לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2012, 22:35
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A מנהל Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
בראש השנה, בראש השנה...

איך עבר החג? אצל מי עשיתם והאם זה היה כרוך בקונפליקטים השנה? מסתבר שזה נוטה להיות כרוך בכאלו. אצלנו במשפחה לפני כבר... לא יודעת, לא מעט שנים, הוחלט שמתנתקים מהקונפליקט, חוגגים עצמאית בלי ענייני הזמנות וכו', וגם עושים את זה באיזי, לא פורמלי במיוחד, מזמינים את כל מי שאין לו איפה לעשות, כולל חברים של חברים וכד', ופשוט נהנים מהחג בשקט.

מה הכנתם? אני קיבלתי משימת עוגות, ויצאו מזה 6+ עוגות, שמתוכן 3 הלכו לחג ו 3 נשארו אצלי (יצאו 6 כי כבר הכנתי מכל אחת 2 וזהו). אז היו עוגות דבש-תפוחים-תמרים, עוגות תפוחים ועוגות שיש לאלו שלא אוכלים דבש ותפוחים. ומכל עוגה גם הכנתי כמיטב המסורת שלי עצמי כמה קאפקייקס כאלו, כדי שיהיה אפשר לטעום מראש, חם מהתנור, ואני והקטנה נהנינו מאחה"צ מלא טעימות.

וזהו, היה כיף. באמת כיף. היו הרבה אנשים שונים ומשונים, בני דתות שונות וממקומות שונים, והיה טעים ושמח. החלק המבאס היחיד היה לנהוג לשם דרך כבישים שמלאים באנשים מחוץ לאיזור המרכז שהגיעו לארוחת חג במרכז ולא רגילים לנהוג בכבישים במרכז. מפחיד.

שנה טובה, חברים שלי. שתהיה שנה של רק דברים טובים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-09-2012, 22:44
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
המשפחה של אשתי כבר כולה, כולל כולם, בארץ הולדתם רחוק מעבר לקו המשווה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "בראש השנה, בראש השנה..."

ובעוד מעט יותר משבוע כם אנחנו מצתרפים אליהם לשבועיים פחות קצת של איחוד משפחתי מיוחל.

הצד שלי של המשפחה, בלי סיבה מיוחדת, די מתפרק מבחינת עניין ה"בייחד" ולכן את ערב החג הזה בילינו בחיק התא המשפחתי (הלא קטן...) המצומצם מאוד, עם שניים מהזאטוטים שתקף אותם איזה וירוס מן הסוג שעוזר לחברת חוגלה להגדיל מחזור מכירות. היה טעים ולא פורמאלי תוך כדי שיחה בעיקר על איך נעביר 28 שעות באוויר ובנמלי תעופה ומה גובה הפרוטקשן המשולם לכל חבר זוטר במשפחה תמורת היותו "ילד טוב במטוס שהוא לא של אל על ולכן מתנהגים בו יפה".

שנה טובה גם לשאר...

ישן 17-09-2012, 21:36
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "המשפחה של אשתי כבר כולה, כולל כולם, בארץ הולדתם רחוק מעבר לקו המשווה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
איך נעביר 28 שעות באוויר ובנמלי תעופה

...

לפני הטיסה פשוט תצפה עם כל המשפחה בסדרת המופת של סרטי 'נמל תעופה' 1,2,3,4,5,6,7,8,9 וכן הלאה.
אחרי כל סרט תנתחו יחדיו את הסיבות לכשל הבטיחותי [איך ניסה נשר להזדווג עם הג'מבו והפיל את זנב המטוס, איך אכלו הטייס וטייס המשני דווקא מסלט הטונה המקולקל והדיילת העיוורת נאלצה להנחית את הרכב לבדה, איך פיזרו הפלשתינים נינג'ות על האספלט של מסלול ההמראה ועשו פנצ'ר לבואינג מה שאילץ את מהנדס הטיסה להחליף גלגל תוך כדי מעוף ולאלתר ג'ק וכן הלאה...]. נתב אותם לכיוון המסקנה כי הגורם העיקרי לכשלי הבטיחות היה פטפוט יתר של ילדים במחלקת התיירים שהוציא את הצוות מריכוז. אני חושב שהם ילכו לישון אחוזי אימה ויוותרו שקטים כל הדרך לדרום אפריקה/אמריקה/אוסטרליה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר