לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2012, 18:40
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ההתחמקות שלך מלענות על השאלה..."

בנוגע לשאלה השניה חס ושלום, (אני מתייחס ללא יהודים = נוצרים שלא יבינו).
בנוגע לחלק א'. אתייחס לגופו של ענין, והיא שמיסד הנצרות היה תלמידם של התנאים (ר' יהושוע בן פרחיה וליתר דיוק מדובר על תקופת הזוגות) במסגרת זו השתמש בידע שנמסר לו באופן אסור (שמות קדושים, ומאוחר יותר בכחה של עבודה זרה מסוימת) , סחף אחריו ציבור יהודים שהאמינו בו כתלמידו של הנ"ל והרחיק אותם מהיהדות. בשל כל הנ"ל זכה לכינוי המפוקפק הנ"ל, ובבחינת שם רשעים ירקב. כלומר מדובר בענין יהודי פנימי. אם אחד מרבותיי היה מתנהג כנ"ל הייתי מצמיד לו את הנ"ל בעצמי.

למרות האמור לא הייתי מפרסם לגביו קריקטורות או חומר פוגע אחר ברבים.

נערך לאחרונה ע"י channb בתאריך 20-09-2012 בשעה 18:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2012, 14:09
  Harmonic Oscillator Harmonic Oscillator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.12
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא יודע אם התגובה הצפויה..."

נראה שאיפשהו בדרך לא הבנת את כוונתי, כנראה האשמה בי שלא הייתי ברור מספיק.
אני לא מנסה להצדיק את אלימות חלק מהמוסלמים, אין הצדקה כזו. אני לא קורא להגביל את חופש הביטוי (בין עם ע"י המדינה או באופן עצמאי מפחד).
אני כן מציין שלפחות בביטאון הזה יש מעבר מפסיביות אירופאית שכל מטרתה היא לטמון את הראש מספיק עמוק בשביל לא להרגיש את "זעם" המוסלמים, או לחלופין לפייס אותם בכל מיני דרכים נלוזות.
האג'נדה של הקריקטורות האלו ברורה והיא להתריס כנגד המוסלמים ואולי אף לגרום למהומות (אין כאן האשמה של העיתונאים בגרימת המהומות, האשמה היא על המבצעים). זוהי פעולה מעין אקטיבית, או אקטיבית בנוסח אירופאי, כנגד המוסלמים (ע"י יצירת מודעות לזעם ורצחנות בשם האיסלם של חלקים מהם).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:56

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר