לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2012, 20:46
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
טלוויזיה שמאל קיצוני (כולל ישראלים) מפוצץ הופעה של הגבעטרון בברלין

מעבר לקטע הוידאו מיוטיוב שאליו קישרתי, יש גם כתבה בהארץ - (לא, אני משתדל להמעיט בלינקים לאתר הזה)

שימו לב לבחורה עם המבטא הישראלי, שגם אומרת כמה מילים בעברית. בכל פעם שמישהו מנסה לגרש אותה מהאולם, היא מתנהגת כאילו הוא ניסה לאנוס אותה ואומרת dont touch me, לפחות במקרה אחד היא גם הפילה את עצמה לרצפה בכוונה. התנהגות בזויה טיפוסית של פעילי שמאל שמשקרים כדי לעשות מעצמם מסכנים. זו האמינות שאתם צריכים לייחס לדיווחים ב"הארץ" גאשר אלה מתייחסים למתנחלים/שמאל קיצוני/מדינת ישראל/צה"ל . (דווקא במקרה זה, כנראה בגלל סימפטיה לגבעטרון - הארץ לא צידד בעושי המהומות באופן מאוד בוטה)

.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 08-10-2012 בשעה 20:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2012, 05:12
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
זה שהרבה אנטי ציונים הם אנטישמיים לא אומר שתמיד קיימת הזהות הזו
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אם כך ההתפרעות הזאת אינה אנטישמית?"

אפשר להיות אנטי ציוני בלי להיות אנטישמי. קק"ל היא אמצעי להחזיק קרקעות רבות בארץ ישראל בבעלות יהודית (גם אם לא ניקנו אלא הושגו באמצעי הפקעה או השתלטות על שטחים שתושבים נמלטו או הוברחו). מי שחושב שההתישבות הציונית עשתה עוול לערבים, יחשוב שקק"ל הוא אירגון בעייתי ומטרה ראויה למחאה.
"הבעיה שלך" היא הכללת יתר והפשטה שלו במקומה. המציאות מורכבת בהרבה. ואגב, יש אנטי ציונים שחושבים שליהודים לא אמורה להיות מדינת לאום ושהם עצמם יהודים אדוקים מאוד וחיים בלב מדינת ישראל. אני חושב עליהם הרבה דברים שליליים אבל אנטישמיות זה לא אחד מהם.
ישן 09-10-2012, 18:10
מנהל

זה יותר מסובך מזה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "אם אתה מצדד במדינת לאום אבל..."

בגלל 2 אופציות נוספות:
1. "אני" נגד הרעיון של מדינות לאום באופן כללי, אבל היות ואני ישראלי או קשור באופן אחר לסיכסוך או בגלל שכאן למדינת הלאום מחיר מיוחד אזי אני מתמקד בבעייתיות של מדינת הלאום הזאת.
מההכרות שלי עם הזויים מהסוג של אותה אביבית (או סתווית או ווטאבר) כל הסיכויים שכאן טמון העניין או חלק גדול מימנו.
2."אני" לא נגד מדינות לאום אבל יהדות היא לא לאום אלא דת (או, אצל כמה מרקסיסטים חביבים-"קסטה עירונית") ולכן הרעיון של מדינה יהודית הוא מעוות. בן הדת היהודית יכול להיות חלק מהעם הצרפתי, האנגלי או הפלסטיני. מצד שני, אף אחד לא יכול להיות חלק מהלאום היהודי בלי להיות חלק מהדת היהודית ולכן באופן אינהרנטי מדובר בזהות לאומית שמדירה אחרים. ואגב, גם הרבה יהודים, בלי להיות אוטו-אנטישמים (וכמובן, הרבה עם להיות...) חושבים שיהודים אינם לאום אלא דת בלבד. למעשה, עד המאה העשרים זאת הייתה העמדה הרווחות בקרב היהודים.
האם אני מסכים אם הטענה השניה באופן אישי? כמובן שלא. אבל זאת לא נקודת מוצא שמלמדת בהכרח על אנטישמיות, ממש כשם ששלילת קיומו של עם פלסטיני או זכותו למדינה בארץ ישראל איננה מלמדת בהכרח על גזענות.
בקיצור, יש מספיק יציאות אנטישמיות מובהקות...לא צריך לחפש בכח.
ישן 09-10-2012, 21:05
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זה יותר מסובך מזה"

אני חושב ששווה לנסות ולהעמיד את הדברים בקונטקסט נרחב מעט יותר. בהרבה מקרים המניע הוא אנטי אמריקאי יותר מאשר אנטישמי. בשמאל הבינ״ל ישראל נתפסת כמוצב קידמי של ההשפעה האמריקאית המשחיתה. ככזו בלימת ישראל נתפסת לאו דווקא כרדיפת יהודים אלא יותר כחלק מהמאבק בקולוניאליזם/אימפריאליזם/קאפיטליזם/ראקציונריזם (בטח יש עוד כמה ״איזמים״ ברשימה).

שתי אינדיקציות לטיעון שלי; הכמות הלא פרופורציונאלית של יהודים בקרב הקבוצות הללו (המסה של הנוכחות היהודית בשמאל הקיצוני מערערת לדעתי את ההסבר האוטו אנטישמי, בכל מקרה לא יותר מפסיכולוגיה בגרוש שהיתה הולמת, בדוחק, איזוטריה של כמה מופרעים אבל לא נוכחות מסיבית כל כך) והעובדה שמאותן הקבוצות יוצאת התנגדות לשתי מדינות נוספות שנחשבות לבנות חסות אמריקאיות; דרום קוריאה וטיוואן.

יצא לי לקרוא מאמרים שפטרו את קיומה של טיוואן (אומה בת 23 מליון אנשים, דמוקרטיה תוססת ומצליחה כלכלית) כמזימה אמריקאית אנטי סינית ושהציעו שהפתרון לבעיית חצי האי הקוראני הוא איחוד תחת שלטון הצפון; הכל בשביל לדפוק את האמריקאים (ולעזאזאל תובת המקומיים).

עד כמה רחוק מוכנים מתנגדי ארה״ב ללכת תעיד הפיסקה הבאה ממאמר אפולוגטי של סיימון טיסדל שמנסה לכבס את עומר אל-בשיר בגארדיאן:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Simon Tisdall
America always needs bogeymen and Bashir fits the bill: big, bothersome, bad-tempered, black, Arab and Muslim.

הקונבנציה, לפעמים אפילו בקרב תומכי ישראל, היא שארה״ב משלמת מחיר על התמיכה שלה בישראל. אני חושב שהרבה אנשים מפספסים את האספקט הפוך של המחיר שנגבה מישראל על היותה חלק ממעגל ההשפעה האמריקנית.

ישן 10-10-2012, 00:22
מנהל

כמובן. לא נכנסתי לכל ההיבטים שמאחורי האיבה של קבוצות שמאל לישראל
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "[right]אני חושב ששווה לנסות..."

אתה מוסיף כאן אלמנט שהוא כמובן די מרכזי.ישראל אכן ניתפסת כשלוחה של ארה"ב (השטן הקטן כמאמר חומייני) ולכן מושכת אש מכל האנטי אמריקאים (כולל אמריקאים...). יש לכך תימוכין מאוד מקור פרט לאלו שציינת-גישת השמאל למדינת ישראל. השמאל הסוציאליסטי היה נגד מדינת ישראל מרגע שבריה"מ החליטה שהיא פסולה (וזה כמובן קרה מאוד מהר), אבל האיבה קפצה כמה דרגות, וסחפה גם את השמאל הליברלי הרדיקלי מרגע שישראל החלה להתקרב לארה"ב-קרי, משלהי שנות השישים. ככל שהמימסד האמריקאי אימץ יותר את ישראל, כך תפחה אותה איבה. מדובר באותם גורמים עבורם המדינה הערבית הכי שנואה היא סעודיה. סעודיה היא אומנם מדינה שראויה לכל בוז, אבל החטא הכי גדול מבחינת אותם גורמים היא הברית שלה עם ארה"ב.
ישן 10-10-2012, 04:40
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "להרגיע? בשביל להרגיע אני יכול להציע רק ריצה של 10K או תה צמחים"

בוא תרוץ אתה 10K במקום שבו מישור הוא נקודה שבה זווית הטיפוס היא פחותה מ45 מעלות. ולגבי תה צמחים, זה תמיד עושה לי בלגן בבטן.... אז אני אשאר עם נמס עלית

בכל מקרה, כפי שאני רואה זאת, לא משנה מה הטיעון שבגללו הם רוצים להרוג אותנו. בסופו של דבר, הם רוצים להרוג אותנו בגלל מי שאנחנו - וזה יהודים, ישראלים, עם חופשי בארצנו. זו אנטישמיות, בין אם היא מתורצת אידיאולוגית כמשהו אחר ובין אם לא. הם לא רוצים להרוג את אזרחי מדינת ישראל הערבים או הדרוזים, וזו הנקודה שבה האנטי-ציונות חושפת את פניה כאנטישמיות.

ישן 10-10-2012, 17:00
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "זה מה שאמור להרגיע אותי? שהם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
זה מה שאמור להרגיע אותי? שהם לא מתנגדים לישראל כי היא יהודית אלא כי היא דמוקרטית וחופשית (וזו הרי הסיבה שהזרם הליברלופאשיסטי מתנגד לארה"ב - כי היא איננה דיקטטורה פאשיסטית, בניגוד חד למדינות "נאורות" כמו צ'ילה, סין ואיראן). וואלה... עכשיו אני מרגיש יותר טוב, הם לא שונאים רק את ישראל אלא את כל מי שיש חופש

המטרה היא לא להרגיע אלא להסביר. זה לא שסיבה אחת טובה (או גרועה) מסיבה אחרת אבל, לדעתי לפחות, כשמדברים על בעיה עדיף לנסות ולהימנע מקלישאות (כמו, למשל ״ליברלופאשיסטי״) כי אלו המון פעמים סתם הרמות להנחתות. טיעון כמו ״ארגוני זכויות אדם נטפלים רק לישראל כי הם שונאים יהודים״ הוא, עובדתית, לא נכון פעמיים (בדוק למשל מי היה המייסד של אמנסטי אינטרנשיונל).

״ארגוני זכויות אדם עוסקים בישראל באופן לא פרופורציונאלי, נוטים להתעלם מקונטקסט ומציעים חלופות שאינן ראליות במציאות״ יהיה טיעון מדוייק הרבה יותר. טיעון כמו ״ארגוני זכויות מעדיפים לבקר דמוקרטיות ליברליות מאשר להתעסק עם משטרים דקטטוריים כי הם מבינים שרק מול דמוקרטיה יש להם כח להשפיע״ הוא לא רק מדוייק אלא ניתן אפילו למצוא לו סימוכין במסמכים של הארגונים הנ״ל (אמנסטי במקרה הזה). מכאן אתה יכול להמשיך ולטעון ש״למרות שיש הגיון במדיניות כזו האפקט המצטבר בתודעה הציבורית הוא של דמוקרטיות כאחראיות העיקריות להפרות זכויות אדם, דמוי שהוא הפוך למציאות בשטח״.

כמובן, החולשה של הטיעונים הללו היא שניתן להשמיע אותם רק בסביבה שמקיימת תרבות דיון סבירה ומול אנשים שמוכנים להקשיב להגיון. אישית, לפחות בסביבה שבה אני מסתובב, רוב האנשים מוכנים לפחות להקשיב.

ישן 10-10-2012, 21:46
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]זה מה שאמור..."

ציטוט:
טיעון כמו ״ארגוני זכויות מעדיפים לבקר דמוקרטיות ליברליות מאשר להתעסק עם משטרים דקטטוריים כי הם מבינים שרק מול דמוקרטיה יש להם כח להשפיע״

נו באמת. האירגונים האלה מבקרים את מי שקל ונוח להם לבקר ולאו דווקא את מי שצריך לבקר. הארגונים האלה פועלים בעיקר איפה שבטוח פיזית לפעול ולאו דווקא איפה שצריך אותם באמת. אין להם לא את האומץ ולא את היושרה לעמוד מול השביחה של אסד, הרבה יותר קל ובטוח ללכת לאיזה מחסום ולהציק לחיילי צה"ל. הם לא ילכו לצלם את מחנות המאסר של הצפון קוראנים, הם ילכו לצלם איזו התנחלות בשטחים. איך שאני רואה את זה אין פה קשר בכלל לדמוקרטיה כי האירגונים האלה הם לא שחקנים דמוקרטיים בישראל, הם לא יכולים להיבחר לכנסת למשל והם לא משתמשים בכלים שרלוונטיים רק לדמוקרטיות. את רוב , אם לא את כל, דרכי הפעולה שלהם הם יכולים להפעיל על אסד למשל באותה מידה שהם מפעילים אותן עלינו. דוחות אפשר לכתוב גם על אסד, חרם אפשר להפעיל גם על גורמים סוריים, אפשר להגיש תביעות בבית הדין הבין לאומי בהאג גם לגבי גורמים סורים וכו'. הכלים האלה יעילים מול דיקטטורות באותה מידה שהם יעלים מול דמוקרטיות, השאלה היחידה היא איפה פחות מסוכן לאנשי האירגונים האלה להסתובב.
הרי אם הם י

ישן 08-10-2012, 21:07
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
הממ.. לא. מדובר במי שכתבה טור בעבר.. נחשו לאיזה עיתון .
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Cabin fever שמתחילה ב "היי זאת נטלי השרמוטה"

מדובר בסתווית סיני

http://stavitsinai.wordpress.com/

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://stavitsinai.files.wordpress.com/2012/04/458718_10150689331594702_715774701_9467855_1064878830_o.jpg?w=640&h=853]

לתמונה זו, הוסיפה הבחורה את הכתובית "מתנה ליום השואה" כדי שאם במקרה איזה ניצול שואה/דור שני יתגלגל לאתר שלה הוא יחשוב על המשמעות שלה מנשקת גרמני. כנראה שהיא תומכת בשואה נוספת או משהו כזה. לא יאמן איזה פסיכים גדלו בערוגת השמאל הקיצוני.

מאמר תמיכה בשלמה זנד בהארץ

http://www.haaretz.co.il/opinions/1.1226689

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 09-10-2012, 08:27
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "[QUOTE]זה לא באמת משנה משהו..."

נקודה טובה וצודקת רשמת hzhz, אבל מצד שני תביט כיצד רוב של הימין בכנסת על הדף והשמאל עדיין מחליט מה עושים דרך בתי המשפט השונים, פרקליטות והתקשורת שהוא שולט בהם באופן חד-צדדי.

השמאל משתמש בכל הדרכים כשרות או לא להשאר במוקדי הכוח.
דוגמא 1, תביט מה התקשורת עשתה לביבי כאשר הוא רצה לתקן את האופן בו נבחרים שופטים.
דוגמא 2, לחקור את הפעילות של ניפ (הקרן החדשה) וכיצד רשם העמותות, התקשורת ואנשי רוח התנגדו לנושא פה אחד עד שהנושא נקבר סופית.
דוגמא 3, תביט על המקרה של אילנה דיין כיצד היא הפלילה קצין צה"ל ברצח וגם אחרי שבית המשפט אישר את זה באופן חריג, השמאל דרך רוב השופטים והתקשורת עומדים מאחרי הגברת הזו ונותנים לה אישור להמשיך בפעילות שלה בגלל הצד אליו היא שייכת.
דוגמא 4, תביט כיצד בית המשפט מתייחס לרוכש החדש של מעריב, כי איננו נמצא בצד הנכון של הקשת הפוליטית. אם היה מדובר באיש עסקים מהצד הפוליטי הנכון, התקשורת ובית המשפט היו שקטים עם חיוך על הפנים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 08-10-2012, 23:49
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "שמאל קיצוני (כולל ישראלים) מפוצץ הופעה של הגבעטרון בברלין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook

מעבר לקטע הוידאו מיוטיוב שאליו קישרתי, יש גם כתבה בהארץ - (לא, אני משתדל להמעיט בלינקים לאתר הזה)

שימו לב לבחורה עם המבטא הישראלי, שגם אומרת כמה מילים בעברית. בכל פעם שמישהו מנסה לגרש אותה מהאולם, היא מתנהגת כאילו הוא ניסה לאנוס אותה ואומרת dont touch me, לפחות במקרה אחד היא גם הפילה את עצמה לרצפה בכוונה. התנהגות בזויה טיפוסית של פעילי שמאל שמשקרים כדי לעשות מעצמם מסכנים. זו האמינות שאתם צריכים לייחס לדיווחים ב"הארץ" גאשר אלה מתייחסים למתנחלים/שמאל קיצוני/מדינת ישראל/צה"ל . (דווקא במקרה זה, כנראה בגלל סימפטיה לגבעטרון - הארץ לא צידד בעושי המהומות באופן מאוד בוטה)

.

אה ברור..בגלל שפעילת שמאל מפילה את עצמה על רצפת האולם זה מוכיח שעיתון הארץ משקר בדיווחים לגבי המתנחלים..
ממש מדע מדויק והגיון סביר...
(וכאילו שפעילי ימין מבוימים התנהגו בצורה הגיונית ואמינה מההתנתקות ועד תג מחיר..)
טענה הזויה הבאת, סלח לי.

ישן 09-10-2012, 08:31

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אני טוען שההתפרעות ו"ההצגה" היא מעשה תדיר בשמאל הקיצוני וזה (עוד) אחד המופעים שלו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
וכשאני אומר שהצגות שקריות כאלה הם עניין מקובל בשמאל הקיצוני, זה לרבות אנשים כמו המציגה, מתפרעים אחרים עיתונאים של הארץ. השקר הוא חלק מהתרבות, כמו אצל הערבים רק יותר גרוע. לצד מי שמייצר את השקרים ניצבים מעלימי העין שמאמינים לו.

חפש בגוגל את הגברת הזאת ועדותה על כך שהוטרדה מינית על ידי מתנחל בענתות. זה סוג הדיווחים שהופכים לחדשות בהארץ .

אם זה נכון אז אותו דבר בדיוק בימין האלים והגזען, שופרי העיתונות שלו (מקור ראשון nfc וכו) והטוקבקיסטים שכותבים כאן. לפי ההגיון הזה יש להם תרבות של אלימות רמאות וגזענות.

ישן 09-10-2012, 09:44
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]וכשאני אומר..."

אמיל שלום, בד''כ, למרות שאני יודע שאתה לא בעל דעות ימניות :-) אני אוהב לקרוא את התגובות שלך כי אתה מבחינתי נחשב עדיין כשייך למה שנקרא השמאל השפוי...
אבל הפעם ההשוואה שלך בין החולירות האנטישמיות, אנטיכלמהשישראלי, פשיסטים אמיתיים שלא היו מהססים להורות על רצח חיילים (כי הם עצמם לא מספיק אמיצים לאחוז בנשק) לבין בריוני הימין הקיצוני היא ללא כל פרופורציות..
שלא תבין אותי לא נכון, אם למשל הייתי שומר באותו בסיס אליו פרצו לפני כמה חודשים נערי הגבעות, לא היתה לי בעיה אם חלקם היו גומרים עם כדור ברגל, אבל הם לפחות לא בעד השמדת המדינה, הם לא סובלים מסינדרום "סטוקהולם" על סטרואידים כמו הטינופות מהסוג שהוצג בתקרית עם הגבעתרון או הנטלי וקסברג חולת הרוח..

ישן 09-10-2012, 10:41

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "אמיל שלום, בד''כ, למרות שאני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מרקויס
אמיל שלום, בד''כ, למרות שאני יודע שאתה לא בעל דעות ימניות :-) אני אוהב לקרוא את התגובות שלך כי אתה מבחינתי נחשב עדיין כשייך למה שנקרא השמאל השפוי...
אבל הפעם ההשוואה שלך בין החולירות האנטישמיות, אנטיכלמהשישראלי, פשיסטים אמיתיים שלא היו מהססים להורות על רצח חיילים (כי הם עצמם לא מספיק אמיצים לאחוז בנשק) לבין בריוני הימין הקיצוני היא ללא כל פרופורציות..
שלא תבין אותי לא נכון, אם למשל הייתי שומר באותו בסיס אליו פרצו לפני כמה חודשים נערי הגבעות, לא היתה לי בעיה אם חלקם היו גומרים עם כדור ברגל, אבל הם לפחות לא בעד השמדת המדינה, הם לא סובלים מסינדרום "סטוקהולם" על סטרואידים כמו הטינופות מהסוג שהוצג בתקרית עם הגבעתרון או הנטלי וקסברג חולת הרוח..

לא היתה השוואה.
אולא לא הובנתי.. כתבתי שאם אפשר להסיק ממשוגעת אחת על כלל התרבות "בשמאל" ובעיתון הארץ, אז אפשר להסיק מאנשי תג מחיר על מקור ראשון וארגוני ימין...אני כמובן לא מקבל את זה שאפשר להסיק וההודעות שרמזו על זה היו די מטופשות ומלאות בהכללות לחלוטין לא מדויקות...
הביקורת היתה על ההגיון המוזר הזה והמחקר "המדעי" הזה...לא השוואה בין ארגון כזה לאחר..
מקוה שזה ברור עכשיו..
והערת אגב שהיא כל הדיון כולו: אתה חושב שנוער הגבעות לא רוצה להרוס את ישראל ואני חושב שהוא כן רוצה להרוס את ישראל.. בדיוק כמו שאתה חושב על ארגון שמאל כזה או אחר ואני חושב הפוך..

ישן 10-10-2012, 16:23
מנהל

קטעים אם כך, עוד יותר טוב שנמנעת מראסיה...חבל על המסך
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "אופס קגנס..שכחתי"

גם לי היו כאלו שיחות מרנינות עם טיפוסי "שמאל מובהק" כמו גדעון ספירו ואף גרועים הרבה הרבה יותר. לצערי, היו לי גם מפגשים פנים מול פנים כמה פעמים היות ואני כן הייתי בסביבה מרובת טיפוסים כאלה. אבל יש לומר שרובם לא רצו או לא העזו להתבטא כך פנים מול פנים והיו בסך הכל חביבים ברמה האישית כך שהתקשיתי לריב איתם ממש. אפילו עם המנוול הגדול אילן פפה, איתו יצאתי להתעמת אחרי הרצאה מזעזעת (ושיקרית!) שנתן הגעתי בסופו של דבר לשיחה ידידותית למדי היות והוא בסך הכל היה באמת נחמד אחד על אחד, והזוי ברמה כזו שקשה לכעוס עליו ברצינות. כניראה שאת היציאות הפרובוקטיביות הם שומרים בעיקר לאינטרנט ושאר מקומות בטוחים...
ישן 09-10-2012, 12:17
צלמית המשתמש של ctua
  ctua ctua אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.07
מצחיק שדווקא הימין הוא זה שאלים וגזען
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]וכשאני אומר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
אם זה נכון אז אותו דבר בדיוק בימין האלים והגזען, שופרי העיתונות שלו (מקור ראשון nfc וכו) והטוקבקיסטים שכותבים כאן. לפי ההגיון הזה יש להם תרבות של אלימות רמאות וגזענות.

אני מניח שלא שמעת אף פעם על ה"פילוסופיה של הגזענות" שטוענת שכל מי שקורא לאחר גזען עושה זאת מתחושת עליונות (מוסרית ובכלל) משמע שהוא חושב שהוא נחות ממנו , יוצא מכך שדווקא אנשי השמאל הם הגזענים...

ואגב בהמשך להתכתבותנו למעלה ישנם הרבה יותר תפוחים רקובים בשמאל מאשר בימין ומה שיותר חשוב הוא סוג "הרקבון" של שתי הקבוצות (כלומר המניע מאחורי פעולותיהם).

נערך לאחרונה ע"י ctua בתאריך 09-10-2012 בשעה 12:19.
ישן 09-10-2012, 16:20

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי ctua שמתחילה ב "מצחיק שדווקא הימין הוא זה שאלים וגזען"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ctua
אני מניח שלא שמעת אף פעם על ה"פילוסופיה של הגזענות" שטוענת שכל מי שקורא לאחר גזען עושה זאת מתחושת עליונות (מוסרית ובכלל) משמע שהוא חושב שהוא נחות ממנו , יוצא מכך שדווקא אנשי השמאל הם הגזענים...

ואגב בהמשך להתכתבותנו למעלה ישנם הרבה יותר תפוחים רקובים בשמאל מאשר בימין ומה שיותר חשוב הוא סוג "הרקבון" של שתי הקבוצות (כלומר המניע מאחורי פעולותיהם).

לא שמעתי על כלום עד שהגעת לחיי... ובכלל גזענות אינה קיימת,..
שמח שגם צירפת את המחקר על כמות התפוחים הרקובים, נשמע מחקר רציני עם כמות דגימות רבה..
עכשיו ברשותך תן לדון בנושא שלא מיצינו מזמן ואם אנשים שיש להם מה לחדש כמו מרקויס וקגנס ( גם אם אין לי הסכמה עם דעותיהם)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:29

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר