לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-09-2012, 06:24
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מתי דוד בNFC:קבוצת אנשי 'שמאל' ובה חגי מטר ניסתה לדחוף להחרמת ישראל בגרמניה

http://www.news1.co.il/Archive/003-D-76585-00.html

חגי מטר וחבריו בהם בנה של ש.אלוני פנו לפי הכתוב למפלגת השמאל הגרמנית "די לינקה" הכוללת קבוצות שמאל רדיקליות ואת שרידי המפלגה הקומוניסטית השלטת לשעבר של מזרח גרמניה בכדי לשכנעם לפעול בפרלמנט הגרמני למטרות 'החשובות לישראלים'.

בין המטרות לשת"פ: עצירת משלוחי הנשק מגרמניה לישראל. תמיכה בדוח גולדסטון. חסימת שדרוג ושיפור הסכמי הסחר של האיחוד האירופי עם ישראל. העמדה של מבצעי 'פשעי מלחמה ישראלים' בשטחי פלשתין לדין. תמיכה בארגוני המאבק נגד ההתנחלויות וגדר הביטחון. ערור דעת הקהל הגרמנית לנעשה בשטחי הכיבוש.

באחת מרשימות דמעות התנין של עובדי מעריב והפעם פרי עטו של ניר חפץ מופיעים בתגובות הפייסבוק חילופי תגובת מענינים בין של גולש יצחק ג'קי אדרי [כנראה 'פעיל חברתי' כלשהו לפי התוכן והמענה] לבין כתב הפנים הרווחה והתעסוקה [כזה תואר מפוצץ וכזה יבול דל בנושא בבית מעריב... מסגנונו נראה הבחור יותר כמו 'דובר המחאה' מאשר ככתב... ] יובל גורן.

אדרי תובע לדעת האם וכיצד נבחר חגי מטר ליו"ר ועד עובדי העיתון וגורן חומק. אדרי תוהה האם חגי מטר הוא אכן יו"ר ועד עובדים או 'ועד פעולה' [שזה כנראה משהו כמו מיליציה קומוניסטית מאיימת רק בסטייל].

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...ml?hp=1&cat=486

אדרי: ניר חפץ, אני הראשון לעמוד לסייע לאחר שתתן תשובה שקופה לציבור בישראל, האם התקיימו בחירות לוועד העובדים במעריב והאם חגי מטר נבחר כדין כיו"ר וועד העובדים של מעריב? ואם חגי מטר הכתיר עצמו כיו"ר וועד העובדים והכל במטרה לטרפד קונה "ימני" לעיתון ולגרום לסגירתו הסופית, גם את זה הציבור צריך לדעת, אסור שמעריב ייסגר אבל יש מי שדואג לסגור אותי ולהבריח כל קונה "ימני", אשמח לתשובה גלויה בנושא. גמר חתימה טובה

גורן:הנה תשובה גלויה. את הקונספירציות שלך, ג'קי, על 'השתלטות אנרכיסטית של ועד שמאלני על מעריב' תשאיר לעצמך, ותפסיק עם ההשמצות האלו שרק מביישות אותך, שלא לומר מעוררות גיחוך. כמי שנמצא לצידו של חגי בוועד העובדים של מעריב (או ועד הפעולה הזמני, או איך שלא תקרא לזה שהעיתונאים פעם ראשונה אחרי כך כך הרבה שנים קמים ועומדים על זכויותיהם - מה זה משנה איך קוראים לזה??), ונמצא שם בגאווה ומתוך שליחות, אני שמח לספר לך שאתה מדבר שטויות, אף אחד לא מנסה להבריח את בן צבי והדאגה היחידה שלנו, כמו גם של כלל 2000 העובדים האחרים במעריב, היא לדאוג שמי שצריך לשלם להם יעשה את זה, ושמי שיעסיק את מי מאיתנו בעתיד, יעשה את זה באופן שיכבד אותם ואת מקצוע העיתונות ולא יגרום לרבים כל כך לעזוב אותו, מה שקורה לצערי יותר מידי בשנים האחרונות.
אז אם אתה שואל בשביל לקבל תשובה, קיבלת. ואם אתה רק מחפש להשמיץ ולפגוע בהתארגנות עובדים, שזה הדבר האחרון שהייתי מצפה ממך כלוחם חברתי, זה כבר בעיה שלך, ואני מציע לך לפתור אותה עם עצמך, ומהר.

אדרי: יובל גורן, לא קבלתי תשובה שקופה וברורה, אני כן יכול לומר שאילו קראתם לעצמכם וועד פעולה, מנהיג מאבק עובדי מעריב, הייתי מגיע לסייע לכם ולתומך בכל ליבי, יש הבדל משמעותי בין לומר יו"ר וועד עובדי מעריב לבין וועד הפעולה, אם אקבל תשובה החלטית שלא היו בחירות, אני הראשון להתייצב לסייע לכם בכל דרך. אבל אם אתה כעיתונאי לא מסוגל להבין את ההבדלים בין יו"ר וועד נבחר כחוק שמייצג את רוב העובדים, למטה מאבק או וועד פעולה, כשלנו כולנו בהבנות השקיפות היושר והאתיקה. אני לרשותכם עם תשובה כנה ברורה ושקופה לכולנו. ומקווה לתגובה מהירה ממכם לפני תגובת דובר ההסתדרות.
תודה

_____

לפני שנה כתבתי כאן על "הרפובליקה הדמוקרטית העממית של רובצי רוטשילד". העלתי סרטו יוטיוב המציג את השקפת חגי מטר ואנרכיסטי רוטשילד אודות הליך דמוקרטי של בחירת נציגים. המציאות כנראה עולה על כל דמיון:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...light=%EE%E8%F8

"הרפובליקה הדמוקרטית העממית של רובצי רוטשילד'

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

מי זאת איה? מי זו נועה? מה מעלותיו של ג'וליאן ומדוע נראה כאילו הגברת המנחה את 'הבחירות' מקדמת בפמיליאריות אנשים שמוכרים לה?מי המועמדים האחרים ומתי ניתנה להם הזדמנות להציג מועמדותם? איך זה שמצד אחד טוענים שמאהלים ריקים בצהריים כי 'אנשיהם עובדים' [ובערב כי הם עובדים עד מאוחר ובלילה הס פן תעיר בכל אחד משלושה אוהלים ישן לו אנרכיסט זעיר...] ומנגד מקיימים 'בחירות' בשעת היום כשכל העמלים בעבודה [ורק אלו שעבודתם היא לעשות בלגן ברוטשילד נמצאים...]. מדוע מתעלמים מדברי הבחור העצבני על כך שאיש לא הודיע על הבחירות לבוחרים? - אולי אם היו מתיחסים אל אמירה כה חמורה ברצינות וקוראים גם לאנשים שלא מכירים את ג'וליאן - הוא היה פחות עצבני? מה זה אומר בדמוקרטית עממית 'הוחלט ברוב קטן' ובעיקר בעיקר מדוע 'עיתונאי', משתמט משרות ואנרכיסט ש'הפגין' בעד זכות השיבה בפרובוקציה הפלשתינית לפני חודשיים - עומד ליד מנהלת הבחירות ונראה כדמות מאוד מרכזית במחזה?

חפשו 'חגי מטר' בגוגל. יכול להיות שהוא לא שרת בכדי שדפני לא תרגיש לבד? אבל בעצפ אולי הוא 'התנדב מתוך מקום נקי' בשקר כלשהו ולכן אפשר להיות רגועים ולתת לו את המפתחות לאוצר המדינה.

מיטב הנוער....

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 27-09-2012 בשעה 06:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-09-2012, 08:02
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "מתי דוד בNFC:קבוצת אנשי 'שמאל' ובה חגי מטר ניסתה לדחוף להחרמת ישראל בגרמניה"

ישראלה ידידי....סיפור קטן על חגי מטר..עד לפני כשנה הייתי כותב ומשתתף די פעיל באתר שנקרא "מיי סיי",זה היה אתר דעות ומאמרים שכל אחד היה יכול להשתתף בו, מנהל אותו אחד בשם יונתן שם אור וכותב שם גם פרופסור עודד רגב, שני החבר'ה האלה תוקפים כל דבר שלא מריח מתקפה על ביבי. האתר הפך לאט לאט לאתר שינאה למדינת ישראל ופעם אחת כשעניתי לפרופסור המטורף שעליו ללכת דחוף לבדיקות אצל השרינק שלו (הוא חי בארה''ב) חסמו אותי באותו אתר. בקיצור אותו חגי מטר כותב שם באופן קבוע את מאמרי השנאה שלו ומתישהו באחת ההתנצחויות שלנו שאלתי אותו שאלה פשוטה:"אתה נמצא באחת ההפגנות שלך בבילעין ואתה מבחין בחוליה של מחבלים שאורבים לחיילי צה''ל..האם אתה מזהיר אותם או לא? והנבלה ענה לי כמעט מיד שלא, ושזה בסדר לפגוע בחיילי צה''ל בתנאי שזה נעשה בשטחי איו''ש...סתם סיפור קטן כדי להבין עם איזה אויבים מבפנים עלינו להתמודד...
הם מתברגים בכל מקום, באקדמיה, בבתי המשפט, הם האויב האמיתי, הערבים הרבה פחות מדאיגים אותי..

ישן 27-09-2012, 11:57
  mark322 mark322 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
קטעים נראה דוקא שהוא התמתן בדעותיו
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "ישראלה ידידי....סיפור קטן על..."

ציטוט:
ד"ר מטר שיננה לפרופ' הראל שמוחלס בורג'אל בסך הכול זרק רימון לעבר חיילי צה"ל ולא לאזרחים. "אבל יש הקשר, הרי - זה מה שאנחנו מזכירים לך", הסבירה מטר, "ההקשר כולל את העובדה שחיילים הם חיילים, כך למשל שגלעד שליט לא ירה במבה ושבאוטובוס עליו נזרק הרימון היו חיילים ולא אזרחים".
עוד טוענת ד"ר מטר כי העונש שהוקצב לשני האסירים בורג'אל ודקה איננו מידתי ואסירים יהודים שיושבים על רצח של אזרחים ערבים זוכים לעונשים קלים בהרבה. "אני בהחלט חושבת שאחרי 26 שנים שווליד דקה נמצא בפנים הגיע הזמן לקצוב את עונשו ולשחרר אותו. זה לא אנושי לגזור מאסר עולם לא קצוב". לדברי מטר, גם העונש שהוטל על בורג'אל, 40 שנה על זריקת רימון שלא התפוצץ על חיילי צה"ל, הוא עונש "לא אנושי".

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-280634-00.html

אימו חושבת שזה בסדר לתקוף חיילי צה"ל גם בתוך שטחה של המדינה.
ישן 28-09-2012, 11:26
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "מתי דוד בNFC:קבוצת אנשי 'שמאל' ובה חגי מטר ניסתה לדחוף להחרמת ישראל בגרמניה"

אם למישהו היה עוד ספק מה הן מטרותיו של חגי מטר במאבקו ההירואי.

בא מתן חודורוב מקבילו מערוץ 10. (שניהם שמאלנים צעירים שהתחפשו לצה גווארה להציל את

המאפיות הפרטיות שלהם.).

וב"לונדון קרישנבאום" מסביר שישנו רצון בקרב הנאבקים. (כשהוא מכתיר את חגי מטר ל"יו"ר ועד

העובדים", תפקיד שכזכור הוא מינה את עצמו.), לפעול למציאת רוכש אחר במקום בן צבי.

זאת הפעם הראשונה שהתקשורת מסבירה בגלוי. (בפורומים השמאלנים זה כבר נדון מזמן).

מהי אחת המטרות החשובות של מאבקו של חגי מטר, תנאים,פנסיה,פיצויים אבל גם ,ובעיקר החרמת בן צבי.

נערך לאחרונה ע"י hayal pashot בתאריך 28-09-2012 בשעה 11:28.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר