לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2012, 22:32
צלמית המשתמש של CynicalSharp
  CynicalSharp CynicalSharp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.11
פריקה

כמעט חמישה חודשים אחרי שאני ומישהי הגענו לסוף דרכנו אחרי מערכת יחסים
מדהימה של שנה, קשר עמוק כ"כ ברמה שאין לתאר. היא זו שסיימה את זה, עם סיבה מאוד מאוד לא ברורה שעד היום השאירה אותי עם שאלות , לאחר מכן צללתי בדיכאון עמוק במשך כמעט שלושה חודשים, פניתי לתחום הפסיכולוגי לקבלת טיפול. אך היום אני כבר לא במקום הזה,
המשכתי את חיי הלאה, כאילו הכל רגיל על פני חוץ אבל בתוכי נשאר משהו מת.
משהו חסר מוטיבציה להמשך, היא שינתה אותי מאז הטראומה הזו קבלתי תפנית חדה בחיי.
מכל החברים המשותפים לי ולה שהייתה לנו חברות מאוד טובה, נתקתי קשר בצורה מוחלטת.
נהפכתי ללא רגוע מאז, אני מעביר את היום יום שלי בצורה רגילה אך המחשבות של הכישלון אוכלות אותי כל יום, המחשבה על זה שהיא התקדמה ושאני לא רק באותו המקום אלה חזרתי חמישים צעדים אחורה אוכלת אותי. נעשתי אדם חלש חסר מוטיבציה וביטחון מאז.
היא שברה אותי מכל הכיוונים. מקווה שהתקופה הזו תגמר ושיבואו ימים טובים יותר!
עוד אנשים חוו דבר כזה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-10-2012, 23:08
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CynicalSharp שמתחילה ב "פריקה"

כשהייתי בן 17 - 18 הייתי בפעם הראשונה במערכת יחסים מאוד כבדה. אהבתי את הבחורה בצורה טוטאלית על כל הפלוסים והמינוסים שלה. הרגשתי שבפעם הראשונה בחיים אני מרגיש משהו מאוד... עגול. שזה נכון וזה עמוק וכו'.

יום אחד היא פתאום נפרדה ממני בפתאומיות כשהייתי בשיא הרגש כלפיה. זה הרגיש לי הזוי. הרי בראש שלי אני הייתי משוכנע שאנחנו בכלל נתחתן ואפילו דמיינתי איך זה יהיה כשתהיה לנו ילדה קטנה שתיראה כמוה

זה ריסק אותי והשפיע בצורה רעה על כל התחומים בחיים שלי. למזלי, אחרי כמה שנים, הקשר שלנו התחדש ברמה של ידידות ופתאום שמתי לב עד כמה היא בכלל לא התאימה לי ואני שמח שיצא לי להגיע להכרה הזו כי אחרת הייתי יכול להיות אובססיבי לגביה כל החיים.
ישן 02-10-2012, 06:11
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי CynicalSharp שמתחילה ב "מה אתה אומר בעצם צ׳אקי..."

הדרך היחידה להרגיש טוב יותר היא להתנסות בקשר עם בחורות חדשות. כל עוד לא תמלא את הראש בזיכרונות של חוויות חדשות עם בחורה חדשה אתה תמשיך להריץ בראש שלך את מערכת היחסים הישנה שלך כמו סרט מדכא שרץ בלופ אינסופי. חבל להיזכר ולהתגעגע יום אחרי יום כשאפשר פשוט להמשיך הלאה. יש מיליארדים של נשים בעולם. אני הגעתי עם עצמי להבנה שמבחינה הגיונית זה פשוט מאוד לא הגיוני "לבכות" על זה שאיבדתי את האקסית שלי כי אין מצב שמכל הבנות בעולם היא הייתה ההתאמה הכי מושלמת שקיימת עבורי (למרות שככה אתה מרגיש אחרי פרידה - כאילו איבדת את האחת) ואחרי שצברתי עוד ניסיון ההבנה הזו התחדדה. כשאתה עם בן אדם חדש זה מכניס אותך לפרופורציות לגבי האדם הקודם שהיית איתו.
ישן 02-10-2012, 14:34
  משתמש זכר inspired-session inspired-session אינו מחובר  
מנהל מולטימדיה

חבר מתאריך: 07.12.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי CynicalSharp שמתחילה ב "מה אתה אומר בעצם צ׳אקי..."

מחזק את דבריו של צ'אקי. תזכור שעצם ההשלמה עם העניין, הוא פשוט להמשיך הלאה. אתה לא צריך לחפש להיות מחושל, כי אתה מחושל כבר עכשיו. אולי נראה לך שאתה חלש, אבל התחזקת, כי קרה לך דבר שפחדת ממנו נורא, והצלחת לשרוד. אבל אתה חייב לזכור שזה רק השלב הראשון ואחריו אתה חייב להמשיך לשלב הבא שישלים את התהליך וזה להתקדם. תצור קשרים חדשים, תכיר בנות חדשות, עכשיו אתה כבר בעל ניסיון כלשהו, ובטוח מבין דברים יותר משהבנת אותם לפני החברה הראשונה שלך. הניסיון הזה יעזור לך ויהפוך אותך למחושל ומוכן יותר להמשך הדרך בתחום הנשים.

אז יאללה גבר, תאסוף את עצמך, ותמשיך הלאה! שיהיה לך המון בהצלחה, ואני מבטיח לך שיום אחד תמצא את האחת שלך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר