לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2012, 13:36
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
הארד דיסק נייד הפסיק לתפקד

שלום!

בתחילת החודש קניתי הארדיסק נייד, my passport 1TB של WD.
הכל עבד טוב ויפה עד שאתמול בערב ניסיתי לחבר אותו למחשב והוא הפסיק להגיב. זאת אומרת, אי אפשר להיכנס אליו. הוא השמיע צפצוף אחת לשנייה בערך. שמתי לב שהחיבור עצמו היה קצת שקוע. לאחר מכן, ניתקתי אותו וכשהחזקתי אותו שמעתי פתאום קליק, כאילו נסגר המכסה של הכונן הנייד. היו שתי נקודות בהן הכיסוי היה לא סגור וזה נסגר בקליק. ניסיתי לחבר שוב והוא לא עבד. באותו רגע, השתמשתי במחשב עם בעיות ולכן חשבתי שהבעיה במחשב. היום חיברתי אותו למחשב תקין לחלוטין והבעיה המשיכה להופיע. מה עשויה להיות הבעיה? מה עושים עם זה?
פחות מדאיג אותי העניין שיהיה לי הארדיסק, מכיוון שיש שנתיים אחריות. הבעיה העיקרית היא שיש לי בכונן מידע במשקל של 600 GB בערך, המון סרטים, סדרות ועוד מידע חשוב כמו תמונות.

תודה
אלון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2012, 08:07
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "כלומר רק כוננים של wd מתקלקלים?"

לא, אבל לפחות מנסיון אישי שלי ושל אנשים אחרים בפורום (תריץ חיפוש), עולה תחושה שבאופן יחסי הם מתקלקלים הרבה יותר מאשר כוננים של יצרנים האחרים... אולי יש סיבה שהם זולים יותר... ייתכן שיותר זול ליצרם, כי חוסכים במשהו חשוב?

בעצם, כשאני חושב על זה, בערימת הכוננים התקולים שלי יש רק כוננים של WD - למרות שלאורך השנים שירתו אותי כוננים מיצרנים שונים. כמובן שזה לא אומר שאחרים לא מתקלקלים, אולי אם הייתי משתמש בהם יותר מ 5 שנים בערך, הייתי גם נפגע, אבל ה WD-ים מתו קודם לזמן השימוש הנפוץ בכוננים. כוננים אחרים יצא לי לראות מתים [לא אצלי] בעיקר אחרי הפרעות חשמל יחד עם ספקי כוח סוג ג' ו/או סופת ברקים...

אשר ל SSD שאליו אתה רומז בהודעתך. יש מעט מאוד SSD-ים אמינים. אני חושב שרובם עוד פחות אמינים מהכוננים הקשיחים הישנים. וכשהם מתים, יש להם נטייה למות לחלוטין בלא שום יכולת לשחזר כלום.

אז אני קניתי X25-E ולאחר מכן את הסדרה 520, אבל, זה יקר. רוב האנשים לא ישלמו כ"כ הרבה בשביל SSD - אז אם האלטרנטיבה היא SSD זול או דיסק קשיח מחברה אמינה... הייתי הולך על האופציה האחרונה.

ישן 19-10-2012, 09:30
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לדעתי זה כי באופן יחסי הם..."

ממך ציפיתי ליותר - אני די בטוח שאתה יודע שהסיבה לוירוסים בחלונות היא העובדה שדבל קליק על קובץ זדוני שלא משנה מה מקורו, מקבל מיד הרשאות מלאות לביצוע כל דבר במערכת... וקוד פחות איכותי באופן כללי במקרים שבהם למשתמש יש שכל, אבל עדיין משתמש בחלונות.. באופן אבסורדי למדי, כמות הוירוסים תקטן ככל שיהיו יותר מוצרי Open Source לחלונות - פשוט משום שהרבה זבל מגיע מהעובדה שאנשים מנסים להשיג תוכנה מסחרית (כדי לקבל "איכות") - בחינם. אם כל התוכנות היו מגיעות מיצרנים איכותיים בחינם מאתר הבית של החברה, זה יוריד את כמות הנזקים שאנשים מורידים מהאינטרנט למחשב שלהם. לחלופין במעבר לפלטפורמות SaaS. סיכוי לא רע שאנשים חושבים ש "7" יותר בטוחה, פשוט משום שהיום צריכים להשיג פחות תוכנות ממקומות מפוקפקים...

וכן, WD מוכרים יותר. עדיין...

ישן 19-10-2012, 09:17
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "כלומר רק כוננים של wd מתקלקלים?"

היה לי במשך יותר משנתיים כונן נייד של חברת סמסונג, של 640GB. הוא עבד מצויין ולא התקלקל. לפני שבועיים מכרתי אותו לחבר וקניתי את החדש, של WD, משום שהייתי צריך 1TB.
בעיקר ההבדל ששמתי לב הוא שה- WD מאוד רוטט ומרגישים אותו פועל. אני לא יודע אם זה בעיקר פסיכולוגי אבל זה נותן הרגשה שהוא הרבה יותר רגיש ואסור בשום אופן להזיז אותו במהלך פעילות. את הסמסונג, יש לציין, שהזזתי בחופשיות בזמן שהוא פעל ולמרות ששמרתי עליו טוב, לא הייתי צריך לחשוש בשימוש בו, הוא גם אף פעם לא עשה קולות או רטט במהלך השימוש בו. למעשה, הוא אפילו נפל כמה פעמים ומעולם שום דבר לא קרה לו. זו הייתה הרכישה הכי חכמה שעשיתי. כנראה שה -WD שקניתי זה רכישה לא חכמה. אני לא יודע אם ככה זה כל הכוננים שלהם, כי יצא לי להשתמש בעוד כוננים של WD שגם הם מרגישים ככה (רוטטים ורועשים). אני לא יודע אם זה קשור לתקלות, אבל אני יכול להניח שכן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר