לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-10-2012, 17:44
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
ירון דקל פסל השמעת שיר של יזהר אשדות בגלי צה"ל

מפקד התחנה ירון דקל פסל היום (א') לשידור את שירו החדש של יזהר אשדות, "עניין של הרגל". השיר נאסר לביצוע בתוכנית "מוזיקה היום עם יואב קוטנר", שם מתארח אשדות בשעה זו ומבצע את שיריו באולפן.
"בשל תוכנו של השיר, הבז לחיילי צה"ל, החליט מפקד גל"צ, כי אין מקום בגלי צה"ל לחגוג היום באופן מופגן שיר המגנה ובז לחיילי צה"ל ואת אלו שהקריבו חייהם למען ביטחון המדינה", נמסר בהודעה לעיתונות שהוציאה התחנה. "האמן יזהר אשדות מוערך מאוד בגלי צה"ל, אך במקרה נקודתי זה, אנו בגל"צ מאמינים כי לצד הביטוי האמנותי שניתן לאמנים, גל"צ כתחנה של החיילים ואשר משרתים בה חיילים רבים, צריכה להימנע מלחגוג שיר המציג חיילים באור דמוני".

גורם הבקי בפרטים סיפר ל-ynet כי לאחר שהשיר הושמע בתוכניות אחרות בתחנה, התבקש אשדות על ידי דקל שלא לבצע את השיר אצל קוטנר, ולבסוף נענה לבקשה - ואף החליט שלא לפרסם את התקרית. אבל במהלך אירוחו החליטו בדוברות גלי צה"ל להוציא את ההודעה לעיתונות על איסור ביצוע השיר בתוכנית.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4292016,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-10-2012, 19:48
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "גם לדעתי. ד"א, יש לך מושג..."

אני מניח ששקלים בודדים לדיסק, לא יודע מה המחיר בחנויות זה פחות מטריד אותי הרי זו הנחת כמות שעוברת לצרכן ולא קנייה ישירה על ידי צה"ל.
במימון אני מתכוון בעיקר שאתר/מועדון בהצדעה הוקם לאחר רידוד מגעיל של מענק מסויים שניתן מ-2002 למשרתים כמות גדולה של ימים בשנה. צה"ל שיחק על כך שנכנס מענק ממשלתי בחוק המילואים וקיצץ את התגמול הנוסף. אחת הטענות הייתה שזה לבניית מועדון צרכנות "בהצדעה" וסלי רווחה ליחידות. מדובר היה בכאלפיים שקלים לאנשים כמוני ואחרים שמשרתים לעיתים 50-60 ימים בשנה.
אז מילא שזה נעשה, ואני לא חושב שהמועדון הזה תורם משהו כלכלי שמשתווה למענק ישיר - אבל גם לממן את מחייתם של משתמטי שירות או מטילי רפש על צה"ל על ידי סבסוד ספרים/דיסקים/והופעות?

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 14-10-2012 בשעה 19:50.
ישן 15-10-2012, 16:54
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אפשר היום למתוח ביקורת על חיילי צה"ל בשיר מסוים
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא מבין את הקשר. אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אני לא מבין את הקשר. אם הביקורת בשיר הייתה צודקת אתה עדיין הייתה חושב שמדובר באנטישמיות?

ושתהיה זו צודקת? לא נתקלתי בדבר כזה (אלא אם אתה ממש משועמם, ותכתוב שיר בגנות מנהג ה"פטצ'ולי".)

היא יכולה להיות צודקת רק בעיניי אנטישמי.

ישן 15-10-2012, 17:07
צלמית המשתמש של רועי AZ

אז מי שרוצה - מוזמן לכתוב שיר ובו יביע תסכוליו על שלא נתנו לו הקלת"ש
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אז אתה חושב שצה"ל חסין..."

ציטוט:
אז אתה חושב שצה"ל חסין מביקורת? או שצה"ל אף פעם לא טועה?

או קל"ב ושההיגיון נשאר מחוץ לשערי הבסיס. לך, יש משהו יותר ספציפי?

ישן 15-10-2012, 21:00
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
לא הגיוני. הייתי מקבל את זה בדוחק לולא היה השמאל הקיצוני בישראל..
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זה לא הגיוני לדעתך שישראלי..."

מעריץ של רודנים אזוריים. אבל איך יכול להיות שכל השמאל הקיצוני החניף לסוריה ובה בעת ביקר את ישראל על מעשים גרועים בהרבה.
בכל מקרה, הדיון שלנו הוא תאורטי. במקרה שלפנינו אשדות עשה דמוניזציה לצה"ל . כאשר מישהו מפיץ שקר על מדינת ישראל כדי להצטייר נאור אני רואה אותו כאנשטישמי. תפריד בין ביקורת לבין הסתה.
"מדי ב' ושפשפת, תשישות ושגרה, מטמטום עד הרוע הדרך קצרה "חיילי צה"ל לא הגיעו מטמטום לרוע בדרך קצרה , התיאור הזה מתאים יותר לאשדות ולמפלצת הפרטית שלו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-10-2012, 16:13
צלמית המשתמש של רועי AZ

כן, כל מי ששונא את ישראל במובהק. ויותר גרוע, מאמץ דעות כי הוא שייך לברנז'ה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אנטישמי? פיספסתי משהו?"

שעם השנים הודבק לה ולחברים בה - שלא בצדק - מאפיינים של בעלי מוסר ומצפון עודפים והיא נחשבת ל"אינטלקטואלית". אבל בפועל זה אוסף של הזויים ומתוסכלים, רובם משתמשים בסמים ומנהלים חיים דפוקים.

ישן 15-10-2012, 16:40
צלמית המשתמש של רועי AZ

תלוי איזה ביקורת ובאיזה עניין..
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "להעביר ביקורת לא הופך אותך..."

ציטוט:
להעביר ביקורת לא הופך אותך בהכרח לשונא ישראל. אנחנו לא מושלמים ולפעמים מבקרים אותנו בצדק.

מה לעשות, יש נושאים שלא נוגעים בהם. והעובדה היא, שהיה מי שהורה לא לשדר (מבלי להכנס לעובי הקורה ועד כמה הוא באמת התכוון לכך.) את השיר עם "דברי הביקורת".

אז מכאן שקשה לחשוד בכוונות טהורות שהיו לזמר.

ישן 15-10-2012, 16:50
צלמית המשתמש של רועי AZ

אם הוא היה שר,סתם לדוגמא, על קפיטליזם/סוציאליזם חזירי..
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לגבי השיר הזה אנחנו מסכימים,..."

ציטוט:
לגבי השיר הזה אנחנו מסכימים, אני מדבר באופן עקרוני ולא ספציפית על המקרה הזה.

או על נושא חברתי אחר - אין שום בעיה ואין שום קשר לאנטישמיות. אבל כל מילה שנכתבת בגנות חיילי צה"ל יותר גרועה משיר שמכיל בתוכו את המילים יהודי, אף גדול, ובצע כסף - בטח כשהיא נכתבת ע"י יהודי.....

ישן 15-10-2012, 09:47
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "ירון דקל פסל השמעת שיר של יזהר אשדות בגלי צה"ל"

תא"ל יואב מרדכי (דובר צה"ל) כתב כך בפייסבוק שלו לפני שעות ספורות
בוקר טוב לידידי ירון דקל שקיבל החלטה לא פופולרית ואמיצה לפסול לשידור שיר שבז לחיילי צה״ל בתחנת הרדיו שהיא ״הבית של החיילים״.
בעיני זו היתה אמורה להיות הבחירה הברורה עבור כל עורך מוזיקלי מתחיל בישראל, אך בתוך עמי אני חי ועל כן אני יודע שהחלטתך, ירון, גרמה לנו לובשי המדים להתהלך היום באמונה גדולה עוד יותר בצדקת הדרך ובסיבות להלך בדרך הזו, גם כשהיא אינה קלה... (כפי שהלחין פעם יזהר אשדות)

אמנם בכיוון הנכון אבל תגובה מהוססת, לפסול שיר? אולי התחנה שנחשבת "בית של חיילים" תפסול משידור אצלה את כל מי שמשתמט ואת כל מי שקם נגד המדינה?
(נא לחסוך ממני את חירטוטי "זה לא דמוקרטי" ואת חירטוטי "חופש הביטוי")

ישן 15-10-2012, 09:53
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "תא"ל יואב מרדכי (דובר צה"ל)..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
אמנם בכיוון הנכון אבל תגובה מהוססת, לפסול שיר? אולי התחנה שנחשבת "בית של חיילים" תפסול משידור אצלה את כל מי שמשתמט ואת כל מי שקם נגד המדינה?
(נא לחסוך ממני את חירטוטי "זה לא דמוקרטי" ואת חירטוטי "חופש הביטוי")

למה לחסוך?
צבא הוא ארגון לא דמוקרטי באופן מוצהר וברור.

אם גל"צ וגלגל"צ הינן תחנות רדיו צבאיות- עליהן לסור לפקודות הצבא ללא תלונות (ועל הצבא לפקד עליהן ללא הססנות).

אם גל"צ וגלגל"צ כופרות בכך- אני לחלוטין בעד להפוך אותן לאזרחיות ולהשתמש בכסף לדברים קצת יותר בסיסיים, כמו נעליים למילואימניקים.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 15-10-2012, 10:07
צלמית המשתמש של Fang
מנהל בפורום צבא וביטחון

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=Fang] אמנם בכיוון..."

בהחלט!
לבטל את התחנות האלה זה אוטופיה, לדעתי זה צעד יותר פוליטי מאשר אירגוני.
אבל שים לב איך הפחד מהתקשורת משתק, ירון דקל פוסל שיר במקום לבעוט בח.... (אתה מוזמן לבחור כל מיני מילים שמתחילות בחית) הזה מכל המדרגות.
דו"צ יוצא בהודעה "עדינה"...

מה הם מפחדים, "מאנשי הרוח"? חונטת ייללני "הבימה" שבוכים שלא מתגמלים אותם מספיק (או בכלל לא) ובאותה נשימה יורקים על כל מה שזז במדינה.

מזכיר לי רפש אחר, במספר מקרים שהקריירה שלו דישדשה הלך לאנגליה להייד-פארק והשמיץ את ישראל "והכיבוש" מעבר לרעל הסטנדרטי שהוא מפזר בכל הזדמנות.

ישן 15-10-2012, 10:21
צלמית המשתמש של Fang
מנהל בפורום צבא וביטחון

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אם היינו חיים במצב הגיוני-..."

לי לא ברור למה הצבא צריך תחנת רדיו!

פעם ב CNN ציטטו את "The Israeli army radio station", זה נשמע כמו שציטטו את "הפרבדה" שהיה עיתון פוליטי ולמעשה השופר של המפלגה הקומוניסטית בתקופת ברה"מ - תקשורת סלקטיבית שמתאימה למשטרים אפלים!

עלינו גבוה, כמו שאתה אומר נסתפק בזה שיצייתו לפקודות הקבע של צה"ל...

התגובה לא אחרה לבוא, הנה סנגורית השטן
למפקד גל"צ לא מפריע שבתחנה שלו מדברים על האיסלאם כווירוס, אבל הוא לא מוכן להשמיע שיר שמצביע על תוצאות השנאה הזו.
אריאנה מלמד מודה ליזהר אשדות על "עניין של הרגל", שימשיך להתנגן בביתה למרות הצנזורה הטפשית של התחנה הצבאית
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4292068,00.html

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 15-10-2012 בשעה 10:42.
ישן 15-10-2012, 20:55
צלמית המשתמש של רועי AZ

זה לחלוטין לא נקרא השתמטות
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "החוק גם קובע שנכים וחולים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sam Weller
החוק גם קובע שנכים וחולים כרוניים וחרדים ודתיות ופציפיסטים ומטורללים למיניהם וכל מי ששר הבטחון אינו חפץ ביקרו יכולים לקבל פטור.

אם נקבע ששירות מלא לגברים הוא שלוש שנים ולנשים רק שנתיים - אין הן משתמטות.

משתמט בעיניי, הוא מי שמעולם לא לבש מדים, או מי שלבש מעט ויצא על 21 נפשי או אי התאמה.

מי שמסיבות רפואיות או נפשיות מוכרות ומוכחות - אינו משתמט!

ישן 15-10-2012, 20:38
צלמית המשתמש של רועי AZ

ההממ.. לחיילים ניתן הפטור מטעמי מצפון בדיוק כמו שלחרדים ניתן מטעמי תורתו אומנותו
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "כמה אנשים יש בישראל שחמקו משרות באופן לא חוקי?"

ולערבים מטעמים מובנים.

אם קיים אחד - אי אפשר להפלות את השני.

בשני המקרים מדובר בהשתמטות. רק שבעיני - מטעמי מצפון היא ממש נלוזה ועלובה.

ישן 21-10-2012, 22:34
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אין שום קשר בין יכולת כירכור על הבמה ובין כשירות לשירות צבאי
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "תאורטית , צריך להוכיח. מעשית - לא."

במקרה של הזמר הספציפי, שאני אישית מאוד מאוד לא אוהב כבן אדם, ידוע לי ממכר ילדות שלו (שגם לא בדיוק מאוהב בו...) שמצבו הפיזי היה עלוב מאוד. לא צריך להיות נכה על כיסא גלגלים בשביל שהצבא יחליט שהמלש"ב יהווה יותר מעמסה מתועלת. ואני מכיר ,אגב, חולה צליאק עם שלל בעיות נוספות שהתעקש לשרת (ובתפקיד איכותי ביחידת מודיעין מיוחדת). הוא אומנם משרת עד היום אבל התפקוד שלו בפועל חלקי בגלל ריבוי מקרי מחלה, וההוצאה של הצבא על טיפול בבעיותיו ומתן מענה לצרכיו המיוחדים-גדול. סביר להניח שאלמלא היה בתפקיד כל כך מעניין הוא היה משתחרר והצבא לא היה מצטער יותר מדי למרות המשאבים שהושקעו בהכשרתו.
במקרה אחר-הייתי מעורב בטיפול פסיכיאטרי בבחור צעיר (שאך סיים תיכון) שעלה חשד שהדיכאון שהוא סובל מימנו הוא בעצם התחלה של סכיזופרניה שעלולה להחמיר (היה עבר משפחתי בנושא). הבחור, באמת צעיר ניפלא וערכי, רצה לשרת ביחידת חי"ר מובחרת. היות והפסיכאטר הממונה סירב לדווח לצבא על מצבו של הבחור, הוא למיטב ידיעתי אכן גויס לאותה יחידה. אינני יודע מה קרה לו תחת לחצי השירות, אבל אני בהחלט יודע מה עשוי היה לקרות.
רוצה לומר-אין למהר לשפוט מי ששוחרר מסיבות רפואיות או אפילו נפשיות ולקבוע אוטומטית שמדובר במשתמט, ולא תמיד זה שאחד עם בעיות כאלו יתעקש לשרת זה בהכרח טוב בשורה התחתונה. מי שפשוט לא רוצה לשרת ומזייף בעיות רפואיות או נפשיות-זה סיפור אחר, ואם אפשר להוכיח שמדובר בזיוף (ובייחוד זה אפשרי במקרה הבעיה הרפואית-פיזית) הרי שזה עניין לטיפול במישור הפלילי. אני חושב באופן כללי שאפשר להפסיק לדבר על "משתמטים" ובמקום זה לדבר על עבריינים מתחזים.
ישן 22-10-2012, 05:42
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בוודאי שיש קשר
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אין שום קשר בין יכולת כירכור על הבמה ובין כשירות לשירות צבאי"

מה בעצם עושים בלהקה הצבאית? לא כרכור על במות?

אני לא טוען שכל מי שמשתחרר מהצבא על רקע רפואי הוא משתמט. אני טוען שמי שמשתחרר מהצבא על רקע רפואי ואח"כ מכרכר על במה, הופך להיות שחקן ספורט או סתם נוסע באוטו הוא משתמט. למה? מכיוון שיש מקצוע מקביל בצבא לכל אחת מהפעולות האלה או לחלופין - מי שמבצע את הפעולות האלה מסוגל לעומס פיזי.

אני מסכים שהצבא צריך למצוא מסגרות יותר גמישות לאנשים עם בעיות רפואיות מהסוג שתארת כדי לאפשר להם לתרום בסביבה פחות מלחיצה. אבל יש לזה גם גבול. גם לנסוע באוטו זה דבר מלחיץ.

לגבי עלות הטיפול , זה חלק מהמחיר של "צבא העם" גם חיילים נשואים עולים לצבא, בהרבה מקרים , יותר ממה שהם תורמים וגם חיילים עם בעיות ת"ש קשות וכו וכו'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:54

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר