לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2012, 14:49
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
ואז פתאום מצאתי ויברטור

הייתי בדירה של קרובת משפחה שנפטרה ועזרתי לנקות, לזרוק דברים ולארוז כל מיני דברים בקופסאות. תוך כדי פינוי של ארון שירות במסדרון שליד החדר שינה אני פתאום נתקל בקופסה גדולה ומוארכת. אני פותח אותה ובפנים יש ויברטור מפלצתי שנראה כמו העתק די מדויק של איבר מין זכרי. אפילו היו בקופסה בטריות עבור הויברטור

אז מה עשיתי? החזרתי את כל הדברים שרוקנתי מהארון שירות הזה בחזרה לתוכו כדי שמישהו אחר יתמודד עם העניין הזה

המסר שאני רוצה להעביר לכם הוא מאוד פשוט: זה בלתי נמנע שיום אחד אתם תתפגרו ומישהו ימצא את הויברטור/בובת המין/אוסף הפורנו שלכם. זה נושא שלא מדברים עליו ורוצים להימנע מלחשוב עליו אבל היום למדתי שחייבים לחשוב קדימה על העתיד אז ריכזתי את כל הפורנו שיש לי במחשב בתיקייה אחת, קברתי אותה עמוק בתוך סבך של תיקיות וסגרתי את התיקייה עם סיסמא. זהו, אני מסודר. ואתם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-10-2012, 15:08
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לא יותר פשוט לא לעשות משהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
לא יותר פשוט לא לעשות משהו שאחר כך תצטער עליו/תתחרט עליו/תתבייש בו?

לפי הקונספט הזה צריך להימנע מכל דבר טוב בחיים שיש בו סיכון. לנהוג באוטו? לא, אפשר למות בתאונה. לאכול פיצות ולשתות קולה? לא, אפשר לחטוף התקף לב. לשמור פורנו במחשב? לא, מישהו יקר לך ימצא את זה אחרי שתתפגר. אין לזה סוף! אי אפשר לחיות ככה אני אומר לך

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
חוץ מזה שמה אכפת לך מה חושבים עליך אחרי שאתה מת?

אכפת לי. להרבה אנשים אכפת. מי רוצה שהאנשים היקרים לו ייחשפו לנוסע האפל* שלו אחרי המוות שלו? אתה רוצה שיזכרו אותך לטובה - לא בתור זה ששמר במחשב את הסרט "ליסה אן עושה גאנג באנג והיא אוהבת את זה מחוספס"

*מי שצופה בדקסטר מבין את הכוונה.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 15-10-2012 בשעה 15:10.
ישן 15-10-2012, 16:36
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]לא יותר..."

אתה סתם לוקח את זה לקיצוניות מוגזמת. אם אתה למשל תמות מבושה אם יתפסו אותך קורא את עיתון הארץ לצורך הדוגמה, אז כדאי לך לחשוב פעמיים לפני שאתה קונה את העיתון וקורא אותו. האופציה השניה היא לשים זין על מה שאחרים חושבים ולעשות מה שטוב לך ועושה אותך מאושר. לא צריך להימנע מלעשות דברים שעושים לך טוב, אבל צריך לקחת בחשבון שאתה לא חי לבד בעולם ושלאנשים יהיה מה להגיד על מה שאתה עושה. כל אחד צריך להחליט מה יותר חשוב לו ואיפה הא ממקם את עצמו על הסקאלה שבין להימנע לבין לא לזרוק זין על אף אחד.

ישן 15-10-2012, 15:09
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
"ויברטור מפלצתי"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "ואז פתאום מצאתי ויברטור"

מה זו ההיסטריה הזו... נשמע כאילו "המדינאי" מדבר מגרונך... ויברטור... כולה. יש גדולים שעובדים על נפח, ויש קטנים שנותנים עבודה. ויש שילובים. זה שאתה מצאת נשמע כמו ה"רון ג'רמי MK5" או חיקוי סיני זול. כנראה לדודה הייתה חיבה לויברטורים שיוצרו לפי הדגם של בני עמנו (אם כי דוגמנים מכוערים, נמוכים ושמנים במיוחד מקרב בני עמנו). בפעם הראשונה שבחורה סיפרה לי שיש לה ויברטור הרגשתי כאילו המין הגברי הוא מדינת ישראל ועכשיו 6-10-73 ב 14:05. בפעם השלישית כבר התרגלתי... מה לעשות ואצלן היד לא הותאמה באופן מושלם לחוויה מספקת ומה עוד שבמשך השנים למדתי מכמה ממורותי הנאמנות שישנן כאלה ששומרות איזה חברון צמוד בעיקר לאותם מקרים שבהם הבחור חושב שלדחוף להן את תרי"ג אצבעותיו, ציפורניו ויבלותיו זה מאוד מגרה (ואז הויברטור מתפקד בעקרון כפקק). ישנן בנות מעוררות מינית שאצלן הגבר והוויברטור חיים בשלווה באותו ביוטופ בלי שהם ניזונים זה מזה או מאותם מקורות מזון, ישנן כאלה שאצלן הוויברטור הוא "מגשר" שעוזר לעבור את חרמנות הביוץ בלי להפסיק לימודים למבחן ויציאה לחיפוס אחרי זין שמחובר לגבר, ויש כאלה שמעדיפות אותו על פני כמעט כל גבר (כמו שיש גברים שמעדיפים פורנו על פני רוב הנשים).

לגבי הסתרת אוסף הפורנו שלך וכל הקישורים לאתר של ג'ים סליפ או פיטר נורת'... צ'דיק: עד שתמות בשביל לקרוא את ההארד דרייב שלך יהיה צורך ללכת לחברה לכריית מידע ולשלם אלפים. הילדים פשוט יזרקו לפח.

ישן 15-10-2012, 15:31

בוא נגד את האמת...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[B]א.[/B] :D [B]ב.[/B] יש..."

סביר להניח שהקרובה לא הייתה פרגית צעירה ואתה מזועזע מזה שמצאת ויברטור שהיה שייך לאדם שלפי התפיסה שלנו בעקרון אמור להתעסק בלזכור מתי התור שלו למכון מור, לא לשכוח לשתות מאלוקס ולקנות משחה להקלה על טחורים... הרי אם הקרובה הייתה פרגית צעירונת אז זה היה מטריד הרבה הרבה פחות...

אני כבר יודע שהיחס של הילדים שלי למיניות של ההורים שלהם תהיה שונה מאוד מזו שהייתה לבני דורי לזו של ההורים שלנו וכן הלאה וכן הלאה. לא איכפת לי אם זה יקרה (עם הבנים לפחות) או לא אבל יש לי הרגשה שיגיע היום ואעמוד במעמד המביך של לדבר על אחד הבנים על פרטים טכניים של זיונים. שונה מאוד מהעמדה הנוחה של אנשים מהדור של אבא שלי שפעם בחמש שנים, אולי, ובמצב רוח מוזר במיוחד, היו אומרים תוך כדי נהיגה לשכונה של סבתא וסבא "פה הייתה גרה אחת שאני וחבר שלי זיגמונד הלכנו לדפוק אותה" ואז היו מתחרטים ואומרים "תשכח שסיפרתי". יש משהו מקל, עבורי, בלדעת שהילדים שלי לא יצתרכו לחיות בהכחשה עם העובדה שההורים שלהם גם היו מזדיינים, ולא זה עם זה אפילו, כשהיו צעירים. תמיד ריחמתי על הטיפוס של הערסים שצריכים להחזיק במוח מחיצה אטומה מבטון מזויין שמפרידה תודעתית בין הנשים (AKA "כולן שרמוטות שרוצות כסף" בערסית) ובין "אמא/אחות/חבר'השלי".

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 15-10-2012 בשעה 15:34.
ישן 15-10-2012, 16:13

אם אני עובר עכשיו ל"מוד רווק חוקי"
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אז הגבול שלי זה 45? אני מכיר..."

(ואין לי בעיה עם זה כי אני נודד לחלום הזה איזה 30-120 דקות ביממה) אז ההגדרה שלי היא:

א. 26-34
ב. 35-47
ג. לא חוקי/לא מעניין

עכשיו למה אני מציין את הפרט הלא מעניין הזה? משום שיש לסקר זה כוכבית ענקית: מכיר את המונח הצהלונגדי "תקן רנ"ג"? המון זמן הוא לא עניין אותי אבל אחרי שיותר מדי פעמים שמעתי נגדים מזכירים בחרדת קודש את המונח הזה, כולל כסיבה לשנאת עולם-שונא-שונא-שונא בין אנשים שאין להם מספיק אונות במוח בשביל לגרבץ בלי להגיע בטעות לעצם הזנב - אחרי הפעם ההיא החלטתי לשאול נג"ד אחד שהיה לו מעט שכל שמחובר גם למיתרי הקול על מהות הדבר. אז בקיצר... "תקן רנג" זה אומר שלאיש אין את הדרגה הנחשקת, אבל יש לו את התנאים. זה אומר שישנן בנות/בחורות/נשים שנמצאות בסקאלה הנ"ל, וקבילות כמטרות, סליחה... "בנות זוג", למרות שהן אינן בטווח הגילאים. זה אומר שהן "קבילות" אבל זה לא אומר שאפשר לחלק סטטוסים חופשי לכל קבוצת גיל... כאילו יש בנות 21 שאפשר שגבר מבוגר מהן ב X שנים (אפילו בן 27 בוא נגיד) יוכל לנהל אתן מערכת יחסים בלי שזה לא יעבוד (או שהוא יהפוך גבר מכה/מוכה) אבל לרוב בגיל הזה סביר מאוד להניח שהבחורה לא אמורה להכלל בבנק המטרות המוגדר. זה עובד גם הפוך (בנות לגבי בנים) אבל למי איכפת?

ישן 15-10-2012, 17:07

כשהייתי ילד עוד היו רק בקבוקי הקטשופ אוסם מזכוכית
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "כשהייתי קטנה ממש, מצאתי אצל..."

שהיה צריך לדפוק על התחתית שלהם כדי להוציא משהו. אבא שלי היה אומר שלא צריך לתת מכות לבקבוק (בין השאר כי כמה פעמים שברנו צלחות ככה) אלא צריך "לסחוט" את צוואר הבקבוק במין תנועת חנק... אני חושב שרק בשיעור פיסיקה בכיתה י' גיליתי שהוא צחק עלינו.

בכל מקרה... בשטח אש מעלה מכמש הייתי שם קונדום על קנה הנשק באופן קבוע. זה אחרי שאיפושהו מצאתי קופסא של מאתיים קונדומים (שיועדו לחלוקה במסגרת איזה יום סטודנט באיזה מוסד שאליו סיירי הפלוגה חדרו בשביל לארגן מזגנים) וזה בתקופת יובש קיצונית שבה היה ברור לי שקונדום ואני זה כמו יהודים והסח'נה. זה אומר, בעקרון, שאחיך צדק בכ"ז. כמובן שהיום אני לא אתעסק בקונדומים בשביל להגן על קנה הנשק ולו מן הטעם הפשוט שאת הריח הדביק שלו אפשר לזהות מק"מ ולכן מקום שאתה הולך אתה מריח כמו זיון.

ישן 15-10-2012, 17:27

זה אופן מחשבה גברי מובהק... מטריד...
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אז התכוונת מילולית. ועכשיו..."

גבר מתחיל להתרועע עם בחורה שהוא דלוק עליה ומעריץ את האדמה שעליה היא עושה פילאטיס, ואז בחלוף כמה שבועות מצתברות עדויות מילוליות לכך שלשובבה היה יזיז אחד (שהיא מדברת אתו לפעמים ) וגם "קטע" עם איזה מרצה דוקטורנט+4 חברים רק בי"ב. בקיצור בחורה ממוצעת. בשלב זה הגבר נכנס להכחשה עמוקה ובקרב אבוד מראש לשמר את התדמית הטהורה של הבחורה (3 חברים מאז התיכון+יזיז אחד וגם כולם רק מסיונרית+תקופות צינון מיניות של חודשיים בין אחד לאחד) הוא משכנע את עצמו ש"זהו-זה הכל" וטווה תסריט לפיו כל "מישהו שיצאתי אתו" רק נתן לה נשיקות על הלחי, וההוא שמחבק אותה ומכיר אותה מהתיכון היה בשמינית רק לוקח אותה לראות ג'אז באוזן השלישית, ולא לבית של סבתא שלו בגבעתיים לממש יזיזותם בזמן שהיו לה חבר+מחזר.

אז נכון מריגרין... זו רק מתנה שהיא קיבלה מהחברות לכבוד מסיבת הרווקות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:21

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר