לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2012, 20:35
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אם הייתם דופקים באמצע הלילה רכב חונה?"

לפני חצי שנה התשובה שלי הייתה חד משמעית: כן.
אבל בחצי השנה האחרונה, אשתי שרטה למישהו את הרכב, ואמרתי לה להשאיר לו פתק, למרות שזו הייתה רק שריטה.
בתמורה, הוא תלה כל תיקון שהוא רק יכל. ה"נזק" הגיע לכדי 1000 ש"ח לפי מה שה"מוסכניק" שלו אמר לו...
במקרה באותו השבוע, מישהו בשכונה של ההורים שלי דפק לאמא שלי את האוטו החדש. הרכב היה בן פחות מחודש. נכנס בדלת האחורית, ומעך אותה, כולל פגיעות נוספות בכנף.
מיותר לציין שהוא לא השאיר פתק, וכך - ההורים שלי ספגו נזק של 5,000 ש"ח, בזמן שאני ספגתי נזק של 1,000 ש"ח.

לכן, היום, אני לא יודע להגיד אם הייתי משאיר פתק. כשאגיע לגשר, אחצה אותו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2012, 13:21
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]אז אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
ברור. זה כמו ב1967 - יצאנו למלחמה מתוך הנחה שהערבים הולכים לצאת נגדנו למלחמה. יכולנו להעביר להם פתק "סליחה שחזרנו לארץ ישראל. המספר שלנו הוא ככה וככה. תתקשרו אלינו ונסתדר" אבל במקום זה יצאנו למתקפת פתע. היינו מניאקים וטוב שכך

ההבדל הוא שאז היה לנו מידע מודיעיני מבוסס, שמעיד על כוונות הצד השני.
אתה, לעומת זאת, פשוט מניח שכולם חארות, בלי שיש לך ביסוס כלשהו (אפילו באשכול הזה ממש, יש אנשים שמעידים על עצמם, שלא נהגו בעבר, ולא היו נוהגים בעתיד, כפי שאתה מניח שכולם ינהגו), רק בגלל שנוח לך להניח ככה, כדי שלא תצטרך להתמודד עם התוצאות של המעשים שלך.

ישן 13-09-2012, 14:36
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "כלומר כשמירי אומרת שהיא..."

מירי ואמא שלך הן 2 מתוך אוכלוסייה של מיליונים. לא מדגם מייצג שמעיד על הכלל.
לא קיימת בי תשוקה עזה להיות יותר טוב מאנשים אחרים. זה איזשהו תסביך גיבור/טהרן שקיים בך. אם תרצה לחקור את המקורות לקיום של זה בעצמך זה עניין לפסיכולוג. לא שיש משהו רע בפסיכולוג.
אני, כמו כל אחד אחר, פועל מתוך קוד מוסרי אישי שהתגבש אצלי לאורך השנים. כולנו עושים דברים רעים כאלה ואחרים (אחד ישלם שחור לאיש מקצוע, אחר יחנה באדום/לבן כדי להוריד את הילדים בגן ואחרת תטבול את משחת השיניים של האקס שלה באסלה רגע לפני הפרידה ממנו אחרי שגילתה שהוא בגד בה). כולנו נתקלים בסיטואציות בהן אנחנו בוחרים לעשות את מה שטוב לנו על חשבון מה שטוב לאחרים.
ישן 13-09-2012, 15:01
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מירי ואמא שלך הן 2 מתוך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
מירי ואמא שלך הן 2 מתוך אוכלוסייה של מיליונים. לא מדגם מייצג שמעיד על הכלל.

הן לא שתיים מתוך מיליונים, כי אני לא מכיר מיליון מקרים כאלה. נראה לי מאוד סביר להניח שיש עוד אנשים טובים בארץ חוץ משתי הדוגמאות שעלו לי לראש כרגע. בהחלט יכול להיות שמדובר במיעוט, אבל זה מצב להתבייש לו, ולא מצב להתגאות בכך שתרמת את חלקך להיווצרותו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
לא קיימת בי תשוקה עזה להיות יותר טוב מאנשים אחרים.

קיימת בך תשוקה להיות טוב, בלי קשר לאנשים אחרים, ולעשות את הדבר הנכון, גם אם הוא יגרום לך לחוסר נוחות?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
זה איזשהו תסביך גיבור/טהרן שקיים בך. אם תרצה לחקור את המקורות לקיום של זה בעצמך זה עניין לפסיכולוג. לא שיש משהו רע בפסיכולוג.

צודק, באמת אנשים שחושבים שצריך להשאיר פתק אם אתה דופק למישהו את הרכב צריכים טיפול פסיכולוגי. אני מאחל לך שאף פעם לא ידפוק לך את הרכב פסיכי כזה, אלא רק אנשים נורמליים, שיברחו מהמקום כמה שיותר מהר, כמו שאנשים נורמליים עושים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אני, כמו כל אחד אחר, פועל מתוך קוד מוסרי אישי שהתגבש אצלי לאורך השנים. כולנו עושים דברים רעים כאלה ואחרים (אחד ישלם שחור לאיש מקצוע, אחר יחנה באדום/לבן כדי להוריד את הילדים בגן ואחרת תטבול את משחת השיניים של האקס שלה באסלה רגע לפני הפרידה ממנו אחרי שגילתה שהוא בגד בה). כולנו נתקלים בסיטואציות בהן אנחנו בוחרים לעשות את מה שטוב לנו על חשבון מה שטוב לאחרים.

זה החלק היחיד בו אני מסכים איתך. אין בעולם צדיקים גמורים, וכולנו עושים דברים פסולים מדי פעם. גם אני עושה לא מעט דברים שאני יודע שהם לא צודקים, אבל אני מודע לכך שהם לא צודקים, מרגיש רע על זה שעשיתי אותם, ולא מנסה לעשות להם רציונליזציה, או לתרץ למה זה בעצם היה הדבר הנכון לעשות.

הבעיה שלי עם ההודעה המקורית שלך לא הייתה שכתבת שלא היית משאיר פתק (גם אני לא יכול לומר בוודאות שבכל מצב הייתי מצליח להכריח את עצמי להשאיר פתק), אלא שכתבת את זה בכזו צורה נחרצת וגאה, ועוד הצדקת את עצמך בכך שבעלי הרכב בטח מניאק, כך שזה מגיע לו, שזה נשמע כאילו אתה באמת ובתמים מאמין שאין שום דבר לא בסדר בלדפוק למישהו את האוטו ולברוח.

ישן 13-09-2012, 15:01
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מירי ואמא שלך הן 2 מתוך..."

המברשת* שיניים

בכל מקרה, אני לא מבינה איך קורה שמאשימים אתכם בכל מיני נזקים אחרים שלא גרמתם וחתונות של בנות ממומנות על ידכם?
באוטו שלי למשל, מה שיפה, זה שיש לו פגושים עצומים מפלסטיק מקדימה ומאחורה. אם אני יוצאת מחניה ודופקת קיר בטון גם, אין אפילו שריטה. ככה שבמקרה שלי, ריסקתי לבנאדם את הדלת ולאוטו שלי לא קרה כלום.
צילמתי עם האייפון ז"ל את הפגיעה, הבחור התקשר אליי והבאתי לו את הפרטים... אח"כ הלכתי לברר מה תהיינה ההשלכות. אמרו לי שכל התיקון זה על חשבון הביטוח שלי, ובגלל שלי לא נגרמו נזקים ואני לא תובעת אז גם הפרמיה לא עולה... בקיצור לא יצא לי שקל אחד מהכיס...

ישן 13-09-2012, 16:33
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Humbug שמתחילה ב "הייתי יכול... ועדיין הייתי..."

זה לא היה עולה לך עוד 500 ש"ח,כי החברת ביטוח שלך הייתה דואגת לשמאי מטעמה,והוא היה שורף את הטענות של בעל הרכב בבית המשפט שניסה להוציא ממך יותר כסף.

סתם לידע כללי יש פעמיים בהן עדיף לך להפעיל גם את הביטוח שלך,אחרי שהאישה שלך עשתה תאונה קטנה עם הרכב,כי הסכום שאתה צריך לשלם יורד.
אבא שלי עשה תאונה קטנה והוא היה האשם,אבל הוא מצא סעיף נחמד בחוזה עם הביטוח,שאם הוא מפעיל את הביטוח לתקן גם את הרכב שלו השתתפות העצמית בתאונה שלו יורדת בכמה מאות שקלים. הסוכן ביטוח לא האמין שאבא שלי קרא את החוזה,כי רוב האנשים לא עושים את זה,ולא יודעים על כל הסעיפים הקטנים האלה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 13-09-2012, 10:58
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מי שמכיר את החניון שמאחורי "דיונון" באוניב' ת"א
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "כי השמוק שדפק לי את האוטו..."

לפחות בשנות התשעים הוא היה פתוח לכל הקודם זוכה, ותמיד היה חנוק לגמרי (אשכרה אם היו אומרים לסטודנט ברקנאטי "יש לך אפשרות להגיע ב 7:46 דקות ויש לך חניה מאחורי דיונון+14 דקות לקפה+הליכה או לחילופין אתה מקבל את בר רפאלי ללילה אבל אין לך חניה שם, הוא היה בוחר באופציה הראשונה!). פעם צעדתי דרכו וראיתי קצין בחי"א שנסע אחורה ודפק עם רכב צבאי (אז עוד היו להם מספרים שחורים) איזה רכב חונה. הוא החנה את האוטו, חיכה דקה בפנים, יצא בנון שלנטיות לראות שהוא לבד בסביבה, נכנס שוב לרכב והתחפף...

אלא מה... ג'יש דקסטר עמד לו בשקט ליד כניסת העובדים לבניין האגודה, רשם המספר של האוטו הצבאי, עשה שלושה עותקים+הטלפון של ההורים של ג'יש בבית, תיאר שעה+מקום+תיאור הקצין, הלך לאוטו והצמיד שני עותקים בשני מקומות שונים של האוטו. הסתכל פנימה קצת, ראה שהמראת נהג שבורה ומודבקת ברישול (*) - שמח וטוב לבב הלך מן המקום, ואפילו אותו ערב קיבל טלפון תודה לבית של ההורים (**) ומשם התפתחו עוד כל מיני דברים.

* כמובן שזה סימן שבעלת הרכב היא בחורה.

** זה היה טרום עידן הסלולארי לכל פועל וכן בימים שבהם לא היה בושה לגור עם ההורים כמו פוסט קיץ "אוהל הדודה דפני"

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 13-09-2012 בשעה 11:01.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:38

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר