לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2012, 10:40
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "סליחה על הבורות אבל איך אפשר..."

אח שלי פעם היה שיכור לגמרי וזרק את הטלפון לים או שגנבו לו אותו.
הוא לא זכר מרוב אלכוהול ובסוף הוא באמת נרדם בחוף בלי לדעת בכלל את זה. זו הייתה הפעם היחידה שאבא שלי אמר לו עד כאן,אחרי זה הוא הבין שאסור לשתות והרבה עד למצב בו אתה לא זוכר כלום.

יש לי דוד ששותה ככה עד אובדן הכרה ובמדינה נורמלית היו מחייבים אותו לעשות בדיקות דם לפני שהוא שומר בכלל על הרישיון כל חודש,כי הוא עולה לנהוג הרבה פעמיים שיכור, וכבר יש לו תאונה של פגע וברח שלא היה בנס קורבן מת והוא אפילו לא ידע שהוא פגע במשהו ולא ראה את הנזק לרכב שלו ופשוט נכנס הביתה. המשטרה כמובן הגיעה לבית שלו ועצרה אותו,אבל עו"ד טוב,שופט גרוע גמילה של כמה שבועות וקצת שלילה וזהו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2012, 16:25
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מה הבעיה להגיע לשלושים דקות קידוח?
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "30 דק' קידוח בלי להפסיק? שוב-..."

בלי מעורבות של הקונדום המעיק, ועם מעורבות של בחורה בעלת כמה "ניואנסים" ראויים לשמם (ולא מאוד נדירים)+תשוקה+חרמנות+זה ששתית המון נוזלים קודם לכן יכולים בקלות להוביל למצב כזה אצל גבר שיודע לשלוט בסטיק שבקדמת הקוקפיט. השאלה היא למה להגיע למצב כזה, חוץ מאשר במקרים חריגים ונדירים? אחרי משהו כמו 8-10 דקות רצופות של זחילה במערכת המסתור אתה כ"כ רגיל למחילה שכל דקה נוספת היא למעשה נטולת יותר מדי עונג פיסי... במצב כזה גם גילוי הנפט, בתום הקידוח, הוא בעל מאפיינים של הקלה יותר מאשר של התרגשות. פעם ראיתי (עוד בימי ה VHS) סרט דוקו/פספוסים על עולם הפורנו האמריקאי והיה ומאוד קל לראות שם שברוב המקרים לשחקנים קשה לגמור, לא קשה להחזיק מעמד.

מיש שמחזיק מעמד עם קונדום שלושים דקות של קידוח רצוף הוא תופעה וצריך לבדוק אותו (גם אם סביר מאוד להניח שהקונדום יתפורר אחרי חצי מהזמן הזה ואז אם יש לו שכל, והוא לא מדווח לפרטנרית ש"Huston we have a problem", הוא בהחלט יכול למשוך קידוח רציף ומהנה...)

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 23-09-2012 בשעה 16:33.
ישן 21-09-2012, 11:45
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "היות ולא נראה לי שהפיזיולוגיה..."

אני מכיר את הכל, אני יודע גם שעישון (שאגב, כבר מאחוריי, לפחות לבינתיים) פוגע בזרימת הדם ועל כן מחליש את הזקפה (לא זמנית כמו אלכוהול אלא לטווח ארוך) וגם שהוא פוגע באיכות הזרע.

אבל זה, כאמור, ביסיידס דה פוינט. עליי זה משפיע אחרת (השכרות, לא העישון) בכל מה שקשור לשיכור מול שתוי, ובכן, ההשוואה לא במקום, גם כי MSR התכוון לשתוי (כי שיכור לא מסוגל לעשות כלום ת'כלס) וגם כי הייתי שיכור (שיכור-שיכור, כאילו נטול שליטה על סוגרים שיכור) רק פעם אחת בחיים שלי.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:08

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר