לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2012, 14:03
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אשכול נבחר CONNIE GOES SHOPPING - זה השם... ומאוד נשמח לשמוע את דעתכם המלומדת...:)

מצד אחד בא לי פשוט להעתיק עכשיו מילה במילה מהאתר שלנו ב"פייסבוק" את כל הטקסט שבו מסופר עלינו ומי אנחנו ... זה מאווווד מפתה...

החלטתי שלא... מי שבא לו ויתעניין יוכל למצא אותנו שם ולקרא.

אבל בכל זאת כמה מילים לרקע כללי...

אנחנו כבר לא ממש ילדים... (למרות שמשום מה נראה לי לעיתים שסביב גיל הארבעים, כמות השטויות שיש לי בראש דווקא עולה)...

אחרי המון שנים של "בישול איטי", המווון מוזיקה, עיסוק במוזיקה (לפחות חלקינו), מבט בוגר/אחר על החיים ונקודת זמן מדוייקת ...החלטנו שזה הזמן הנכון!

אז אחרי כשנה וחצי של עבודה יחד, חומרים ששכבו במגירה משנת 2005 לערך הבשילו ותוך כדי העבודה יחד, הבנו שהתהוונו לכדי להקה ששמה CONNIE GOES SHOPPING (יש בהחלט משמעות מאחורי השם וגם הקיצור C.G.S הוא בסדר גמור)!

כרגע יש לנו כבר קרוב לעשרה קטעים בשלבים סופיים של עבודה וברמה של סקיצות והחלטנו שדי!... זהו זה!... הנה התחילה שנה חדשה וזה יכל להיות העיתוי המושלם לשחרר את הדמו הראשון שלנו לעולם....

השיר נקרא STAR ויש לו בהחלט קשר לאותה CONNIE (ששמה מן הסתם הוא חלק משם הלהקה)....

אז הנה הקישור אליו:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

והנה קישור לאתר/דף הפייסבוק שלנו (שנמצא כרגע בתהליך של עיצוב ו"למידה")..... :

ולא נותר לי אלא לקוות שתתנו צ'אנס (בסה"כ כ 2.5 דקות מזמנכם)...
שתאהבו... (גם אם לא, זה ממש בסדר גמור)...
וכל תגובה (עניינית), תתקבל ביותר מברכה!

שנה טובה וגמר חתימה טובה חברות וחברים יקרים !

לבני.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2012, 12:33
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

וואו!..."זיו" ו"צחי" !..... לא יכלתי לבקש כמעט יותר...:)
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "זה נשמע מצויין! תביא עוד...."

ראשית - מודה שבדחילו ורחימו פתחתי את השרשור עכשיו...
מצד אחד, אין לי שום חשש מביקורת עניינית, מצד שני...... עדיין, מדובר במשהו חדש שאנחנו יוצרים ומאמינים בו, מי כוכם יוכל להבין מה המשמעויות (שעות אולפן/נגינה/חילוקי דיעות מקצועיים והמון אנרגיות)...

אז אני ממש שמח על המילים החמות (ועל ההתייחסות באופן כללי) וכן, יש לנו כרגע עוד כשישה שירים/קטעים בשלבי "שייוף" סופיים בדרך ל E.P מיוחל.....
אני יכל לומר שכרגע אנחנו די חוכחים בדעתינו לגבי המשך העלאת קטעים ליוטיוב או לשמור אותם להמשך....יש כאן קונפליקט אמיתי!
מה שכן....הם לטעמי/טעמינו, כולם קטעים/שירים מוצלחים בהחלט (מה שלא מתאים ...פשוט נזנח).....

לגבי החשיפה המלאה....זו נקודה רגישה עבור חלקינו בשלב הזה... אבל זה ישתחרר בהמשך...מבטיח!
אגב - יש לנו דף פייסבוק בו יש בכל זאת חלק מהפרטים עלינו באופן כללי ובכלל....

גמר חתימה טובה ותודה רבה!

לבני.

ישן 26-09-2012, 09:34
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

וואי!...איזה כיף.... תודה גדולה לך B.B.KING !
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי b.b. king שמתחילה ב "תגיד לי, איפה התחבאת כל השנים..."

מברוכ על חשבון הפייסבוק החדש...
ומאוד מאוד משמח לקרא את המילים החמות!
(אגב - אני עכשיו רואה שהקשבת גם לקטע השני)....

לגבי ענייני ה"תחמושת וכו'"...
אני חושב שבסופו של דבר, זה מה שמאפיין אותי וגם את שאר החברים והחברה בלהקה... עצם העובדה שכולנו עובדים ומנהלים שגרת חיים.... אמנם פרט אלי, שלושת החברים הנוספים באו מעולם המוזיקה ואף עוסקים כך או אחרת בתחום, אבל עדיין....זה סוג של עיסוק נוסף (שזוכה למלא התשומות הנדרשות והרצינות) שנכנס לחיינו...וזה כיף גדול!

כרגע אנחנו חכחים לא מעט אם להעלות עוד קטעים לטיוב...יש כאן יתרונות אבל גם חסרונות...צריך לחשוב על העניין יותר.....
בכל אופן...התנועה והמבט שלנו הם קדימה!

נשתמע ב"פייס"....

תודה רבה וגמר חתימה טובה...

לבני.

ישן 26-09-2012, 14:28
  משתמש זכר b.b. king b.b. king אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.12
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "וואי!...איזה כיף.... תודה גדולה לך B.B.KING !"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
מברוכ על חשבון הפייסבוק החדש...
ומאוד מאוד משמח לקרא את המילים החמות!
(אגב - אני עכשיו רואה שהקשבת גם לקטע השני)....

לגבי ענייני ה"תחמושת וכו'"...
אני חושב שבסופו של דבר, זה מה שמאפיין אותי וגם את שאר החברים והחברה בלהקה... עצם העובדה שכולנו עובדים ומנהלים שגרת חיים.... אמנם פרט אלי, שלושת החברים הנוספים באו מעולם המוזיקה ואף עוסקים כך או אחרת בתחום, אבל עדיין....זה סוג של עיסוק נוסף (שזוכה למלא התשומות הנדרשות והרצינות) שנכנס לחיינו...וזה כיף גדול!

כרגע אנחנו חכחים לא מעט אם להעלות עוד קטעים לטיוב...יש כאן יתרונות אבל גם חסרונות...צריך לחשוב על העניין יותר.....
בכל אופן...התנועה והמבט שלנו הם קדימה!

נשתמע ב"פייס"....

תודה רבה וגמר חתימה טובה...

לבני.

לבני,

הפרפקציוניזם מאפיין אותך, אתה יסודי מאוד, ולולא היית כזה, לא היית כאן איתנו. טוב שלקחת את החלק הזה באופי שלך לכיוון המוזיקאלי, לטובת כולנו, שכן לפחות בשבילי, מוזיקה היא חלק בלתי נפרד ממחזור הדם שלי שזורם בעורקיי וורידיי.

תמשיכו ליצור, בקצב שלכם, וקחו דוגמא מנשוא-ההערצה שלי ביבי קינג ( שוב: הגיטאריסט-זמר פילנטרופ, לא הפוליטיקאי ), שגם בגיל 87 עם סוכרת קשה, משקל גדול, והתניידות על כסא גלגלים, הוא ממשיך ליצור, ולהופיע ברחבי העולם.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.haaretz.co.il/polopoly_fs/1.1814718.1346581589!/image/4175626803.JPG_gen/derivatives/landscape_102/4175626803.JPG]

ישן 04-10-2012, 18:12
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

שמח שהתבדית.....(-:
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "יפה מאוד!"

לגבי הקטע האינסטרומנטלי (והמוזיקה שלנו בכלל), עקרונית (ואני ערב לכך אישית שאנחנו מקפידים על כך) אנחנו דבקים אך ורק לחומרים מקוריים לחלוטין! שום דבר לא ״מושאל״ מאף אחד..... אני אף יכל להגיד לך בוודאות שכשרק נשמע למי מאיתנו שקטע כזה או אחר מזכיר משהו אז בהחלט אנחנו עוצרים הכל ובודקים לעומק. רק אתמול במהלך נגינה באולפן (שיר חדש) העלה אחד מאיתנו את האפשרות שהמקצב של התופים מזכיר לו איזה שיר מהאלבום 1900? של פורטי סחרור, עצרנו, ניתחנו ו....המשכנו הלאה היות והדמיון אם בכלל היה זניח לחלוטין.... מצד אחד אפשר לומר בפה מלא שאנחנו ממש חרדים למקוריות אבל מאידך כפי שאתה יודע..... מוטיבים שספגת עם השנים בהחלט יכל להיות שהפכו לחלק ממך..... תודה על המשוב! לבני.

ישן 02-03-2013, 16:59
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

החלטנו להעלות קליפ ראשון.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "CONNIE GOES SHOPPING - זה השם... ומאוד נשמח לשמוע את דעתכם המלומדת...:)"

אחרי שעות של שיטוט בחצרות האחוריות של תל אביב ובשעות לא שעות...
ערכנו חלק מהחומר שנאסף לכדי קליפ עבור הנעימה miraggio משהו שמצד אחד משתלב עם תחושה של נסיעה לילית בתל אביב...כשההתחלה היא במקום שהוא עבור לא מעט סוג של ״שום מקום״, המקום האחרון שהיו רוצים להגיע אליו (במיוחד בלילה)...
שפל...עליבות... מקום מלא באומללות וצער כשממנו עושים את הדרך הלאה...קדימה... שאיפות וחלומות....
ואז, כשמגיעים קרוב קרוב לשיא... כמעט נוגעים בשמים... משהו קורה... הכל נעצר
...וזה הרמזור האדום שאומר לך ״עצור״! חכה רגע אחד לפני שאתה בכלל נכנס... או לחליפין... ״תמשיך לחלום״.....
החומרים מהם מורכב ה״גייד ליין״ של החיים.....
והכל שזור בהכל..... וולא מעט...שעדיין לא נאמר....
דעתכם/ן ?....

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

ובאופן כללי, עד כה נצברו לא מעט חומרים חדשים, מתקרבים לסך של כעשרה קטעים בשלבים מתקדמים כך או אחרת, חלק ברמת סקיצות כמעט מושלמות וחלק מעט פחות אלא שהבעייה כעת היא שעדיין לא אותרה הזמרת... עדיין לא אותר הקול והמראה שאנכנו מחפשים.... נשמח לסיוע....(-:
והתווסף קלידן מוכשר בטירוף... והתווספה חברה נוספת שתתן מימד נוסף מבחינת אפקטים, קול שני וסאונד (והיא גם צלמת מדהימה)..... ואפילו השתחררנו מהרצון העז לשמור על אנונימיות/״אלמונימיות״
ועדיין...מחפשים את הקול הנכון....

שיהיה שבוע טוב...
לבני (c.g.s)

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 02-03-2013 בשעה 17:07.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:56

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר