לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2012, 14:52
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בארטר כאמצעי תשלום ודרך חיים...

הבארטר הראשון שלי עשיתי לפני שלוש שנים.
הגעתי לאוריין הבעלים של טופסי והייתי צריך להגיע להסכם על גלשן לקיץ. כסטודנט תפרן שלומד בחול בשום פנים ואופן לא רציתי לקנות גלשן וגם לא היה לי את הכסף לזה.
מצד שני הרצון לצאת למים היה קיים...
שאלתי אותו מה אני יכול לתת לו בתמורה לגלשן לקיץ?
זה התחיל בקורס עזרה ראשונה למדריכים, שנהפך להיות מסורת שניתנת בפתיחה של כל קיץ והמשיך בזה שיש מדריכים שמקבלים שיעורים פרטיים במדעי החיים ובכימיה ממני בתמורה לשעורים שלהם.
כיום אני מנסה לעשות כמה שיותר עסקאות ברטר.
בדרך כלל אני מציעה שירותי גינון או לימודים תמורת מה שאני צריך.
משתלם יותר ונכון יותר לשני הצדדים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2012, 16:57
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בפועל החוק לא מתערב בקטנות כאלה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "העלמת מס היא עבירה די חמורה...."

שמאז ומתמיד היו נפוצות במידה מסויימת. בסך הכל מדובר על מין חצי תחביב: גם כאשר מדובר על משהו שאתה ממש טוב בו - זה משתלם, וגם זה נותן לך מין הרגשה טובה של מיצוי, של עשיית דברים "כמו שהטבע רצה". היו תקופות שהייתי חבר בכל מיני עמותות היסטוריות בחו"ל, או אגודות היסטוריות. מדובר היה על מקומות קטנים שמקבלים דמי חבר בהמחאה או מזומן. בכל המקרים הוצע לי לוותר על דמי חבר בתמורה לשירותי תרגום/צילום (תמונות). משהו חביב שקצת מחזיר איזה אמון (לכאורה) אבוד בבני אדם כייצורים מאוזנים ולא חמדנים. הכוונה לא לחסכון/רווח כספי (שהוא זניח) אלא לתחושת החמימות שנלווה לכך שאתה מרגיש ששני בני אדם יכולים להגיע בכלל להבנה כזו. בעניינים כמו רפואת שיניים או תיקונים שונים מן הסוג היקר, זה אפילו נפוץ יותר (בעיקר מאחר והעלות מאוד גבוהה, מה שמוריד את סף ה"בושה מלבקש" למקום שבו הנצרך מוכן לבוא בהצעה. אגב עיסוי שהוזכר פה... אני מכיר מעסה מקצועית שעושה המון בארטרים כאלה. זה כמובן מאחר ואופי השירות גם מאפשר בארטר (לאנשים קשה לשלם עבור שירותים לא מאוד מוחשיים ולכן הם בשימחה יציעו בארטר) וגם לאור העובדה שזה מין עיסוק שרובו נעשה בפרטיות ממילא ומערב שיחות ממילא בין המטופל למטפל.

ישן 24-09-2012, 16:33
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]י זה בטווח..."

כסף הוא בסה"כ בארטר מתקדם, פשוט מצאו סוגשל תעריף בארטרי קבוע, ככה שגם השיטה הנוכחית מבוססת בארטר, פשוט כזה שהוא מתקדם יותר.

אם נחזור אחורה לבארטר מלא (כלומר מוצר תמורת מוצר או שירות תמורת שירות) תהיה נסיגה מאוד עמוקה גם מבחינה התפתחותית.

כי בסופו של דבר רק חלק מהאנשים זקוקים לרופא בחלק מהזמן, אבל כולם צריכים אוכל.
גם איך תשלם בעבור חשמל, או מים, או שירותים אחרים?
בנוסף- שיטה מבוססת בארטר יוצרת 0 מסים, מה שמוביל להתפוררות המדינה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר