לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2012, 19:51
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
וואו, שמאל הארדקור כולם.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "פרופסור יוסי יונה, סתיו שפיר..."

וזה אחרי שלפיד מילא את רשימתו באנשי שרצ

המשמעות היא שמרצ אולי תשאר 3 מנדטים, אבל העבודה, קדימה, לפיד - כל אלה יעברו רדיקליזציה ולכן הכנסת הבאה תהיה עמוסה באנשי שמאל קיצוני שישמשו כאופוזיציה בלתי אחראית בעליל.

זה מעולם לא נראה קוטבי כל כך .

מגמה נוספת היא ההשתלטות הטוטאלית של אנשי התקשורת משמאל על מפלגות השמאל.הם וימנים אופרטיוניסטים לשעבר יהוו את שדרת הפיקוד של השמאל.
שימו לב לשמות : שלי יחימוביץ, יאיר לפיד, עופר שלח, אורלי וילנאי, גיא מרוז וזאת עדיין רק רשימה חלקית.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 12-10-2012 בשעה 19:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2012, 23:04
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "הזחיחות של הזויי השמאל..."

ממש לא נכון, יש קבוצות אוכלוסיה בגלל שהשטיפת מוח מוח של שפיר, וילנאי, ושאר השמאל הרדיקלי, בטוחים שביבי אשם במצב של מחיר הדלק או מחיר הירקות והמחיר של הדירות, אפילו שמחיר הירקות נקבע לפי גוף שנשלט על ידי החקלאים ולא הממשלה, הדלק לפי מחיר הנפט בעולם ומחירי הדירות היו גבוהים גם לפני הממשלה הזו וביבי דווקא פעל להוריד את המחיר גם לפני המחאה של סתיו ושאר אוכלי החינם.

סתיו ,אורלי ושאר החברים שלהם עשו עבודה מעולה בשטיפת מוח עם כל השקרים שלהם לחלק גדול מהציבור.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 22-10-2012, 20:47
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "החקלאים היו שמחים לו היו..."

מועצת הצמחים (שכולל ירקות, פירות, פרי הדר וזיתים) מורכבת מחקלאים ונציגי ממשלה. אבל לא אבלבל אותך עם האתר הרשמי שלהם

http://www.plants.org.il/index.aspx?id=4171

ותראה מה מסתתר שם-

חקלאות ישראל מורכבת מאלפי חקלאים קטנים יחסית, באזורי יצור מגוונים. בנסיבות אלה מהווה המועצה על 4 ענפיה מוקד לטיפול וקידום נושאי מקרו חשובים שהחקלאי הבודד אינו יכול להרימם ויש לעשותם באופן משותף ומרכזי כגון: פיתוח זנים ומחקר בסיסי, מו"מ על תנאי ביטוח נזקי טבע (אנו עומדים מול חברה אחת בלבד-קנ"ט), פעולות לשמירת תנאי השווק של פירות וירקות בהיותנו היחידים שהחוק מתיר לנו לפעול לויסות כמויות בשוק, ריכוז והפצת מידע שווקי ועוד.

ישן 13-10-2012, 08:43
  mark322 mark322 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "ממש לא נכון, יש קבוצות..."

אם היו מצליחים בשטיפת המוח, אז "המחאה השמאלנית" בקיץ לא הייתה קורסת בקול תרועה דקה.

אידיוטים מועילים חסרי עיניים וכושר שיפוט תמיד היו ויהיו. הם אלה שהצביעו לשינוי, קדימה, הגימלאים ולברק.
העניין הוא שאידיוט אחד שונה מהשני- יש יותר ויש פחות ואי אפשר להתייחס לקולות שלהם כמקשה אחד.

חבורת זבל שכוללת את אורלי וילנאי (בואו כנסו תראו מה קורה לי בתוך הכ** ), סתיו שפיר (מתקשר לשם הראשון) ומיקי רוזנטל (מפגישה אקראית איתו במציאות בבית מלון שבו עבדתי, אין לי שום ספק שהבנאדם סובל מפרנויה וחוסר חיבור למציאות). הם כולם יכוונו למכנה המשותף הנמוך ביותר, ויפספסו קולות של רבים שאינם "אידיוטים מספיק".

נערך לאחרונה ע"י mark322 בתאריך 13-10-2012 בשעה 08:45.
ישן 17-10-2012, 11:53
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אני משום מה מעדיף עדיין את המבנה הדו ראשי שהיה בכנסת עד 82
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "זה בערך כמו לקוות לזכות בלוטו..."

ואת המבנה המפלגתי מבוסס המנגנון וההתקדמות האיטית שגורמת לבני אדם לעשות דברים [אפילו בפוליטיקה] שהם מעבר ל'להצטלם טוב' ולהגיע לתפקיד ח"כ/סגן שר/ שר כשהם בשלים יותר.

אני חושב ששלי יחימוביץ יכולה לבסס את מפלגת העבודה כאלטרנטיבה ציונית סוציאליסטית [ואני יודע שיש סכוי שתזכיר לי שהיא תמכה פעם בחד"ש אבל זה לא פוסל אותה ומה שקובע הן הדעות שהיא מייצגת כיום].

היא יכולה לעשות זאת - ללא 'ידוענים' לא פחות טוב. אם היא תצרף כוכבים דה-לה-שמאטה הרי שמיד אחרי הבחירות כל אחד מהם ימשוך עם האגו שלו לכיוון אחר ומצלמה הקרובה והמפלגה שוב תתפורר.

נקווה שהפריימריס ובעיקר הכח במחוזות יסננו את רוב המפורסמים 'המתנדבים' להיות ח"כים במקום פוליטיקאים ראויים מהם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:53

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר