לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-09-2012, 17:08
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "[QUOTE=-TsAcHi -] (שמעת פעם..."

אמרתי שאישית לא שמעתי על כך, לא טענתי שהתופעה לא קיימת מצד נשים.

נקודות חשובות מהחיפוש בגוגל שהעלת:
ריפרפתי בכל ה20 עמ' הראשונים ומצאתי רק מקרה אחד שדובר על ילד בן 11. כל שאר המקרים היה מדובר על ילדים מעל 13 שרוב רובם היה 16 - 17. נערים מתבגרים לכל דבר יחסית המפותחים פיזית ומנטלית ויכולים להביע התנגדות ודעה משל עצמם גם אם לא מוצקה כמו אדם בוגר. אני לא טוען פה לרגע שזה תקין, זה חולני לכל דבר ועניין. אבל חולני הרבה פחות מהגברים שמוצאים עניין בילדים קטנים יותר מזה שהנשים שמצאת בוגל.

בעוד שמצד הנשים לא הצלחת למצוא מקרה אחד של ילד מתחת לגיל 11, אצל הגברים הפדופילים מדובר בילדים לרוב בין גיל 3- 8 חולני הרבה יותר.

העובדות ברורות - הגברים בכל מה שנוגע למין חולנים הרבה יותר ואלימים הרבה יותר. לא סתם הרוב המוחלט של צרכני הפורנו ,מכורי ומשלמי הפורנו גברים. לא סתם רוב עסקי הזנות מעסיקים נערות ליווי ולא נערי ליווי . האובססיה אצלנו, ההתעניינות והזמינות למין אצל גברים גבוהה יותר ומסוכנת יותר.

העובדות ברורות - כל אישה שיוצאת לרחוב הסכנה שתיאנס ושיטרידו אותה מינית גבוהה לאין שיעור משאתה או אני נצא לרחוב.
כל אישה באשר היא צריכה לקחת תרסיס פלפל קבוע ופל' קבוע לכל יציאה קטנה מהבית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-09-2012, 17:15
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "[QUOTE=-TsAcHi -] (שמעת פעם..."

נער שאוהב מורה מבוגרת ממנו,היה מסכים להכנס איתה למיטה אם היא הייתה מזמינה אותו סביר להניח, כמו נערות שנכנסו למיטה עם מורים זכרים, כי יש משיכה.
הייתה לי מורה מהממת בתיכון שהייתה מלמדת אותי מתמטיקה, ואם היא הייתה רוצה הייתי מסכים בלי להסס יותר מדי.

בימים קדומים בגיל 13 בחלק מהתרבויות אנשים היו נשואים כבר, ולנו זה נראה חריג בגלל התרבות שלנו. יש תרבות אחת בדרום אמריקה שההורים נותנים לבנות 13-14 לגור לבד בשביל שהיא תכיר גברים כולל גברים מבוגרים באופן התנכי בשביל חתונה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 26-09-2012, 20:00
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מהבחינה המעשית ניצול מיני של אשה (בידי גבר) מותיר צלקות
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "זו לא הפואנטה. הפואנטה זו..."

גדולות בהרבה מאשר ההיפך. אני מניח שלכמה וכמה מאיתנו קרה שבחורה אמרה (בצורה זו אחרת של כנות) שאי אילו אקורדים/שלבים/פאזות במערכת היחסים היו מבחינתה רק למטרות מעשיות, לא רגשיות... משהו כמו "היה לי שווה לתת לך סקס בתמורה לזה שיכולתי בכנות לדחות איזה מופרע בעבודה שלי שהיה מתחיל איתי ולוחץ בלי הפסקה". אז אולי זה מערער משהו, לאיזה...? שש דקות? אבל שיקום הגבר שיגיד שנשארה לו צלקת. לעומת זאת בחורות סוחבות שנים צלקות של ניצול מיני. מסיבה זו, ורק מסיבה זו, התגובה שלי למקרה של ניצול מיני של הבן שלי בידי מבוגרת, יגרור ממני היסטריה פחותה מאשר מקרה הפוך.

ישן 26-09-2012, 19:31
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "בהחלט עבודת ניסוח טקסט מרשימה..."

אחי, תראה אותו, אלא אם גיל ההתבגרות יכה בו בצורה מפתיעה לחיוב הוא ייאלץ להתפשר על בינוניות.

הטריק של להתחנן לכוסיות בשביל נשיקה הופך מחמודיות לייצוריות (וסטייה) בערך בגיל שבו מתחילים לצוץ שיערות הערווה הראשונות (ואיתן הרצון ליותר מנשיקה) והיות והיא הציבה רף גבוה כ"כ הוא לעולם לא יוכל להישאר ב"ליגה" שלו. לכן היא דנה אותו להיות תלוי באוויר לעד, מרגיש כאילו הוא טוב מדי בשביל הממוצעות, אבל לא באמת מספיק טוב בשביל ליגת העל.

בקיצור, מסכן.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:10

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר