לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2012, 20:10
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
רשת ב': יעל אילון מדווחת כי מסתמן ש"הארץ" לא ייצא ביום חמישי

בכוונת עיתונאי "הארץ" להשבית אחר הצהריים את העבודה ולמנוע את הדפסת העיתון ביום חמישי אם הנהלת העיתון לא תידבר עמם על כוונתה לפטר 100 מתוך 450 כתבי העיתון.

http://www.iba.org.il/bet/?entity=875584&type=1

לפי סקר TGI מ1/12 להארץ יותר ממחצית ממספר קוראי מעריב ומאחר ומדובר על 60,000 קוראים למיצג הניירת של בן כספית ניתן להקיש מכך שלהארץ כ35000 קוראים. 450 כתבים ל35000 קוראים לא נשמע כמו עסק שמחזיק את עצמו.

קרע אותם אדלסון! אל תרחם עליהם כמו שהם לא ריחמו על בני הארץ הזו מעולם. הבא את בעלי המקלדת שבינהם לפשיטת רגל [שהרי את ידם לגויים הם פושטים זה מכבר]. את בית הדפוס אתה בהחלט יכול לקנות ולהמשיך ולהדפיס בו את עיתונך. שם עובדים הרי אנשים רגילים בשר ודם שלפרנסתם צריך לדאוג
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2012, 16:35
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "רשת ב': יעל אילון מדווחת כי מסתמן ש"הארץ" לא ייצא ביום חמישי"

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000787819#fromelement=hp_moreart icles

שוקן תוקף את העובדים: "אם גורלו של 'הארץ' להיסגר, שייסגר עכשיו; הפיטורים נכפים עלינו"

מו"ל עיתון "הארץ" עונה לעובדים במכתב חריף: "המציאות העסקית שבה אנחנו פועלים עדיין לא הופנמה על-ידיכם" ■ "עדיף שהעיתון לא ייסגר בעוד כמה חודשים כמו 'מעריב'. מי שלא מבין את זה, קשה להבין מה הוא עושה בעיתונות"

בניגוד לעמדתנו הראשונה, הזמנו אתכם להציג בפני מועצת המנהלים של החברה את האסטרטגיה שלכם ('תוכנית החירום להגדלת הכנסות הקבוצה', כפי שאתם מכנים אותה). זה היה אירוע מכמיר-לב, אלמלי היה כל-כך מביך. יושב חבר מועצת המנהלים, ד"ר קליין, מנהל הכספים המנוסה של חברת המו"לות הגדולה מקלן שמפיצה מעל מיליון עותקים ביום, ושומע נאום נלהב של אורי תובל על עתידו הגדול של הפרינט. בפרינט העתיד, בפרינט הכסף

ישן 04-10-2012, 23:04
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
נמאס לי מהדמגוגיה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "רשת ב': יעל אילון מדווחת כי מסתמן ש"הארץ" לא ייצא ביום חמישי"

כנראה שבבילאדי (סליחה,"הארץ") לא מפנימים שאולי אותם "אנשים חושבים" שלהם זה מיועד לא מעוניינים בעלילות גדעון בקסבה של שכם ועלילות הלשון של עמירה הס בישבנו של יאסר עבד רבו
אלא אם הם חושבים שעשו אותם באצבע
אבל מבחינתי יש הבדל בין הארץ למעריב
כמו 90 אחוז מאזרחי המדינה,גדלתי עם מעריב לנוער כנער והמשכתי הלאה עם העיתון בבגרותי ואף בצעירותי
עיתון שהיה בו הכל מהכל ולא כמו היום שהוא יותר צהוב מאקטואלי
ההבדל בין השניים זה שמעריב יכול להתאזן,הכל תלוי בעורך ובבעל הבית
כשהארץ לא בוחלים בשותף גם אם הוא נאצי בעברו הרי שכאן נחצו קווים אדומים ואין לעיתון כזה זכות קיום.
מי מעובדי העיתון שחושש שמא יפוטר,כנראה שיש לו סיבה...
אם חגי מטר היה כותב כתבות במקום להפגין נגד המדינה שכרגע הוא מתחנן אליה שתושיט לו יד ותציל את פרנסתו,הייתה לי אולי סימפתיה אליו ואל העובדים אותם הוא מייצג.
בנתיים היחיד שאני דווקא מתרשם ממנו במעריב (וסליחה מראש אם פספסתי) זה דווקא בן כספית הידוע לשמצה.
אותו אני לא שומע מגן בחירוף נפש על העובדים. כנראה הבין שמוטב לו כאחד שגם עובד בטלוויזיה החינוכית לשתוק בעניין
אני לא רוצה לתאר מה היה קורה אם כן היה מתערב

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:40

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר