או כל אדם בכלל) הוא להסביר את הדעות שלו, ואם הוא כבר טורח אז תוך תקווה לשכנע. ואתה יודע, בניגוד לשמאל הימין גם נוהג להציג נתונים שמראים את צדקתו. לנתונים אלו אתה קורא "טיפוח דעות קדומות"?

האינטרס הוא לשכנע, לא להסביר. להסביר לא נותן דבר.
אני לא קורא לשום נתון "טיפוח דעות קדומות" (זה גם לא נכון מבחינה לשונית). "טיפוח דעות קדומות" הוא שם שניתן ע"י hamora ואני זרמתי. מה שאני מתכוון אליו שאין שום רע באזכור השיוך הערבי מדי פעם. זה יכול להיעשות ע"י אזכור מקום מגוריו בכותרת (רצח בנצרת) וכן, ע"י שימוש בשורש ע.ר.ב. זה בהחלט מחזק דעה בציבור שהערבים נוטים יותר לעבריינות מהיהודים. אתה יכול לקרוא לזה "דעות קדומות", אני קורא לזה שיקוף האמת בשטח. כ-40% ממעשי הרצח והפשיעה החמורה נעשים ע"י ערבים, ולכן יש לשקף זאת דרך העיתונות.
ניתן לעצב את דעת הציבור לכוון האמת ע"י תחקירים, וניתן לעשות זאת ע"י הנ"ל. כותרות מוטות פוליטית הינן דבר שבשגרה בימינו ולכן אני לא חושב שזה עוול לעשות זאת.

ציטוט:
מצטער אבל אני מאמין שיש להנגיש מידע (שלא פוגע בבטחון המדינה וכו') לכולם ולתת להם להסיק מסכנות לבד, ולא להחביא נתונים לא מחמיאים. אולי הם לא יעזרו לאזרח ההולך ברחוב מידית, אך אולי היא תשפיע עליו לממש את זכותו הטיבעית והדמוקרטית בבחירות לתיקון הבעיה...? נראה שמזה אתה חושש.

אתה לא צריך להתנצל. לא זכור לי שהצהרתי בעד על הגבלת חופש הביטוי
איפה כתבתי שאני נגד הנגשת מידע? איפה כתבתי שאני בעד להחביא מידע "לא מחמיא" (אין לי מושג למה הכוונה ב'לא מחמיא')? ההמשך בקשר למימוש זכויות דמוקרטיות ובחירות וכל זה לא רלוונטי כלל. תתחבר למציאות ותגיב לעניין.

נערך לאחרונה ע"י hzhz בתאריך 18-09-2012 בשעה 19:43.
ישן 15-09-2012, 01:24
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אנחנו לא נאורים ולא מתקדמים ולא בטיח. מה לעשות שרצח אחיות הוא פטנט ערבי/מסלמי?
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "צודק... גם אין התעללות של אמא..."

כל ההתפתלויות באשר לצורך להסוות את זהותו האתנית של הרוצח, כשמדובר באירוע שיש למוצא האתני שלו, בלעדיות מוחלטת - היא ניסיון להרגיש נאור וליברל - כשבפועל יש כאן חיזוק ועידוד לתופעה הכי פחות ליברלית ונאורה שיכולה להיות.

לא יעזור כלום - להיות אישה בחברה הערבית/מסלמית זה גרוע יותר מאשר להיות אישה בכל חברה אחרת על פני כדור הארץ (כן, כולל "החרדים המדירים"...). כאשר אח רוצח את אחותו ומסביר זאת ב"חוצפה" מצידה, חובה להדגיש שוב שוב ושוב שכן, גם הפעם זה קרה במקום שזה קורה בו תמיד: במגזר הערבי.

באשר לשאלה, מה התועלת בציון העובדה שתופעת פשיעה חמורה היא כמעט בלעדית למגזר מסויים, הרי שהתשובה פשוטה נורא: ככל שיינתן דגש יותר חזק לטיפול בתופעות חמורות במקומות שבהן, הן מתרחשות, כך גדל הסיכוי להלחם בהן בהצלחה. לא סתם התעופה האווירית הישראלית היא הכי בטוחה בעולם: אצלנו יודעים שלבדוק קשישה לבנה מהארטפורד קונטיקנט זה אולי מאוד PC, אבל לא ימנע את פיצוץ המטוס באוויר, בעוד שבדיקתו של הצעיר המסלמי בן ה24, בהחלט עשוייה לעשות כן...

PC לא עוזר לקידום ערכים של שיוויון וליברליזם - הוא רק מונע סיכוי לחיים נורמאליים מאלה שמשתייכים לקבוצות חלשות בתוך מגזרים פרימטיביים בתוך החברה (כן, כתבתי פרימיטיבים - אני נורא גזען ולא נאור...).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:16

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר