לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2012, 22:03
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Vladin שמתחילה ב "סט פורטרטים"

ברוך הבא, ולדי.

לגבי תמונה 1: אני מכירה את ההרגשה המבאסת, כשיש תמונה כ"כ מוצלחת מבחינת מבט וחיתוך, והיא לגמרי מטושטשת. אבל עם כל הבאסה, אני לא חושבת שיש טעם להציג תמונה כזו. שמור אותה איפשהו בהארדיסק או שים בפייסבוק, אבל לדעתי בשביל פורום צילום, או גלריית צילום אישית וכדו' - זה לא מתאים.

2 הרבה יותר טובה, בגלל הנ"ל, למרות שהחיוך ב-1 לוקח בגדול.
בכל מקרה המבט חמוד גם פה, והקומפוזיציה די טובה. הצבעים צורכים עריכה. אני מצרפת הצעת עריכה שלקחה שניות בודדות. גם חתכתי טיפה מלמעלה, כדי שהחיתוך של הראש לא יהיה בדיוק בקו השיער.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

3. פלאש ישיר זה דבר מאוד לא מחמיא, שמבחינתי לחלוטין הורס תמונות. אני לא משתמשת לעולם בפלאש הפנימי של המצלמה.
התמונה הזו בעייתית מאוד בחינות. למשל הרקע, שמורכב מעציץ לא פוטוגני (שקיבל הרבה אור בגלל הפלאש הישיר, ולכן גם בולט בתמונה באותה הרמה שהילדה בולטת).

4. נחמד מאוד. הרקע יפה (עציץ מטושטש ברקע של נחמד. עדיף חד עם פלאש ישיר - לא משהו...)
התמונה לא הכי חדה, אבל זה לא נורא. אגב, אם היית מקטין ומחדד בפוטושופ - העין היתה נראית חדה יותר. אי אפשר באמת לחדד כמו שצריך תמונה מטושטשת, אבל לפחות לחדד את הגירסה המוקטנת - זה דווקא אפשרי.
הצבעים לא נוראים כמו ב-2, אבל עדיין היו שמחים לקבל עריכה קלה.

5. אותה התגובה כמו ב-4.

בסה"כ יש פה כמה תמונות מוצלחות עבור מתחיל, ואני בטוחה שעם הזמן אתה תתקדם. ממליצה לך לנסות לצלם יותר באור יום (במיוחד בעונה הנוכחית, בה כל השמיים מלאים עננים שמרככים נהדר את אור השמש. צלם בחוץ ביום מעונן ותקבל תאורה נהדרת).
הילדה ממש מתוקה.

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2012, 23:43
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "ברוך הבא, ולדי. לגבי תמונה..."

היי, תודה על הביקורת הבונה והתגובות החמות.

1. מסכים איתך שאין טעם להציג תמונות מפוספסות. העלתי את התמונה בכל זאת, כי היא נתפסה אצלי כסוג של הישג עם ילדה כל כך ביישנית למצלמה.

2. תודה על העריכה. אין לי אפשרות כרגע לערוך תמונות, כי המחשב הנייד שלי לא סוחב פוטושופ, וגם לא יצא לי ללמוד לערוך עדיין, כמו שציינתי בדיון אחר בפורום. דרך אגב, עריכת הצבעים לגיטימית אבל אני לא אוהב לעשות חיתוכים בעריכה. רק לשפר חיתוכים בזמן אמת בצילום. בכל אופן אני מקבל את זה כהערה בונה על הצילום עצמו.

3. האמת היא שאני לא זוכר אם הפעלתי פלאש במצלמה, כי אני גם אני שונא פלאש ישיר. יכול להיות שהיתה פה חשיפת יתר. אני אבדוק יותר מאוחר אם הופעל בצילום הזה פלאש (התמונה לא על המחשב כרגע). בכל מקרה, טוב שציינת את זה, כי בכלל לא שמתי לב לחלקים השרופים בתמונה (מדהים כמה פאשלות אני מפספס בצילומים של עצמי, בזמן שבצילומים של אחרים אני שם לב לזה בשניות. לא בכדי נרשמתי לפורום...)

4. כאמור, כרגע אין לי פוטושופ. את התמונות הקטנתי ב-Picture Manager של מייקרוסופט. הנחתי מלכתחילה שהחדות תיפגע מזה, אבל לא היתה לי ברירה אלא להקטין בינתיים את התמונות עם מה שיש.

שוב תודה על התגובה המושקעת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר