לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-10-2012, 23:05
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
ממה שאני שמעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "השר משה כחלון שוקל פרישה מהחיים הפוליטים"

הוא שוקל לפרוש מהתמודדות בפריימריס של הליכוד
כלומר-לא נאמר שהוא לא יתמודד בכלל אלא לא בליכוד
דבר שני-זה משום שהבין שבליכוד אין לו לאן להתקדם והוא שם עין על משרד האוצר
והבין שלא יקבל אותו אם ביבי ירכיב את הממשלה
אם אכן הוא מכין את השטח להתמודדות במפלגה אחרת אז אני ממש לא מצטרף למילים שהוערפו עליו פה.
מי שמחפש ג'ובים ולא באמת לשרת את הציבור אז עדיף שיישב בבית.
יש הרבה עבודה במשרד התקשורת. בחירת מנהלים לרשות השנייה,מועצת הכבלים ו/או קידום האיכות,שיפור מערך עידן פלוס וטכנולוגיות שידור שיאפשרו HD,רפורמות בסלולר,רדיו דיגיטלי,המעבר לרשיונות,החבילות הצרות של יס והוט וכו'
אם אין לו את המוטיבציה להמשיך במה שהתחיל אז זאת ההוכחה שהוא בסך הכל רצה לעשות משהו שידברו עליו ולא באמת לעבוד
אז תודה רבה כחלון,נסתדר בלעדיך

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-10-2012, 01:33
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "כמה פה זוכרים שכחלון הוא גם..."

עו"ד של אפל מה קשור אטיאס כאן? כחלון נכנס בחברות התקשורת בניגוד לשרים אחרים שנתנו להם לעשות מה שהם רצו ועובדה תביט ברמי לוי,גולן,הום סנטר וכו שנכנסו לשוק ועשו שינוי.
כחלון גם רצה להכניס עוד חברה ליד הוט ויס שתיתן להם תחרות בטלויזיה ותשבור את המונופול שלהן, אבל הקדימו כבר את הבחירות.
אטיאס בכלל פעל תמיד רק לטובת הציבור שלו כפי שהוא עושה היום בנושא הדיור.

בכל הנוגע לרווחה לכחלון אין לו הרבה מה לעשות שם מאז שמדינת ישראל העבירה מוסדות לגופים שאינם של הממשלה וזה לא התחיל מהממשלה של ביבי אלא מקדימה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 15-10-2012, 07:48
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "עו"ד של אפל מה קשור אטיאס..."

דבר ראשון, אובססיית האפל שלך יצאה לי מכל החורים כבר, תכתוב מה שאתה רוצה, אני מבקש שתפסיק לערב אותי בזה (להזכירך יש חוקים בפורום הזה, ירידות אישיות אסורות - לא הייתה לי בעיה אם היית כותב משהו שנון, אבל אתה כמו ילד קטן שדוחף את האצבע קרוב מידיי - זה פשוט מעצבן)

דבר שני, נסה להיות פחות מצחיק (זה לא עובד לך) ותשתמש שניה בגוגל לפני שאתה קופץ לכתוב דברים שאתה לא מבין בהם כלום (שזה פחות או יותר כל תחום) - אטיאס אחראי על כמה שינויים שהיוו בסיס מעולה לרפורמה בתקשורת - חוק הניוד הוא הבסיס לכל שינוי שביצע כחלון, ללא החוק הזה לא ניתן היה לבצע שום שינוי.

בקשר לתחום הרווחה - כמובן שכל קשר בין עובדות לדבריך הוא מקרי בהחלט, הפרטת הרווחה בישראל הוא תהליך שהתחיל הרבה לפני שקדימה הייתה קיימת, התהליכים הגדולים של ההפרטה בוצעו במחצית הראשונה של העשור הקודם (ליכוד) - ולא שזה מנקה את קדימה, הם רק תרמו להדרדרות, אבל זה בעיקר לא קשור לחלוטין - כולם פה מדברים על שר מצטיין - מה כל כך מצטיין בשר שלא מסוגל לבצע שום שינוי בתחום מסובך?

הוא התראיין אתמול בלילה לynet, דאג לציין את השגיו בתחום התקשורת... נראה שאפילו הוא לא זכר שהוא גם שר הרווחה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר