לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2012, 22:53
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]זו הדרך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אם זה שאדם הפך למנהל לא מעניק לו חסינות נגד זה שמישהו יעז לשאול אותו דבר כזה אז אני לא יודע מה הטעם בעלה הירוק ליד הכינוי. בוא נגיד שההילה והפרסטיז' סביב הקטע הזה של להיות מנהל חטפו מכה קשה

יש מדרגיות...הוא רכז ואני כולה מנהל צעיר...
ציטוט:
לגולני - אני לומד ה-מ-ו-ן מצפייה ב"דקסטר". נראה לי שעד סוף העונה הנוכחית אני אהיה הבעלים הגאה של סט כישורים ייחודי שיוכל לעזור לך לפתור אותך אחת ולתמיד מנוכחותו הלא רצויה של "מר כתפיים שעירות"

כישורים כאלה יש לי, אני צריך בעיקר כישורי "איך לא להיתפס". זאת הבעיה האמיתית.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-09-2012, 08:29
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מי אמר? כל תזונאי/רופא/אדם..."

אני לא משווה מבחינת חומרה, אבל מסתכל על זה מנקודת מבט של הוצאות כספיות.

לא בטוח שהוצאות רפואיות של אדם שחוטף התקף לב גדולות יותר (או משמעותית יותר) מאדם שיש לו פריצת דיסק, שחיקת סחוס ועוד כמה מטעמים.

כאילו, יכול להיות שכן, אבל גם יכול להיות שלא, אין לי נתונים.

נ.ב
זה משעשע שאתה כאילו תוקף אותי על היותי מעשן, קודם כל כי אני כבר לא מעשן מזה זמן מה אבל יותר מכך על זה שאני מסכים שמעשנים צריכים לשלם פרמיה.

נ.נ.ב
אני מתאמן, זה לא שאני תפוח"א ספה שמנסה לתרץ את הבטלנות שלו, אני מציג את הצד ההפוך של המטבע.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 25-09-2012 בשעה 08:31.
ישן 25-09-2012, 08:49
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני לא משווה מבחינת חומרה,..."

פריצת דיסק ושחיקת סחוס אינן בעיות קטלניות, ביטוח בסיסי לא אמור לכסות אותן (אולי פריצת דיסק, כי במצב חמור היא מונעת ממך אפילו לצאת מהבית). מי שמתאמן ורוצה לבטח את עצמו כנגדן יכול לשלם קצת יותר. מצד שני- הוא מהווה סיכון נמוך הרבה יותר למחלות לב וכלי דם (אגב, צינתור, השתלת לב, מעקפים וכו' אלו פעולות מאוד יקרות) ולכן התשלום שלו יתקזז.

נ,ב- לא תקפתי אותך, אני יודע שאתה כבר לא מעשן.. הזכרתי זאת כעוד אלמנט שאמור לשנות את המחיר שישלם כל אחד.

נ"ב 2- גם את זה אני יודע. למה אתה חש צורך להתגונן כל הזמן?

ישן 25-09-2012, 09:01
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "פריצת דיסק ושחיקת סחוס אינן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
פריצת דיסק ושחיקת סחוס אינן בעיות קטלניות, ביטוח בסיסי לא אמור לכסות אותן (אולי פריצת דיסק, כי במצב חמור היא מונעת ממך אפילו לצאת מהבית). מי שמתאמן ורוצה לבטח את עצמו כנגדן יכול לשלם קצת יותר. מצד שני- הוא מהווה סיכון נמוך הרבה יותר למחלות לב וכלי דם (אגב, צינתור, השתלת לב, מעקפים וכו' אלו פעולות מאוד יקרות) ולכן התשלום שלו יתקזז.

אה, מאה אחוז, אז מי שרוצה לבטח את עצמו כנגד פציעות ספורט יצטרך לשלם יותר. קרי ביטוח של מעשנים תפודים וביטוח של רצי מרתון יהיה בסופו של דבר זהה פחות או יותר.
ציטוט:
נ,ב- לא תקפתי אותך, אני יודע שאתה כבר לא מעשן.. הזכרתי זאת כעוד אלמנט שאמור לשנות את המחיר שישלם כל אחד.

נ"ב 2- גם את זה אני יודע. למה אתה חש צורך להתגונן כל הזמן?

כי זה נשמע כאילו אתה תוקף, אני רוצה להבהיר שאני מסתכל על זה אובייקטיבית.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 25-09-2012, 09:06
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]פריצת דיסק..."

רץ מרתון וספורטאים מקצוענים בהחלט מזיקים לגוף שלהם. אדם שמבצע הליכה/שחיה/רכיבה באופניים ודואג לאכול נכון לא פוגע בעצמו אלא רק מיטיב עם עצמו. לאחר שהזכרת אותי- אני הרמתי משקולות שש פעמים בשבוע בשיא שלי, ממש לפני הפציעה, יחד עם ריצות בוקר, לא עשיתי זאת רק כדי להיות בריא אלא כי הייתה לי מטרה אחרת. ספורטאי חובב לא ישלם אקסטרה מכיוון שהוא לא פוגע בעצמו, בתוחלת.

וזה ממש לא נשמע כאילו אני תוקף. ייתכן שאתה חש מאוים מכיוון שאני מהווה עבורך מודל לחיקוי, ואתה מפחד שאכזבת אותי.

ישן 25-09-2012, 09:14
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "רץ מרתון וספורטאים מקצוענים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
רץ מרתון וספורטאים מקצוענים בהחלט מזיקים לגוף שלהם. אדם שמבצע הליכה/שחיה/רכיבה באופניים ודואג לאכול נכון לא פוגע בעצמו אלא רק מיטיב עם עצמו.

שוב, זה נורא תלוי. רוב הישראלים שמתאמנים חושבים שהם ספורטאי על, כשבפועל הם לא מודעים לפעולות מאוד משמעותיות שהם עושים שפוגעות בגוף שלהם. כל מיני אנשים שמתרברבים שהם רצים 10 ק"מ ביום אבל הנעליים שלהן שחוקות לאבדון ואת כל המסלול הם עושים על אספלט ומדרכה. אתה יודע מה? לא בטוח שהעלות מול תועלת שווה את זה.

זה נכון להרבה דברים אחרים. נכון שכשמתאמנים נכון ולא הרבה זה רווח נטו, אבל כמה אנשים עושים את זה באמת?
ציטוט:
לאחר שהזכרת אותי- אני הרמתי משקולות שש פעמים בשבוע בשיא שלי, ממש לפני הפציעה, יחד עם ריצות בוקר, לא עשיתי זאת רק כדי להיות בריא אלא כי הייתה לי מטרה אחרת. ספורטאי חובב לא ישלם אקסטרה מכיוון שהוא לא פוגע בעצמו, בתוחלת.

יפה, ואני יכול להניח שזה מה שהוביל לפציעה שלך...
בעצמי סבלתי מכמה פציעות ספורט די חמורות, אבל אלו לא היו בשליטתי, הן היו במהלך השירות כשהנעליים היו גרועות יותר מללכת יחף ולא היה לי זמן מנוחה בכלל.
ציטוט:
וזה ממש לא נשמע כאילו אני תוקף. ייתכן שאתה חש מאוים מכיוון שאני מהווה עבורך מודל לחיקוי, ואתה מפחד שאכזבת אותי.

סחבק עף על עצמו. זה נשמע כאילו הייתי שמח לקבל את המסת שריר שלך וכנראה חלק מהגנים הפיזיולוגיים שלך (אבל לא את המרוקאים, פיכס). פה זה בערך מסתיים.

אה כן ואני לא מוכן להיות הריבאונד שלך מסאו.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 25-09-2012, 11:04
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מוזר, חשבתי שאתה פחות מ-180...."

כשאני אומר "לא יותר מ..." אתה צריך להבין למה אני מתכוון וגם, במסה הזנחתי את הריצה ככה שקשה לי לחזור לכושר. אני רץ 5-6 ק"מ באימון. בסבב הקודם של החיטוב הייתי רץ 8-10.

אני באחוז שומן גבוה כי יש לי מודעות עצמית, מדדתי כמה פעמים ויש לי תפיסה של פחות או יותר כמה אני ביחס. המינימום שהייתי היה 11% כששקלתי 75 קילו, אבל הייתי ממש נטול שריר.

מעבר לכך, כאמור, כבר 3 חודשים שאני מגמגם. אני מתרץ את זה במנוחה (כי עשיתי בערך שנה וחצי די עמוסות באימונים) אבל ת'כלס אני זורק על תזונה וכאלה. לא לחלוטין כמובן, אבל אני לא מר פי 2 חלבון ממשקל גוף-שוקל אוכל במשקל מיוחד-סופר קלוריות-לא שותה אלכוהול חוץ מבאירועים מיוחדים שהייתי עד לא מזמן.

אם כבר ננצל"ש- המלצות לתוכנית AB טובה? (אני כבר אפילו לא בטוח באיזה מצב אני, לא בחיטוב אבל גם לא מסה. בוא נקרא לזה מזעור נזקים).

אראל סג"ל

ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:18

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר