לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2012, 13:08
  segevbin segevbin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.11
עזרה דחוף בבקשה !!!

שלום לכולם. הייתי אצל קבן וביקשתי פטור משמירות כי אני באמת לא מסוגל לישון בבסיס לא נתנו לי כלום.. הפנו אותי לפסיכאטרית וגם היא בשלה שלא נותנים כלום. עכשיו חשוב מאוד.. ! רשמתי לה מכתב שאני רוצה להתאבד אבל אחר כך ביקשתי ממנה סליחה והיא קיבלה את התנצלותי. והפנו לעוד פסיכאטר הסברתי לו שוב את אותה הבעיה.. הוא מצידו התעלם והתרכז רק במכתב שרשמתי ואמר שמוציאם אותי מהצבא. לאחר הרבה דיונים איתם ואמרתי להם שאני מוותר על הפטור שמירות רק שייניחו לי הם החליטו להוציא אותי מהצבא ושלחו אותי לועדה רפואית לעוד שבוע.. שעד אז ישלי גימלים. מה זה אומר ועדה רפואית? האם אני יכול להגיד שם שאיני מעוניין לצאת מהצבא. אני באמת רוצה לשרת ולא לצאת.. מה יעשו לי שם יש מצב שישנו לי פשוט את הפרופיל? ואם אני רוצה לערער עד כמה באמת יתייחסו לעירעור שלי? אני באמת חייל טוב בלי בעיות שרוצה לתרום פשוט רק הייתה לי בעיה עם השמירות.. תודה לעונים. זה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2012, 17:24
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי segevbin שמתחילה ב "אוקיי תודה. עכשיו אני רק באמת..."

מטרתה של ועדה רפואית, לבחון את מצבו הרפואי של החייל, מבחינה פיזית או, כמו במקרה שלך, נפשית.
לועדה כזו מגיעים עם המלצות של רופאים מומחים (במקרה שלך פסיכיאטר), ולפי ההמלצות האלה, מי שיושב בוועדה מחליט אם להוריד את הפרופיל שלך, להעלות אותו, או להשאיר אותו כפי שהוא. בין היתר יכולים לקבוע לך פרופיל 24 או 21, שמשמעותו אי התאמה לשירות צבאי, זמנית או קבועה, בהתאמה.
אתה צריך להבין שאף אחד לא בא להעניש אותך כאן, וועדה רפואית זה לא המקום לדון בו על כן שמירות או לא שמירות. אם לפי חוות הדעת הפסיכיאטריות שלך יחליטו שאתה לא מתאים לשירות צבאי, אז ישחררו אותך משירות צבאי. אני לא יודע עד כמה אמירה כזו או אחרת שלך יכולה להשפיע על תוצאות הוועדה (זו ועדה שמתבססת על ממצאים רפואיים, ולא על הרצונות שלך), אבל אף פעם לא יכול להזיק אם תציג את הצד שלך, ותגיד שאתה מעוניין להישאר בצבא.

ישן 20-09-2012, 18:34
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי segevbin שמתחילה ב "עזרה דחוף בבקשה !!!"

שגב היקר,
בצבא מתייחסים מאוד ברצינות לאמירה "אני הולך להתאבד".
אני מקווה שהסיבה הראשונה ברורה לך, ולא משנה מה ייכתבו אחריי, חיי ורווחת החיילים חשובים לצבא. אולי זה מתחת לדברים נוספים ברשימה, אבל בכל זאת.
הסיבה השנייה היא, וזה קצת פרדוקס - אם הצבא היה מתייחס ברצינות לכל אחד שהיה מאיים בהתאבדות כשטיפה קשה (שמירות אמרת?...) הסד"כ היה קטן פי כמה מונים.

לא כועסים עלייך, ולא עושים לך דווקא עם הוועדה הרפואית.
אני חושב שזה מצויין שהצבא נותן לך מקום לשטוח בפניו את הקשיים הנפשיים שאתה חווה מהשירות, ולשקול את המשך דרכך בו.
מילא האיום בהתאבדות. אבל יום אחד אתה ככה, יום אחד אתה ככה. נראה לי שאתה מבין בעצמך שיצרת כאן משהו שיצא קצת מפרופורציות.

תחשוב עם עצמך למה שלחת מכתב כל כך חמור עם הצהרה שכזו.
אם נראה לך שהתכוונת לזה - קבל בחום את אי ההתאמה שלך למערכת.

לא רשמת איפה אתה משרת או כמה זמן, אבל נכונו לך אתגרים יותר מורכבים משמירות ושינה בבסיס. חשוב מה תהיה תגובתך להם.

בהצלחה.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר