לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2012, 13:48
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "למה את חושבת שכל בחורה מודעת לכך שמימדיה הפיסיים מעט חריגים?"

תשמע, אין לי ספק שמודעות עצמית זה לא הצד החזק של חלק ניכר מאוד מהאוכלוסיה... אבל במקרה הספציפי הזה שנידון כאן, אני רק אומרת, שאולי מישהי שרחבה מאוד למטה לא תדע את זה עד שיעירו לה. אבל מישהי צרה? לא מדובר פה על איזה מעלה או תכונה מסובכת, החשבון מאוד פשוט. כואב לך עם בנזוג אחד? עם שניים עם שלושה? עם כולם? את צרה... ואת מודעת לזה.

זה כמו שאת מנסה להכנס לג'ינס שלך מהתיכון שהוא בשתי מידות קטן עלייך... את נדחסת ונדחסת ונדחסת ובסוף מצליחה לסגור את הכפתור. אז סביר להניח שהסובבים יעירו לך שהג'ינס שלך קטן, אבל את בוודאות מרגישה את זה גם... ואת מנסה אולי להשקיע יותר זמן בלהכנס אליו עד שיתרחב. אבל אם זה לא עובד אז את פשוט נאלצת להחליף ג'ינס.

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 03-10-2012 בשעה 13:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2012, 21:44
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מ"ג לא לכל בחורה "צרה" גם כואב...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "תשמע, אין לי ספק שמודעות..."

ישנן כאלה שפשוט חוננו והן לא ממש יודעות את זה... הרחבות ללא ספק לרוב לא יודעות (למרות שהן יכולות לחשוד אחרי שפרטנר אחרי פרטנר "מסרבים" לגמור עם קונדום).

אגב הסתעפות שולית לדיון: ישנה גם חשיבות מעשית רבה מאוד לא רק לגודל/עובי/אורך אלא גם ליושרה, פיגמנטציה ואסטתיקה כללית של איל הניגוח. וזה נכון גם לשבלול שלכן. עוד נושא שהוא די טאבו למרות שיצא לי לשמוע בחורה מספרת למי שהייתה אז חברה שלי (ואח"כ גם אשתי) ש"הוא סבבה כזה אבל יש לו זין אדום חזק ועקום כזה מאוד". זו הייתה מין שיחת סיינפלד כזו שהתרחשה בימי הדיבורית רכב הראשונים כשאנשים עוד לא לקחו בחשבון שמה שאומרים לשפורפרת בצד אחד גם יוצא בהכרח משפורפרת בצד השני... היא אשכרה לא יכלה להמשיך עם הבחור האומלל ההוא...

ישן 03-10-2012, 10:05
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=צ'אקי.] אין תחושה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
עד שזה מגיע לרמה שבה זה כואב לה, ואז זה כבר לא כל כך כיף...

תשמע, הרי אם אתה פורץ פנימה כשהאזור יבש אז יש תחושה של חיכוך מאוד עוצמתי. זה אפילו קצת "כואב" לך אבל בצורה נעימה. אחרי שאתה מטייל קצת קדימה ואחורה האזור מתחיל להתרטב ואז יש מעבר איטי ומאוד מפנק מחיכוך גס לחיכוך חלקלק.

אחחח... סקס... אחד הדברים הבודדים שגורמים לי לחשוב שאולי יש אלוהים והוא אוהב אותנו. תחשוב באיזה קלות הוא יכל לעשות את זה שרבייה תעשה ע"י לחיצת יד שנמשכת 15 שניות ברציפות או איזו שטות אחרת. אני ממש מדמיין אותו יושב פעם מול שולחן השרטוטים ואומר לעצמו "יאללה, אני אפנק אותם בעניין הזה".
ישן 04-10-2012, 02:42
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אם אתה חרמן מספיק
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]עד שזה מגיע..."

אז אתה אמור לספק את המנה הראשונה של לובריקציה וגינאלית מהמאגר הצנוע שלגבר אמור להיות. משהו כמו עשר שניות אחרי זה, לכל היותר, הגברת אמורה לפתוח את מחסן השמנים שלה ואז כבר אין בעיה (פרט לשימון יתר).

אני מסכים שאחת ההמצאות הגאוניות של אלוהים הייתה הסקס הוויגנאלי הקרוב למושלם. הבעיה היא שנראה לי שאחרי כמה אלפי שנים הוא פתאום החליט לבדוק מה עשינו עם הצעצוע שנתן לנו. ואז הוא הביט למטה וראה שבני האדם נהיו חמדנים , התחכמו ושמו גלולות והתקנים ופניצילינים ומציצות וכניסות ספקים וכל הברדק הזה, ואז... יום אחד במהלך הסבנטיז, הוא קיבל חורפה, גיחך, ואמר: "בואו נראה להם מה זה: בואו נמציא איזה נגיף מעאפן שלא יכול לשרוד אפילו שניה באוויר ולא יכול לעשות שום דבר חוץ מאשר לשבת להם בדם בקביעות כאילו גילה אדראי ראש הוועד שלו". והשאר היסטריה.

ישן 02-10-2012, 17:23
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "נתונים מעניינים על גדלים (כן, הגדלים האלו)"

ואי אפשר בלי להיות קצת גזענים-

"לפי התיאוריה בה הוא תומך, מזרח אסייתיים הם המפותחים ביותר אבולוציונית, ועל סמך מחקרים קודמים הם בעלי גודל מוח ורמת אינטליגנציה גבוהים יותר, ומאידך גודל הפין אצלם נמצא הקטן ביותר.

מנגד נמצאו השחורים באפריקה כבעלי הגזע המפותח פחות אבולוציונית, בעלי גודל מוח קטן יחסית לשאר הגזעים, ובעלי רמת אינטליגנציה נמוכה יותר. מאידך, האפריקאים נמצאו בעלי גודל הפין הגדול ביותר. הגזע הלבן נמצא מבחינה אבולוציונית באמצע הסקלה, בין האסיתיים לאפריקאים. החוקרים לא נתנו הסבר לממצאים הללו ולקשר בין מידת ההתפתחות לבין גודל האיבר הזכרי."

או במילים אחרות- לכושים יש מוח קטן וזין גדול כי הם קרובים יותר לקופים

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:21

הדף נוצר ב 0.25 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר