לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2012, 23:49
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "ערוץ המקורב לחיזבאללה: הארגון שלח המל"ט"

nassrallah-tube.....
מחר אמור נסראללה לשדר נאום טלוויזיוני שיכלול גם רמזים על פרשת המל"ט.

Al-Manar TV reported on Wednesday that Nasrallah will speak at 8:30 p.m. to tackle the latest developments regarding his party's alleged involvement in Syria's events.

טווח הטיסה של המוהאג'ר 4 אמור להיות 150 ק"מ הארוע נגרר לטווח ארוך יותר (מעל 250 ק"מ) מה שמעיד שלמל"ט היה כרטיס בכיוון אחד,נסראללה חיפש דרך להפחיד את הציוני הממוצע ומן הסתם יצוצו צילומים של מתקנים רגישים שמעולם לא נדע אם הם פרי הגיחה של המל"ט הזה.
אגב אני מנחש שהשליטה בשלב מסויים עברה לנקודה בתוך רצועת עזה ואז בוודאי גם הג'יהאד האיסלמי יפיץ צילומים "רגישים" משלו.
בעיניין הפלת המל"ט,אני משער שחיל האוויר עקב אחר הכלי במטרה לברר את מסלולו ויותר חשוב לאתר את מיקום הנחיתה בלבנון כשהתברר סוג המל"ט והעובדה שאין כוונה להשיבו ללבנון הוא הופל.
התיאוריה לגבי השאהד129 לוקה בחסר,השאהד הוא מל"ט מתאבד (לפחות לפי הפירסומים של האיראנים) כך שחיל האוויר היה מפיל אותו מעל הים ולא לוקח סיכון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2012, 18:57
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "ערוץ המקורב לחיזבאללה: הארגון שלח המל"ט"

נסראללה כולו רוטט ומזיל ריר מודה:
אנחנו חיזבאללה שלחנו את המל"ט מלבנון אל תוך ישראל,המל"ט טס נמוך בקו הים כמאה ק"מ וחדר באזור הדרום,הוא לא יהיה היחיד בידנו עוד מל"טים.
הציונים משקרים והם לא זיהו את הכלי עד החדירה,הגאווה הציונית נסדקה....

نصر الله: نتبنى ارسال طائرة الاستطلاع الى اسرائيل والتي لن تكون الاخيرة

الخميس 11 تشرين الأول 2012
اكد الامين العام لـ"حزب الله" السيد حسن نصر الله ان "المقاومة ارسلت طائرة استطلاع متطورة من الاراضي اللبنانية الى فلسطين المحتلة باتجاه البحر، وقد سيّرت هذه الطائرة مئات الكيلومترات فوق البحر ثم اخترقت اجراءات العدو الحديدية ودخلت الى جنوب اسرائيل المحتلة وحلقت فوق المنشئات الاسرائيلية".

واشار الى ان "الطائرة اقلعت وطارت فوق المسار المحدد لها بدقة لمئات الكيلومترات واخترقت الاجراءات الاسرائيلية".
ولفت الى ان الحديث الاسرائيلي بانه اكتشف الطائرة على البحر وانه سمح لها بالسير لمسافة معينة هو محض كذبة، معتبرا ان الانجاز هو ان تسير الطائرة كل هذه المسافة من دون اسقاطها الا لبعد فترة من الوقت وفي منطقة مفترض ان تكون مليئة بالردارات الاميركية والاسرائيلية واليونيفيلية.
واعتبر نصر الله ان الفخر الاسرائيلي متصدع اليوم وكان واضحا مستوى الحيرة لدى الاسرائيليين، منوّهاً "بالاخوة المجاهدين واتوجه اليهم بالشكر في الدفاع عن وطنهم وتطوير كل امكانيات الدفاع".
ولفت الى انه "هنا نكشف جزءا من قدرتنا فقط وعندما اكشف هذا الجزء لا ينتقص من المفاجآت الموعودة"، داعيا "الدولة اللبنانية الى درس كيفية حماية السيادة اللبنانية".
وقال نصر الله: "اكذرانه من حقنا الطبيعي ان نسّير رحلات استطلاع اخرى وقت نشاء الى فلسطين محتلة"، لافتا الى اننا "اطلقنا على العملية اسم الشهيد حسين ايوب الاخ ربيع".

ישן 11-10-2012, 19:26
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
וואללה.. כל מה שהוא אומר, נועד להגיע לאזנייך בשביל ליצור דמורליזציה ופחד..
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אתה באמת שואל איזה ערך חדשותי יש לדברי נסראללה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sam Weller
אמנם הגאווה הציוניות שלך נסדקה, אבל זו לא סיבה לאבד את שיקול הדעת.

(טוב.. לא לאזניים של סאם, אלא לאזניים של סמי וסימה....)

אז איזה שיקול דעת צריך לא לאבד ולשדר את החלאה הזה?

ישן 11-10-2012, 19:55
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
אני לא מוצא הגיון בלמסך כל פיסת פרופגנדה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא שואל איזה ערך חדשותי..."

הנאום הזה הוא לא רק נאום פוליטרוקי ללוחמי החיזבאללה ושאר ארגוני זכויות האדם, אלא יש בו חדשה בסיסית (לקיחת האחריות על המזל"ט וכוונה לעשות שימוש נוסף בטכנולוגיה). המעטפת של הנאום מספקת חלון (נוסף) לאידאולוגיה של נסראללה ותפישתו את מדינת ישראל, תפישה שמנחה אותו במשך שנים ושמשום כך יש לה השפעה מאד ברורה על ההתרחשויות. לנאום קורי העכביש של נסראללה היתה השפעה מאד רצינית על איך הישראלים מסתכלים על החיזבאללה ובמידה מסויימת על עצמם, ואני מסתכן בלאמר שהיתה לו השפעה על החלטות שהתקבלו בישראל בצמתים חשובים מאד. אני חושב שזה טוב וחשוב לחשוף את האזרחים לדרכי החשיבה של האוייב שעומד מולם. לא לשדר בשידור חי את נאומיהם של כל "חובבי ציון", לא ליצור דרמה מכל איום, אבל בהחלט לדווח.

(זו תשובה גם לך וגם לרועי)

שיקול דעת בהקשר של קביעה למה יש ערך חדשותי ולמה לא

נערך לאחרונה ע"י Sam Weller בתאריך 11-10-2012 בשעה 19:58.
ישן 11-10-2012, 20:29
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אני חוסך מעצמי ומאחרים את הגדרות המעטפת של הנאום
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אני לא מוצא הגיון בלמסך כל פיסת פרופגנדה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sam Weller
הנאום הזה הוא לא רק נאום פוליטרוקי ללוחמי החיזבאללה ושאר ארגוני זכויות האדם, אלא יש בו חדשה בסיסית (לקיחת האחריות על המזל"ט וכוונה לעשות שימוש נוסף בטכנולוגיה). המעטפת של הנאום מספקת חלון (נוסף) לאידאולוגיה של נסראללה ותפישתו את מדינת ישראל, תפישה שמנחה אותו במשך שנים ושמשום כך יש לה השפעה מאד ברורה על ההתרחשויות. לנאום קורי העכביש של נסראללה היתה השפעה מאד רצינית על איך הישראלים מסתכלים על החיזבאללה ובמידה מסויימת על עצמם, ואני מסתכן בלאמר שהיתה לו השפעה על החלטות שהתקבלו בישראל בצמתים חשובים מאד. אני חושב שזה טוב וחשוב לחשוף את האזרחים לדרכי החשיבה של האוייב שעומד מולם. לא לשדר בשידור חי את נאומיהם של כל "חובבי ציון", לא ליצור דרמה מכל איום, אבל בהחלט לדווח.

(זו תשובה גם לך וגם לרועי)

שיקול דעת בהקשר של קביעה למה יש ערך חדשותי ולמה לא

ומבחינתי, החלון היחידי - הוא זה שדרכו צריך להשחיל את הטיל, שיקפד את ראש הנבלה. אני לא חושב שזה משנה משהו, הן אופן ההסתכלות שלו עלינו ושלנו על עצמנו (תאמין לי הדברים לא ישתנו, אולי רק לרעה בכל מה שקשור בחברה הישראלית - או ספציפית - התנהלותה שלא בזמן חירום) - והתעסקות בזה היא חסרת תוחלת.

יש להתכונן לסיבוב הבא - אנחנו חייבים לצאת משם עם תוצאה ברורה יותר לכיוון צד אחד - ורצוי שזה יהיה שלנו!

ישן 11-10-2012, 20:39
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אני לא מוצא הגיון בלמסך כל פיסת פרופגנדה"

אני מבין למה אתה מתכוון ואני יודע שאתה צודק ברמה מסוימת, אבל אני מקבל את הרושם שכלי התקשורת הישראלים הופכים לשופר של נסראללה בלי להפעיל שיקול דעת מינימלי. אני מקווה שמי שיושב בצמתים חשובים לא צריך את הטובות של התקשורת, או של פרש , כדי לדעת מה נסראללה אומר בנאומים שלו. בסופו של דבר אני לא רואה איזה יתרון יש בעובדה שהאזרח הקטן ידע איך נסראללה תופש את מדינת ישראל (אני מניח שאף אחד לא חושב שהוא אוהב אותנו), ואני כן רואה חיסרון בזה שמפיצים את הדה מורליזציה והלוחמה הפסיכולוגית שלו. אני לא חושב שצריך לצנזר את הדברים שלו לגמרי, זה חסר טעם כשאפשר להגיע למידע ברשת, אבל אני כן חושב שהתקשורת הישראלית צריכה לסנן מהם את כל השטויות שקשורות ללוחמה פסיכולוגית ולהשאיר רק את העובדות/חדשות. מי שבאמת ירצה לדעת איך הוא חושב ידע גם איך למצוא את הנאומים המלאים ברשת, אנחנו לא צריכים להקל עליו את העבודה.

ישן 11-10-2012, 19:19
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הגאווה הציונית שלי (בוא נגיד שיש כזו) נסדקת
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי gps שמתחילה ב "נסראללה כולו רוטט ומזיל ריר..."

כשהמוני פולשים אפריקאים שמים לצחוק את גבולה של מדינת ישראל. היא נפגעת (בוא נגיד) שבעתיים כאשר אני צריך להגיע לשדה התעופה שלוש שעות לפני טיסה, בעיקר מסיבות בטחוניות, בעוד שחובבי המכנסיים המבריקות צריכים שלושים דקות, לכל היותר.

שמישהו יספר את זה לבחורצ'יק הנשכח ההוא, שיושב באיזה בונקר וחושב איזה כוכב הוא היה אך לפני ימש שנים... אולי ינסה לשלוח איזה כמה "מסתננים" משלו דרך הגבול הדרומי+צוות צילום, ויספר אחרי זה בנאום באל-מנאר איך לוחמי המוקאומה לא רק חדרו ליישות הסיונית, הם אפילו קיבלו הסעה לת"א וקיבלו מרופא סיוני בחדר מיון טיפול לנקע ברגל , לפני שני חיילים (מפוג' ג'ולני המובחר של הסיוניים) שחיכו בתור. עכשיו זה היה ממש סקופ!

להכניס איזה מטוס לשמיים של היישות הסיונית? זה כ"כ ניינטיז...

ישן 18-10-2012, 19:40
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מה לגבי שידור תמונות לאחור,..."

מקור הידיעה הוא נאום פנימי של נסראללה לאנשי חיזבאללה,הוא מציין שהמידע הועבר באמצעות שידור אחורה אך לא מוסיף פרטים,נפילת המל"ט נילקחה בחשבון והוא מבטיח שבפעם הבאה הם יצליחו להחזיר אותו הבייתה.
למרות שהוא "נישלח לרגל במקומות רגישים" האיראנים וחיזבאללה מתפארים כרגע רק על העובדה שהוכיחו את אזלת ידה של מערכת הנ"מ הישראלית.

דעה שלי:
החיזבאללה זקוק לעיניין המל"ט לצרכים פנים לבנונים,אילו היו לו צילומים שמקורם במל"ט הם היו מפרסמים אותם,צה"ל לא מפרסם פרטים מהארוע ע"מ לא לאפשר לחיזבאללה לזהות את הנתיב האמיתי שבו המל"ט טס ולייצר "צילומים לכאורה",חיזבאללה לא מפרסם צילומים לכאורה מכיוון שחושש ליפול למלכודת וצה"ל יוכיח שהצילומים מפוברקים ואינם בנתיב הטיסה,הפתרון של חיזבאללה-סרט אנימציה.
אגב גם אתר ההמראה אינו הגיוני,לדעתי המל"ט המריא מערבית למחוז נבטייה באתר כלשהו בין נאקורה לצור (וואדי אחד דרומית לבסיס יוניפיל) מתחת לקו רכס היישר מעל הים ומשם דרומה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:39

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר