לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2012, 15:01
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
את יודעת שבשנת 2012 עירום כבר לא נחשב כזו שבירת טאבו?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "מז"א מה?"

ומאחר והמון מהבחורות שחושפות עצמן ככה במדיה הן בעלות נתונים מרשימים (או חושבות שהן כאלה) המשמעות היא שהן "מציגות" פן שלהם שהוא חזק/מצטיין. לא הרבה מעבר לזה שטורח תמיד לספר באיזו אוניב' אמריקאית יוקרתית הוא עשה אם. בי. איי.

זה ממש לא קשור בכ"כ הרבה תשומת לב, כמו משחק על קלפים שלדעת בעלת הפיגורה: הם החזקים שלה.

מה שצ'אקי, שהוא גבר וחושב כמו גבר, שואל נובע מסיבה פשוטה: המוח של גבר חושב "היא כוסית, למה לה לחלק בחינם?". שזו מחשבה בריאה, אבל מתעלמת מן העובדה שבחורות יפות מראה לא חושבות על זה כעל "לחלק בחינם" מאחר ובעיני בחורה יופי לא שווה אם אין עליו אור שמש (יענו ההיפך מהשטות של החרמנים המתחזקים: "כבודה של בת מלך פנימה מאחורי שמלת פוליאסטר מגוחכת וכובע של המלכה ויקטוריה".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-09-2012, 11:48

התקשורת לא מתייחסת לעובדות
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אם פלוני לא מתכנן קריירה..."

כך שתאורטית אם בני ז'ית מחר ירוץ למועצת פרדס דנה-כרטוש הם יכולים לטעון שהוא שרוקי, ולכן שהוא לא כשיר לעמוד בראש יישוב עם מצב סוציו-אקונומיקאי דפוק כי הוא חסר חמלה. זה יספיק בשביל לחסל לו ת'קריירה, ולמחרת האמת כבר לא תעניין...

למי זה כן ישנה במקרה שלך?

1. לבחורות (אקסק' רוסיות) שאוהבות להגיד "אני לא אצא עם מישהו שהיה אצל זונה" (*)

2. למעסיק, כמוני, שבמקרים מסויימים עושה חיפוש פרטים על מועמדים לעבודה מסויימת. אני אזרוק ת CV שלך למגרסה (**)

* 99 אחוז מהסיסמאות שבחורות זורקות הן כמו מחסומי האלומיניום בחניות של בניינים משותפים (עקומות, לא תקינות וצריך פשוט להרים אותם עם מעט כוח).

** לא כי הלכת לזונה, אלא כי אתה לא יודע מה לא מספרים.

ישן 18-09-2012, 12:28

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מה לגבי עובדת פוטנציאלית..."

א. אין לי מזקירה. אני מטפל במיון מועמדים כאשר מדובר על תפקידים שמצריכים מעורבות של "פרקליטו של השטן", לא תפקידים שמצריכים יכולת מקבילה לזו של עלה שלכת.

ב. כבר אין "מזכירות". יש "מנהלת משרד" "מתאמת אדמיניסטרטיבית" וכו'.

ג. אם המזקירה הצתלמה רק בעירום חלקי זה מעיד עליה שהיא way ביונד כישורי שיקול הדעת הנדרשים מאחת כזו.

ד. עירום חלקי, הוא חצי עירום, וחצי עירום זה חצי לבושה. זה אומר שיש אתגר ויש עוד מה להכיר בה בשלב המתקדם של החפיפה, מעט לפני שנותנים לה קביעות ואת הקוד של האזעקה.

ה. עירום מלא לא משול ללהודות שהלכתה לזונה. בסה"כ עירום מלא הוא הודאה במשהו שברור שהוא קיים. כדי לעשות משהו שקול ללכתוב בפייסבוק סטטוס "התקתוקיות בלווינסקי מלאות בכושים:פיכסה" היא צריכה לשים סרטון שמראה אותה משתגלת עם החבר שלה. כמובן שהיא לא תעוף למגרסה, אלא תתוייק כי ... גם אם קשה לי לחשוב על הרגע, בטוח יש לה שימוש. זה בניגוד למיסטר חובב זונות שלו אין לי שימוש.

ישן 18-09-2012, 16:25
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "דיון: מה גורם לבחורות להעלות תמונות סקסיות של עצמן לאינטרנט??!#1"

אני דווקא חושב שמעטות הבנות שעושות זאת כי הן באמת Attention Whores ומרבית הבנות עושות זאת בגלל שזה "טרנדי".

בדיוק כמו ה"קלטות הלוהטות". מעט מאוד סלבריטאים/ות צילמו קלטת כזאת לצריכה בייתית והיא נגנבה ע"י צהובונים ופורסמה בשערוריה סנסציונית. מרבית הסלבריטאים/ות הבינו שזאת עוד דרך להעלות את עצמם חזרה לתודעה והחליטו לצלם וידאו כזה ולדאוג שהוא "ייגנב".

והפלא ופלא- אף אחד פה לא היה יודע מי זאת פאריס הילטון מעולם אם לא היו נגנבים לה שני הסרטים...

בפרפארזה על הגברת והמלונות- המון ילדות (כאילו פאקינג ילדות) רוצות כלב קטנטן/ילדים בגלל ש"לפאריס יש" (או כל סלבריטאית נבובה אחרת) ואשכרה מולידות ילדות בגלל זה אקססורי...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 19-09-2012, 14:37
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "הלב שלי יוצא אל כל אותם ילדים..."

מבין מה שאתה אומר אבל נראה לי מוקצן. זה מאוד תלוי בבן אדם. נדיר שנחשפתי באינטרנט למשהו יותר קיצוני משני גברים עם בחורה אחת וגם את זה אני לא אוהב כי יותר מידי דברים קורים במקביל ואני כל הזמן חרד מהרגע בו יהיה מגע אקראי בין הגברים.

השתנות, צואה, חיות, נכים, גמדים, גברים שמנים בתלבושת של סנטה קלאוס (מתחיל להמציא כי נגמרו לי הרעיונות ) אלה הכל דברים שבחיים לא נתקלתי בהם. לי אישית (נכון להיום ) אין שום עניין בזה אז אף פעם לא חיפשתי את זה. תן לי בחורה ובחור או שתי בחורות ואני מאושר עד הגג .

השינוי היחיד שאני מרגיש (נקרא לזה... בעולם האמיתי) כתוצאה מצפייה בפורנו זה שכשלבחורה יש כפות רגליים יפות זה מדליק אותי
ישן 19-09-2012, 14:49

גולני מאחר ואין לך ילדים מוכרים
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "הלב שלי יוצא אל כל אותם ילדים..."

(המפגרים שחוסים בפורום זה לא נחשב ילדים) - מאיפה אתה יודע למה ילד בן 8 נחשף?

בימים עברו היינו עומדים סביב איזה עט מטופש שבו אם הופכים אותו אז הבחורה הייתה מתפשטת....... בחיי שאני לא גדלתי במאה שערים בשנות העשרים, אבל הפעם הראשונה שהבנתי איך בדיוק הדברים באמת קורים הייתה בגיל 9 בערך כשב"תצפית" עם יעל דן הראו סרט שחור לבן "מהפכני" שצולם בשבדיה בתוך ואג'ין של בחורה ותיעד יחסי מין החל מהרגע בו הבחור מכריז מלחמה ופולש, דרך שלב שבו מניחים נצנצים וצועקים "פרצה פרצה", עבור לשלב "מסך האש המתגלגל", "המרוץ אחור ושוב", "קרב השהיה ונסיגה" וכמובן לבסוף מכת האש מכל הכלים המיועדת לחפות על הנסיגה המבוהלת.

עד היום אני זוכר את ההלם שאחז בי כשהבנתי שאשכרה ה ^%%$% אמור להכנס לתוך ה ^&^%$!

למחרת כשבאתי לבית הספר זו הייתה שיחת היום...

ישן 19-09-2012, 16:31

אתה תקוע עם התדמית של ההורה סטייל "רומק וגברת קופרובסקי"
בתגובה להודעה מספר 116 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אין ספק שהורים היום יותר..."

(רומק מהסרט...). וכמו כן חושב שלראות פורנו זה הסוד הכמוס ביותר של ילד... יש דברים שהילדים שלי יוכלו לעשות מאחורי הגב לחלוטין, אבל דברים ש(עדיין) לא.

מצחיק אבל שנים שאלתי את עמצי איך זה שבין גיל 13 ללפחות 16 הייתי מביא ביד לפעמים כמה פעמים ביום, ואמא שלי (בדירת שלושה חדרים עם דלתות שחלקן זכוכית עכורה כזו) אמא שלי מעולם לא הפתיעה אותי, או מצאה עדויות... וכנ"ל לסקס שבא המון אחרי כמה שנים. ולא רק זה אלא שלא חושב ששמעתי שלמישהו אחר זה קרה...

זה עד שפעם בסוף איזו ארוחת חג שבה אחי המבושם התפאר בעיני הבחורה שאתו על כמה בקלות הוא ליתך את ההורים שלי בשלל עניינים (כולל איסור ה"יותר מבחורה אחת לאוברנייט במהלך אותם שניים עשר חודשים". להפתעתו אמא שלי, שלא בדיוק פראיירית, אמרה שתמיד היה לה ברור לגמרי מתי הבנים "עושים את השטויות שלהם לבד או עם בחורה" ולכן היא מעולם לא נפלה עלינו "חם" ועדיין מאות פעמים התפרצה לדלתות סגורות...

ישן 19-09-2012, 16:04

הילדים של ימינו
בתגובה להודעה מספר 124 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא מכיר את החתול פריץ, אבל גם..."

לא תמיד תואמים את ה"ילדים של ימינו"...

אני לפעמים מסתכל מהצד על הפראים שבגיל 10 כבר מעשנים ורואים פורנו בגלקסי במגרש של בית הספר בערב... (יש לי בשכונה ביה"ס שהוא גם מרכז השכונה אחרי שעות הלימודים ומרכז קהילתי) ואם מפסיקים עם ההתלהמות... הם די מזכירים לי את ה"פושטקים" של זמני: בהתנהגות ובאחוז מתוך סך הילדים. בעוד שבגיל 12-13 רובינו רק התחלנו לפשפש בחוברות הפלייבוי שהיו על גג הארון של חדר השינה של הורי אחד הילדים, כבר היו ילדים (במיוחד אלה שבאו מה"פואבלו" במקרה של רישון...) שהכירו את הקולנוע של הפורנו ברחוב נווה שאנן בת"א (ניגרלנד ד'היום) ומעט יותר מאוחר כבר דיברו על הזונות שעמדו אז בפתחי הבניינים הישנים של מרכז ת"א.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:48

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר