לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2012, 21:12
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שאלון אלכוהול..."

מבחינתי, אני מאוד בררן....

בירות אצלי זה השחורות הסמיכות - הוגאארדן, לף ברוין (לא בלונד), גינס אם אין משהו יותר טוב. כשאני רוצה בירה קלה, זה בדרך כלל האמריקניות - סם אדאמס, באדווייזר...

מחוץ לזה, וויסקי טוב זה הכרח. גלנפידך, ג'וני ווקר בלק או גולד לייבל, שיבס אם אין משהו טוב יותר...

בארה"ב יש עוד וויסקי, שבכוונה אני משאיר אותו מחוץ לרשימת הוויסקים האחרים... וויסקי שיפון (Rye Whisky) זה באמת משקה אחר (ומצויין)...

ועוד דבר שמוצאים רק בארה"ב... סילברהורס (Silverhorse), שזה אלכוהול בזיקוק ביתי (יענו מה שקוראים Moonshine) שעושה הדוד של הגברת בארקנזס הרחוקה... אפשר להשתמש בזה להוריד צבע, לחטא פצעים... ואם שותים את זה (בהנחה שלא מתעוורים) זה מסוג המשקאות שהולך ונעשה טוב יותר באופן אקספוננציאלי עם כל לגימה...

ביין אין לי העדפות מיוחדות.... מה שבא ברוך הבא

ולא, לא משתכר אף פעם...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2012, 23:43
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06

באופן כללי אני חושבת שאלכוהול זה נחמד בשביל קצת לתפוס ראש, אבל אני ממש לא בעד השתכרות.
כשאתם הולכים בקבוצה לפאב וצריך בדרך חזרה לגרור מישהי חצי מעולפת שמקיאה בכל מקום, זה פשוט הורס את כל החוויה (לכן נחשו גם את מי מהחבורה לא לקחנו ליציאה הבאה...).

מבחינת שתיה אני אוהבת דברים מתוקים, ולא חזקים מדיי.
למשל וודקה אני לא מסוגלת לשתות נקי.
אני מסתדרת יותר עם קוקטיילים (בחורה, נו) ופידג' וכד'.
ומבחינת תדירות- פעם בחודש פלוס אני שותה משהו. כל משקאות האלכוהול הם מאוד יקרים ואני חושבת שצריך לשמור את החוויה
לאירועים מיוחדים כמו ימי הולדת או חגיגות.

09.07.00-16.07.12

ישן 11-09-2012, 09:54
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
תודה שעשית את השאלון הזה רק כדי שאני אגיב בפורום :)

בירה: נתחיל עם האחת והיחידה, גינס. כשהיא טריה, זה מעדן. למרות הסמיכות (שבכלל קשורה לגז החנקן בו משתמשים במקום CO2) היא קלילה, טעמי קליה מודגשים, פשוט חוויה.

בירות ישראליות זה סבבה, ויש המון בירות בוטיק בשנים האחרונות (ידיעת Eli173 שטען שאינו שותה בירות ישראליות, גם טובורג/הייניקן/קארלסברג מיצרים בארץ, בצורה גרועה, מיותר לצייין), לא כולן טובות, אבל זה נחמד לנסות דברים חדשים או לטעום מוצר באמצע תהליך התהוותו.

וויסקי, הנטיה היא בעיקר למעושנים (ארדבג, LAPHROAIG, LEDAIG, לגבולין, וכו') אם כי נציגים משאר הסגנונות יתקבלו בברכה.
בורבון גם הוא יתקבל בברכה, כנ"ל וויסקי שיפון.

וויסקי תוצרת הארץ אמנם עדיין אין, אבל יש וויסקי סקוטי שיושן בארץ, שדווקא יצא לא רע בכלל.

ישן 11-09-2012, 10:49
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05

יין אדום הוא המשקה האלכוהולי העיקרי שאשתה. לפעמים נחה עלי הרוח ואני עושה תערובת 50/50 יין אדום עם סודה קרה ומחסל קרוב לבקבוק שלם ככה.

שותה בירה במצבים מסויימים מאוד: אחרי פעילות מאומצת במזג אוויר חם, בחופשות סקי ויחד עם מאכלים מסויימים. לפעמים. בהרבה מצבים בירה, מעבר לכמה לגימות, עושה לי הרגשה רעה.

יין לבן אשתה אם הוא יוגש ולא יהיה יין אדום.

לא שותה משקאות אלכוהוליים אחרים למעשה לעולם. לפני כמה חודשים שתיתי כוסית ערק שממש הכריחו אותי לשתות באיזה אירוע של ערבים בירדן - בעיקר כי כל הפוצים משלל מדינות מסביב שתו ולא רציתי שהערבים יחשבו שכל הישראלים חנונים כמוני. הספיק לי עראק לכל החיים. אותו דבר בדיוק קרא לי שהייתה לי חברה צרפתיה: לקחה אותי לסופ"ש סטודנטים בנורמנדי באיזו חווה קרוב לים. הציעו מין משקה חריף שנקרא "קלוודוס" והרגשתי שכבוד העם והאומה מונח על כתפי אל מול ערימה של צפרדעונים שרק חיכו שיוכיחו להם שהיהודים חנונים. בלעתי חלק קטן, ואת השאר חילקתי בין חללי הפה השונים בלי שיראו שאני עושה את זה, וירקתי לבקבוק דיאט קולה שלי. מאז אני גם מאוד מזדהה עם בחורות שלא מוכנות לבלוע נוזלים מגעילים למרות הלחץ של הבן זוג. וודקה, וויסקי, ברנדי וכו' - לא שתיתי מעולם (אלא אם בונבונירות וגלידות נחשב).

עד גיל 25 השתכרתי במידה מסויימת כמה פעמים. למיטב זכרוני הקאתי פעמיים - בשני הפעמים אלו היו מסיבות שאירגנו סטודנטים אמריקאיים. לא השתכרתי מספיק בשביל לא להיות מסוגל ללכת, או לזכור מה קרה כך שאני מניח שאני מקיא טרם שכרות מוחלטת.

"בישום" (=שכרות קלילה, משחררת ומין מסטוליות נחמדה) זה מצב שאני חווה פעם בכמה שבועות ויוזם אותו, כולל בזמן העבודה לפעמים. את החתונה עברתי בעזרת שני בקבוקי יין תוסס (במיוחד הקטע של התמונות הדביליות עם כל האורחים שאני לא חושב שהייתי יכול לשרוד בלי להיות קצת מסטול).

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 11-09-2012 בשעה 10:55.
ישן 11-09-2012, 12:12
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
אני באמת מרגיש פה כמו אלכוהוליסט

אני לא יכול להגיד שבתכלס אני כל כך אוהב אלכוהול כי לא שותה את רוב האלכוהול שיש ואני לא נהנה משתייה כמו וודקות, וויסקי וכאלה. במקסימום, ערק שזה סבבה.
אבל מה, בירות אני ממש אוהב.
לזה באמת יש לי חולשה מטורפת. בקטע של, אני שותה בערך ליטר (ובדר"כ יותר) ליום כמעט.
אפילו כשהולכים לאנשהו, אם זו מסעדה או סתם מקום. תמיד, אם אני מזמין אוכל, אני חייב איזה בירה ליד. בערך כמו שמישהו אחר יעדיף לשתות קולה עם ההמבורגר שלו.
בדר"כ אני שותה את הסוגים שמבשלים אצלנו בפאב. וזה הפך אותי לקצת פלצן למען האמת חח כי פתאום לשתות משהו שהוא לא תוצרת איכותית וביתית פתאום נהיה מעפן ):
מצד שני זה גרם לי להעניין בהרבה בירות בוטיק שיש בארץ.
ביום רגיל, לרוב אני אשתה איזה גולדסטאר עם חברים או סתם בבית עם האוכל. אבל הבירה הבאמת אהובה עלי היא לף בראון (:

~O.G~

ישן 11-09-2012, 14:56
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05

אני אשתה כל משקה אלכוהולי.

העדפות הן בד"כ לוויסקי סינגל מאלט (מאז החזרה מסקוטלנד אני הרבה יותר בקטע של Islay אבל זה משתנה. יש לי בקבוק לגוולין 16 חתום שעם החזרה מחו"ל עכשיו חברו אליו Jura 16 ו Ardbeg10 וכמובן הלפרויג הפתוח לקאז'ואל, עם זאת יש לי עוד הרבה היילנדרים ואפילו אירי אחד...), לקוניאק (מעדיף את התת-תחום של קלבדוס) ולבירות איכותיות (שוב, בכמה שנים האחרונות אני נצמד בעיקר לאיילים, אבל תלוי בכ"כ הרבה דברים. החל מממזג-האוויר ועד המדינה שאני נמצא בה (עכשיו חזרתי ממזרח אירופה ושתיתי רק לאגרים כל יום במשך כמעט שבועיים) ועם עוד הרבה משתנים על הדרך (אני לא כ"כ אוהב איילים בלגיים למשל).

אבל, כאמור, אני אשתה כל משקה אלכוהולי.תלוי סיטואציה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:03

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר