לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2012, 21:32
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
למבוגרים בלבד אשכול עם סמל "למבוגרים בלבד"

כאשר מישהו משתמש בסמל "למבוגרים בלבד" הוא יוצר רף ציפיות מסוים לגבי התוכן שמכיל האשכול. אנשים מקליקים על האשכול כי הם מאמינים שהם ייחשפו לדברים מאוד ספציפיים. היום אחד מכם שאני לא אנקוב בשמו (פאק איט, זה ilane) הרשה לעצמו לפתוח אשכול עם סמל "למבוגרים בלבד" מבלי שתוכן האשכול עמד ברף הציפיות.

בהתחלה מצאתי את עצמי חש מרומה ואני משוכנע שרבים מכם חשו כמוני אבל אז התחלתי לחשוב שאולי פשוט לא כולם מבינים מהו רף הציפיות המינימלי שהם יוצרים כאשר הם משתמשים בסמל "למבוגרים בלבד" ולכן החלטתי לפתוח עבורם את האשכול הזה כמאין שירות לקהילה. להלן יוצגו 2 דוגמאות שמהוות תוכן שעומד בהצלחה ברף הציפיות המינימלי שמצפים ממישהו שפותח אשכול עם סמל "למבוגרים בלבד":

זהירות - ספויילר!

זהירות - ספויילר!

אם אין לכם תוכן שעומד ברף המינימלי הנ"ל אז אנא הימנעו בעתיד מלחלל את כבודו של ה
תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-09-2012, 10:08
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "|בשוק| מה רע בה..."

היופי שלה זול מאוד, הפנים שלה בינוניות והיא נראית כמו זונה. התחת סבבה.
רב הבנות שאתה מעלה לפה נראות כאילו הן עשו מאמץ רציני מאוד להיראות בכוונה כמו שחקניות פורנו או זונות. איפור מוגזם, מבט זנותי, פנים חסרות ייחודיות, וציצי סיליקון, שלא רק שאינו מנסה להסתיר את היותו כזה, אלא אף מתגאה בעובדה, בכך שהוא מסרב להיות בעל צורה שאף מזכירה במשהו צורה טבעית של חזה נשי. רב הגברים לא מוצאים את הדברים האלה סקסיים לדעתי.

אל תבין אותי לא נכון, אני לא מהמתחסדים שיגידו על בחורות כאלה "איכס איזו מכוערת", "לא הייתי נוגע בה עם מקל שרוף", "לא הייתי מאיר עליה עם לייזר פויינטר", "לא הייתי זורק עליה אבנים", וכו'. הן כולן (כמעט - לפעמים יש לך יציאות ממש מוגזמות) נראות בהחלט מעל הממוצע, וללא ספק נופלות תחת הקטגוריה של fuckable, אבל בהתחשב במבחר העצום של נשים ערומות שיש לאינטרנט להציע, אפשר להביא לכאן אקזמפלרים מרשימים בהרבה, מה שהגברת דנן אכן עשתה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:56

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר